Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все менше охочих повертатись

Re: Все менше охочих повертатись

І скілкі коштуе одне прибирання від ПТУ- фрау?

Залежить від об'єму роботи і від часу.  Як правило типу 30 євро/ година.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ну він сам вибрав. Я був за Нью Скотию, бо для мене основний чинник це як далеко до Европи. А там щос 6 годин.  А шо в тому Монрєалі французьке навчання?

Это типа Донбасса, они там даже рифирендили за отделение от Канады, бо дескать их угнетали из-за ихнего езыга и великой франко-канаццкой культуры. Шо то за культура, никто никогда не видел и не слышал… :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Е французськi унiверситети, i е два англiйськi, той самий МакГiл. Для тих хто знае англiйську я б рекомендував йти в французський унiвер, отримати спецiальнiсть а заодно i французську пiдучити.

Та норм Калгарі. Ви вірно кажете що техніка є техніка тому сенсу переплачувати нема. Але прєріі то пістец, тому маю надію що він там не залишиться. Я бы не хотів щоб він осів у Калгарі, на краю Землі.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Залежить від об'єму роботи і від часу.  Як правило типу 30 євро/ година.

А присунути вийде?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Это типа Донбасса, они там даже рифирендили за отделение от Канады, бо дескать их угнетали из-за ихнего езыга и великой франко-канаццкой культуры. Шо то за культура, никто никогда не видел и не слышал… :)
Данбас це якраз остальна Канада, а Квебек це як Галичина : )

Тупа кацапня навiть живучи в Квебецi не хочуть вчити французський (як украiнську в нашому випадку), вони ненавидять i в той же час преклоняються перед наглосаксами "i учат толька англiйскiй без акцента" : )
   
Re: Все менше охочих повертатись

А присунути вийде?

Не розумію жаргону.
   
Re: Все менше охочих повертатись

А присунути вийде?
Нi, гидують.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Это типа Донбасса, они там даже рифирендили за отделение от Канады, бо дескать их угнетали из-за ихнего езыга и великой франко-канаццкой культуры. Шо то за культура, никто никогда не видел и не слышал… :)

Да потому даже не рассматривали лягушачьи провинции
   
Re: Все менше охочих повертатись

Та норм Калгарі. Ви вірно кажете що техніка є техніка тому сенсу переплачувати нема. Але прєріі то пістец, тому маю надію що він там не залишиться. Я бы не хотів щоб він осів у Калгарі, на краю Землі.
Та природа там гарна, але блiн далеко ж вiд цивiлiзацii Ну хiба завести 5-6 дiтей i сидiти там поки не вивчаться, потiм все одно тiкати.
Хоча кожному свое.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Цитата: Chako link=topic=1140145.msg27866834#msg27866834 date=1712347445 :laugh:
Данбас це якраз остальна Канада, а Квебек це як Галичина : )

Тупа кацапня навiть живучи в Квебецi не хочуть вчити французський (як украiнську в нашому випадку), вони ненавидять i в той же час преклоняються перед наглосаксами "i учат толька англiйскiй без акцента" : )

Квебек Галичина? Та ну …  :laugh:

Галичина то ВС
   
Re: Все менше охочих повертатись

Это типа Донбасса, они там даже рифирендили за отделение от Канады, бо дескать их угнетали из-за ихнего езыга и великой франко-канаццкой культуры. Шо то за культура, никто никогда не видел и не слышал… :)

В 1970 навіть воювати пробували. За що Трюдо і не долюблюють в Квебеку.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Да потому даже не рассматривали лягушачьи провинции
Ну ото ж, i ти мислиш по кацапському, пальци веером. Не шукай порад у кацапiв, там клепки немае, однi понти. Монреаль найкраще мiсце в Канадi.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Квебек Галичина? Та ну …  :laugh:

Галичина то ВС
БС то примор'е, хабаровськ та владивосток

А трошки европейськоi цивiлiзацii то якраз Монреаль та квебек сiтi.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Та природа там гарна, але блiн далеко ж вiд цивiлiзацii Ну хiба завести 5-6 дiтей i сидiти там поки не вивчаться, потiм все одно тiкати.
Хоча кожному свое.

Та шо там гарного? Степ а потім гори до них треба їхати. Пів року зима, мені це якутський клімат нагадуе - постійне сонце та мороз. Эдмонтон то зовсім срака. В Канаді ІМХО два міста - Торонто. Ванкувер.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ну ото ж, i ти мислиш по кацапському, пальци веером. Не шукай порад у кацапiв, там клепки немае, однi понти. Монреаль найкраще мiсце в Канадi.

Можливо, але не люблю сепарів
   
Re: Все менше охочих повертатись

Та шо там гарного? Степ а потім гори до них треба їхати. Пів року зима, мені це якутський клімат нагадуе - постійне сонце та мороз. Эдмонтон то зовсім срака. В Канаді ІМХО два міста - Торонто. Ванкувер.
В канадi е тiльки одне мiсто i я тобi його назвав.

Ну ще е Нью-Бомбей i Нью-Гонконг, на любителя.
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Найвищий.
Прораб?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Та норм Калгарі. Ви вірно кажете що техніка є техніка тому сенсу переплачувати нема. Але прєріі то пістец, тому маю надію що він там не залишиться. Я бы не хотів щоб він осів у Калгарі, на краю Землі.

Турч, твій син що ховрах? Що прерії, прерії. З Калгарі видно гори. Що заваджає туди поїхати? Усіх, хто приїжджає в Калгарі, везуть в гори. Ну ще можуть на Стемпід, якщо правильно приїхати.
   
Re: Все менше охочих повертатись

В канадi е тiльки одне мiсто i я тобi його назвав.

Ну ще е Нью-Бомбей i Нью-Гонконг, на любителя.

А ви самі де мешкаете?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Можливо, але не люблю сепарів
Сепари це коли Альберта хоче вiддiлятися бо "кормить Канаду"

А Квебек, це як Украiна вiддiлялась вiд Союзу, це зовсiм iнша нацiя. Та й вiддiлення вже не буде, буде федеральнi вiдносини як це на даний час.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Турч, твій син що ховрах? Що прерії, прерії. З Калгарі видно гори. Що заваджає туди поїхати? Усіх, хто приїжджає в Калгарі, везуть в гори. Ну ще можуть на Стемпід, якщо правильно приїхати.

 :laugh:
Та він ще молодий не шарить що прєріі що гори)) йому все по кайфу поки що. Але ж я сам би хотів щоб він був в іншому місці. І шо ті гори? Ну раз зїздив, другий. Потрібні моря теплі, ліси красиві, зима 3 місяці, а не 6. Україна потрібна  :laugh:
   
Re: Все менше охочих повертатись

:laugh:
Та він ще молодий не шарить що прєріі що гори)) йому все по кайфу поки що. Але ж я сам би хотів щоб він був в іншому місці. І шо ті гори? Ну раз зїздив, другий. Потрібні моря теплі, ліси красиві, зима 3 місяці, а не 6. Україна потрібна  :laugh:
(tu)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Да потому даже не рассматривали лягушачьи провинции

"Я був за Нью Скотию". Ота Нью Скотию це друга "лягушачьи провинция" :facepalm:
   
Re: Все менше охочих повертатись

"Я був за Нью Скотию". Ота Нью Скотию це друга "лягушачьи провинция" :facepalm:

Хіба? Галіфакс французьске місто?
   
Re: Все менше охочих повертатись

:laugh:
Та він ще молодий не шарить що прєріі що гори)) йому все по кайфу поки що. Але ж я сам би хотів щоб він був в іншому місці. І шо ті гори? Ну раз зїздив, другий. Потрібні моря теплі, ліси красиві, зима 3 місяці, а не 6. Україна потрібна  :laugh:

Так в горах саме це і є.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Так в горах саме це і є.

А пласкі?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Хіба? Галіфакс французьске місто?

В канаді є тільки одна двомовна провінція, і це ота Нью Скотия. А що є в Галіфаксі я не знаю. Не був.
І що тоді ти мав на увазі коли казав "лягушачьи провинции"?
   
Re: Все менше охочих повертатись

В канаді є тільки одна двомовна провінція, і це ота Нью Скотия. А що є в Галіфаксі я не знаю. Не був.
І що тоді ти мав на увазі коли казав "лягушачьи провинции"?

Навіть не знав, що Шотландія то Франція
   
Re: Все менше охочих повертатись

А пласкі?

Пласкі починаються на північ від Едмонтона і до самої тундри.
   
Re: Все менше охочих повертатись

В канаді є тільки одна двомовна провінція, і це ота Нью Скотия. А що є в Галіфаксі я не знаю. Не був.
І що тоді ти мав на увазі коли казав "лягушачьи провинции"?
Помиляешся
офiцiйно двомовний тiльки нью-брунсвiк
   
Re: Все менше охочих повертатись

Навіть не знав, що Шотландія то Франція

Шотландія та Франція в Європі, а ми про Північну Америку.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Пласкі починаються на північ від Едмонтона і до самої тундри.

Дуже гарні мені подобаються від Нью Фаунленда до НЙорку … от там краса
   
Re: Все менше охочих повертатись

Шотландія та Франція в Європі, а ми про Північну Америку.

Я про приставку Нью
   
Re: Все менше охочих повертатись

Помиляешся
офiцiйно двомовний тiльки нью-брунсвiк

Блін, точно. :facepalm:

Переплутав. Вибачаюсь.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Дуже гарні мені подобаються від Нью Фаунленда до НЙорку … от там краса

В Канаді гарних місць ще є багато, тому що народу мало  :)
Ще в Канаді є таке поняття як "землі корони". В Онтаріо починаються десь 200-250 км на північ від Торонто.
Це, типу, державні землі, там можна подорожувати, ставити палатку, рибалити. На відміну від: "Private property. Trespassers will be prosecuted".
   
Re: Все менше охочих повертатись

Да потому даже не рассматривали лягушачьи провинции

Да там рассматривать нечего… а какой уйопищный Монреаль, это пистец кокойты… Типа Бостона, только холоднее.
   
Re: Все менше охочих повертатись

В 1970 навіть воювати пробували. За що Трюдо і не долюблюють в Квебеку.

Шо дал им по сусалам? :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Шо дал им по сусалам? :)

Так.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Я не люблю цього. Лише коли необхідно.
а того  що в басейні сміття ловить любиш?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Да там рассматривать нечего… а какой уйопищный Монреаль, это пистец кокойты… Типа Бостона, только холоднее.

Я, зрозуміло, дуже вибачаюсь, але порівняти Бостон з Монреалем це як порівняти помийку з оперним театром.
Монреаль по суті єдине європейське місто у північній Америці. Київ нагадує Монреаль за архітектурою, який у свою чергу нагадує Париж.
Найбільш затишна провінція для життя це нью бронсвік. Найбільш європейська -квебек. Найдешевші будинки і погана погода - прерії. Пенсіонери - у британську Колумбію хто бабла наскирдував. А бабло скирдувати треба в Онтаріо.  :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія