Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Зеленський:

"Зараз увесь світ побачив по діях союзників у небі Ізраїлю та сусідніх країн, якою дійсно ефективною може бути єдність у захисті від терору, якщо в основі єдності – достатня політична воля. Разом діяли Ізраїль, Америка, Британія, Франція та Йорданія. Разом вони не допустили, щоб терор узяв гору. І разом працюють – із багатьма іншими, – щоб не було й подальшої ескалації. "

"Я дякую всім у світі – кожному лідеру, кожній державі, які дійсно допомагають нам із ППО, із необхідними ракетами для захисту неба, які тренують наших хлопців на F-16. Усе це працює й надалі працюватиме на захист життя. Але ми бачимо зараз, як єдність може спрацювати дійсно на сто відсотків і як майже сто відсотків «шахедів» і ракет можуть бути збиті. Ми будемо говорити з партнерами про це."

норм тема...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Зеленський:

"Зараз увесь світ побачив по діях союзників у небі Ізраїлю та сусідніх країн, якою дійсно ефективною може бути єдність у захисті від терору, якщо в основі єдності – достатня політична воля. Разом діяли Ізраїль, Америка, Британія, Франція та Йорданія. Разом вони не допустили, щоб терор узяв гору. І разом працюють – із багатьма іншими, – щоб не було й подальшої ескалації. "

"Я дякую всім у світі – кожному лідеру, кожній державі, які дійсно допомагають нам із ППО, із необхідними ракетами для захисту неба, які тренують наших хлопців на F-16. Усе це працює й надалі працюватиме на захист життя. Але ми бачимо зараз, як єдність може спрацювати дійсно на сто відсотків і як майже сто відсотків «шахедів» і ракет можуть бути збиті. Ми будемо говорити з партнерами про це."

норм тема.

Зєля канєшно Шмаркля ..
Для порохоботів та прихильників Януковича
 Працює пацан!
Дай йому Боже натхнення!
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
PAL

хтось загинув

https://t.me/joker_ukr/15762

так це випадково не про збитий вертоліт?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
PAL

Зеленський:

"Зараз увесь світ побачив по діях союзників у небі Ізраїлю та сусідніх країн, якою дійсно ефективною може бути єдність у захисті від терору, якщо в основі єдності – достатня політична воля. Разом діяли Ізраїль, Америка, Британія, Франція та Йорданія. Разом вони не допустили, щоб терор узяв гору. І разом працюють – із багатьма іншими, – щоб не було й подальшої ескалації. "

"Я дякую всім у світі – кожному лідеру, кожній державі, які дійсно допомагають нам із ППО, із необхідними ракетами для захисту неба, які тренують наших хлопців на F-16. Усе це працює й надалі працюватиме на захист життя. Але ми бачимо зараз, як єдність може спрацювати дійсно на сто відсотків і як майже сто відсотків «шахедів» і ракет можуть бути збиті. Ми будемо говорити з партнерами про це."

норм тема...

гоям нє паложєна!
гої мають брати автомати (от АКСУ з конфіскату) й з автомату збивать!
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

гоям нє паложєна!
гої мають брати автомати (от АКСУ з конфіскату) й з автомату збивать!

Красава!

Ну ти й гандоніще..
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

щось мабуть сталось...

https://t.me/ssternenko/27502

До чого він це про ЯЗ?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

і як майже сто відсотків «шахедів» і ракет можуть бути збиті
Літаками треба збивати, а не дебільними групами.
Багато годин летять шахеди через всю територію України.
За цей час їх би один літак всіх позбивав.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

В кожної людини є свій шлях .
Хтось в еміграцію
Хтось ділить біль своєї Батьківщини тут..
Я ніколи нікого не звинувачую в його рішенні .

Але
Дайте нам змогу захищати нашу Батьківщину..
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Якщо Сирський просре Часів Яр, думаю, Зеля його зніме.
   
https://t.me/stanislav_osman/5672
а деталі? чи пост лише потрендіти? що сталося?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Якщо Сирський просре Часів Яр, думаю, Зеля його зніме.

Бракує БК, див не буває
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Дайте нам змогу захищати нашу Батьківщину..
Господи, гнидозуба підарасіна, як же ти заїбала своїм п'яним ниттям. Хоче захищати Батьківщину? Я тобі ще півроку тому описував як це зробити.

quote author=Outlander link=topic=1138423.msg27696841#msg27696841 date=1704652851]
Ну,. Персонально в мене є ціль.,
Мої дівчата в безпеці, я в окупації...
А ціль моя дуже проста..
Вижити, дочекатися моїх рідненьких морпєхів, просиця до них в обслугу... Якщо не візьмуть з собою, то а воєнкомат..
Якось такось,.
От така в мене мрія...
Сцуко, я зараз розплачусь. Ціль у нього є. Мрія.  :facepalm:

А якщо не звільнять то що? Так і сидітимеш на пляшці? Твій братело по зе_бі_ль_но_сті, МГБшнік Дончанин Хуйловчанин уже 10 років "чекає" коли звільнять. Так само розраховуєш? Пенсію свинособачу уже оформив? Вистачає?

При цьому виїхати з окупації через Крим, через Мордор, в одну з Балтійських країн (наприклад Естонію) а звідти в Україну не складно. А далі в військомат. І звільняти свою землю. Знаю не одного хто цей маршрут пройшов. Навіть тут на упячці хтось був. Але ні. Краще смоктати чеченські куї та срати на форумах. А коли звільнять - то який там військкомат - старий, хворий, гілка "Попередження від військкомату" - наше все. Мрія, сцуко... Щоб прийшли порохоботи і звільнили... Гидота, мля...
[/quote]

Але замість того щоб півроку тому послухати цю пораду і виїхати на підконтрольну, а потім піти в війскомат, ти виблядок узяв паспорт з куркою і ниєш в форматі 24/7 щоб тебе пожаліли. А скоро тебе як громадянина Російської Федерації ще й заставлять взяти до рук зброю, і йти вбивати українців. І ти підеш, аж побіжиш. Бо тупа, обісцяна, нікчемна, гнилозуба гнида.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Бракує БК, див не буває
Це нікого не цікавить.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

При Залужному всього було вдосталь.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Це нікого не цікавить.

Без коментарів   :facepalm1: Секта у своєму репертуарі.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
PAL

Красава!

Ну ти й гандоніще..

ні я такой - жисть такая! (с)

Ну дивись:
- заклики "закрийте нам небо" було повністю проігноровано
- літаків досі нема
- засобів вражати чужі аеродроми не дали. А ту зброю, що дали, застосовувать можна виключно на території України. Слава богу, хоча б самі змогли якісь дрони зліпить (найкраще вдалося з морськими, але то інша історія)
- коли звернулися до Ізраїлю за допомогою з ППО - Ізраїль нас послав далеко (ну, карма - вона така річ, загадкова, й зараз вони за це все вигрібають)
- Штати ППО не дали - тільки погодили передачу іншими країнами аж трьох батарей, атракціон нечуваної щедрості
- за допомоги Європи так-сяк хоча б Київ прикрили та деякі напрямки. Але ППО критично недостатньо

й тут Страшна Атака Ірана, Початок Третьої Світової!!! О!

Й що виявилося?
А виявилося, що ворожі цілі можна й треба збивать. Причому не тількі засобами ППО тої країни, яку атакують, а й засобами ППО купи країн, як сусідів (навіть сауди там участь прийняли), так й наших союзників-партнерів, й ніяка ескалація тут не страшна
Більше того, виявилося, щзо збивать можна не тіки над своєю територією, а й над територією інших країн!!!
А наші союзники-партнери тіки й можуть, як спостерігати, як через територію НАТО по нас летять шахеди з ракетами. А шо? Летять жеж не по ним? Правда, коли почало падати навіть по ним, то виявилося, що то випадково, а раз не спеціяльно по ним, то нічого страшного не відбулося, а коли й навіть свої громадяни загинули, то можна списать на українське ППО

Оце так-так!

Ну й що це, як не політика подвійних стандартів, га?

Тому я й кажу - не я такий, жисть така
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
PAL

Літаками треба збивати, а не дебільними групами.
Багато годин летять шахеди через всю територію України.
За цей час їх би один літак всіх позбивав.

пробували літаками збивать, втрачали літаки та пілотів :(
а ракетами здалеку не виходить - ракет недостатньо
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Паша Петриченко, це він писав лист про гральний бізнес (
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Без коментарів   :facepalm1: Секта у своєму репертуарі.
Не тобі ярлики на людей клеїти, ухилянт.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

пробували літаками збивать, втрачали літаки та пілотів
Не правильно пробували.
Треба не вдогонку, а з паралельного курсу.
Краще зверху вниз.
Площа більша і осколки не долетять.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
PAL

Не правильно пробували.
Треба не вдогонку, а з паралельного курсу.
Краще зверху вниз.
Площа більша і осколки не долетять.

як ти уявляєш "з паралельного курсу"?
Якщо ти не в курсі, то гармати на літаку встановлені "прямо по курсу" (вибачаюся за тавтологію), й у кватирку пілот з дробовика стрілять не може.
Збивать можна або на зустрічному курсі або наздоганяючи, інших варіантів нема
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Якщо Сирський просре Часів Яр, думаю, Зеля його зніме.

І знову поставить Залужного?  ;o
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

І знову поставить Залужного?  ;o
штА?
а Британія скільки часу без посла буде???
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

як ти уявляєш "з паралельного курсу"?
Якщо ти не в курсі, то гармати на літаку встановлені "прямо по курсу" (вибачаюся за тавтологію), й у кватирку пілот з дробовика стрілять не може.
Збивать можна або на зустрічному курсі або наздоганяючи, інших варіантів нема
Садиш в кукурузника дядька з берданкою, і він збоку через вікно.
А краще зверху через дірку в підлозі.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

І знову поставить Залужного?  ;o
Лисого поставить
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
PAL

Садиш в кукурузника дядька з берданкою, і він збоку через вікно.
А краще зверху через дірку в підлозі.

для особливо талановитих фантазерів.
Я навіть не буду про кайф польоту й точність пострілу з відчиненими вікнами/дверима/діркою на швидкості у 250 км/год на гойдалці (хто літав на АН-2, той зрозуміє)
Я виключно з технічного боку підійду
Берданка б'є ефективно на 25-30 метрів шротом чи картеччю й 50м кулею. Далі то вже не стрільба. Вибух 50 кг розсіює уламки на 50м (це щоб вбити), а так до 100м уламки здатні пошкодити обшивку чи двигун

ще питання є?
Чи кукурузник та дядька з берданкою не так жалко, як винищувач?

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

як ти уявляєш "з паралельного курсу"?
Якщо ти не в курсі, то гармати на літаку встановлені "прямо по курсу" (вибачаюся за тавтологію), й у кватирку пілот з дробовика стрілять не може.
Збивать можна або на зустрічному курсі або наздоганяючи, інших варіантів нема
Ну, якщо чесно, то американці, над Червоним морем, практикували збиття Харієрами...
https://www.bbc.com/news/world-middle-east-68227200?xtor=AL-72-%5Bpartner%5D-%5Bbbc.news.twitter%5D-%5Bheadline%5D-%5Bnews%5D-%5Bbizdev%5D-%5Bisapi%5D&at_campaign=Social_Flow&at_medium=social&at_link_origin=BBCNews&at_bbc_team=editorial&at_ptr_name=twitter&at_link_id=1D0CFC86-C958-11EE-868A-7A64D0B4AF07&at_link_type=web_link&at_campaign_type=owned&at_format=link
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

США не допомагатиме Україні збивати повітряні цілі Україні, – Джон Кірбі

«Різні конфлікти, різний повітряний простір, різна картина загроз», – пояснив він.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
PAL

Ну, якщо чесно, то американці, над Червоним морем, практикували збиття Харієрами...
https://www.bbc.com/news/world-middle-east-68227200?xtor=AL-72-%5Bpartner%5D-%5Bbbc.news.twitter%5D-%5Bheadline%5D-%5Bnews%5D-%5Bbizdev%5D-%5Bisapi%5D&at_campaign=Social_Flow&at_medium=social&at_link_origin=BBCNews&at_bbc_team=editorial&at_ptr_name=twitter&at_link_id=1D0CFC86-C958-11EE-868A-7A64D0B4AF07&at_link_type=web_link&at_campaign_type=owned&at_format=link


"We took a Harrier jet and modified it for air defence," Ehrhart tells me. "We loaded it up with missiles and that way were able to respond to their drone attacks."


ну ти пойняв, да?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
PAL

США не допомагатиме Україні збивати повітряні цілі Україні, – Джон Кірбі

«Різні конфлікти, різний повітряний простір, різна картина загроз», – пояснив він.

ну, й у чому я неправий у своїх постах?
гоям ніпаложена! Відбивайтеся з АКСУ!

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Ну і для повноти картини...
Як мвнімум у двох епізодах, валили з гелікоптерів...
Кулеметами...
Французи і німці...
Французи завалили з кулемета 7,62, з дверного пройому...
Німці з Sea Lynx, морський дрон, з 12,7...

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Ну і для повної повноти картини...
Чи збивали американці, невідомо...
Але тренувалися...

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Ну і для повноти картини...
Як мвнімум у двох епізодах, валили з гелікоптерів...
Кулеметами...
Французи і німці...
Французи завалили з кулемета 7,62, з дверного пройому...
Німці з Sea Lynx, морський дрон, з 12,7...

https://twitter.com/view/status/1770479631545532591
Не напружує ідеальна фіксація в прицільній рамці цілі?
Як мінімум стабілізована автоматична платформа.
Якби воно вибухнуло, цього відео ми б не побачили.
   

Цю тему переглядають:

BerenBelgarion, gvb, CEMEH, yuriyk, NINJA, Ph.D. Olkam, Devergo, You_know_me (+ 2 прихованих) і 76 гостей
 
Повна версія