Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ІПСО? Україна купить 2 атомні реактори російського виробництва

Можливо, перше місце однозначно ваше.
Бо ти довбойоб
   
Re: ІПСО? Україна купить 2 атомні реактори російського виробництва

вам важко догодити. Пишу чому купуємо російське - сердитесь. Пишу, що переконали, що можна купувати знову злитесь.

Чому ви такий злий?  То ж вже підтримую вас в питанні купівлі товарів вироблених в росії. Був не правий, кожен має право на помилку.

100% ІПСО.
Деталі потрібні для добудови двох блоків на Хмельницькій атомній. Чи автор теми має новий дизайн замість радянського, зробленого в 1960-х?
Мабуть автор також пропонує відмовитися від тих радянських літаків, які ще використовуються, типу «Мить»?
Реактори не російські а ще радянські. Тут автор маніпулює. Документація розроблена в одному з київських НДІ. Я сам бачив синьки.

   
100% ІПСО.
Деталі потрібні для добудови двох блоків на Хмельницькій атомній. Чи автор теми має новий дизайн замість радянського, зробленого в 1960-х?
Мабуть автор також пропонує відмовитися від тих радянських літаків, які ще використовуються, типу «Мить»?

Ні вже не пропоную. Мене переконали, треба використовувати російське і радянське. Це саме те, що нам зараз потрібно. Я визнав свою помилку і згідний з усіма дописувачами, які вихваляють радянські і російські товари.
   
Re: ІПСО? Україна купить 2 атомні реактори російського виробництва

Ні вже не пропоную. Мене переконали, треба використовувати російське і радянське. Це саме те, що нам зараз потрібно. Я визнав свою помилку і згідний з усіма дописувачами, які вихваляють радянські і російські товари.

Вас тут є кілька ботів, що працюють за подібними шаблонами, прикидаючись ідіотами.  Ви просто вороги. Самі знаєте що треба робити з ворогами під час війни :)
   
Мабуть автор також пропонує відмовитися від тих радянських літаків, які ще використовуються, типу «Мить»?

Ні, мене переконали, що Ф-16 нам не потрібні. Головне МІГи назвати МИТтю і вперед!
   
Вас тут є кілька ... прикидаючись ідіотами. 

Дякую, що не вважаєте мене ідіотом.
   
Дякую, що не вважаєте мене ідіотом.
Вважаю тебе гондоном і уйобком
   
Вважаю тебе гондоном і уйобком

Дякую, що не вважаєте мене ворогом!
   
за 28 годин 106 повідомлень настукав в цій темі  єбанат.
   
за 28 годин 106 повідомлень настукав в цій темі 

То ваша частина тут є. Там де ви писали, купувати російський газ і бензин.
   
Ні, мене переконали, що Ф-16 нам не потрібні. Головне МІГи назвати МИТтю і вперед!
Ф 16 будуть колись хз коли  і всього лише декілька штук, а Мить є тут і зараз. Завдяки митям ТС живий і в настрої відкривати дебільні теми
   
1. Наші давно на російських/радянських реакторах вміють використовувати паливні збірки Вестінгауз.
2.У Хмельницькому на АЕС по плану початковому ще два реактори передбачено, але саме радянського типу. У Болгарії такі є раніше закуплені. То чому б їх і не перекупити?! Може ще й С-300 не купувати за кордоном?! Мі-8/17? Взагалі зброю та набої російсько-радянські?

Тому що це реактори, а не С-300 і Мі-8/17.
1. Там не відома комплектація і стан. Там не тільки реактор. Стан оцінити і дати сертифікат може лише виробник.
2. Встановлення і запуск повинен відбуватися під наглядом виробника. Інакше ніхто не дасть ліцензію на експлуатацію.
3. Можна послати МАГАТЕ і запустити по принципу "гараж у дяді Васі", але не думаю що хтось на це піде.
4. Знаючи керівництво ХАЕС і Енергоатома, там мабуть розраховують, що поки привезуть, поки встановлять, то Україна вже капітулює.
   
Тому що це реактори, а не С-300 і Мі-8/17.
1. Там не відома комплектація і стан. Там не тільки реактор. Стан оцінити і дати сертифікат може лише виробник.
2. Встановлення і запуск повинен відбуватися під наглядом виробника. Інакше ніхто не дасть ліцензію на експлуатацію.
3. Можна послати МАГАТЕ і запустити по принципу "гараж у дяді Васі", але не думаю що хтось на це піде.
4. Знаючи керівництво ХАЕС і Енергоатома, там мабуть розраховують, що поки привезуть, поки встановлять, то Україна вже капітулює.

Навіщо ви їм оце пишите? Вони все розуміють і роблять свідомий вибір в бік російських товарів. Бо це дешево і можна мати вже.

Те, що розширюють потужності ХАЕС вже вказує на те, що не сподіваються повернути ЗАЕС у найближчій перспективі.

Останнє редагування: 25 березня 2024 17:10:45 від sergyj
   
[quote author=Сивий link=topic=1140139.msg27850566#msg27850566 date=1711379110]
1. Наші давно на російських/радянських реакторах вміють використовувати паливні збірки Вестінгауз.
2.У Хмельницькому на АЕС по плану початковому ще два реактори передбачено, але саме радянського типу. У Болгарії такі є раніше закуплені. То чому б їх і не перекупити?! Може ще й С-300 не купувати за кордоном?! Мі-8/17? Взагалі зброю та набої російсько-радянські?
Тому що це реактори, а не С-300 і Мі-8/17.
1. Там не відома комплектація і стан. Там не тільки реактор. Стан оцінити і дати сертифікат може лише виробник.
2. Встановлення і запуск повинен відбуватися під наглядом виробника. Інакше ніхто не дасть ліцензію на експлуатацію.
3. Можна послати МАГАТЕ і запустити по принципу "гараж у дяді Васі", але не думаю що хтось на це піде.
4. Знаючи керівництво ХАЕС і Енергоатома, там мабуть розраховують, що поки привезуть, поки встановлять, то Україна вже капітулює.
[/quote]

Я вже писав вище: там документація на енергоблоки виготовлена київським НДІ.
   
Я вже писав вище: там документація на енергоблоки виготовлена київським НДІ.

Якщо є документація то зробіть свої а не купуйте кацапське. Але ж ні.
   
Що, невже ніхто не може одного божевільного довбодятла заспокоїти?  :gigi:
   
Я так розумію, що санкцій на росатом, після такого, ми не побачимо.

Це дуже не просто. Гробалізація. У світі є дуже мало країн, де збагачують уран у промислових маштабах.
Купляючи паливо для АЕС у Вестінгауза, Україна купляє збагачений кацапський уран.
Тому і Нігер. І ще одне кодове слово - Uranium One.
Як сказано в Біблії - бажання халяви вилазить боком.
   
Якщо є документація то зробіть свої а не купуйте кацапське. Але ж ні.

А що кацапське купують? Якщо мова йде про реатори, то такі сталеві бочки, то вони з Болгарії.
   
Це дуже не просто. Гробалізація. У світі є дуже мало країн, де збагачують уран у промислових маштабах.
Купляючи паливо для АЕС у Вестінгауза, Україна купляє збагачений кацапський уран.
Тому і Нігер. І ще одне кодове слово - Uranium One.
Як сказано в Біблії - бажання халяви вилазить боком.

А ви - сміливий. Правду - в очі.
Ой, зараз любителі кацапської халяви налетять :)
   
А що кацапське купують? Якщо мова йде про реатори .... то вони з Болгарії.

А виробник хто? Кому Болгари заплатили? Хто буде комплектуючі продавати і де будуть купувати?
   
І ще одне кодове слово - Uranium One.
Як сказано в Біблії - бажання халяви вилазить боком.


Uranium One — канадська уранодобувна компанія, у січні 2013 російська держкорпорація Росатом через підрозділ Атомредметзолото придбала 100% акцій Uranium One


Канадська компанія. То дрібниці, що володіє росатом, головне, що це було ще до 2022 р.. Можна співрацювати!
   
Ще раз - купувати у рос атома - не можна і ми нічого в нього не купуємо
Купувати у болгар - можна

У болгар купляється залізо. Щоб то залізо запрацювало, потрібно заплатити росатому.
   
За вашою логікою, якщо Індія купила в росії нафту, то та нафта перестала бути російською і стала Індійською бо право власноті на той ьарель нафти перейшло Індії?

Ну ок. Я не знав, що так можна.

ти ніяк не заспокоїшся?
Індія купує кацапську нафту, переганяє, продає нафтопродукти і купує знову кацапську нафту, фінансуючи кацапський бюджет.
Болгари півтора десятиліття тому купили два реактора, зараз планують продавати за конкретно зниженою ціною, бо власний проект станції згорнули, купувати в кацапів натомість нічого не збираються - кацапський бюджет ніяк не фінансується з цієї угоди.
З якою метою продовжуєш займатись перекручуванням і порівнювати абсолютно різні ситуації?
   
ти ніяк не заспокоїшся?
Індія купує кацапську нафту, переганяє, продає нафтопродукти і купує знову кацапську нафту, фінансуючи кацапський бюджет.
Болгари півтора десятиліття тому купили два реактора, зараз планують продавати за конкретно зниженою ціною, бо власний проект станції згорнули, купувати в кацапів натомість нічого не збираються - кацапський бюджет ніяк не фінансується з цієї угоди.
З якою метою продовжуєш займатись перекручуванням і порівнювати абсолютно різні ситуації?

Не маю мети, тому  й погодився з вами. В Болгар російське купувати можна. Ета другоє. Тепер ви заспокоїлись?
   
Хіба є якісь сумніви в цьому?

О, ще один спец по АЕС намалювався.
А ну розкажи нам про Uranium One.
   
Uranium One — канадська уранодобувна компанія, у січні 2013 російська держкорпорація Росатом через підрозділ Атомредметзолото придбала 100% акцій Uranium One
Канадська компанія. То дрібниці, що володіє росатом, головне, що це було ще до 2022 р.. Можна співрацювати!

І до чого тут Uranium One?

“ WINNIPEG, Manitoba/KYIV, May 5 (Reuters) - Ukraine's 12-year deal to buy enough uranium from Canadian miner Cameco Corp to power all of its nuclear reactors gives each side the right to change sales volumes with two years' notice, the Ukrainian state-owned utility Energoatom told Reuters. “
   
Якщо є документація то зробіть свої а не купуйте кацапське. Але ж ні.

Ти за своє життя що зробив окрім відходів організму щоб комусь вказівки роздавати? Похвалишся?
   
Не маю мети, тому  й погодився з вами. В Болгар російське купувати можна. Ета другоє. Тепер ви заспокоїлись?

Я спокійний абсолютно. І так, конкретно в даному випадку "єта другоє"
   
Зараз не для тебе вже, бо ти скотився в пащекування.
А для тих хто може читатиме і не до кінця зрозуміє.

Болгарія свого часу купила у кацапів 2 реактори для себе.
Давно.
Реактори лежать без діла, бо будувати під них енергоблоки болгари передумали.
Ми викуповуємо ці реактори бо маємо де їх застосувати і це буде найшвидший та найдешевший варіант для нас.

Гроші за них кацапи давно отримали.
Більше жодних грошей кацапи в процесі монтажу, обслуговування, експлуатації кацапи за них не отримають
Пальне буде американське.

Впевнений? Скільки блоків на АЕС ти запустив?
   
Ти за своє життя що зробив окрім відходів організму щоб комусь вказівки роздавати? Похвалишся?

Нічого не зробив. І взагалі я ніхто.
   
І так, конкретно в даному випадку "єта другоє"

Я так і знав :)
   
Впевнений? Скільки блоків на АЕС ти запустив?

Де тут хоч слово про залучення кацапів?

Цитувати
За даними, які оприлюднював "Енергоатом" у жовтні 2023 року, "загальний стан будівельної частини на момент припинення робіт енергоблока №3 - 75 відсотків, енергоблока №4 - 28 відсотків".

"Я поставив завдання перед нашою будівельною організацією і Хмельницькою станцією, щоб вона була готова до монтажу до червня", - сказав Котін, маючи на увазі перший із двох реакторів, які будуть готові до монтажу одразу.

За його словами, якщо він буде доставлений вчасно, "Енергоатом" буде готовий почати пускові роботи на новому реакторі за два-три роки, за цей час також планується виготовити турбіну для блоку. Директор компанії також повідомив, що "Енергоатом" веде попередні перемовини із американською компанією General Electric щодо виробництва турбіни.

Другий реактор планують встановити пізніше, але коли саме - Котін не уточнив.
   
Краще ти перечитай все ще раз і спробуй таки зрозуміти про що мова.
Будівництво цієї АЕС було припинено 12 років тому. Про яку купівлю в росії ти говориш, якщо ці реактори купувались болгарами більше ніж 12 років тому  :facepalm1:

І ти думаєш, їх можна отак взяти і поставити?
   
І ти думаєш, їх можна отак взяти і поставити?

Та будь яка домогосподарка зможе :)

Документацієя ж є. Навіщо нам те магате і т.п. і т.д.?
   
Нічого не зробив. І взагалі я ніхто.

То з якої радості розповідаєш хто і що має робити?
   
То з якої радості розповідаєш хто і що має робити?

В жодному дописі не розповідав хто і що має робити. Найкраще нічого не робити і купити російське. Бо так дешевше. Ви мене переконали.
   
100% ІПСО.
Деталі потрібні для добудови двох блоків на Хмельницькій атомній. Чи автор теми має новий дизайн замість радянського, зробленого в 1960-х?
Мабуть автор також пропонує відмовитися від тих радянських літаків, які ще використовуються, типу «Мить»?
Реактори не російські а ще радянські. Тут автор маніпулює. Документація розроблена в одному з київських НДІ. Я сам бачив синьки.

:facepalm:
   
І ти думаєш, їх можна отак взяти і поставити?

я думаю, що ті, хто займається цим питанням, чудово розуміють що потрібно зробити і що навіть останній дебіл в сьогоднішніх умовах не допустить ніякої кацапської участі в пусконаладці атомних енергоблоків.
   
навіть останній дебіл в сьогоднішніх умовах не допустить ніякої кацапської участі в пусконаладці атомних енергоблоків.

Ви в цьому впевнені? На всі 100%?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія