Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

На найближчі 12 місяців ніяких перемовин не буде
Виглядає, що будуть.
Захід устал від війни.
Росія хоче узаконити награбоване.
Україні конче потрібна передишка перед зимою, щоб не допустити повного колапсу.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Виглядає, що будуть.
Захід устал від війни.
Росія хоче узаконити награбоване.
Україні конче потрібна передишка перед зимою, щоб не допустити повного колапсу.

не буде, не хвилюйся
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Виглядає, що будуть.
Захід устал від війни.
Росія хоче узаконити награбоване.
Україні конче потрібна передишка перед зимою, щоб не допустити повного колапсу.
Я вибачаюсь, але захід зовсім не устал от війни. І нема ніякого загравання перед кацапами як і зменшення нам допомоги. Я хз звідки ця хуйня що захід устал от війни. Маховик тільки розкручуються, хз добре це чи погано, але це так
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
OS

Я хз звідки ця хуйня що захід устал от війни.
Це кацапська проекція.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Це кацапська проекція.

Мене смішить це "запад устал от войни", при тому, що він не воює, а лише спостерігає на дивані зі стаканом соку. Думаю, він навпаки, лише розпалився спостерігати  :facepalm1:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
HSM

Шольць не знає що завтра вранці
Буде , а меле про 30 років
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

https://t.me/okoo_ua/57481

Як задовбало (як що чесно). Як що це слова Шольца, то, мабуть це слова ще 22 року, ще до війни, та ще на зустрічі з хуйлом, де хуйло, мабуть, розповідало щось про вступ України до нато як привід для війни. То що тоді Шольц мав казати?  (це ж шольц).  Мабуть, зараз 24 рік, та дуже багато змінилося ... Та ці довбані смажені заголовки маніпулятивні, та не про що насправді. Нахрен їх сюди тягнути?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Як задовбало (як що чесно). Як що це слова Шольца, то, мабуть це слова ще 22 року, ще до війни, та ще на зустрічі з хуйлом, де хуйло, мабуть, розповідало щось про вступ України до нато як привід для війни. То що тоді Шольц мав казати?  (це ж шольц).  Мабуть, зараз 24 рік, та дуже багато змінилося ... Та ці довбані смажені заголовки маніпулятивні, та не про що насправді. Нахрен їх сюди тягнути?

А дурні кацапи вже то розганяють по своїм паблікам
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

А дурні кацапи вже то розганяють по своїм паблікам

як то кажуть: та і хер з ними... Але ж ми не кацапи? То нахрена ми на фуп це тягнемо?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

як то кажуть: та і хер з ними... Але ж ми не кацапи? То нахрена ми на фуп це тягнемо?

Бо наші пабліки теж це розтягнули
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Бо наші пабліки теж це розтягнули
не знаю як хто, але я як мінімум намагаюсь зрозуміти про що інфа, перед тим як тягнути її на фуп. Наприклад відповідає або ні заголовок змісту  того про що взагалі річ. Бо зараз в 90 процентів випадків то що намалюють в заголовку .... то зовсім не про те.... що буде в матеріалі.

Я б хотів, щоб на фупі все ж було чистіше ніж десь там ще....  :)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

то з укрінформу, за 4 дні до війни.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

уже пошло "опровержение" — так он говорил хуйло перед войной, а сейчас мол считает, что Украина вступит в НАТО после войны. Осталось выяснить, когда же война закончится, что такое "закончится" и на каких условиях. Ну и там же еще дорожня мапа буде обовьязково — умовы уже для Украины, чтоб ее приняли. Проходили уже...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

не буде, не хвилюйся
львуву патрібєн мЄнськ і парашенка. Ойбля
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

считает, что Украина вступит в НАТО после войны


Т.е. хуйло теперь не сможет закончить войну ни на каких условиях.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Т.е. хуйло теперь не сможет закончить войну ни на каких условиях.
він і так її не збирався закінчувати.
точніше, збирався але на умовах капітуляції України.
тому нічого не помінялося.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Сьогодні вранці БПЛА атакували паливно-заправну станцію у місті Лівни, Орловська область рф

Під час гасіння вогню на голови пожежників впав ще один БПЛА, внаслідок чого загинув один Ем-Че-Есник, ще троє постраждало.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

В Іспанії чекають сьогодні на президента України.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

нігуйовий бада-бум!

 Цьому відео вже тижнів два, я викладав, але дідусі того було мало.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

 Московські терористи вже відверто частину своїх окупантів називають смертниками:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

уже пошло "опровержение" — так он говорил хуйло перед войной, а сейчас мол считает, что Украина вступит в НАТО после войны.

 Зрозуміло. Політики у Німеччині не бажали загострення ситуації тому до війни не виступали за членство України в НАТО. Зараз ситуація змінилась, московське керівництво відкрито проявило свою терористичну сутність.

Осталось выяснить, когда же война закончится, что такое "закончится" и на каких условиях.

 Дитячий садочок на марші.
Війна закінчиться коли терористи або зрозуміють свою безперспективність у ній, або коли не будуть мати більше можливостей для її ведення.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Т.е. хуйло теперь не сможет закончить войну ни на каких условиях.

 Може, звісно, я щойно вище написав. І інші вже писали тут неодноразово.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
N88

Московські терористи вже відверто частину своїх окупантів називають смертниками:
https://t.me/operativnoZSU_chat/198058

Економічна війна - життя дешевше ніж боєприпаси.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Війна закінчиться коли терористи або зрозуміють свою безперспективність у ній, або коли не будуть мати більше можливостей для її ведення.
Тобто, ще років 10 як мінімум.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Тобто, ще років 10 як мінімум.

Менше. Є ознаки перенапруження економіки Рашки, ну і кількість дебілів, що готові принести себе в жертву заради кількох мільйонів виплат, є кінечною.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Менше. Є ознаки перенапруження економіки Рашки, ну і кількість дебілів, що готові принести себе в жертву заради кількох мільйонів виплат, є кінечною.
Мій суб'єктивний прогноз - ще один рік...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Рубрика "розчаровані кацапи"  :facepalm:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Тобто, ще років 10 як мінімум.

 Скільки потрібно буде. Терористам на поталу ніхто не віддасться. Сьогоднішнє відео, їхня мораль, яку вони хочуть на"вязати, запровадити в Україні (слабо нервовим і емоційним рекомендую не дивитись) :
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Пане Президент, захопіть por favor мою посилочку з Мангоаутлет.  :gigi:  :laugh:

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

https://t.me/resurgammmm/2271

Цитувати
Блінкен/Столтенберг буде пробувати підвести потрібне нам рішення до саміту НАТО в липні. Перша спроба стратегічно порушити питання застосування західної зброї ймовірно буде й в червні на саміті G-7, але замало часу, щоб на цьому саміті отримати «стратегічне рішення».

 :facepalm1: Йобаные куколды! К тому времени рашисты давно начнут наступление на Сумщину и усилят на Харькивщину. Нам это обаное решение надо сейчас! А они нам дадут его примерно через полтара месяца.

И так со всей их "помощью": то, что нужно именно сейчас, дают через полгода в лучшем случае или вообще не дают. И весь этот тайминг четко соблюдается на всем протяжении войны. И как это назвать, если не сговор против Украины, а?
   

Цю тему переглядають:

 
Повна версія