Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

ну да, різниця між союзниками та союзничками таки вагома  :shuffle:
партнерами  :buba:  це такий  хєрзнашозначущий термін наших взаємовідносин із НАТО зокрема і Заходом в цілому  :-)o
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

щось дають..

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Іноді краще мовчати
може захід попросив, типу "нас там немає"
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

 Вихід "на відкритий простір", не допоміг. Якщо правильніше - допоміг але із від"ємним результатом:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Що це в Києві за звуки такі? Таке відчутия що 50-70 літаків полетіло?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Що це в Києві за звуки такі? Таке відчутия що 50-70 літаків полетіло?
Ты тоже это слышал? А я думал уже у меня глюки.. ;o
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
PAL

Ты тоже это слышал? А я думал уже у меня глюки.. ;o

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Я нічо не чув
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Я нічо не чув

КИїв великий.

Коли бомблять північні райони на лівому березі, у південних на правому нічого не чути.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

То були не літаки, а звездолети класа Конституція, на першому був напис Ентерпрайз
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Ты тоже это слышал? А я думал уже у меня глюки.. ;o

та я був на діпровській набережній біля новуса ...пістець всі кто на вулиці були голови задирали(але темно і нічого не видно та і тривоги не було)..хтось тікать став ,але гуло реально сильно..
таке відчуття що літаків 50 полетіло ..якийсь хлопець ще пошшуткував то мабуть вже Ф16 полетіли бомбити рашистів.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

може ТЕС воду скидає
якби літаки уже були б фото
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

може ТЕС воду скидає
якби літаки уже були б фото
і гуло у небі..а як пролітіли то звук по убувающій..не то, не тес ,а то летіло..і летіло реально багато....
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
N88

якби літаки уже були б фото

З часом, місцем і напрямком польоту.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

та я був на діпровській набережній біля новуса ...пістець всі кто на вулиці були голови задирали(але темно і нічого не видно та і тривоги не було)..хтось тікать став ,але гуло реально сильно..
таке відчуття що літаків 50 полетіло ..якийсь хлопець ще пошшуткував то мабуть вже Ф16 полетіли бомбити рашистів.

я тут живу, але в мене такі вікна що нічого не чутно що на вулиці. Не чув.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Що це в Києві за звуки такі? Таке відчутия що 50-70 літаків полетіло?

ну пролетіло, хай собі літає
не треба чипати
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

я тут живу, але в мене такі вікна що нічого не чутно що на вулиці. Не чув.

мої дома коли я приїхав тоже не чули..
а на вулиці дуже чутно було.десь почалося 22.01 и гудило хвилин 4-5..наче пролетіло кудись..но явно не один..один так не гуде...а багато.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

мої дома коли я приїхав тоже не чули..
а на вулиці дуже чутно було.десь почалося 22.01 и гудило хвилин 4-5..наче пролетіло кудись..но явно не один..один так не гуде...а багато.

Тец постійно пар збрасує, такий гул іноді стоїть.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Тец постійно пар збрасує, такий гул іноді стоїть.

то він би був на одному місті...а тут пролітающий..ти чуєшь що летить..звук над тобою..він наблищувувся а потів пішов на  зменшеня...

таке враженя що полетіли у сторону одеси.

ладно хер зним..якщо щось полетіло кацапів бомбити то є добре.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

ТЕЦ 5
Звучить дійсно потужно)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Що це в Києві за звуки такі? Таке відчутия що 50-70 літаків полетіло?
З 1 квітня  :-)o
   
 :crazy_pil: Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

то він би був на одному місті...а тут пролітающий..ти чуєшь що летить..звук над тобою..він наблищувувся а потів пішов на  зменшеня...

таке враженя що полетіли у сторону одеси.

ладно хер зним..якщо щось полетіло кацапів бомбити то є добре.

У першому за штурвалом Павел, у другому Макрон.  :crazy_pil:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

бАГАТО НОВИНОК. буде випробуватись на рашистах   :-)o 

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Ветеран АТО сказав, що допомогло б Україні більше ніж введення військ НАТО
Катерина Черновол

23:38, 01.04.24


За його словами, з практичного військового погляду, контингент французьких військ в Україні не потрібен.

Дикий сказав, що б допомогло Україні більше, ніж війська НАТО
Набагато більший ефект, ніж введення до України військ НАТО, мала би відправка ескадрильї винищувачів та західних пілотів. Таку думку висловив військовий експерт, ветеран АТО Євген Дикий.

"Якщо говорити з практичного військового погляду, то я не думаю, що нам тут потрібен контингент французьких військ. Оскільки вони не мають такого досвіду війни. Ця війна дуже страшна. Й однозначно в такій війні будуть великі втрати. Важко уявити, що відбуватиметься у Франції, коли перші цинкові труни поїдуть до Парижа. Тому, я гадаю, нам це не потрібно", – заявив він в ефірі телеканалу "Еспресо".

На думку експерта, якби йшлося про відправку в Україну авіації, ситуація була б іншою.

"Тобто якби Макрон й інші країни НАТО відправили сюди хоча б одну ескадрилью сучасних винищувачів з їхніми пілотами, це було б набагато краще й ефективніше. За це б ми дуже подякували. Якщо ж йдеться про їхню піхоту й фахівців-техніків, то краще хай дають нам залізо, і ми самі впораємось з росіянами", – резюмував він.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Ветеран АТО сказав, що допомогло б Україні більше ніж введення військ НАТО
Катерина Черновол

23:38, 01.04.24


За його словами, з практичного військового погляду, контингент французьких військ в Україні не потрібен.

Дикий сказав, що б допомогло Україні більше, ніж війська НАТО
Набагато більший ефект, ніж введення до України військ НАТО, мала би відправка ескадрильї винищувачів та західних пілотів. Таку думку висловив військовий експерт, ветеран АТО Євген Дикий.

"Якщо говорити з практичного військового погляду, то я не думаю, що нам тут потрібен контингент французьких військ. Оскільки вони не мають такого досвіду війни. Ця війна дуже страшна. Й однозначно в такій війні будуть великі втрати. Важко уявити, що відбуватиметься у Франції, коли перші цинкові труни поїдуть до Парижа. Тому, я гадаю, нам це не потрібно", – заявив він в ефірі телеканалу "Еспресо".

На думку експерта, якби йшлося про відправку в Україну авіації, ситуація була б іншою.

"Тобто якби Макрон й інші країни НАТО відправили сюди хоча б одну ескадрилью сучасних винищувачів з їхніми пілотами, це було б набагато краще й ефективніше. За це б ми дуже подякували. Якщо ж йдеться про їхню піхоту й фахівців-техніків, то краще хай дають нам залізо, і ми самі впораємось з росіянами", – резюмував він.

біда коли кожен починає називати себе експертом  :facepalm:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5


У цього автора багато таких роликів
Добавляють оптимізму
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
Ale

Вони кожен день будуть атакувати по 36 танків поки не прорвуть оборону в кінці кінців. У чому проблема?
Вже всі дивились ці відосики і про Бахмут, і про Сєверодонецьк, і про Маріуполь, і про Авдіївку. Це вже втрачені міста. По факту кацапи рухаються і ніхто їх не може зупинити. Вони нажаль так завжди воювали з великими втратами. Це їх мінус, але свого добиваються в кінці.
Відосики гарні, але чогось навіть президент України каже що ЗСУ не зможуть стримувати кацапів.
Що пропонуєш?)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
HSM

і гуло у небі..а як пролітіли то звук по убувающій..не то, не тес ,а то летіло..і летіло реально багато....

Напрям
З кудава куди ?
Мо то лелеки додому
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

біда коли кожен починає називати себе експертом  :facepalm:

Називай як хочеш, але він правий. Я теж так вважаю. І писав саме про це напередодні.
Зараз небо - наша найбільша проблема.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

50 тисяч євро....

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

https://t.me/UaOnlii/73162

Трошки промахнулися, принаймні якщо виходити з наявних відео.
   

Цю тему переглядають:

fonn, Organik0208, Quark_p (+ 1 прихованих) і 53 гостей
 
Повна версія