Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Трамп йобнутий у цьому нема сумніву.
але друга сторона медалі: якщо хуйло пошле трампа з його хотєлками, то Трамп може озвіріти на Хуйла.

тут непередбачуваність

Знову «єта праклятая нєапрєдєльонность»… :facepalm:
Трамп дав команду блокувати допомогу. Але він «непередбачений» і може випити якогось азвіріну…

Хотєлкі Трампа дуже прості, він сам про це сказав «Я не хочу чути ні про яку Україну».

Але треба ще раз наступити на граблі щоб не було нєапрєдєльонасті
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

за Марченком ніби раніше зради не помічав....

?single
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Знову «єта праклятая нєапрєдєльонность»… :facepalm:
Трамп дав команду блокувати допомогу. Але він «непередбачений» і може випити якогось азвіріну…

Хотєлкі Трампа дуже прості, він сам про це сказав «Я не хочу чути ні про яку Україну».

Але треба ще раз наступити на граблі щоб не було нєапрєдєльонасті

до речі епопея з допомогою, ще раз показує нестабільність , від повної незгоди до фактично робіть що хочете, трамп небезпечний для світової політики тим, що він непередбачуваний, сьогодні корєш хуйла, завтра запеклий ворог, або навпаки, і так може бути кілька разів за термін
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

трамп небезпечний для світової політики тим, що він непередбачуваний, сьогодні корєш хуйла, завтра запеклий ворог


Це коли таке було??? Чи це новини з майбутнього?

І про «нестабільність». Не було ніякої нестабільності з допомогою.
Була команда блокувати її. Але коли Джонсон приїхав у Маро Ларго і сказав «шеф, всьо прапало, допомога буде поставлена на голосування» тоді Додік махнув рукою «робіть що хочете»

Останнє редагування: 26 травня 2024 14:14:52 від SlavRedko
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

за Марченком ніби раніше зради не помічав....

https://t.me/rozvidka_noem/8852?single
Епать, прям сльози на очах від такого откровєнія. Пан бравий генерал мабуть тільки наразі мобілізувався, і вся хуйня яка творилась в ЗСУ повз нього пройшла?
 Пісдюк
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

100-120 КАБів на день скидають рашисти на позиції наших захисників. В місяць — 3000-4000 авіабомб, — перший заступник голови МО Іван Гаврилюк.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Це коли таке було??? Чи це новини з майбутнього?

І про «нестабільність». Не було ніякої нестабільності з допомогою.
Була команда блокувати її. Але коли Джонсон приїхав у Маро Ларго і сказав «шеф, всьо прапало, допомога буде поставлена на голосування» тоді Додік махнув рукою «робіть що хочете»

не було, а буде, і можеш занести цей допис собі у нотатник (с)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
den

Трампісти блокували допомогу Україні півтора роки

Трамп отримав імпічмент за те що притримував допомогу Україні
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

 ;o

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

;o

https://t.me/voynareal/90300

Це вилами по воді писано. От Макрон вже грозився ввести.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Це вилами по воді писано. От Макрон вже грозився ввести.
Щоб виграти у лотерею треба хочаб купити квиток. А Макрона хтось запрошував в Україну, може парламент, чи найвеличніший?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Мене оце «надання дозволу на використання Україною зброї для оборони за межами її території» вже почало дратувати.
З трьох причин:

По-перше: таке складається враження, що хтось спочатку «питає дозволу» в Москві, а потім надає Україні. Сподіваюся, помилкове…

По-друге: людей вбивають прямо зараз, коли немає жодних дозволів, які б призвели до ескалації (лише в Харкові за останні дні кілька десятків невинних жертв).

По-третє: заборона у використанні наданих повністю у відповідності до міжнародного права й правил експортного контролю озброєнь за межами території України лише підтверджує все ж таки хибний наратив, що з України хочуть зробити закритий полігон…

Сподіваюся, мої занепокоєння перебільшені й ми побачимо превентивні удари по скупченню того російського атакуючого угрупування, яке зараз збирається (за словами Президента України Володимира Зеленського) на кордонах України за 80 км на північний захід від Харкова.
(с) В. Чалий
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Мене оце «надання дозволу на використання Україною зброї для оборони за межами її території» вже почало дратувати.
З трьох причин:

По-перше: таке складається враження, що хтось спочатку «питає дозволу» в Москві, а потім надає Україні. Сподіваюся, помилкове…

По-друге: людей вбивають прямо зараз, коли немає жодних дозволів, які б призвели до ескалації (лише в Харкові за останні дні кілька десятків невинних жертв).

По-третє: заборона у використанні наданих повністю у відповідності до міжнародного права й правил експортного контролю озброєнь за межами території України лише підтверджує все ж таки хибний наратив, що з України хочуть зробити закритий полігон…

Сподіваюся, мої занепокоєння перебільшені й ми побачимо превентивні удари по скупченню того російського атакуючого угрупування, яке зараз збирається (за словами Президента України Володимира Зеленського) на кордонах України за 80 км на північний захід від Харкова.
(с) В. Чалий

Звісно, є консультації з Рашкою, і щось Хуйлу пообіцяли на певному етапі.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Знову «єта праклятая нєапрєдєльонность»… :facepalm:
Трамп дав команду блокувати допомогу. Але він «непередбачений» і може випити якогось азвіріну…

Хотєлкі Трампа дуже прості, він сам про це сказав «Я не хочу чути ні про яку Україну».

Але треба ще раз наступити на граблі щоб не було нєапрєдєльонасті
Трампу пофіг і Україна і допомога Україні.
йому треба дорватися до влади.
а Україна, Тайвань, стіна з Мексикою - це розмінні монети в передвиборчій грі.

якщо демси підтримують УА - значить Трамп буде обпльовувати демсів нібито вони не так як треба підтримують.
і вимагати від демсів "плану перемоги України"
а доки "плану перемоги України" немає - гальмувати допомогу.
паралельно вішати лапшу електорату "грошей і так не хватає, а демси ще й витрачають на якусь незрозумілу війну в Україні, а от я би зразу  примирив всі сторони"

але коли Трамп побачив що тиск з усіх сторін зростає і гальмувати допомогу - собі ж в мінус буде.
то дав відмашку - робіть як виходить. чорт з ним.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Якщо росія досягне стратегічного прориву на сході України, країни Балтії з Польщею введуть війська на українську територію, - Der Spiegel

Таке попередження зробили Балтійські депутати представникам німецької влади. На думку політиків, Захід повільно допомагає Києву, через що ситуація може різко погіршитися.
 

ніхто нікого нікуди не введе. 8-)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Якщо росія досягне стратегічного прориву на сході України, країни Балтії з Польщею введуть війська на українську територію, - Der Spiegel

Таке попередження зробили Балтійські депутати представникам німецької влади. На думку політиків, Захід повільно допомагає Києву, через що ситуація може різко погіршитися.
 

ніхто нікого нікуди не введе. 8-)

Та в них і стільки зброї немає
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Канцлер Німеччини Олаф Шольц виступає проти використання Україною наданої партнерами зброї для ударів по Росії, бо хоче запобігти "переростанню конфлікту у велику війну".
Джерело: Шольц, якого цитує Tagesschau, повідомляє "Європейська правда"
Деталі: Шольц зазначив, що наразі не бачить причин для розширення зони застосування західної зброї у війні в Україні.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

А що там з нашою власною зброєю? Скажімо, ОТРК Грім?  8-) 
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Канцлер Німеччини Олаф Шольц виступає проти використання Україною наданої партнерами зброї для ударів по Росії, бо хоче запобігти "переростанню конфлікту у велику війну".
це зрозуміло.
Але ціною життя українців і України яку русня буде розйобувати з своєї території, безкарно.

тому ціль України - це, навпаки, ескалація.
чудовий приклад - удари укр. дронами по рос. радарах (частина "ядерної тріади") захіні сцикуни вже вкотре впісялися.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

захіні сцикуни вже вкотре впісялися.
всцялися обісралися
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

все йде до того , шо будуть домовлятись, переговори,
  і це не те шо Зе хоче,   думаю вже і не на стан   2022,
щось інше -компроміс якийсь,

 і не кажіть , що зрада, так склалось на зараз 8-)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

все йде до того , шо будуть домовлятись, переговори,
  і це не те шо Зе хоче,   думаю вже і не на стан   2022,
щось інше -компроміс якийсь,

 і не кажіть , що зрада, так склалось на зараз 8-)

Це не зрада, Україна не має лягати кістьми, щоб у західного манюпаса ковбаса не дорожчала.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

все йде до того , шо будуть домовлятись, переговори,
  і це не те шо Зе хоче,   думаю вже і не на стан   2022,
щось інше -компроміс якийсь,

 і не кажіть , що зрада, так склалось на зараз 8-)

як заіпали єті сцикуни-панікьори джонівані....

істерят шо баби.
навіть гірше
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

все йде до того , шо будуть домовлятись, переговори,
  і це не те шо Зе хоче,   думаю вже і не на стан   2022,
щось інше -компроміс якийсь,

 і не кажіть , що зрада, так склалось на зараз 8-)

Пробувати може і будуть. А от чи щось з того вийде сумніваюся. Максимальна на що погодитися хуйло це всі залишаються там де є фактично . Можливо з незначними винятками.Що абсолютно не прийнятно для Зеленського.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Пробувати може і будуть. А от чи щось з того вийде сумніваюся. Максимальна на що погодитися хуйло це всі залишаються там де є фактично . Можливо з незначними винятками.Що абсолютно не прийнятно для Зеленського.

Питання в гарантіях
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

як заіпали єті сцикуни-панікьори джонівані....

істерят шо баби.
навіть гірше

имхо про то, что кто-то что-то истерит, паникует и т.д. на этом форуме ухылянтов имеют моральное право писать только те, кто либо воевал с 2022 года, либо воюет. Таких людей тут по пальцам пересчитать. Ты и тебе подобные ухылянты к ним не относятся. Пора бы вам п***а позакрывать с вашими "наратывамы" и "зрадою".

Вон, в соседней ветке во всю обсуждается то, за что я в совокупности наверное полгода в бане просидел за время войны. И уже никто не воняет, что это "наратывы"! Уже можно, потому что эту темку поднял Сам оказывается. А до этого типа этого никто не видел плять!
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Канцлер Німеччини Олаф Шольц виступає проти використання Україною наданої партнерами зброї для ударів по Росії, бо хоче запобігти "переростанню конфлікту у велику війну".
Тобто, в нас "конфлікт"...
Офуєть... Окуповані великі території, використання всього спектра озбоєння, крім ЯЗ, масовані ракетні обстріли всієї території, мобілізація...
І все це третій рік...
А в нього це "конфлікт"...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

О, кацапи почали засилати на ФУП медведил зі своїми "ідейками". Тільки не зрозуміло, у чому вони полягають  :facepalm1:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

kleynod, cьогодні в 17:50
Розгорнути попередні цитати...
як заіпали єті сцикуни-панікьори джонівані....

істерят шо баби.
навіть гірше,,,


мені вже за 60+ і місто моє під обстрілом кожен день, що далі... третій рік хз де , ні дома,,

розумні ви наші чудо патріоти,
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Якщо хуйло немає з ким "поговорить", то в нього є лука і янук - негай з ними і "говорить"  :facepalm1:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

О, кацапи почали засилати на ФУП медведил зі своїми "ідейками". Тільки не зрозуміло, у чому вони полягають  :facepalm1:

Сформулируй, тупое, в чем "идейка" состоит. В том, что ты ухылянт и стукач?  :-)o 
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Сформулируй, тупое, в чем "идейка" состоит. В том, что ты ухылянт и стукач?  :-)o 

Та ваша ідейка всім зрозуміла - "переговори". Тільки всі розуміють, що в них немає ніякого сенсу, тому ніхто і не "ведеться"  :facepalm1:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Та ваша ідейка всім зрозуміла - "переговори". Тільки всі розуміють, що в них немає ніякого сенсу, тому ніхто і не "ведеться"  :facepalm1:

А че ж ты, сучий потрох, не идешь воевать, если переговоров не хочешь? Или ты не понимаешь, что если не хотим переговоров, то значит, хотим воевать? Но ведь ты же воевать категорически не желаешь? Так на кого ты тут работаешь, морда ухылянтская?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

А че ж ты, сучий потрох, не идешь воевать, если переговоров не хочешь? Или ты не понимаешь, что если не хотим переговоров, то значит, хотим воевать? Но ведь ты же воевать категорически не желаешь? Так на кого ты тут работаешь, морда ухылянтская?

А хто тобі сказав, що я ухиляюсь?

Щодо "не хочемо", то я сказав, що вони не мають сенсу. Україна вже підписувала з рашкою купу херні усякої - "договір про дружбу", "будапештський меморандум" і ще купу усяких паперів. Ви збираєтесь їх виконати?  :facepalm1:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Нафіга щось підписувати з рашкою, якщо вона і так те не буде виконувати?  8-)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

хуйло Зелєнского вважає нелігітівним

скаже робіть вибори тоді будем шось підписувать ? ну і під шумок домомвляться внести ше декілька питань  потипу як це було з лугандоном

може таке хуйло викинути ?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

А хто тобі сказав, що я ухиляюсь?

Щодо "не хочемо", то я сказав, що вони не мають сенсу. Україна вже підписувала з рашкою купу херні усякої - "договір про дружбу", "будапештський меморандум" і ще купу усяких паперів. Ви збираєтесь їх виконати?  :facepalm1:

Ну правильно, не имеют смысла, потому что момент проебан. Даже больше скажу: проебана возможность вообще не допустить этой войны. Еще не пришло тут на фупе время говорить это, но уже скоро и об этом заговорят.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Ну правильно, не имеют смысла, потому что момент проебан. Даже больше скажу: проебана возможность вообще не допустить этой войны. Еще не пришло тут на фупе время говорить это, но уже скоро и об этом заговорят.

Тю. Так це ж ви зараз клянчите переговори, не Україна. Що трапилось?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Тю. Так це ж ви зараз клянчите переговори, не Україна. Що трапилось?

Придурок форумный, "Вы" — это кто?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Ну правильно, не имеют смысла, потому что момент проебан. Даже больше скажу: проебана возможность вообще не допустить этой войны. Еще не пришло тут на фупе время говорить это, но уже скоро и об этом заговорят.

то треба було піти на умови кацапів?
там йшлося, що армія 30 тис, ніякої західної зброї, ніякий навчань НАТО
хуйло б підписав, а через півроку захопив все без спротиву
   

Цю тему переглядають:

Al1966, toros, gvb, argo, Roman Yagodka (+ 2 прихованих) і 53 гостей
 
Повна версія