Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
HSM

Наша подруга Нікі

Деталі: Гейлі сказала, що Трамп "не був ідеальним" у важливих для неї питаннях, включаючи зовнішню політику, імміграцію та економіку, але президент Джо Байден "був катастрофою".
"Тому я буду голосувати за Трампа", - сказала Гейлі.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Наша подруга Нікі

Деталі: Гейлі сказала, що Трамп "не був ідеальним" у важливих для неї питаннях, включаючи зовнішню політику, імміграцію та економіку, але президент Джо Байден "був катастрофою".
"Тому я буду голосувати за Трампа", - сказала Гейлі.

Вона республіканка, нічого дивного
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

https://t.me/rozvidka_noem/8771

ото прям канал в телеграмі знає що робити генералам на війні
якісь москалі
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

https://t.me/rozvidka_noem/8771

Та ніби всім це очевидно. Плацдарм в Кринках потрібен, щоб дратувати кацапів, і щоб вони гнали туди своє м'ясо його "скидати", а наша арта з правого берега та дрони розстрілювали те м'ясо. Невже той "Розвідка Ноєм" не розуміє настільки очевидних речей?  8-)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

https://t.me/ShrikeNews/14377
Зараз в кацапів почнеться виття про червоні лінії.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Та ніби всім це очевидно. Плацдарм в Кринках потрібен, щоб дратувати кацапів, і щоб вони гнали туди своє м'ясо його "скидати", а наша арта з правого берега та дрони розстрілювали те м'ясо. Невже той "Розвідка Ноєм" не розуміє настільки очевидних речей?  8-)

їх перекинули, коли наші з важкими боями і втратами взяли Роботине і мали успіх у напрямку Новопрокопівки на напрямок з якого ніхто не наступав, взимку форсувати Дніпро і сидіти під обстрілами...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

https://t.me/voynareal/90060
А шо ж обличчя заблюрили?...  :facepalm:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
TC

А шо ж обличчя заблюрили?...  :facepalm:

Бо інакше буде видно, що то не він.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Могилу Прігожина тиждень тому залили бетоном, а він воскрес.  :laugh: Цей кліп сцикло-Шнур зняв в Києві, що б не було кому пред*являти аскарблєніє чувств вєрующіх. :weep:

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
HSM

https://t.me/kazansky2017/11666
Нахєра зам гш махєнацнішати ?
Він має мабуть нєхілу зп
І під пиліним оком саурона фсб
Нах ?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Нахєра зам гш махєнацнішати ?
Він має мабуть нєхілу зп
І під постійним оком саурона
Нах ?

Ти не бачив, який маєток був у замміністра оборони їхнього? Там януковоч такого не мав
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Нахєра зам гш махєнацнішати ?
Він має мабуть нєхілу зп
І під пиліним оком саурона фсб
Нах ?

Я б не сказала, що нехіла.



Джерело https://war-proekt.media/base/person/shamarin-vadim-anatolevich/

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Нахєра зам гш махєнацнішати ?
Він має мабуть нєхілу зп
І під пиліним оком саурона фсб
Нах ?
У них всі діточки по Лондонах та Маямі адмініструють нерухомість на десяткі мільйонів. Яка там зарплата..
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Дурні, згодні на контракт, закінчуються

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Дурні, згодні на контракт, закінчуються

https://twitter.com/view/status/1793599506594103518

Я взагалі в шоці, що їх на стільки вистачило, вважай півтора року вони одними добровольцями обходяться.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

вважай півтора року вони одними добровольцями обходяться
Правильніше було б, мабуть, сказати не добровольцями, а найманцями. Бо йдуть на смерть заради зарплати еквівалентом в дві тищі баксів плюс разова виплата, підйомні від регіону.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Правильніше було б, мабуть, сказати не добровольцями, а найманцями. Бо йдуть на смерть заради зарплати еквівалентом в дві тищі баксів плюс разова виплата, підйомні від регіону.

Та то зрозуміло, що вони суто за гроші, я просто вжив їхній термін щодо цих любителів "дліннава рубля". І давай прямо: я думаю, сарафанне радіо вже до всіх донесло, наскільки активно дохнуть кацапи на фронті, це по факту свідоме принесення себе в жертву заради того, щоб сім'я вилізла зі злиднів, як вони думають.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Та то зрозуміло, що вони суто за гроші, я просто вжив їхній термін щодо цих любителів "дліннава рубля". І давай прямо: я думаю, сарафанне радіо вже до всіх донесло, наскільки активно дохнуть кацапи на фронті, це по факту свідоме принесення себе в жертву заради того, щоб сім'я вилізла зі злиднів, як вони думають.
у них довіра тільки владі та телевізору. а там суцільна перемога та патєрьнєт
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
TC

Я взагалі в шоці, що їх на стільки вистачило, вважай півтора року вони одними добровольцями обходяться.

Мобілізація в них не припинялася. Просто "закрутити гайки" до рівня шо за пост у соціальній мережі про отриману повістку можна й сісти - у кацапів це запросто.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Та то зрозуміло, що вони суто за гроші, я просто вжив їхній термін щодо цих любителів "дліннава рубля". І давай прямо: я думаю, сарафанне радіо вже до всіх донесло, наскільки активно дохнуть кацапи на фронті, це по факту свідоме принесення себе в жертву заради того, щоб сім'я вилізла зі злиднів, як вони думають.

Там навіть деякі області перекупали любітелів рубля в інших областей, бо своїх не було
і масса негрів набрано
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Там навіть деякі області перекупали любітелів рубля в інших областей, бо своїх не було
і масса негрів набрано
Однако злидноти у них виявилося овердох*уя, на півтора роки війни вистачило, причому постійних активних штурмових дій.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Однако злидноти у них виявилося овердох*уя, на півтора роки війни вистачило, причому постійних активних штурмових дій.

бо в них злиденна держава
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
HSM

Однако злидноти у них виявилося овердох*уя, на півтора роки війни вистачило, причому постійних активних штурмових дій.
Почитайте про танкові міста
Челябінськ , уралвагон
І прочеєє
Тама фанерні сараї самоє то для житла
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

  (tu) Потужні результати праці наших героїв:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

  (tu) Потужні результати праці наших героїв:
https://t.me/operativnoZSU_chat/197732

Так собі реклама с300
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5


ОСЬ ТАКИЙ ПИЗ.....ЦЬ. ПОКИ ХЛОПЦІ ГИНУТЬ ПІД ХАРКОВОМ У ЛЬВОВІ МОСКАЛІ ОРГАНІЗОВУЮТЬ ФОРУМ І ДІЛЯТЬ ВЛАДУ В РАШЦІ ПІСЛЯ ТОГО, ЯК ХЛОПЦІ НА ФРОНТІ ЗДОБУДУТЬ ПЕРЕМОГУ.

ЯКА ВІЙНА? ЯКІ КРИНКИ? В ЛЬОВІ МОСКАЛИКИ ПРОВОДЯТЬ ФОРУМИ
на яких виступають офіціійні  особи України

все

БРАТИ ВСІХ ЗА ЖАБРИ І В КРИНКИ
ХАЙ ТАМ ПРОВОДЯТЬ ФОРУМ


   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Щось Аркадєй тойво... Ніде не бачу про це новину. Чи Акардій ракети наводить?

PS Таки да. Якось тишком нишком



Останнє редагування: 23 травня 2024 17:13:35 від Chock_Keks
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Ой. Подоляк шукає серед шендеровічєй хароших рускіх...

Михаил Подоляк выступил на Форуме российской оппозиции во Львове

На Форуме российской оппозиции в поддержку Украины выступил советник Офиса Президента Украины Михаил Подоляк.

«Вы – большой народ, не забывайте никогда об этом. Вы сможете решить все задачи, которые перед вами стоят. Большое количество россиян сейчас находится в тюрьмах именно по факту поддержки Украины. Это дает надежду, что страна имеет другой стержень, не только хуйло. И в Украине тоже это будут знать, пройдет какое-то время. В России в один прекрасный момент все случится обвально. В этот момент будет важно встроиться в этот поток, оставив внутренние дискуссии. Поход «вагнеровцев» на Москву показал, что силовой вертикали, которая умеет жестко защищаться, нету. Есть силовая вертикаль, которая умеет работать с диссидентами. То, что все это гнилое посыпется — очевидно. Несмотря на нарастающие депрессивные настроения, делайте то, что вы сейчас делаете, и в определенный момент будет шанс», — обратился Подоляк к участникам Форума.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Ой. Подоляк шукає серед шендеровічєй хароших рускіх...

Михаил Подоляк выступил на Форуме российской оппозиции во Львове

На Форуме российской оппозиции в поддержку Украины выступил советник Офиса Президента Украины Михаил Подоляк.

«Вы – большой народ, не забывайте никогда об этом. Вы сможете решить все задачи, которые перед вами стоят. Большое количество россиян сейчас находится в тюрьмах именно по факту поддержки Украины. Это дает надежду, что страна имеет другой стержень, не только хуйло. И в Украине тоже это будут знать, пройдет какое-то время. В России в один прекрасный момент все случится обвально. В этот момент будет важно встроиться в этот поток, оставив внутренние дискуссии. Поход «вагнеровцев» на Москву показал, что силовой вертикали, которая умеет жестко защищаться, нету. Есть силовая вертикаль, которая умеет работать с диссидентами. То, что все это гнилое посыпется — очевидно. Несмотря на нарастающие депрессивные настроения, делайте то, что вы сейчас делаете, и в определенный момент будет шанс», — обратился Подоляк к участникам Форума.


Большой народ це вєлікій?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

БРАТИ ВСІХ ЗА ЖАБРИ І В КРИНКИ
ХАЙ ТАМ ПРОВОДЯТЬ ФОРУМ
візьми аркашу, бо він бреше що в Україну приїздив
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
HSM

Блядота
   

Цю тему переглядають:

kollob, Брдчв, k.a.n.15, xak2, Serj__K і 29 гостей
 
Повна версія