Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

У мене взагалі складається враження, що модер умисно мене був запхав у темний бан виключно з єдиною метою: пропхнути оцю галіму хуй ню із мовним питанням.

Бо хто ж кацапомовних буде слухати, а україномовним то не потрібне... Так, наразі війна. Але це не означає, що можна порушувати Конституцію під час воєнного стану.

Тим більше, ЩО:

Стаття 64. Конституційні права і свободи людини і громадянина не можуть бути обмежені, крім випадків, передбачених Конституцією України.

В умовах воєнного або надзвичайного стану можуть встановлюватися окремі обмеження прав і свобод із зазначенням строку дії цих обмежень. Не можуть бути обмежені права і свободи, передбачені статтями 24, 25, 27, 28, 29, 40, 47, 51, 52, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 цієї Конституції.

{Офіційне тлумачення статті 64 див. в Рішенні Конституційного Суду № 9-зп від 25.12.97}

Дивимося статтю 24 Конституції:

Стаття 24. Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом.

Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.


Хопа.. Так це ж вона і є ріднесенька!!  :facepalm:


Модир, тебе гнати звідси треба сраною мітлою за невідповідність займаній посаді. Це повна профнепридатність з твого боку - заведення подібних тем із подібними питаннями.
   
Отож, а кацапопідари прийшли до нас з війною і вимагають привілеїв

Кацапы требуют только одной привилегии для нас, украинцев - быть убитыми. Остальное - ваши выдумки.

Цитувати
$ whois 176.105.196.0
...
inetnum:        176.105.192.0 - 176.105.223.255
...
org-name:       NPK Home-Net Ltd.
...
address:        Ukraine, Kremenchug, Pushkina  str. 22-4
...

Ой! Дядя, у вас ус отклеился провайдер какой-то некошерный.... :)
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Ще раз для песдящих про мою прихильність до кацапів як таких:


Нічіво лічьнава - ТІЛЬКИ чинне національне законодавство, якого треба дотримуватися незалежно від ситуації.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Ну а сейчас, во время войны, эта разрушающая идея ну просто медом легла некоторым на душу...
Не вигадуйте дурниць, будь ласка. Повернення Української мови в Україну може бути "разрушающєй ідєєй" лише у ватяних мізках
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Не вигадуйте дурниць, будь ласка. Повернення Української мови в Україну може бути "разрушающєй ідєєй" лише у ватяних мізках

все залежить від методів
   
Не вигадуйте дурниць, будь ласка. Повернення Української мови в Україну може бути "разрушающєй ідєєй" лише у ватяних мізках

Вы не занимаетесь "возвращением украинского языка". Вы занимаетесь булингом неугодных вам граждан Украины. Вы ведете войну против граждан Украины. Не прикрывайте жопу историческими фактами - вы же не хуйло.
   
Вимога дописувати єдиною державною мовою не створює нікому привілеїв і нікого не дискримінує.
Тому що це єдина державна мова, що за означенням є мовою всіх громадян України не залежно від віку, статі чи національного походження. Вона не є згідно законодавства більш чи менш рідною для будь-кого з громадян України.

Дискримінацією було б, якби було вказано. що можна використовувати дві мови, наприклад українську і московитську. Це б було очевидним привілеєм для московської нацменшини і дискримінацією, скажімо, фіджійської, мова якої має згідно законодавства такий же статус, як і московитська. Це можна би було вважати очевидним порушенням 24 статті Конституції.

Та ситуація, яка тепер є на ФУПі по суті і є такою дискримінацією. Це треба змінити. І як у більшості форумів світу чітко вказати єдину мову дописів. Це і буде шлях до рівності всіх дописувачів.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

все залежить від методів
Ну яких таких методів? Олег СМ просуває думку, що українці (на коцабів пох) груддю стануть на захист росмови в Україні, що це питання для них життя і смерті
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Не можуть
можуть.
Тщатєльнєє вивчайте
чинне національне законодавство
   
А знаете почему социал-националистическая партия Украины стала абсолютным политическим банкротом в Украине, и ее вышвырнули из политической жизни страны? Потому, как очень много врали для "усиления" своей позиции. Не умели без вранья - так их научили в совке.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Вимога дописувати єдиною державною мовою не створює нікому привілеїв і нікого не дискримінує.
Тому що це єдина державна мова, що за означенням є мовою всіх громадян України не залежно від віку, статі чи національного походження. Вона не є згідно законодавства більш чи менш рідною для будь-кого з громадян України.

Дискримінацією було б, якби було вказано. що можна використовувати дві мови, наприклад українську і московитську. Це б було очевидним привілеєм для московської нацменшини і дискримінацією, скажімо, фіджійської, мова якої має згідно законодавства такий же статус, як і московитська. Це можна би було вважати очевидним порушенням 24 статті Конституції.

Та ситуація, яка тепер є на ФУПі по суті і є такою дискримінацією. Це треба змінити. І як у більшості форумів світу чітко вказати єдину мову дописів. Це і буде шлях до рівності всіх дописувачів.
ти тупой? шо ти песдиш?  :facepalm:  Іди нахуй.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

А знаете почему социал-националистическая партия Украины стала абсолютным политическим банкротом в Украине, и ее вышвырнули из политической жизни страны? Потому, как очень много врали для "усиления" своей позиции. Не умели без вранья - так их научили в совке.
Тому що століття зросійщення українців ще довго даватимуться взнакИ
До речі, що саме ви маєте на увазі під "вралі"?
Що Масковія - це Абсолютне Зло, завжди несла кров і смерть, і треба будь-що позбавлятися її впливу?
Чи що?
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

можуть.
Тщатєльнєє вивчайте
ще один тупой. Пєсдуй вслід за замастиреним вивчай 64 статтю Конституції.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Пєсдуй
не пропусти вечірню дойку
   
До речі, що саме ви маєте на увазі під "вралі"?

Очень простой пример. Даже тут на форуме кое-кто писал, что Василя Стуса посадили и убили (довели до смерти) "за украинский язык и творчество", ну или некоторые вариации. Приврали немного? Приврали. За украинский язык и творчество та же Лина Костенко получала советские государственные премии. А Стуса преследовали за диссидентскую деятельность и антисоветчину.

Или вот, например. Вы в курсе, что Валуевский циркуляр НЕ ЗАПРЕЩАЛ издание художественной литературы на украинском языке? И после этого мне тут будут говорить, что это была борьба с украинским языком?

Вот так по понемногу, помаленьку - тут допридумали, там до-врали для достижения необходимого идеологического оттенка историческим фактам для "усиления" своей политической позиции. До-усиляли, называется...
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

не пропусти вечірню дойку
не пропущу - головне, щоб ти прийшов, щоб мені було кого доїти.
   
Я зі Львова. В перший клас пішов вже після совка і так, я взагалі не вивчав московську мову у школі. Що тут дивного?

Брехня. Сын 98-го года, ходил в украинскую гимназию в Киеве. Свободные Украинский, немецкий, Английский и русский.
   
знаючи як рускій язик впливає на логіку
:facepalm1:
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Стуса преследовали за диссидентскую деятельность и антисоветчину.
УУУУУУУУУУУУУ, як ви його..нещадно.."антисовєтчину"  :(
Кого ви намагаєтеся загнати до глухого кута своєю примітивною "аргументацією"?
Звісно, ніхто не став би відкрито карати за вживання Української мови.
Її просто наполегливо і цілеспрямовано намагалися витіснити з усіх сфер життя України.
Пам"ятаєте, що спочатку газета Дніпро вечірній виходила у двох мовних варіантах?
пару років всього, вже точно не пам"ятаю
Мій батько виписував звісно україномовний варіант.
А потім все - більше не треба.
Ви могли обрати собі для навчання у Дніпрі ВУЗ, де викладання велося би українською мовою - мовою корінного народу Січеславщини?
Нє? А чому? Бо вам це було не потрібно - все ж навколо тільки російською? І як таке могло статися? Це був свідомий вибір дніпрян? Не нагадаєте, коли у нас це запитували?
Але хоча би школу з українською мовою навчання ваші батьки мали змогу вам обрати? Теж ні? Не було таких, бо не треба було?
Чому у Польщі були потрібні польські школи, а в Україні українські - ні?
І про Валуєвський циркуляр нахабно маніпулюєте. Божеж мій, "художню літературу" не забороняли! А яку забороняли?
"надати розпорядження цензурному відомству, щоб до друку дозволялись тільки такі твори цією мовою, які належать до галузі красного письменства; пропуск же книг малоросійською мовою як духовного змісту, так навчальних і взагалі призначених для початкового читання народу, припинити."
Олег, ви таки спонукаєте мене змінити свій голос у цій голосувалці на більш жорсткий пункт.
   
Я за українізацію форуму. Тобто дописи мають бути лише українською мовою - єдиною державною мовою України.

Это как то пох, за шо ты там за и шо должно быть с твоей точки зрения. :)
   
Олег, ви таки спонукаєте мене змінити свій голос у цій голосувалці на більш жорсткий пункт.

Вы опять накатали "скорректированные" факты в "нужную" вам сторону. Я как-то даже и не рассчитывал вас в чем-то убедить.

А по поводу голосования - будьте любезны, не мучайте себя, меняйте скорее свой голос, пока не закрыли голосование. Вот уж что меньше всего меня волнует. Знаете, почему? Потому, что ВАША (!!!) ЛЮБИМАЯ (!!!) фраза "защита русского языка" сама по себе идиотична, означающая... абсолютно ничего. Вы точно так же можете говорить про "защиту дня и ночи в течении суток"...

Вы не поняли одной простой вещи, Я всего пишут ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО о украинцах и о их правах. Вся эта партийно-идеологическая возня меня вообще никак  не касается.
   
Нема тут про що дискутувати.

Російська мова - це і місток, дорога до російської культури, до російського інформаційного простору, а значить і до російських ідеологем, світогляду і до російської ментальності.

І вмістилище російської культури і ідеології.
Адже людина живе в мові, в мовному оточенні.

І інструмент творення російської культури і російської ментальності.

Ні до чого іншого, ніж до Росії, до русского міра російська мова не веде.
Нічого іншого, крім Росії нею не побудуєш.

Це прекрасно розуміють і українці.
І ті, хто виступає за збереження русифікації.

Тут нема про що дискутувати.
Якщо власники ФУПу хочуть, щоб будувалась Україна, а не Росія, то треба просто записати в правилах:
Мова форуму - українська.
   
Тут лазил по интернету... И наткнулся на еще один ОЧЕНЬ интересный факт.

Во время действия Валуевского циркуляра в типографии Императорской Академии в городе Санкт-Петербурге была напечатана книга - сюрприз - "Кобзарь" Т.Г.Шевченко. :)

Цитувати
Подарункова книга виконана в розкішній суцільношкіряній палітурці ручної роботи та мідними накладками з позолотою, сріблом, сканню, емалями.
   
а ти не пробував в окопі заборонити спілкуватися російською? Ну, тобто, оцю підняту модером тему спробувати задвинути в окопі. І що тобі там відповіли? Цікаво було б почути нахуєники, послані на твою адресу.
Ну фуп це точно не окоп) як і телебачення і радіо)
В окопі якщо всім зручно - хоч на івриті - військові самі розберуться, а то так скоро і депутати а за ними чиновники почнуть розмовляти російською - бо війна)
   
+++
30 років наєбалова/наебалова
манюпасів,
розділяючи на темах мова-язьік, НАТО -неНАТО.
західняків лякали як прийдуть донбасяни і примусять всіх копати вугілля і читати Пушкіна,
доньасян лякали як прийдуть бєндєри і примусить всіх читати Шевченка,

і замість того щоб жити в добробуті/изобилии і їісти ковбасу/ковбасу в комфортному суспільстві, манюпас вимирав і розбігався по світах.
Іди нахєр, миротворець хуєв)
Донецький манюпас якраз воює проти нас
   
та хоч яку небудь.
тут головне щоб в 2024р Україна втрималася і не дуже багато території втратила.

а не мовні питання піднімати
Ти взагалі яке відношення до України маєш? Ти сам де?)
   
як це закрите?
в укр. суспільстві рос мовою корист. значно вищий % ніж фуповські 3%
А українське суспільство хвилює україномовність фупу?)
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Ну фуп це точно не окоп) як і телебачення і радіо)
В окопі якщо всім зручно - хоч на івриті - військові самі розберуться, а то так скоро і депутати а за ними чиновники почнуть розмовляти російською - бо війна)
фуп - державна установа? А фупчеки - державні службовці? Ні? Дай ще вгадаю: ФУП - це організація з надання послуг, а фупчеки - її співробітники? Теж ні?

А шо тоді? Де відшукати на фупі ті яйця, щоб за них його притягнути до Закону про забезпечення функціонування української мови? Ну, щоб розтоптати Конституцію. Бо дужже хочеться заборонити російську мову, а Конституція не дозволяє.
   
Командовать у себя в кацапии будешь. :) Используя одну извилину на всех, и та в голове у хуйла. :)
Хуєсос, ти багато на командував в пенсильванських єбєнях?)
   
Командовать у себя в кацапии будешь. :) Используя одну извилину на всех, и та в голове у хуйла. :)
Хуєсос, ти багато на командував в пенсильванських єбєнях?)
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Ще раз для песдящих про мою прихильність до кацапів як таких:


Нічіво лічьнава - ТІЛЬКИ чинне національне законодавство, якого треба дотримуватися незалежно від ситуації.

 (tu)
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Вы не занимаетесь "возвращением украинского языка". Вы занимаетесь булингом неугодных вам граждан Украины. Вы ведете войну против граждан Украины. Не прикрывайте жопу историческими фактами - вы же не хуйло.
а ось це відверте хамство з боку цього коцапа я не помітила
які це гражданє України мені нєугодни, прокоцабська жопа?
Часом не ті, які і сьогодні працюють на користь Коцабії, як це робите ви?
В українців забрали їхню мову - хтось турбувався про їхнє право?
Воно патякає про Валуєвський циркуляр, а отримавши по харі, починає верещати про прикривання ж*п історічєскімі фактамі
Я з Дніпра, то про яку "разрушающую ідєю" ви мені тут розповідаєте?
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Тут лазил по интернету... И наткнулся на еще один ОЧЕНЬ интересный факт.

Во время действия Валуевского циркуляра в типографии Императорской Академии в городе Санкт-Петербурге была напечатана книга - сюрприз - "Кобзарь" Т.Г.Шевченко. :)

Уті бозє...То валуєвським циркуляром виявляється підтримувалася українська мова? мідні накладки, позолота, емаль?

Панове, чи не здається вам, що коцаб скинув маску, і вже очевидно, що працює на паРашу?
   
щоб розтоптати Конституцію. Бо дужже хочеться заборонити російську мову, а Конституція не дозволяє.
Конституція каже, що українська має бути мовою всіх сфер суспільного життя на всій території України.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Конституція каже, що українська має бути мовою всіх сфер суспільного життя на всій території України.
розмова людей за столом (чи на форумі)
не є сферою суспільного життя.
розмовляють так як вміють, щоб можна було одні одних зрозуміти.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Іди нахєр, миротворець хуєв)
Донецький манюпас якраз воює проти нас
яке це має пряме відношення до мови?
їм не повезло що РФ окупувала ОРДЛО. РФ засилала диверсантів щоб розпалити, нібито гражднскую войну.
і всі відповідні наслідки.
хто залишився, і кого загребли той воював.

а ті що втекли з тої клоаки, ті на нашому украхнскому боці. Alezka, Fisher, nativi, Eugnat ,...

я не кажу що між донбасянами та ін. регіонами не було певних тертів, але це ментальні речі. а не мовні.
воно би все утряслося з часом, при спокійному розвитку України.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

розмовляють так як вміють, щоб можна було одні одних зрозуміти.
а як вам теза про те, що Валуєвський циркуляр нічого шкідливого, ніяких згубних утисків для української мови в Україні не містив?
   
поняття державної мови спеціально прописане в конституції щоб різномовні громадяни не відчували себе дискримінованими за мовною ознакою так як всі громадяни україни мали би володіти українською, тому модер цілком правий, геть дискримінацію, україномовний форум має бути рівноцінним майданчиком спілкування для всіх громадян україни
   
Воно патякає про Валуєвський циркуляр, а отримавши по харі, починає верещати про прикривання ж*п історічєскімі фактамі
Я з Дніпра, то про яку "разрушающую ідєю" ви мені тут розповідаєте?

Тетка - ты дубанулась? По харе дала? Ты точно не пьешь? Фуфло оказалось ваш Валуевский указ. Ты даже не догоняешь, почему этот Петя Валуев в рашке даже неудосужился заслужить хоть какой-никакой мемориальной доски. Потому, чего возня - фуфло полное - так-как его циркулаяр появился ПРОТИВ ПОЛЬСКОГО ВОССТАНИЯ, а не против украинского языка, как вы пытаетесь пропихивать....

Прекрасно я знаю, откуда ты. Но сейчас сидишь в Германии.

1. Вокруг тебя там в Германии ПОЛНО КАЦАПНИ ходит. Просто огромное количество... Вот скажи, ты хоть одному заехала по мордяке? Ну хоть расцарапала рыло? Нет? А! Можно же ответочку принять по таблу. Куда безопаснее на ФУПе рвать жопу перед воображаемыми врагами, где таких нет.

2. По данным Института национальной памяти во время второй мировой войны немецкие вояки УНИЧТОЖИЛИ до 10 миллионов украинцев. Я знаю живых свидетелей этих событий. Этажом ниже живет баба Валя, всю семью и родных которой немцы тупо расстреляли, а ее - молодую девушку - утащили в Германию на развлечения, после чего она, вернувшись, не могла иметь детей. Ее муж уже умер, и она живет одна - ни родни, ни близких во всей Украине. Благодаря этим немцам, к которым у вас НЕТ НИКАКИХ ПРЕТЕНЗИЙ. А ведь немцы планировали тотальное уничтожение многих наций. Как вам там с исторической справедливостью кушается немецкий хлеб? Не йокается?
   
Конституція каже, що українська має бути мовою всіх сфер суспільного життя на всій території України.

Т.е. дядя Толик, вы не поддерживаете запрет украинского языка на ФУПе? :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Или, погодите, а разве украинский язык кто-то запрещает в сфере общения на ФУПе? :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія