Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все менше охочих повертатись

Re: Все менше охочих повертатись

GTA. 350. Виплатив за 10 років. Вже й забув що таке мортгідж. Приїхав в Канаду в 40.

Зараз зовсім інші умови. І 30 років може не вистачити, як в Сергія Блєацтатєльного с його говнокватиркою #33
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ну подивись канал того Марка, цікавий канал, хлоп щирий доказує що Канада найкраща краіна, алеж він нічого не бачив у своєму житті. А я бачив і багато

Навіщо? Я живу в Канаді.
   
Re: Все менше охочих повертатись

То ти потрапила у той відрізок часу, коли в Київ не прилітало, мабуть. Бо травень був досить лячним.

Звісно, Київ не можна порівняти з такими містами, як Одеса, Харків та Херсон, де прилітає щоденно, але і тут буває. Навіть аргумент, коли виправдовуєш своє запізнення на роботу, тому що, бач, вночі був обстріл та тривога, вже  не вважається поважним.

Хоча кілька ночей поспіль нічні тривоги дають про себе знати.
Звісно я ретельно обирала час поїздки, хоча і при нас був прильот.
Але взагалі ви просто не уявляєте наскільки у Харкові просто було відсутнє саме життя, тільки виживання. Ловиш тихі часи, а як повезе, то і тихий день і уявляєш , що війни нема.
Київ життям вирує, наше місце сили, я це відчула.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Я попросила немного - перестать лицемерить.

Це забагато, та ми і не можемо знати де ліцемєрство, де правда. Также як і вона каже що якась заздрість - ну яка нахєр заздрість може буде до соціалу, тілкі співчуттья
   
Re: Все менше охочих повертатись

Навіщо? Я живу в Канаді.

Де саме?
   
Re: Все менше охочих повертатись

ніхуя, уважаємий турчь. Саме під час війни я стала дуже тонкосльозою. Для мене моя 16-річна котєйка - це член моєї сімї. Його біль - це мій біль. Так само і собака, якій 5-й рік. Мені їх однаково жалько.

Так само.  Всіх люблю, всіх годую, всім намагаюсь допомогти. Дійшло до того, що певний час я годувала мухами павучка, який невдало розташувався у кутку нашого сада і до нього ніхто не залітав, ще й оберігала його від сімейки дятлів, які оселилися на нашій черешні.  :facepalm1:

Гостріше стала відчувати, що й найменше створіння хоче жити.

Пи. Си. До речі, раніше не знала, скільки галасу вчиняють ті дятли. Думала, вони тільки дзьобами стукотять. Але ніт. Зграя ворон просто відпочиває, коли дятли починають волати.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Це забагато, та ми і не можемо знати де ліцемєрство, де правда. Также як і вона каже що якась заздрість - ну яка нахєр заздрість може буде до соціалу, тілкі співчуттья
Дві години їзди від Києва є чудове місто Черкаси. Тихо, мирно.
Тому мій вердикт про лицемірство незмінний.
   
Re: Все менше охочих повертатись

250 К , опять смотря что. Ну йопт, ну пляц, качество жилья, + климат + доступность. Понятно что на первом месте безопасность. Без безопасности и в условиях войны это все можно умножить на ноль, но война ведь тоже не вечна

Я ось тут ціни дивлюсь: https://www.crea.ca/housing-market-stats/canadian-housing-market-stats/national-price-map/
250, це щось трохи той во. Хоча в Брендоні ще менше.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Так то і був рай, особливо в останні 5 років. Спитай українців
5 років - це до 2022 мабуть мається на увазі
 таке собі
 у нас не було справжньої заморозки
хоч інтенсивність впала з другої половини 2015
але все одно і протягом 2015-2022 час  від часу хлопці гинули на лінії розмежування
ну а для когось може і був рай
   
Re: Все менше охочих повертатись

Дві години їзди від Києва є чудове місто Черкаси. Тихо, мирно.
Тому мій вердикт про лицемірство незмінний.

Не могу подтвердить, точно так же как и не могу опровергнуть.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Я ось тут ціни дивлюсь: https://www.crea.ca/housing-market-stats/canadian-housing-market-stats/national-price-map/
250, це щось трохи той во. Хоча в Брендоні ще менше.

Та ну його нафуй  :laugh:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Я в Пітері народився. Красивенна природа і до речі це Балтіка, а там сурових зим нема
Поясни, яка там в жопу красіва природа, місяць літа блін а остальний час дощ ціпить, може я щось пропустив?

Як і в Москві, 80 сонячних днів на рік.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ну калгарийских  шлюх представляешь, вот примерно то же самое, только на 500 км севернее колхозанки
шо, прям всі такі Бегемоти?  :gigi:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Порожні? Шо за пістьош? Там оренда растет как на дрожжах

:facepalm:

Твій син точно в Калгарі? Хмарочоси це комерційна нерухомість. А рент житла росте. Якраз хвиля до Калгарі дійшла.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Підйом там був в епоху дотрюдо. Зараз там перманентна п*зда. Там в даунтауні цілі хмарочоси порожні стоять. І запитай сина де Енкана.

розкажи про Нідерланди.
чого до Каанади допердолився  ;)
   
Re: Все менше охочих повертатись

5 років - це до 2022 мабуть мається на увазі
 таке собі
 у нас не було справжньої заморозки
хоч інтенсивність впала з другої половини 2015
але все одно і протягом 2015-2022 час  від часу хлопці гинули на лінії розмежування
ну а для когось може і був рай

Так, то була війна але заморожена. Кількість загиблих щось була 10 в рік. Але ж інша частина країни добре набирала обертів.
   
Re: Все менше охочих повертатись

:facepalm:

Твій син точно в Калгарі? Хмарочоси це комерційна нерухомість. А рент житла росте. Якраз хвиля до Калгарі дійшла.

Саме там. Рент росте. Про хмарочоси не знаю, але ж якщо населення прибувае то логічно як може щось пустовать?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Звісно я ретельно обирала час поїздки, хоча і при нас був прильот.
Але взагалі ви просто не уявляєте наскільки у Харкові просто було відсутнє саме життя, тільки виживання. Ловиш тихі часи, а як повезе, то і тихий день і уявляєш , що війни нема.
Київ життям вирує, наше місце сили, я це відчула.

Так, я і уявити не можу, як там у Харкові зараз, це правда.

Хоча я й досі пам'ятаю відео першого прильоту в Харків улютому 2022 року, у адміністрацію, здається, і свій шок від побаченого.
   
Re: Все менше охочих повертатись

розкажи про Нідерланди.
чого до Каанади допердолився  ;)

сорі не можу редагувати - ти в Канаді. це інший фупчик в Нідерландах. Сагайдачний .
   
Re: Все менше охочих повертатись

Так то і був рай, особливо в останні 5 років. Спитай українців

Якщо вважати ахметівського холуя і тебе українцями, то так.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Цитувати
У відповідь на запит ВВС Україна Генштаб ЗСУ повідомив, що станом на 18 грудня безповоротні втрати української армії у 2017 році становили 191 військовослужбовець . З того часу, попри "новорічне" перемир'я, ЗСУ офіційно втратили ще семеро бійців убитими.

Таким чином безповоротні втрати української армії за рік зросли до 198 військовослужбовців .

Санітарні втрати української армії (поранені та травмовані внаслідок бойових дій), за даними тієї ж відповіді Генштабу та подальших зведень, у 2017 році становлять 1288 бійців.

Минулого року безповоротні втрати української армії склали 212 бійців, ще 1277 військовослужбовців зазнали поранень, травм чи захворіли.

за нинішніми часами втрати здаються мінімальними
але їхнім близьким від того не було легше
   
Re: Все менше охочих повертатись

Так само.  Всіх люблю, всіх годую, всім намагаюсь допомогти. Дійшло до того, що певний час я годувала мухами павучка, який невдало розташувався у кутку нашого сада і до нього ніхто не залітав, ще й оберігала його від сімейки дятлів, які оселилися на нашій черешні.  :facepalm1:

Гостріше стала відчувати, що й найменше створіння хоче жити.

Пи. Си. До речі, раніше не знала, скільки галасу вчиняють ті дятли. Думала, вони тільки дзьобами стукотять. Але ніт. Зграя ворон просто відпочиває, коли дятли починають волати.
:gigi: у мене дятел живе на горіхові, таки да, горластий трохе.
   
Re: Все менше охочих повертатись

За кордоном не оформлятимуть закордонний паспорт без довідки про військовий облік, – нардеп (24тв) 
   
Re: Все менше охочих повертатись

Поясни, яка там в жопу красіва природа, місяць літа блін а остальний час дощ ціпить, може я щось пропустив?

Як і в Москві, 80 сонячних днів на рік.
не - не … там ліси, скали, озера, острови, шхери, а  в Кареліі вже іншій клімат ніж в Пітері. Там можна з любої точки картини малювати. Зима в Кареліі краще, там морозі, в Пітері постійне гавно. Але полярна ніч то пістец. Естонія мені дуже подобається. Там є головний мій критерій - нема людей, зовсім. Я не люблю людей   :laugh:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Так само.  Всіх люблю, всіх годую, всім намагаюсь допомогти. Дійшло до того, що певний час я годувала мухами павучка, який невдало розташувався у кутку нашого сада і до нього ніхто не залітав, ще й оберігала його від сімейки дятлів, які оселилися на нашій черешні.  :facepalm1:

Гостріше стала відчувати, що й найменше створіння хоче жити.

Пи. Си. До речі, раніше не знала, скільки галасу вчиняють ті дятли. Думала, вони тільки дзьобами стукотять. Але ніт. Зграя ворон просто відпочиває, коли дятли починають волати.

українці в часі війни дуже змінилися. ми живемо одним днем. радіємо сонцю вранці і тому що прокинулись живі і наш будинок не розбомбили вночі. ми бачимо природу, тварин і живність... ну тотаке - емігам і біженцям у ЄС  далі - не зрозуміти.
   
Re: Все менше охочих повертатись

300? Всего лишь? Тюююю какая фуйня!!!

В три рази менше ніж ти розказував.
   
Re: Все менше охочих повертатись

В три рази менше ніж ти розказував.

Так і доходи будуть меншими. До речі ти звідки з Канади?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Так, то була війна але заморожена. Кількість загиблих щось була 10 в рік. Але ж інша частина країни добре набирала обертів.
по-перше зовсім не десяток
цифри я навів вище
 так що це було не замороження а напівзамороження
 і по- друге рідні загиблих під час активної стадії ато 2014-2015 не забули про них
 де там рай можна побачити
   
Re: Все менше охочих повертатись

Так, я і уявити не можу, як там у Харкові зараз, це правда.

Хоча я й досі пам'ятаю відео першого прильоту в Харків улютому 2022 року, у адміністрацію, здається, і свій шок від побаченого.

Салтівки - 500 тисяч народу -немає. пустка. Північна Салтівка розбомблена як Бахмут. там залишились старці алкаші і наріки - слова моєї куліжанки яка сама із Салтівки була в Берліні у 2022 році а зараз живе ві Львові.
у Харкові біда :(
   
Re: Все менше охочих повертатись

не - не … там ліси, скали, озера, острови, шхери, а  в Кареліі вже іншій клімат ніж в Пітері. Там можна з любої точки картини малювати. Зима в Кареліі краще, там морозі, в Пітері постійне гавно. Але полярна ніч то пістец. Естонія мені дуже подобається. Там є головний мій критерій - нема людей, зовсім. Я не люблю людей   :laugh:
Я був в тих краях в коло Бологое в стройотряді

Майже ціле літо йде дощ, комари як літаючі фортеці Б-17, баби якісь як полинявші але так, злоіпучі, бо місцеві мужики всі поголовно алкоголіки. Може вже стало краще з того часу?

В ліс треба йти тільки в болотних чоботах по висотою до самі знаете чого. Короче, я б там не жив, а кацапи самі казали що всі нормальні вже втекли, або в москві або в расчленінбурге.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Зараз зовсім інші умови. І 30 років може не вистачити, як в Сергія Блєацтатєльного с його говнокватиркою #33

Бандерівець написав Торонто. 400к. Зараз в Торонто за 400к можна землю під дитячу пісочницю купити. Так що це було десь тоді, коли і я купив.
Звичайно, що зараз в Канаді в GTA і Ванкувері ціни на будинки недоступні для ньюкамерів.
   
Re: Все менше охочих повертатись

по-перше зовсім не десяток
цифри я навів вище
 так що це було не замороження а напівзамороження
 і по- друге рідні загиблих під час активної стадії ато 2014-2015 не забули про них
 де там рай можна побачити

Де цифри? Може і не десяток, білше. Згоден що коли в краіні війна який в сраку рай. Але ж з точки зору інтеграціі в ЕС, краіна шла прискорено і це відчувалося. В Кийові та агломєраціі вже буле понад 6 млн. населення і воно прибувало шаленими темпами
   
Re: Все менше охочих повертатись

Де саме?

Я ж писав GTA. А бував в різних місцях.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Так і доходи будуть меншими. До речі ти звідки з Канади?
Депресивно зараз в Канаді, був недавно там, зарплати в півтора рази менші ніж в Америці, ціни в півтора рази вищі, рент скакнув вдвічі, злочинність також.

Вже починаемо наймати народ там працювати на удльонці як дешеву рабсилу.
   
Re: Все менше охочих повертатись

5 років - це до 2022 мабуть мається на увазі
 таке собі
 у нас не було справжньої заморозки
хоч інтенсивність впала з другої половини 2015
але все одно і протягом 2015-2022 час  від часу хлопці гинули на лінії розмежування
ну а для когось може і був рай

 (tu)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Я був в тих краях в коло Бологое в стройотряді

Майже ціле літо йде дощ, комари як літаючі фортеці Б-17, баби якісь як полинявші але так, злоіпучі, бо місцеві мужики всі поголовно алкоголіки. Може вже стало краще з того часу?

В ліс треба йти тільки в болотних чоботах по висотою до самі знаете чого. Короче, я б там не жив, а кацапи самі казали що всі нормальні вже втекли, або в москві або в расчленінбурге.

Бологоє - це не там, Бологє це між Пітером і Московю. То тупі мокшанскі болота. Скандинавська північ то зовсім інше.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Бандерівець написав Торонто. 400к. Зараз в Торонто за 400к можна землю під дитячу пісочницю купити. Так що це було десь тоді, коли і я купив.
Звичайно, що зараз в Канаді в GTA і Ванкувері ціни на будинки недоступні для ньюкамерів.

ойой. ще дорожчає ото деревляне бунгало ? я в шокови...
   
Re: Все менше охочих повертатись

Я ж писав GTA. А бував в різних місцях.

Соррі,  GTA це де?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Соррі,  GTA це де?
Околиці Торонто, камасутра всяка, типу нью Бомбей чи Калькутта
   
Re: Все менше охочих повертатись

Я був в тих краях в коло Бологое в стройотряді

Майже ціле літо йде дощ, комари як літаючі фортеці Б-17, баби якісь як полинявші але так, злоіпучі, бо місцеві мужики всі поголовно алкоголіки. Може вже стало краще з того часу?

В ліс треба йти тільки в болотних чоботах по висотою до самі знаете чого. Короче, я б там не жив, а кацапи самі казали що всі нормальні вже втекли, або в москві або в расчленінбурге.

А я був в Удомлі, трішки на південь від Бологоє. Приїжджі називали то Утопля. Був зимою. З атракціонів запамяталася обледеніла кладка над каналізацією в вигляді смердючого струмка. І мороз -20.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія