Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

То вони боялись, шо хуйло ядренбатоном йопне?
А тепер вже не бояться?

зараз вони хочуть шоб хуйло обісцявся від страху..типу завраз вони все даадть..але ніт..про це жодного слова нема і не буде
скіоріш за все дадуть не набагато більше щоб ми і надалі не змогли нічог гсуттєво змінити на фронті.ЇХ ввсе влаштовує....війна не у них а у нас...І вони вважають шо війна проти хуйла має бути миролюбною..а т омал олі

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

зараз вони хочуть шоб хуйло обісцявся від страху..типу завраз вони все даадть..але ніт..про це жодного слова нема і не буде
скіоріш за все дадуть не набагато більше щоб ми і надалі не змогли нічог гсуттєво змінити на фронті.ЇХ ввсе влаштовує....війна не у них а у нас...І вони вважають шо війна проти хуйла має бути миролюбною..а т омал олі

іноді мене таке зло бере-що господи прости думаю -може добазариться  з хуйлом,о коридорі та хай пиз.дує прямо на польщу і ай вони там всі з ним їпуться...але це дурні думки -зрозуміло..но зло іноді таке бере .
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

росіян закликали не боятися зеків, які воюють в Україні – мало хто з них виживе

В державній думі рф голова комітету Андрій Картаполов закликав росіян не боятися ув'язнених, які повернулися з війни в Україні.

- Я зараз не називатиму вам відсотки, скільки з них потім повертається, зі зрозумілих причин, але цей відсоток дуже і дуже невеликий. Тому побоюватися цього не треба, - заявив Картаполов.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

іноді мене таке зло бере-що господи прости думаю -може добазариться  з хуйлом,о коридорі та хай пиз.дує прямо на польщу і ай вони там всі з ним їпуться...але це дурні думки -зрозуміло..но зло іноді таке бере .

Що за дурні думки?  ;o

На Польщу він і через білокацапів може йти. Але йому потрібна Україна.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

.

Останнє редагування: 15 березня 2024 22:12:28 від Crux Ansata
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Якщо замовчувати проблеми, то їх не буде?
звичайно.....коли критик таких висвітлень за партію влади. бо це святе-державна таємниця ,бля.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Судячи за усе, за П злетить О, хоч повинен злетіти Т.
Якщо Т назначать замість О, це буде П.

Вибачте, розшифровки не буде. Радий буду помилитись.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Кино про мою улюблену Омегу, спецзагон НГУ.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Ах, Самара-городок,
Беспокойная я,
Беспокойная я,
Да успокой ты меня, ох.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Кацапи вже кидають по 110 кабів щодня з тенденцією до збільшення. Нам дуже потрібні F-16, вже пора.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

https://t.me/operativnoZSU/139953

Проблема з сцикливими європейцями, та й американцями, та ж сама шо в 1939. Ті самі помилки. Війна буде йти ше декілька років. Загинуть ше сотні тисяч українців. Потім нарешті вирішать шо кацапів тре мочити всім світом. І замочать. Як гітлера в 1945. Незважаючи на ядерні погрози. Величезні втрати для України. Потім років через багато історики писатимуть - ой ой ой - разом з Україною тре було воювати ше з 2022.
Гітлер Сталін я ше можу зропзуміти шо довго вагались бо там нацики, а там комуняки. Але ж в цій війні всі "союзники" хором кричать "ми 100 % на вашій стороні, бо ви як ми - за демократію і свободу!". А потім сваряться про то шо дати чи не дати. А мали б не лише давати, а вже й самі і літаками літати і з них пуляти по кацапам.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

А мали б не лише давати, а вже й самі і літаками літати і з них пуляти по кацапам.
до того ж формула вже відпрацьована одним хуйлом. питань не буде: відпускники на літаках, що купили у воєнторзі.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Ах, Самара-городок,
Беспокойная я,
Беспокойная я,
Да успокой ты меня, ох.

https://twitter.com/view/status/1768877511562162574
наши наконец то пристрелялись, а то раньше почти ничего точно не прилетало. Дай Бог продолжим в том же духе выносить рашистские НПЗ  [ua]
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

іноді мене таке зло бере-що господи прости думаю -може добазариться  з хуйлом,о коридорі та хай пиз.дує прямо на польщу і ай вони там всі з ним їпуться...але це дурні думки -зрозуміло..но зло іноді таке бере .

У хуйла є коридор на Польщу - через Білорусь.

І безпосередній кордон - Калінінград-Крулевець.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Проблема з сцикливими європейцями, та й американцями, та ж сама шо в 1939. Ті самі помилки. Війна буде йти ше декілька років. Загинуть ше сотні тисяч українців. Потім нарешті вирішать шо кацапів тре мочити всім світом. І замочать. Як гітлера в 1945. Незважаючи на ядерні погрози. Величезні втрати для України. Потім років через багато історики писатимуть - ой ой ой - разом з Україною тре було воювати ше з 2022.
Гітлер Сталін я ше можу зропзуміти шо довго вагались бо там нацики, а там комуняки. Але ж в цій війні всі "союзники" хором кричать "ми 100 % на вашій стороні, бо ви як ми - за демократію і свободу!". А потім сваряться про то шо дати чи не дати. А мали б не лише давати, а вже й самі і літаками літати і з них пуляти по кацапам.
На жаль, так було завжди. Потрібно пройти весь шлях великої війни, не знаю, чим це обумовлено, але це завжди кілька років...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
HSM

наши наконец то пристрелялись, а то раньше почти ничего точно не прилетало. Дай Бог продолжим в том же духе выносить рашистские НПЗ  [ua]

де той камрад ?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

де той камрад ?

на совєщанії у замовника
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

У хуйла є коридор на Польщу - через Білорусь.

І безпосередній кордон - Калінінград-Крулевець.
Для того щоб почати з Польщею треба закінчити з Україною. Ну або зупинитись  десь .  Так от і не дають ані зупинитись ані закінчити щоб не почалось ще десь.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Проблема з сцикливими європейцями, та й американцями, та ж сама шо в 1939.
Не тільки з ними.
Що ми робили 30 років?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Що ми робили 30 років?
почніть з себе. слухаємо уважно.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

почніть з себе. слухаємо уважно.
що бажаєте почути ?
Як я голосував, а усілякі підари п***а гроші?
Чи як жити й працювати в Херсоні?
Напишіть список питань
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Не тільки з ними.
Що ми робили 30 років?
Доволі довго грались в ідіотську "багатовекторність" ну і купа гівна була "НАТО_нет"  :( 
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Доволі довго грались в ідіотську "багатовекторність" ну і купа гівна була "НАТО_нет"  :(
А я про що?
Ґзбираємо каміння, та не п***а на тих  хто допомагає.
 :(
Звісно хотілося би більше, швидше, жирніше.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Доволі довго грались в ідіотську "багатовекторність" ну і купа гівна була "НАТО_нет"  :( 
У 2008 році НАТО відмовилось нас прийняти.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

У 2008 році НАТО відмовилось нас прийняти.
А, що в 2008 році Україна подавала заявку на вступ в НАТО?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
HSM

У 2008 році НАТО відмовилось нас прийняти.
Тобто , дура з косою не казала - неначасі ?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

У 2008 році НАТО відмовилось нас прийняти.
це було обопільно, гандони не приймали нас в НАТО і в нас було повно дітей шльондр шо підтримували регіоналів з їх "НАТО_нет"  :-)o                 
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Тобто , дура з косою не казала - неначасі ?
:facepalm1:  еще один п***а сказочник. А можно хоть какие то пруфы? БЮТ всегда голосовал за законы по сближению с НАТО и евросоюзом. А в 2008 году нам не дали план на вступление из за пани позиции Меркель. Хотя тогда, по правде говоря, больше половины населения были против НАТО и типа были за дружбу с рашкой.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
PAL

Тобто , дура з косою не казала - неначасі ?

так, сказала, дура, але не с косою, а та, що товста

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

І замочать. Як гітлера в 1945. Незважаючи на ядерні погрози.


Не буде того, яз міняє правила.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

:facepalm1:  еще один п***а сказочник. А можно хоть какие то пруфы? БЮТ всегда голосовал за законы по сближению с НАТО и евросоюзом. А в 2008 году нам не дали план на вступление из за пани позиции Меркель. Хотя тогда, по правде говоря, больше половины населения были против НАТО и типа были за дружбу с рашкой.

Домовленість, що Тимошенко підпише такого листа, була досягнута ще протягом створення коаліції. Тоді ж в коаліційну угоду записали відповідний пункт. Але коли прийшов час оформити епістолярне послання до НАТО, прем’єрка дала задній хід.

Щоб зняти з себе відповідальність, Тимошенко поставила вимогу, аби листа підписав також Арсеній Яценюк. Спікер це зробив, що викликало збурення у парламенті – Партія регіонів влаштувала шоу з надуванням кульок і блокуванням трибуни.

Цинізм ситуації в тому, що підпис Яценюка під листом до НАТО взагалі не вимагається. Але залучення спікера спровокувало кризову ситуацію, яка потім лягла в основу депеш акредитованих у Києві дипломатів країн НАТО про неготовність України до ПДЧ.(С)
Юлія Тимошенко: геть від Альянсу!
СЕРГІЙ ЛЕЩЕНКО, УП — СЕРЕДА, 11 ЛЮТОГО 2009, 21:16


   

Цю тему переглядають:

Гонсалес, HSM, olegan, Markuze1, woody, Zaratustra, Gorsad, PRom, sgreen (+ 1 прихованих) і 49 гостей
 
Повна версія