Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Придурок форумный, "Вы" — это кто?

"Ви" - це рашка. Чи будеш косить під дурника?  8-)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

то треба було піти на умови кацапів?
там йшлося, що армія 30 тис, ніякої західної зброї, ніякий навчань НАТО
хуйло б підписав, а через півроку захопив все без спротиву

Не ухылянтское это дело обсуждать, на какие умовы надо было идти или на какие умовы идти прийдется, если с помощью и дальше будет так... пипеточно, даже уже хуже, чем пипеточно. Ты ведь тоже, гарри, ухылянт, не так ли? И тоже воевать не желаешь. Увы, нет у тебя права голоса.  :weep:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

"Ви" - це рашка. Чи будеш косить під дурника?  8-)

Я всегда знал по создаваемым тобой темам, что ты идиот  :-)o
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Не ухылянтское это дело обсуждать, на какие умовы надо было идти или на какие умовы идти прийдется, если с помощью и дальше будет так... пипеточно, даже уже хуже, чем пипеточно. Ты ведь тоже, гарри, ухылянт, не так ли? И тоже воевать не желаешь. Увы, нет у тебя права голоса.  :weep:

у мене є всі шанси піти
прийде моя черга - піду
а ти чому не у війську, якщо когось ухилянтом називаєш?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Тобто, в нас "конфлікт"...
Офуєть... Окуповані великі території, використання всього спектра озбоєння, крім ЯЗ, масовані ракетні обстріли всієї території, мобілізація...
І все це третій рік...
А в нього це "конфлікт"...

Це дуже чітко показує як би поводили себе ЄС при виході з гри США при трампі
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Питання в гарантіях

Саме так. Це головне. І такі гарантії впринципі може дати тільки безпосередньо США або НАТО в широкому сенсі. Не факт що абсолютні але краще з того що можливе. Тому з хуйлом говорити без США взагалі немає про що. Питання а чи захочуть США на себе по суті такі зобов'язання брати питання відкрите
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

у мене є всі шанси піти
прийде моя черга - піду
а ти чому не у війську, якщо когось ухилянтом називаєш?

не криви душой, все мы тут ухылянты, каждый со своей отмазкой. У меня вон мать 85 лет с деменцией, у которой я единственный единокровный родственник остался, плюс самому уже 59 и куча болячек. У других — что-то другое. Дело не в этом. А в том, что не имеем мы права судить многое тут высказываемое как какую-то зраду и наратывы. Нет такого у нас морального права.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Не ухылянтское это дело обсуждать, на какие умовы надо было идти или на какие умовы идти прийдется, если с помощью и дальше будет так... пипеточно, даже уже хуже, чем пипеточно. Ты ведь тоже, гарри, ухылянт, не так ли? И тоже воевать не желаешь. Увы, нет у тебя права голоса.  :weep:
Я так розумію ти воюєш шо рота тут всім затикаєш? Де саме? Я ні, тому мовчу. А от пан Трекер свою думку висловив
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
tracker [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 11:59
IP/Host: 104.28.130.---
John Wayne, cьогодні в 11:40
100 проц будуть домовлятись,  що б там ніхто не казав з супер патріотів
На найближчі 12 місяців ніяких перемовин не буде

Він має право. То посперичайся з ним. Якщо ти воюєш звичайно
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Я так розумію ти воюєш шо рота тут всім затикаєш? Де саме? Я ні, тому мовчу. А от пан Трекер свою думку висловив
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
tracker [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 11:59
IP/Host: 104.28.130.---
John Wayne, cьогодні в 11:40
100 проц будуть домовлятись,  що б там ніхто не казав з супер патріотів
На найближчі 12 місяців ніяких перемовин не буде

Він має право. То посперичайся з ним. Якщо ти воюєш звичайно

Ты про tracker? Заметь, он не сказал, что переговоры не нужны, или что вообще никаких переговоров быть не может, а только "границы 91-го". Он только сказал, что переговоров не будет до инаугурации Трампа. Ну, так это как-бы понятно... О чем тут спорить?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

не криви душой, все мы тут ухылянты, каждый со своей отмазкой. У меня вон мать 85 лет с деменцией, у которой я единственный единокровный родственник остался, плюс самому уже 59 и куча болячек. У других — что-то другое. Дело не в этом. А в том, что не имеем мы права судить многое тут высказываемое как какую-то зраду и наратывы. Нет такого у нас морального права.

а у тих, хто втратив рідних, житло, землю, бізнес?
ти їх спитав, чи вони згідні?
я вже не кажу про тих, хто воює...

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

а у тих, хто втратив рідних, житло, землю, бізнес?
ти їх спитав, чи вони згідні?
я вже не кажу про тих, хто воює...

Только те, кто воюет. Вот они пусть и говорят! Да, их я слышать хочу, их мнение для меня важно!

Тем, кто потерял родных и жилье — глубокое сочувствие конечно.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Только те, кто воюет. Вот они пусть и говорят! Да, их я слышать хочу, их мнение для меня важно!

Тем, кто потерял родных и жилье — глубокое сочувствие конечно.

А ти хто такий? Якщо ти громадянин рашки, то й кацапам став свої вимоги  :facepalm1: 
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Ты про tracker? Заметь, он не сказал, что переговоры не нужны, или что вообще никаких переговоров быть не может, а только "границы 91-го". Он только сказал, что переговоров не будет до инаугурации Трампа. Ну, так это как-бы понятно... О чем тут спорить?
Тоді взагалі нащо зараз про перемовини говорити? Якщо придивитись то саме зараз публічно цю тему підіймають хуйло і китайці. Ну і шобла типу люсьєна. За рік багато чого може змінитись
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

А ти хто такий? Якщо ти громадянин рашки, то й кацапам став свої вимоги  :facepalm1: 

Иди создай веточку какую-то про биокомаров или про потопы в рашке, и там резвись, идиотик форумный. Не забудь в названии ветки смайлик ржачный прилепить.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

https://t.me/info_ua2022/4667

ну, це таке
мова йде лише про далекобійну зброю
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Тоді взагалі нащо зараз про перемовини говорити? Якщо придивитись то саме зараз публічно цю тему підіймають хуйло і китайці. Ну і шобла типу люсьєна. За рік багато чого може змінитись

Та я вообще про переговоры не поднимал тут. Это СВО1973 (это что такое за СВО?  :D ) заявил, что я проталкиваю это, хотя я вообще не про то написал клейноду. Но у СВО в методичке видно ничего другого не было, вот он и начал качать будку тут.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

ну, це таке
мова йде лише про далекобійну зброю

Хороший сигнал іншим сцикунам, особливо - вашингтонським.
Скажу більше, і як би жахливо це не звучало - Зєлі потрібно піарити Харківську трагедію по усім фронтам. Західний манюпас таке дуже сприймає
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Только те, кто воюет. Вот они пусть и говорят! Да, их я слышать хочу, их мнение для меня важно!

Тем, кто потерял родных и жилье — глубокое сочувствие конечно.

воює моєї рідної сестри чоловік в ЛЮТІ
брати в 95-й бригаді
я знаю їх думку
їх те ОРДЛО і КРИМ нах не потрібен, якщо будуть серйозні гарантії не від кацапів, а від сильних світу, в т. ч. Китаю
якщо ні, то всі розуміють, що це тимчасова пауза
і тоді народ буде звалювати звідси
і ніяких інвестицій не чекай
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

ну, це таке
мова йде лише про далекобійну зброю

Нехай ще ракети дадуть ..  :-)o
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Хороший сигнал іншим сцикунам, особливо - вашингтонським.
Скажу більше, і як би жахливо це не звучало - Зєлі потрібно піарити Харківську трагедію по усім фронтам. Західний манюпас таке дуже сприймає

так, скандинави молодці
а Зєлі треба прийти до тями, бо пізно буде
він ж живе в своєму світі
курва, та запроси нормальних піарників
я б сказав на його місці, що всіх запршую, хто може і хоче попрацювати на країну
алеж ні, 5-6 менеджерів...

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Нехай ще ракети дадуть ..  :-)o

немає у них, ніби
хай дають багато САУ Арчер
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

воює моєї рідної сестри чоловік в ЛЮТІ
брати в 95-й бригаді
я знаю їх думку
їх те ОРДЛО і КРИМ нах не потрібен, якщо будуть серйозні гарантії не від кацапів, а від сильних світу, в т. ч. Китаю
якщо ні, то всі розуміють, що це тимчасова пауза
і тоді народ буде звалювати звідси
і ніяких інвестицій не чекай

ну вот видишь, почему важно мнение именно тех, кто реально воюет? Потому что они смотрят на вещи реально! Без всяких "наратывив" и ипсо.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

воює моєї рідної сестри чоловік в ЛЮТІ
брати в 95-й бригаді
я знаю їх думку
їх те ОРДЛО і КРИМ нах не потрібен, якщо будуть серйозні гарантії не від кацапів, а від сильних світу, в т. ч. Китаю
якщо ні, то всі розуміють, що це тимчасова пауза
і тоді народ буде звалювати звідси
і ніяких інвестицій не чекай

ви не розумієте
без відновлення кордонів 1991 року, репарацій від рашки, як мінімум
а краще з посадкою військових злочинців
вся структура світової бебзпеки буде зруйнована, навіть, якщо москалям залишать Крим, це буде вже капець
і тоді точно треба валити і на ту сторону океану, бажано індійського, десь у Австралію

тут вже питання не в бажанні чи не бажанні України, зараз створюються прецендент на 21 а можливо і 22 століття, за яким уважно слідкують всі уроди в світі і в першу чергу Китай
якщо рашку дотиснуть, розвалять, а х..ло повісять, то Китай почне рух в сторону мирного співіснування і рано чи пізно трансформується у щось нормальне. Іран, Сирія, КНДР втратять підтримку і т.д.

Думаю нас чекає реформа ООН і інших безпекових організацій, ЄС дозріла до армії
НАТО розширюється на Тихий океан

тепер про ордло та Крим
давайте приймемо за факт - ми вийшли на кордон 1991 року, що робити з населенням місцевим і понаїхавшими

з моєї точки зору, має бути дуже просте рішення - всі громадяни рашки повинні покинути територію України. Крапка.
і не важливо, мали вони колись громадянство України чи ні

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

ви не розумієте
без відновлення кордонів 1991 року, репарацій від рашки, як мінімум
а краще з посадкою військових злочинців
вся структура світової бебзпеки буде зруйнована, навіть, якщо москалям залишать Крим, це буде вже капець
і тоді точно треба валити і на ту сторону океану, бажано індійського, десь у Австралію

тут вже питання не в бажанні чи не бажанні України, зараз створюються прецендент на 21 а можливо і 22 століття, за яким уважно слідкують всі уроди в світі і в першу чергу Китай
якщо рашку дотиснуть, розвалять, а х..ло повісять, то Китай почне рух в сторону мирного співіснування і рано чи пізно трансформується у щось нормальне. Іран, Сирія, КНДР втратять підтримку і т.д.


Думаю нас чекає реформа ООН і інших безпекових організацій, ЄС дозріла до армії
НАТО розширюється на Тихий океан

тепер про ордло та Крим
давайте приймемо за факт - ми вийшли на кордон 1991 року, що робити з населенням місцевим і понаїхавшими

з моєї точки зору, має бути дуже просте рішення - всі громадяни рашки повинні покинути територію України. Крапка.
і не важливо, мали вони колись громадянство України чи ні


+
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

ви не розумієте
без відновлення кордонів 1991 року, репарацій від рашки, як мінімум
а краще з посадкою військових злочинців
вся структура світової бебзпеки буде зруйнована, навіть, якщо москалям залишать Крим, це буде вже капець
і тоді точно треба валити і на ту сторону океану, бажано індійського, десь у Австралію

тут вже питання не в бажанні чи не бажанні України, зараз створюються прецендент на 21 а можливо і 22 століття, за яким уважно слідкують всі уроди в світі і в першу чергу Китай
якщо рашку дотиснуть, розвалять, а х..ло повісять, то Китай почне рух в сторону мирного співіснування і рано чи пізно трансформується у щось нормальне. Іран, Сирія, КНДР втратять підтримку і т.д.

Думаю нас чекає реформа ООН і інших безпекових організацій, ЄС дозріла до армії
НАТО розширюється на Тихий океан

тепер про ордло та Крим
давайте приймемо за факт - ми вийшли на кордон 1991 року, що робити з населенням місцевим і понаїхавшими

з моєї точки зору, має бути дуже просте рішення - всі громадяни рашки повинні покинути територію України. Крапка.
і не важливо, мали вони колись громадянство України чи ні

план гарний
а як його реалізувати?
зброю дають обмежено і не дозволяють стріляти
грошей немає
мають піти всі від старого до малого, щоб загинути і звільнити територію від населення?
вчергове в історії добробут західного світу за рахунок смертей українців?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

ви не розумієте
без відновлення кордонів 1991 року, репарацій від рашки, як мінімум
а краще з посадкою військових злочинців
вся структура світової бебзпеки буде зруйнована, навіть, якщо москалям залишать Крим, це буде вже капець
і тоді точно треба валити і на ту сторону океану, бажано індійського, десь у Австралію

тут вже питання не в бажанні чи не бажанні України, зараз створюються прецендент на 21 а можливо і 22 століття, за яким уважно слідкують всі уроди в світі і в першу чергу Китай
якщо рашку дотиснуть, розвалять, а х..ло повісять, то Китай почне рух в сторону мирного співіснування і рано чи пізно трансформується у щось нормальне. Іран, Сирія, КНДР втратять підтримку і т.д.

Думаю нас чекає реформа ООН і інших безпекових організацій, ЄС дозріла до армії
НАТО розширюється на Тихий океан

тепер про ордло та Крим
давайте приймемо за факт - ми вийшли на кордон 1991 року, що робити з населенням місцевим і понаїхавшими

з моєї точки зору, має бути дуже просте рішення - всі громадяни рашки повинні покинути територію України. Крапка.
і не важливо, мали вони колись громадянство України чи ні

все это понимают... Но дело в том, что все также понимают, что для безоговорочной капитуляции Рашки сюда нам надо вливать помощи на 2 порядка (в 100 раз) больше! И не развезенной на несколько лет, а сразу. А для этого вся западная экономика немедленно должна быть переведена на военные рельсы и вместо социала на негров, муслимов, вместо "борьбы" с потеплением и прочим толерастическим бредом бабло должно идти на клепание оружия 24/7. Это реально? Что еще должно произойти, чтобы это стало реальным?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

ви не розумієте
без відновлення кордонів 1991 року, репарацій від рашки, як мінімум
а краще з посадкою військових злочинців
вся структура світової бебзпеки буде зруйнована, навіть, якщо москалям залишать Крим, це буде вже капець
і тоді точно треба валити і на ту сторону океану, бажано індійського, десь у Австралію

тут вже питання не в бажанні чи не бажанні України, зараз створюються прецендент на 21 а можливо і 22 століття, за яким уважно слідкують всі уроди в світі і в першу чергу Китай
якщо рашку дотиснуть, розвалять, а х..ло повісять, то Китай почне рух в сторону мирного співіснування і рано чи пізно трансформується у щось нормальне. Іран, Сирія, КНДР втратять підтримку і т.д.

Думаю нас чекає реформа ООН і інших безпекових організацій, ЄС дозріла до армії
НАТО розширюється на Тихий океан

тепер про ордло та Крим
давайте приймемо за факт - ми вийшли на кордон 1991 року, що робити з населенням місцевим і понаїхавшими

з моєї точки зору, має бути дуже просте рішення - всі громадяни рашки повинні покинути територію України. Крапка.
і не важливо, мали вони колись громадянство України чи ні

Ніяких ресурсів і передумов для цього немає. Це говорять усі адекватні експерти. В тому числі західні. В тому числі і багато військових діючих.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

все это понимают... Но дело в том, что все также понимают, что для безоговорочной капитуляции Рашки сюда нам надо вливать помощи на 2 порядка (в 100 раз) больше! И не развезенной на несколько лет, а сразу. А для этого вся западная экономика немедленно должна быть переведена на военные рельсы и вместо социала на негров, муслимов, вместо "борьбы" с потеплением и прочим толерастическим бредом бабло должно идти на клепание оружия 24/7. Это реально? Что еще должно произойти, чтобы это стало реальным?

Щоб таке стало реальністю потрібно пряме втручання НАТО в війну
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Ніяких ресурсів і передумов для цього немає. Це говорять усі адекватні експерти. В тому числі західні. В тому числі і багато військових діючих.
тому що нема Перл-Харбору досі.
от захід і колупається в носі і думає не про перемогу України, і відновлення міжнародного правопорядку. А про те як уникнути ескалації
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Медведилло конечно опять не сегодня завтра забанят, но он во многом прав.
А в особенности - относительно восторженных идиотов, которые кормятся с ура-пропагандистских интернет-помоек и денно и нощно призывают воевать до победного конца, но конечно же, не своего конца - свой конец они максимально оттягивают.
И чем радикальнее ура-патриот- тем дальше от линии фронта он находится.
Самые смелые и бескомпромиссные - конечно за кордоном. Этих вообще устроит только развалины кремля.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

ОРДЛО нікому не потрібне ннах. в т.ч  Росії.
і ніякого принципового стратегічного значення немає.

а Крим - Україні потрібен. це не просто бажання попити кави в Ялті, це безпека південного кордону України.

вся ця війна йде виключно за Крим.

Крим мусить бути українським. або як мінімум НЕросійським і демілітаризованим (якісь гіпотези можете повигадувати собі самі як би це могло виглядати)

п.с. ну і чисто географічно в пакеті з кримом йде південь + приазов'я. тобто херсонська і запорізька області. важко уявити собі таку ситуацію коли Україна буде володіти кримом але не буде володіти приазов'ям.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

все это понимают... Но дело в том, что все также понимают, что для безоговорочной капитуляции Рашки сюда нам надо вливать помощи на 2 порядка (в 100 раз) больше! И не развезенной на несколько лет, а сразу. А для этого вся западная экономика немедленно должна быть переведена на военные рельсы и вместо социала на негров, муслимов, вместо "борьбы" с потеплением и прочим толерастическим бредом бабло должно идти на клепание оружия 24/7. Это реально? Что еще должно произойти, чтобы это стало реальным?
Перл-Харбор
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

все это понимают... Но дело в том, что все также понимают, что для безоговорочной капитуляции Рашки сюда нам надо вливать помощи на 2 порядка (в 100 раз) больше! И не развезенной на несколько лет, а сразу. А для этого вся западная экономика немедленно должна быть переведена на военные рельсы и вместо социала на негров, муслимов, вместо "борьбы" с потеплением и прочим толерастическим бредом бабло должно идти на клепание оружия 24/7. Это реально? Что еще должно произойти, чтобы это стало реальным?
ти готовий до правди ,жахливої для таких як ти правди без навіть твоїх "положень". все це станеться,коли з кордонів параші на бузі (підкреслюю для слабонервоних і шукачів зради-це відповідть коли бюргери прокинуться і тільки) на польщу і всю ту піздобратію бюргерів посуне обєднана ЧА2.0 і врядах там буде і турчинов і його колишні товариші з училища.медвдило і всі ці ухилянти по обі сторони лінії 91 року,які єдиному братньому пориві зметуть тих гоміків і засунуть бюргеру штик в зад поки він буде стогнати про "де армія венка 2.0" і американські бредлі та ЯЗ." при інакших розкладах жирові складки в їх,бюргерів мозгах,ніколи не рушаться і думка буде лише про роблення бізнесу на крові і повсьому.
 ти того хочеш паря? Ждеш коли помиєш чоботи в атлантиці " с братьямі в косоворотках"?  Бо інакше най тя наші вишиванки не єпуть мозги. B-) та не очікуй бюргерського окладу в ЄС і НАТО.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Медведилло конечно опять не сегодня завтра забанят, но он во многом прав.
А в особенности - относительно восторженных идиотов, которые кормятся с ура-пропагандистских интернет-помоек и денно и нощно призывают воевать до победного конца, но конечно же, не своего конца - свой конец они максимально оттягивают.
И чем радикальнее ура-патриот- тем дальше от линии фронта он находится.
Самые смелые и бескомпромиссные - конечно за кордоном. Этих вообще устроит только развалины кремля.
це все що ти пишеш неважно.
якщо буде встановлено мир який буде неправильний і несправедливий стосовно України. це буде означати лише прелюдію перед новими більшими війнами.

справедливий стосовно України мир, це те про що говорить Зеленський в своєму мирному плані. кордон 1991 року.
можливо з деякими корекціями стосовно 1991р якщо українці в масі на це погодяться, і ця лінія буде підкріплена абсолютно залізобетонними гарантіями, аж до розміщення на території України ядерної зброї країни гаранта.

особисто для мене мене влаштує як мінімум повернення Україною півдня і приазов'я, ЗАЕС, Каховки, Бердянська. тому що там є села де жили мої родичі в херсонській області. нічого менше ніж це я не буду вважати перемогою України.

Крим в ідеалі так, він теж мав би бути українським. але тут треба дивитися по ситуації.

Останнє редагування: 26 травня 2024 20:50:05 від T.Blair.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Перл-Харбор

Рашка, пока не покончит с Украиной, никаких Перл-Харборов делать не будет (не факт, что и потом будет). Я уверен, что и закулисно идут базары и заверения, что никакх перл-харборов не будет, а если ракета случайно залетит, то это случайно, будем стараться не залетать. Потому и эти красные линии от Запада не стрелять по территории Рашки их оружием.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Медведило так зраділо що з ним хтось діскутує.
Женіть кацапа звідсі.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Перл-Харбор
думаєш європа підпишеться на війну як японці нападуть на штати?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Медведило так зраділо що з ним хтось діскутує.
Женіть кацапа звідсі.

а знаешь, почему с тобой никто не дискутирует? Потому что ты тупая пропагандистская методичка. Взглянул на содержание твоих постов — сразу все ясно. И оскорбление "кацап" сразу всем, кто не попал мыслью в прокрустово ложе твоего задания тут на форуме.  :D
   

Цю тему переглядають:

 
Повна версія