Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все менше охочих повертатись

Re: Все менше охочих повертатись
Via

В Аркан ходите обідати? Не пропустіть такої нагоди
Так, вчора були в "Аркані", сьогодні поїдемо на водоспади Малий Гук і Великий Гук і в печеру Довбуша, завтра на Косівський базар і у Вижницю.
З понеділка перейдемо на озеро Синевир.
   
Re: Все менше охочих повертатись
Via

В Аркан завітайте. гарне місце. кухня і атмосфера  (tu)
Так, гарне місце, величезні порції, парові вареники з вишнями - один на тарілку, вперше такі бачила. Все дуже смачно, гуцули молодці!
   
Re: Все менше охочих повертатись

---
І тому ти свого сина сюди відправив??? :S
Л-логіка. ;o


Так я відправив вчитись, а не жити.  ;)
Ну давай дивитись. Світом править англосаксонія. Тож освіту краще отримувати в країнах англомовних.
Звісно можна і в Європі вивчатись з англійською мовою, але ж сам розумієш що це все херня повна, бо потрібно ще буде вивчати місцеву мову і потрібна повна англомовна середа.

Тож насправді список не велик

1. Австралія
2. Великобританія
3. Сполучені штати
4. Канада

кєнгурятнік відразу відпадає - далеко, дорого та тупо
Британія добре, але це не про IT чи телеком. Брітанія добре це фінанси, маректінг, єкономіка, менеджмент, морське діло якесь. Все IT це північна Америка.
Залишаються США та Канада.
Тепер ми розглядаємо вищою освіту в північної Америці. Це звісно Університети. Не коледжі, а саме Універи. Коледж в Америці - це ПТУ. десь 10% населення в північної Америці мають університетську освіту.
Уеніверсітети в США то дорого, ДУЖЕ дорого. Наприклад Гарвард це приблизно 100 -150К на рік. Якщо ми разглядаємо 4-5 років то це 750К$
В Канаді дешевше, багато американців їдуть саме в Канаду для отримання освіти.
Наприклад в Торонто це вже буде коштувати 70К на рік. В Калагарі - 40 - 50К.

А так, Калгарі звісно діра ще та. ))
Я не думаю що він там залишиться, але вже починає потрішки пускати коріння - друзі, інтереси, коло знайомств, та інше.
 


   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Так я відправив вчитись, а не жити.  ;)
Ну давай дивитись. Світом править англосаксонія. Тож освіту краще отримувати в країнах англомовних.
Звісно можна і в Європі вивчатись з англійською мовою, але ж сам розумієш що це все херня повна, бо потрібно ще буде вивчати місцеву мову і потрібна повна англомовна середа.

Тож насправді список не велик

1. Австралія
2. Великобританія
3. Сполучені штати
4. Канада

кєнгурятнік відразу відпадає - далеко, дорого та тупо
Британія добре, але це не про IT чи телеком. Брітанія добре це фінанси, маректінг, єкономіка, менеджмент, морське діло якесь. Все IT це північна Америка.
Залишаються США та Канада.
Тепер ми розглядаємо вищою освіту в північної Америці. Це звісно Університети. Не коледжі, а саме Універи. Коледж в Америці - це ПТУ. десь 10% населення в північної Америці мають університетську освіту.
Уеніверсітети в США то дорого, ДУЖЕ дорого. Наприклад Гарвард це приблизно 100 -150К на рік. Якщо ми разглядаємо 4-5 років то це 750К$
В Канаді дешевше, багато американців їдуть саме в Канаду для отримання освіти.
Наприклад в Торонто це вже буде коштувати 70К на рік. В Калагарі - 40 - 50К.

А так, Калгарі звісно діра ще та. ))
Я не думаю що він там залишиться, але вже починає потрішки пускати коріння - друзі, інтереси, коло знайомств, та інше.
В Канаді не був але з того що розказували друзі - там тупо скучно - той же Київ веселіший був дотвійни
   
Re: Все менше охочих повертатись

В Канаді не був але з того що розказували друзі - там тупо скучно - той же Київ веселіший був дотвійни

Київ то Мекка навіть по рівнянню з Торонто. В Калгарі то униле степове село. Але ж освіта там дійсно не погана, Канада тримає рівень.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Так я відправив вчитись, а не жити.  ;)
Ну давай дивитись. Світом править англосаксонія. Тож освіту краще отримувати в країнах англомовних.
Звісно можна і в Європі вивчатись з англійською мовою, але ж сам розумієш що це все херня повна, бо потрібно ще буде вивчати місцеву мову і потрібна повна англомовна середа.

Тож насправді список не велик

1. Австралія
2. Великобританія
3. Сполучені штати
4. Канада

кєнгурятнік відразу відпадає - далеко, дорого та тупо
Британія добре, але це не про IT чи телеком. Брітанія добре це фінанси, маректінг, єкономіка, менеджмент, морське діло якесь. Все IT це північна Америка.
Залишаються США та Канада.
Тепер ми розглядаємо вищою освіту в північної Америці. Це звісно Університети. Не коледжі, а саме Універи. Коледж в Америці - це ПТУ. десь 10% населення в північної Америці мають університетську освіту.
Уеніверсітети в США то дорого, ДУЖЕ дорого. Наприклад Гарвард це приблизно 100 -150К на рік. Якщо ми разглядаємо 4-5 років то це 750К$
В Канаді дешевше, багато американців їдуть саме в Канаду для отримання освіти.
Наприклад в Торонто це вже буде коштувати 70К на рік. В Калагарі - 40 - 50К.

А так, Калгарі звісно діра ще та. ))
Я не думаю що він там залишиться, але вже починає потрішки пускати коріння - друзі, інтереси, коло знайомств, та інше.

Цікавий аналіз.
А чому Калгарі, а не University of Waterloo? Вважається найкращим в Канаді для ІТ і інженерії, і дешевше, і інтеграція в суспільство, і знаменитий RIM (Blackbeкry) за парканом.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Сегодня на NPR вроде была дискуссия о том, почему в ближайшие 5-10 лет Украина потеряет миллионы жителей. И не только из-за войны… :
   
Re: Все менше охочих повертатись

Так я відправив вчитись, а не жити.  ;)
Ну давай дивитись. Світом править англосаксонія. Тож освіту краще отримувати в країнах англомовних.
Звісно можна і в Європі вивчатись з англійською мовою, але ж сам розумієш що це все херня повна, бо потрібно ще буде вивчати місцеву мову і потрібна повна англомовна середа.

Тож насправді список не велик

1. Австралія
2. Великобританія
3. Сполучені штати
4. Канада

кєнгурятнік відразу відпадає - далеко, дорого та тупо
Британія добре, але це не про IT чи телеком. Брітанія добре це фінанси, маректінг, єкономіка, менеджмент, морське діло якесь. Все IT це північна Америка.
Залишаються США та Канада.
Тепер ми розглядаємо вищою освіту в північної Америці. Це звісно Університети. Не коледжі, а саме Універи. Коледж в Америці - це ПТУ. десь 10% населення в північної Америці мають університетську освіту.
Уеніверсітети в США то дорого, ДУЖЕ дорого. Наприклад Гарвард це приблизно 100 -150К на рік. Якщо ми разглядаємо 4-5 років то це 750К$
В Канаді дешевше, багато американців їдуть саме в Канаду для отримання освіти.
Наприклад в Торонто це вже буде коштувати 70К на рік. В Калагарі - 40 - 50К.

А так, Калгарі звісно діра ще та. ))
Я не думаю що він там залишиться, але вже починає потрішки пускати коріння - друзі, інтереси, коло знайомств, та інше.
---
"Сміявсі"(ц) А п'ять років навчання він жити не буде в "тій дірі"(ц)???
Звісно,він повернецця,як і діти,які в Польщі вчацця. :weep:
Не від тебе першого чую.
Правда,ще ніхто не повернувся.
Відмазки десь такі: Ой,та престижну роботу у відомій західній фірмі запропонували.
Не хочеш визнавати,що твої жопомиями поїхали. :-)o
"Не пригодилися в своїй країні,поїхали на все готове!"(ц) B-)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Цікавий аналіз.
А чому Калгарі, а не University of Waterloo? Вважається найкращим в Канаді для ІТ і інженерії, і дешевше, і інтеграція в суспільство, і знаменитий RIM (Blackbeкry) за парканом.

Розглядали три Універа - Калгарі, Ватерлоо та якись в Галіфаксі чи Нью Скоша. Вони десь одного рівня всі. Він вибрав Калгарі. А Блекбері вже банкрот.
   
Re: Все менше охочих повертатись

---
"Сміявсі"(ц) А п'ять років навчання він жити не буде в "тій дірі"(ц)???
Звісно,він повернецця,як і діти,які в Польщі вчацця. :weep:
Не від тебе першого чую.
Правда,ще ніхто не повернувся.
Відмазки десь такі: Ой,та престижну роботу у відомій західній фірмі запропонували.
Не хочеш визнавати,що твої жопомиями поїхали. :-)o
"Не пригодилися в своїй країні,поїхали на все готове!"(ц) B-)

І шо? 5 років в дирі то так має бути. Це як каторга, як я в Війсковому вчився 5 років. Це закаляє молодого хлопця, особливо коли він подалі від батьків.
Не залишиться я мав на увазі - Калгарі, бо Калгарі то діра та далеке село. Там нічого нема, і куди не полеті всюди далеко. Для учоби добре, для життья - зелена тоска.
Звісно що він бажає в США, і я вважаю що треба іхати до США, там набагато більше можливостей.
Жопомоєм? Ні, це не про нас, якщо якась праця обслуговання то квіток на літак і на Київ. Тут свою работу знайдемо.
На все готове - теж не буде.
   
Re: Все менше охочих повертатись

І шо? 5 років в дирі то так має бути. Це як каторга, як я в Війсковому вчився 5 років. Це закаляє молодого хлопця, особливо коли він подалі від батьків.
Не залишиться я мав на увазі - Калгарі, бо Калгарі то діра та далеке село. Там нічого нема, і куди не полеті всюди далеко. Для учоби добре, для життья - зелена тоска.
Звісно що він бажає в США, і я вважаю що треба іхати до США, там набагато більше можливостей.
Жопомоєм? Ні, це не про нас, якщо якась праця обслуговання то квіток на літак і на Київ. Тут свою работу знайдемо.
На все готове - теж не буде.


 :lol:    Одразу додому...

   
Re: Все менше охочих повертатись

Сегодня на NPR вроде была дискуссия о том, почему в ближайшие 5-10 лет Украина потеряет миллионы жителей. И не только из-за войны… :

и как теперь узнать, что там сказали?
обычно ж все мысли можно уложить в пару коротких фраз.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Розглядали три Універа - Калгарі, Ватерлоо та якись в Галіфаксі чи Нью Скоша. Вони десь одного рівня всі. Він вибрав Калгарі. А Блекбері вже банкрот.

Ясно, зрозуміло.  :)
   
Re: Все менше охочих повертатись


Тож насправді список не велик

1. Австралія
2. Великобританія
3. Сполучені штати
4. Канада

А Ірландія?
   
Re: Все менше охочих повертатись

А Ірландія?

Малось на увазі всі острови
   
Re: Все менше охочих повертатись

І шо? 5 років в дирі то так має бути. Це як каторга, як я в Війсковому вчився 5 років. Це закаляє молодого хлопця, особливо коли він подалі від батьків.
Не залишиться я мав на увазі - Калгарі, бо Калгарі то діра та далеке село. Там нічого нема, і куди не полеті всюди далеко. Для учоби добре, для життья - зелена тоска.
Звісно що він бажає в США, і я вважаю що треба іхати до США, там набагато більше можливостей.
Жопомоєм? Ні, це не про нас, якщо якась праця обслуговання то квіток на літак і на Київ. Тут свою работу знайдемо.
На все готове - теж не буде.
---
Як то не буде?
Вже є! ;)
Як то не про вас? 8-:
"Всі знають,"(ц) що на Заході українці працюють тільки дупомиями,нема інших спеціальностей. ;)
Таки на все готове, це всі знають.
По меншій мірі "патріоти".
   
Re: Все менше охочих повертатись

---
Як то не буде?
Вже є! ;)
Як то не про вас? 8-:
"Всі знають,"(ц) що на Заході українці працюють тільки дупомиями,нема інших спеціальностей. ;)
Таки на все готове, це всі знають.
По меншій мірі "патріоти".

Ну якщо в людині в Украіні нічго не тримає- людина з якогось села, то йому все рівно де мити сраки - чи то в Киіві, чи то в Калгарі. А таких більшість, тому і є такий мислевірус що всі навкруги жопомиї без копійки. А тут ще якись Блєацтатєльний фоточкі туліт як він стрибае #33 роки за ква-ква-ква та вввжає це піком карєри. Тож такий імідж існує.
   
Re: Все менше охочих повертатись

и как теперь узнать, что там сказали?
обычно ж все мысли можно уложить в пару коротких фраз.

Я только анонс слышал по дороге на работу, утренняя планерка и понеслась. Найду подкаст - перескажу.
   
Re: Все менше охочих повертатись

А Ірландія?

Южная Ирландия еще ничего. А остальное - прекрасное место стать алкоголиком… :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Я только анонс слышал по дороге на работу, утренняя планерка и понеслась. Найду подкаст - перескажу.

 (tu)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ну якщо в людині в Украіні нічго не тримає- людина з якогось села, то йому все рівно де мити сраки - чи то в Киіві, чи то в Калгарі. А таких більшість, тому і є такий мислевірус що всі навкруги жопомиї без копійки. А тут ще якись Блєацтатєльний фоточкі туліт як він стрибае #33 роки за ква-ква-ква та вввжає це піком карєри. Тож такий імідж існує.

Из новоприбывших трех пар, с кем мы дружим, один развозит машины по дилершипам, жена дома с детьми, новая машина уже выплачена, изучают места где дом покупать. Вторая семья - он часовщик, работает в мастерской по обслуживанию Омег, Панераев и прочих Вашеронов. Жена евойная собралась конструктором на немного оборонную фабрику, щас в процессе, здесь меньше года. Третья семья, на Аляске, он кровельщик. Машина уже выплачена, присматривают дом. Здесь с лета прошлого года.
   
Re: Все менше охочих повертатись

   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

https://t.me/hameleonua/16779
А чого було чекати від чувака з донецької області з призвіщем Сковородкін?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Розглядали три Універа - Калгарі, Ватерлоо та якись в Галіфаксі чи Нью Скоша. Вони десь одного рівня всі. Він вибрав Калгарі. А Блекбері вже банкрот.

В Канаді три топ університета - UofT, UBC і McGill.
UofWaterloo четвертий, а в ІТ може і перший.

Те що ви розглядали то друга ліга.
Але в це не погано
   
Re: Все менше охочих повертатись

Все більше бажаючих стати жопомиями.......  це чудово....
   
Re: Все менше охочих повертатись

Из новоприбывших трех пар, с кем мы дружим, один развозит машины по дилершипам, жена дома с детьми, новая машина уже выплачена, изучают места где дом покупать. Вторая семья - он часовщик, работает в мастерской по обслуживанию Омег, Панераев и прочих Вашеронов. Жена евойная собралась конструктором на немного оборонную фабрику, щас в процессе, здесь меньше года. Третья семья, на Аляске, он кровельщик. Машина уже выплачена, присматривают дом. Здесь с лета прошлого года.

И это при том, что специальности далеко не топовые, просто Штаты не Канада.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Южная Ирландия еще ничего. А остальное - прекрасное место стать алкоголиком… :)

 :laugh:
   
Re: Все менше охочих повертатись

И это при том, что специальности далеко не топовые, просто Штаты не Канада.

Первая работа всегда инвестиции в будущую карьеру. :) Ну в топовые - не топовые, когда Украина сможет предложить лучше, тогда и приходите… война не имеется ввиду… а то «хороший мальчик из семьи не последнего человека в Донецке/Виннице/Кривом Рогу - самое главное для успешной карьеры в Украине. :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Первая работа всегда инвестиции в будущую карьеру. :) Ну в топовые - не топовые, когда Украина сможет предложить лучше, тогда и приходите… война не имеется ввиду… а то «хороший мальчик из семьи не последнего человека в Донецке/Виннице/Кривом Рогу - самое главное для успешной карьеры в Украине. :)

Ту карьеру про которую ты говоришь   как правило чиновники, прокуроры, судьи, таможня и прочее. Это не карьера, а способ зарабатывания денег.  Серьезная карьера финансовая в бизнесе требует сегодня  много денег и знаний, уважаемые люди не особо помогут. Хотя война вообще всё поменяла, сейчас карьера в Украине больше связана с войной если вообще это можно назвать карьерой.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Все більше бажаючих стати жопомиями.......  це чудово....

Пане Болукане, а ти сам чим займаєшься?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Пане Болукане, а ти сам чим займаєшься?

Мию жопу..... виключно свою....
   
Re: Все менше охочих повертатись

Мию жопу..... виключно свою....

І все? А за що існуєш?
   
Re: Все менше охочих повертатись

І все? А за що існуєш?

Забув додати - після кожної дефекації.

А існую за гроші.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Забув додати - після кожної дефекації.

А існую за гроші.

Ну звісно що не за чудову посмішку. А гроші чим заробляєш?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ну звісно що не за чудову посмішку. А гроші чим заробляєш?

Розумом і інтелектом, ну це не для тебе.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Розумом і інтелектом, ну це не для тебе.

Цікаве, а що саме, в якій галузі?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Цікаве, а що саме, в якій галузі?

Сто раз казав, наука.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ту карьеру про которую ты говоришь   как правило чиновники, прокуроры, судьи, таможня и прочее. Это не карьера, а способ зарабатывания денег.  Серьезная карьера финансовая в бизнесе требует сегодня  много денег и знаний, уважаемые люди не особо помогут. Хотя война вообще всё поменяла, сейчас карьера в Украине больше связана с войной если вообще это можно назвать карьерой.

Кроме бизнеса и финансов есть другие отрасли. Наука, энергетика, машиностроение, строительство, как там проистекает? :)

   
Re: Все менше охочих повертатись

Сто раз казав, наука.

Наука це не галузь, наука це діяльність. То в який галузі ви займаетесь наукой?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Наука це не галузь, наука це діяльність. То в який галузі ви займаетесь наукой?

А шо таке галузь?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія