Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Та... Пан Юсов взагалі сказав, що рашапедерація планувала його перекинути в чорне море  ;o
Це автоматично підриває довіру й до іншої його інформації...
Яким чином перекинути? Турки вже почали пропускати військові кораблі?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

https://t.me/operativnoZSU/142466
Це вже навіть не в районі, дії відбувалися навіть в центральній частині. Дуже швидко вони зайшли ніяких мінувань не видно. Невже в наших нема техніки для дистанційного мінування? Хоч би й ті ж дрони.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Яким чином перекинути? Турки вже почали пропускати військові кораблі?
Про це й мова! Ну, але ж сказав...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Про це й мова! Ну, але ж сказав...
https://t.me/operativnoZSU/142501

а без дозволу турків він не пройшов би? в наглу. турки б його потопили чи обмежились стурбованністю?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

https://t.me/farhadblogchat/256082

Наху хвастать. Поменяют протокол и в писту ребы
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Та... Пан Юсов взагалі сказав, що рашапедерація планувала його перекинути в чорне море  ;o
Це автоматично підриває довіру й до іншої його інформації...
Не чув про таке від нього, а яка інша інфлрмація була від нього?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Не чув про таке від нього, а яка інша інфлрмація була від нього?
Про те, що пожежа - це робота ГУР.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Наху хвастать. Поменяют протокол и в писту ребы
Дивлячись які реби .
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

а без дозволу турків він не пройшов би? в наглу. турки б його потопили чи обмежились стурбованністю?

Не обов'язкоао. Якщо посудина не дуже велика, могли протягнути внутрішніми водними шляхами
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

а без дозволу турків він не пройшов би? в наглу. турки б його потопили чи обмежились стурбованністю?
Ну, поки що таких прецедентів не було, тож хтозна
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Про те, що пожежа - це робота ГУР.
Ну, я десь чув що це роботаьгур або сбу не помятаю..
Їде розмова про те що ций серпухов начебто збирались перекинути у чорне море , я і спитав яким чином? І ще я не чув від юсова що серпухова хочуть перекинути до чорного моря.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Ну, я десь чув що це роботаьгур або сбу не помятаю..
Їде розмова про те що ций серпухов начебто збирались перекинути у чорне море , я і спитав яким чином? І ще я не чув від юсова що серпухова хочуть перекинути до чорного моря.

Я вище написав як саме
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Не обов'язкоао. Якщо посудина не дуже велика, могли протягнути внутрішніми водними шляхами
Ну, це вже інша справа, а через босфор його непустять турки.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

так от хто вісім год донбив бімбас!


пс. а якби зірвалася?..
триндьожу було б...
а сьогодні джонсон має поставити...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

?single
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Не обов'язкоао. Якщо посудина не дуже велика, могли протягнути внутрішніми водними шляхами
А яким чином, через які річки?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

https://t.me/operativnoZSU/142493
та шо ж таке, всі колаборанти є кацапоязикими
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

А яким чином, через які річки?

Гугли волго-балтійський водний шлях
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Слухаю Ліпсица. Боїться що ми почнемл о виносити кацам сільськгосптехніку. Маьуть треба, але хз як 5а це партнери будуть дивитись.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Про це й мова! Ну, але ж сказав...
https://t.me/operativnoZSU/142501
Тю! Ну, тут ключеве слово рашка розглядала, ну то хай і далі разглядає...
Єдине що вони зможуть , це якимсь чином по суходолу його доставити, то хай доставляють...розпи ляють на доставці  100 мільонів і наврядчи доставлять..
Турки не пропустять нічого військового  через босфор ..
Заява Юсова якась не до кінця заява...надо було щось ляпнуть для "спільноти" але покуй що.
Я гадаю було все якось простіше.
Гур розробляє якогось чувака який мав кучу боргів - йому зробили пропозицію знищиш свій корабель , бабло забиреш там то і там то.
Я думаю так і було.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
TC

А яким чином, через які річки?

Балтийське море - Нєва - Ладозьке озеро - Онєжське озеро - Волга - Дон - Чорне море.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Гугли волго-балтійський водний шлях
Зрозумів, дякую. А то я тільки волго-дон і біломорканал знав)
А вони вже щось перекидали ним з початку війни, цікаво? По ідеї, місце де дон впадає у Азовського море, не так далеко, там можна зустріти цього прибульця) та й на Азові можна)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

а без дозволу турків він не пройшов би? в наглу. турки б його потопили чи обмежились стурбованністю?
Ніхто у наглу як ви кажите не піде через босфор.
Наскільки відомо мені там для прозоду тільки турецькі лоцмани мають право проходу...навіть на військових кораблях, я вже не кажу про цівільні судна.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Балтийське море - Нєва - Ладозьке озеро - Онєжське озеро - Волга - Дон - Чорне море.
Імхо він завеликий для проходу річками! Не?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Слухаю Ліпсица. Боїться що ми почнемл о виносити кацам сільськгосптехніку. Маьуть треба, але хз як 5а це партнери будуть дивитись.
Наші дрони в прикордонні вже це роблять.
І це не є якась таємниця.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

У ЗСУ звільнили командувачів ОК "Південь" і "Захід": кого призначили замість них (фото)
Анастасiя Андрусяк

ЗСУ, ОК Південь, ОК Захід, Сили оборони України, кадрові перестановки, війна в Україні, фото

За даними нардепа Олексія Гончаренка, новим командувачем ОК "Південь став полковник Геннадій Шаповал, а ОК "Захід — бригадний генерал Володимир Шведюк.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

А яким чином, через які річки?
"Альтернативный путь
Альтернативным путем переброски военных кораблей, например, с Балтийского флота, является Волго-Балтийский водный путь. Первые участки этой системы каналов начали строить еще в начале 19-го века. Волго-Балт проходит через Рыбинское водохранилище до Череповца, реку Шексна, Белое озеро, реку Ковжа, Мариинский канал, реку Вытегра, Онежский канал, Онежское озеро, реку Свирь, Ладожское озеро и реку Нева.

Длина пути составляет приблизительно 1100 км, глубина судоходного фарватера – не менее 4 метров, что обеспечивает проход судов водоизмещением до 5000 тонн. Продолжением Волго-Балтийского пути является Беломорско-Балтийский канал, соединяющий Онежское озеро с Белым морем.

А чтобы из реки Волга попасть в Азовское море, существует Волго-Донской канал длиной 101 километр. На построенном в 1952 году канале 13 шлюзов, а его габаритная глубина – 4,5 метра. Габариты шлюзовых камер – 145×18 метров.

Таким образом, корабли и суда, осадка которых не превышает 4 метра, а длина – 145 метров, могут из Балтийского и Каспийского морей попасть в Азовское и Черное моря."
https://meridian.in.ua/news/69550.html
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

У РФ виникли проблеми з виробництвом ракет повітряного базування, - британська розвідка
Новини Цензор.НЕТ Події
ракета,х-101
У Росії виникли проблеми з виробництвом ракет повітряного базування AS-23a KODIAK (ракети Х-101, Х-102 за позначенням НАТО) через санкції і поспіх.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Міністерство оборони Великої Британії із посиланням на дані розвідки.

У звіті зазначається, що на фотографіях з відкритих джерел від 31 березня 2024 року видно уламки ракети, які впали на полі в Саратовській області (РФ). Спочатку вважалося, що це можуть бути уламки українського безпілотника, однак більш ретельний огляд показав, що це, найімовірніше, фрагменти російської крилатої ракети повітряного базування AS-23a KODIAK (Х-101). На аеродромі "Енгельс" у Саратовській області дислокуються російські бомбардувальники.

Читайте також: Ракета "Циркон", якою ворог бив по Україні, виготовлена під час повномасштабного вторгнення, - Повітряні сили

Аналітики розвідки вважають, що уламки, імовірно, є результатом несправності ракети, яку запустили в бік України раніше того ранку.

У Міноборони Британії зазначили, що ракети AS-23a KODIAK - російські високоточні боєприпаси із радіусом дії приблизно 4000 кілометрів. Саме ці ракети використовувала російська армія під час атак на українську енергетичну інфраструктуру.

"Високою є ймовірність несправності такої престижної ракети, що вказує на проблеми в її виробництві, які, ймовірно, виникли через санкції та поспіх задовольнити вимоги війни", – наголосили в британській розвідці.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

https://t.me/operativnoZSU/142505
Там пів квартала треба огороджувати, а не бімбу у магазині.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Зрозумів, дякую. А то я тільки волго-дон і біломорканал знав)
А вони вже щось перекидали ним з початку війни, цікаво? По ідеї, місце де дон впадає у Азовського море, не так далеко, там можна зустріти цього прибульця) та й на Азові можна)

Вони тягали тим шляхом  кілька пошкоджнних кораблів на ремонт. Були повідомлення
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Наші дрони в прикордонні вже це роблять.
І це не є якась таємниця.

І сільгосптехніку, і сільгосппідприємств а - Стерненко декілька разів згадував про Бєлую птіцу
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Показати зображення...

черепаха фсьо

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
Ale

Про це й мова! Ну, але ж сказав...
https://t.me/operativnoZSU/142501
Туреччина за два роки жодного військового корабля кацапського не пропустила - тому незрозуміло про що це - може на початку війни планували але зараз
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5


Жесть
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

?single
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

"Разведчик с позывным "Еврей" прошел ад на земле.
С оторванной ногой 11 суток отбивал штурмы русских.
Его "погибший" побратим внезапно ожил, хотя и был тяжело ранен.
История о том, как побратимы попали на позицию с предателем, а из-за галлюцинаций думали, что умерли"

https://www.youtube.com/watch?v=kDDkws1-94w&rco=1
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

https://t.me/operativnoZSU/142533
Жесть
+==================+
А яе таке зрозуміти?



The war is on!! Hundreds of Combat Vehicles US and British troops entered the Ukrainian conflict
   

Цю тему переглядають:

Serge_D, holic, diletant(ka), Гонсалес, xak2, Volodimyr, sudar (+ 1 прихованих) і 37 гостей
 
Повна версія