Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Цікаво, чи зробить адміністрація форума можливість автозаміни москвомовного контенту :)

Так само, як з деякими словами, які автоматично замінюються то на зірочки, то на інше слово :)
   
а за допомогою якого "контенту" Масковія зросійщувала Україну протягом декількох століть?

У меня предложение. Давайте начнем с "рюриковичей". Кажуть, что сейчас это модно. Это если вы не поняли мой предыдущий намек об текущей эпохе за окном.

"Украинизация" в понимании "паркетных патриотов", это вовсе не развитие украинской культуры, это не популяризация украинского языка. Это ВООБЩЕ не про "украинское". Она имеет такое же отношение к Украине, какое советская власть имела в коммунизму. Т.е. никакого, но зато, борьба вечная. Ну тем мировой империализм мешал, этим - московия...
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Цікаво, чи зробить адміністрація форума можливість автозаміни москвомовного контенту :)

Так само, як з деякими словами, які автоматично замінюються то на зірочки, то на інше слово :)
атозаміна типу такого: вас забанено за порушення правил.
   
атозаміна типу такого: вас забанено за порушення правил.

В опросе НЕТ НИЧЕГО о правилах. :) Вообще ничего. И вообще, в заголовке сказано, что эра украинизации заканчивается, и в опросе НЕТ НИЧЕГО про украинский язык. :)
   
Пропоную не спілкуватися тут із іншомовними дописувачами. Нам всім слід звикати до нової фупівської реальності.
   
:facepalm1:
що ви хотіли сказати цим своїм постом?
Що українці нікчємушна нація, автомобілів не виробляє, відтак її мова ніякої цінності собою не являє і цілком може бути занедбана і знищена?

  ні, він хотів сказати що побачив на українських вулицях автомобілі з тієї частини Кореї, котра, під час війни, перемогла своїх лаптєносних ворогів,

  а от з тієї частини Кореї куди, під час війни, все ж залізли його лаптєносні таваріщі ніяких автомобілів українці не отримують бо там автомобілі такої якості не виробляють, а, натомість, отримали ті ракети, котрі і розбомбили цю вулицю

   ще один яскравий приклад результатів лаптєблеянія
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Пропоную не спілкуватися тут із іншомовними дописувачами. Нам всім слід звикати до нової фупівської реальності.
ти не в стані спілкуватися тут із іншомовними дописувачами.
оскільки ти одномовний. Але не треба свої освітні проблеми переносити на інших.
   
Интересно, и какими же это словами я выступаю за сохранение... секундочку... ага - русификации Украины? Сообщением вам ФАКТА, о том, что на русском говорят миллионы украинцев? Или тем, что их права защищены Конституцией Украины? Или какие еще слова вас надоумили на такой вывод? Ну просто интересно. И за что должен выступать "украинец" в вашей понимании? Вытереть ноги об Конституцию? Куда-то деть эти миллионы не совсем правильных украинцев? Выслать? Может тупо убить? Ан,нет, сейчас этим хуйло занимается...

В общем, какой смысл опять все повторять.

  ФУПівські комуняки знову тягнуть на ФУП свою комуняцьку поправку до Конституції України,

  комуняки в Україні вже заборонені а на ФУПі все ще діє ця їх комуняцька ячєйка
   
ти не в стані спілкуватися тут із іншомовними дописувачами.
оскільки ти одномовний. Але не треба свої освітні проблеми переносити на інших.

Більшість дописувачів не хочуть бачити на ФУПі окупантську мову. Це нормальне бажання.
Попри це москвомовні продовжують тут писати саме цією мовою демонструючи зневагу до форумної більшості.

Це негарно з їх боку. Тому пропоную їх ігнорувати.
   
а за допомогою якого "контенту" Масковія зросійщувала Україну протягом декількох століть?

Знаєте, яку аналогію ви зараз нагадали? Гордон влаштовує рейд аби перевірити, чи достатньо калорійний раціон у рашенполонених, а коцапо-нацисти катують або просто розстрілюють українських військовополонених
А какой контент требуется? Я помню в моем детстве каждую зиму дворники заливали катки во дворах, аналогично на стадионе, в спорттоварах недорого и свободно продавали клюки и различную хоккейную амуницию. Были множество секций. Естественно, многие дети играли зимой в хоккей. По крайней мере в моем городе в каждой школе были волейбольные площадки с сеткой и разметкой, приходили не только дети, но и взрослые команды. Когда я учился в институте в Донецке, часто посещал теннисный корт, за символическую плату или вообще бесплатно я мог весь вечер тренироваться, было бы желание. Я уже забыл, когда в последний раз видел детей, играющих во дворе в хоккей или просто на коньках, или просто залитый каток. Вот и все.
Чтобы что-то получить, надо просто создать условия или преимущества. Для русского языка такие условия и преимущества создавали. Тут не надо придумывать велосипед, надо просто работать. А сегодня дурогоны и на этом форуме в том числе пытаются что-то запретить, не имея способностей и желания что-то создавать или созидать.
Наши политики пытаются поделить народ по языку, иначе он же может объединиться и спросить у власти за все ее художества. А некоторые не совсем вменяемые господа им верят. Кто-то хочет заставить людей забыть родной язык, кто-то разыскивает гипотетических укросов. У кого на что хватает фантазии. 
   
Ну а вже за 11 днів хочеться вірити, що модератори виконають волю більшості дописувачів.
   
  ФУПівські комуняки знову тягнуть на ФУП свою комуняцьку поправку до Конституції України,

Один требует выполнять правило форума, которое даже еще не начали обсуждать, и не начнут, если ум есть. Другой рассказывает, какая неправильная Конституция Украины.

Господа! Сначала законы, потом их выполнение, но не наоборот. Вы же не краснопузая матросня!!!

PS Это при том, что вы просто ТУПАНУЛИ, ибо упомянутая вами поправка к правам человека не имеет никакого отношения. Она совсем о другом. :)
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

У меня предложение. Давайте начнем с "рюриковичей". Кажуть, что сейчас это модно. Это если вы не поняли мой предыдущий намек об текущей эпохе за окном.

"Украинизация" в понимании "паркетных патриотов", это вовсе не развитие украинской культуры, это не популяризация украинского языка. Это ВООБЩЕ не про "украинское". Она имеет такое же отношение к Украине, какое советская власть имела в коммунизму. Т.е. никакого, но зато, борьба вечная. Ну тем мировой империализм мешал, этим - московия...
Якщо хочете, то можете почати навіть з квакання жаб на масковських болотах у часи процвітання Руси.
Але ви схоже вже дещо зарапортувалися, коли взялися розповідати про якусь "украинизацию" у виконанні якихось "паркетних патриотов".
Де це таке було, хто тут вживав термін "украинизация"? Украинизация українців в Україні. Клас, чи не так?
І вже зовсім провал, коли ви приховано заявили, що сьогоднішні претензії України до Масковії мають приблизно таке ж підгрунтя як претензії сссссра до "мирового имперіализма".
Чекаєте хуйла у Дніпрі з хлібом-сіллю?
Це справді провал, Oleg Sm.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Кто-то хочет заставить людей забыть родной язык
тобто в ностальгічно описані вами чудові совєцькі часи, коли можна було десь пограти у хокей з недорогою амуніцією, ніхто нікого не змушував забути рідну мову? Я вас правильно зрозуміла?
   
О, украинская интеллигенция подтянулась ближе к ночи! Засосал 0,7 горилки - и материться на фуп пошел .. Классика :))
Хуєсос - пора вмирати - іди сповідайся, ти ж старий)
   
А матанализ — на рідній мові Фіхтенгольца та Зоріча вивчати? Так їхня рідна мова — російська  :weep:
А ньютона ти в оригіналі читав? Чи Нільса бора? Чи може Піфагора ? Не ганьбись)
   
А какой контент требуется? Я помню в моем детстве каждую зиму дворники заливали катки во дворах, аналогично на стадионе, в спорттоварах недорого и свободно продавали клюки и различную хоккейную амуницию. Были множество секций. Естественно, многие дети играли зимой в хоккей. По крайней мере в моем городе в каждой школе были волейбольные площадки с сеткой и разметкой, приходили не только дети, но и взрослые команды. Когда я учился в институте в Донецке, часто посещал теннисный корт, за символическую плату или вообще бесплатно я мог весь вечер тренироваться, было бы желание. Я уже забыл, когда в последний раз видел детей, играющих во дворе в хоккей или просто на коньках, или просто залитый каток. Вот и все.
Чтобы что-то получить, надо просто создать условия или преимущества. Для русского языка такие условия и преимущества создавали. Тут не надо придумывать велосипед, надо просто работать. А сегодня дурогоны и на этом форуме в том числе пытаются что-то запретить, не имея способностей и желания что-то создавать или созидать.
Наши политики пытаются поделить народ по языку, иначе он же может объединиться и спросить у власти за все ее художества. А некоторые не совсем вменяемые господа им верят. Кто-то хочет заставить людей забыть родной язык, кто-то разыскивает гипотетических укросов. У кого на что хватает фантазии. 
Олігофрен - в твоїй уяві двірники заливали катки)
Всі твої висери нагадують життя савєцкіх людей при сталіні, і я тобі нагадаю твоєю свинособачою - щоб понятно було)
При Сталине:

1. ПЕНОПЛАСТ ДЕЛАЛИ ИЗ МОЛОЧНОЙ ПЕНЫ. МОЖНО БЫЛО ДЕТЕЙ КОРМИТЬ.

2. СИЛА ГРАВИТАЦИИ БЫЛА СЛАБЕЕ ПРОЦЕНТОВ НА 80. ЛЮДИ НА ДОМ ЗАПРЫГИВАЛИ С РАЗБЕГУ.

3. ЧЕЛОВЕК ЖИЛ В СРЕДНЕМ 150-190 ЛЕТ. БОЛЕЗНЕЙ НЕ СУЩЕСТВОВАЛО КРОМЕ ТРУДОВЫХ МОЗОЛЕЙ.

4. ЕСЛИ НА УЛИЦЕ СПОТКНЕШЬСЯ И УПАДЕШЬ - ЛЮДИ ПОДБЕГАЛИ, ДЕНЬГИ В КАРМАН ЗАСОВЫВАЛИ, В ГУБЫ ЦЕЛОВАЛИ, ПРЕДЛАГАЛИ ВЫПИТЬ, ПОРОДНИТЬСЯ.

5. ЗАЙЦЫ И КУРОПАТКИ СРАЗУ НА СКОВОРОДУ ЗАЛЕТАЛИ.

ХЛЕБ ПОКУПАЕШЬ - ТЕБЕ ЕЩЕ ДОПЛАЧИВАЮТ.

К РЕКЕ СТРАШНО ПОДОЙТИ БЫЛО: НАЛИМЫ В КОТЕЛОК ПРЫГАЛИ.

6. ДЕД РАССКАЗЫВАЛ: ЛЮДИ НОЧЬЮ ПРОСЫПАЛИСЬ ОТ СЧАСТЛИВОГО ДОБРОГО СМЕХА. УТРОМ ВСЕ ОБЛИВАЛИСЬ ЛЕДЯНОЙ ВОДОЙ ИЗ ВЕДРА.

7. СРОК БЕРЕМЕННОСТИ СОСТАВЛЯЛ 4.5 МЕСЯЦА. ДЕТИ РОЖДАЛИСЬ ПО 12-15 КИЛОГРАММ С БЕЛОКУРЫМИ ВОЛОСАМИ И ЯСНЫМИ ГОЛУБЫМИ ГЛАЗАМИ И ВОЛЕВЫМИ УМНЫМИ ЛИЦАМИ - СРАЗУ НА ПРОИЗВОДСТВО ПРОСИЛИСЬ.

8. ВОДА В ВОЛГЕ БЫЛА СЛАДКАЯ КАК ПАТОКА. А ЕНИСЕЙ СОСТОЯЛ ИЗ ТЁМНОГО ПИВА.

9. ЗИМОЮ БЫЛО МИНУС ТРИСТА, ВСЕ РУМЯНЫЕ ХОДИЛИ.

10. ЯГОДЫ РОСЛИ НА ОПУШКЕ С КОТА РАЗМЕРОМ. КОТЫ БЫЛИ С СОБАКУ, СОБАКА С КОРОВУ, А КОРОВА КАК ЦЕХ, А В ЦЕХУ МУЖИКИ В ШАХМАТЫ ИГРАЛИ ПО МЕТОДИКЕ БОТВИННИКА - КОНЁМ МАТ СТАВИЛИ С ПЕРВОГО ХОДА!
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

А какой контент требуется? Я помню в моем детстве каждую зиму дворники заливали катки во дворах, аналогично на стадионе, в спорттоварах недорого и свободно продавали клюки и различную хоккейную амуницию. Были множество секций. Естественно, многие дети играли зимой в хоккей. По крайней мере в моем городе в каждой школе были волейбольные площадки с сеткой и разметкой, приходили не только дети, но и взрослые команды. Когда я учился в институте в Донецке, часто посещал теннисный корт, за символическую плату или вообще бесплатно я мог весь вечер тренироваться, было бы желание. Я уже забыл, когда в последний раз видел детей, играющих во дворе
казламорде брехло..
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Олігофрен - в твоїй уяві двірники заливали катки)
Всі твої висери нагадують життя савєцкіх людей при сталіні, і я тобі нагадаю твоєю свинособачою - щоб понятно було)
При Сталине:

1. ПЕНОПЛАСТ ДЕЛАЛИ ИЗ МОЛОЧНОЙ ПЕНЫ. МОЖНО БЫЛО ДЕТЕЙ КОРМИТЬ.

2. СИЛА ГРАВИТАЦИИ БЫЛА СЛАБЕЕ ПРОЦЕНТОВ НА 80. ЛЮДИ НА ДОМ ЗАПРЫГИВАЛИ С РАЗБЕГУ.

3. ЧЕЛОВЕК ЖИЛ В СРЕДНЕМ 150-190 ЛЕТ. БОЛЕЗНЕЙ НЕ СУЩЕСТВОВАЛО КРОМЕ ТРУДОВЫХ МОЗОЛЕЙ.

4. ЕСЛИ НА УЛИЦЕ СПОТКНЕШЬСЯ И УПАДЕШЬ - ЛЮДИ ПОДБЕГАЛИ, ДЕНЬГИ В КАРМАН ЗАСОВЫВАЛИ, В ГУБЫ ЦЕЛОВАЛИ, ПРЕДЛАГАЛИ ВЫПИТЬ, ПОРОДНИТЬСЯ.

5. ЗАЙЦЫ И КУРОПАТКИ СРАЗУ НА СКОВОРОДУ ЗАЛЕТАЛИ.

ХЛЕБ ПОКУПАЕШЬ - ТЕБЕ ЕЩЕ ДОПЛАЧИВАЮТ.

К РЕКЕ СТРАШНО ПОДОЙТИ БЫЛО: НАЛИМЫ В КОТЕЛОК ПРЫГАЛИ.

6. ДЕД РАССКАЗЫВАЛ: ЛЮДИ НОЧЬЮ ПРОСЫПАЛИСЬ ОТ СЧАСТЛИВОГО ДОБРОГО СМЕХА. УТРОМ ВСЕ ОБЛИВАЛИСЬ ЛЕДЯНОЙ ВОДОЙ ИЗ ВЕДРА.

7. СРОК БЕРЕМЕННОСТИ СОСТАВЛЯЛ 4.5 МЕСЯЦА. ДЕТИ РОЖДАЛИСЬ ПО 12-15 КИЛОГРАММ С БЕЛОКУРЫМИ ВОЛОСАМИ И ЯСНЫМИ ГОЛУБЫМИ ГЛАЗАМИ И ВОЛЕВЫМИ УМНЫМИ ЛИЦАМИ - СРАЗУ НА ПРОИЗВОДСТВО ПРОСИЛИСЬ.

8. ВОДА В ВОЛГЕ БЫЛА СЛАДКАЯ КАК ПАТОКА. А ЕНИСЕЙ СОСТОЯЛ ИЗ ТЁМНОГО ПИВА.

9. ЗИМОЮ БЫЛО МИНУС ТРИСТА, ВСЕ РУМЯНЫЕ ХОДИЛИ.

10. ЯГОДЫ РОСЛИ НА ОПУШКЕ С КОТА РАЗМЕРОМ. КОТЫ БЫЛИ С СОБАКУ, СОБАКА С КОРОВУ, А КОРОВА КАК ЦЕХ, А В ЦЕХУ МУЖИКИ В ШАХМАТЫ ИГРАЛИ ПО МЕТОДИКЕ БОТВИННИКА - КОНЁМ МАТ СТАВИЛИ С ПЕРВОГО ХОДА!
то виборець овоча-азірова, який рвав сраку свою за дружбусрасієй  [KA]
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Більшість дописувачів не хочуть бачити на ФУПі окупантську мову. Це нормальне бажання.
Попри це москвомовні продовжують тут писати саме цією мовою демонструючи зневагу до форумної більшості.

Це негарно з їх боку. Тому пропоную їх ігнорувати.
Сам собі вигадав про зневагу, сам собі повірив.
   
У меня предложение. Давайте начнем с "рюриковичей". Кажуть, что сейчас это модно. Это если вы не поняли мой предыдущий намек об текущей эпохе за окном.

"Украинизация" в понимании "паркетных патриотов", это вовсе не развитие украинской культуры, это не популяризация украинского языка. Это ВООБЩЕ не про "украинское". Она имеет такое же отношение к Украине, какое советская власть имела в коммунизму. Т.е. никакого, но зато, борьба вечная. Ну тем мировой империализм мешал, этим - московия...
Без знищення вашого окупаційного русскава міра українізація і розвиток України неможливий.
   
взагалі то україні відбувається процес дерусифікації, українізовувати україну не потрібно, а ось обмежити токсичний вплив язика на мовне середовище це справа власного виживання і державної безпеки.
як приклад, забрали язик з ефіру радіостанцій, маємо розквіт українського музичного наповнення, причому протягом дня твори чи композиції майже не повторюються, це як в природі, бажаєте отримати щедрий урожай, потрібно очистити поле від буряну...
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Без знищення вашого окупаційного русскава міра українізація і розвиток України неможливий.
Це треба на мацкву йти, а ти полишив ЗСУ.
   
Сам собі вигадав про зневагу, сам собі повірив.

якщо індивід щиро заявляє какаяразніца, але вперто не бажає перейти на спілкування українською, з тим кому є різниця, то як це називається, як не зневага?
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

якщо індивід щиро заявляє какаяразніца, але вперто не бажає перейти на спілкування українською, з тим кому є різниця, то як це називається, як не зневага?
Він не уточнював про тих, хто заявляє. Є дописувачі, які нічого не заявляють, просто дописують російською.
   
  ні, він хотів сказати що побачив на українських вулицях автомобілі з тієї частини Кореї, котра, під час війни, перемогла своїх лаптєносних ворогів,

  а от з тієї частини Кореї куди, під час війни, все ж залізли його лаптєносні таваріщі ніяких автомобілів українці не отримують бо там автомобілі такої якості не виробляють, а, натомість, отримали ті ракети, котрі і розбомбили цю вулицю

   ще один яскравий приклад результатів лаптєблеянія
що ти блєєшь, дебіле? Давай цифри скільки знають російську в КНДР і в Кореї.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Так шо порішали? Чи сретесь і далі?
П.с.
А якщо дописувати по російські але за Україну?
   
Без знищення вашого окупаційного русскава міра українізація і розвиток України неможливий
Шо? ;o
почему в США стало возможно местное развитие, как и в Ирландии,  без уничтожения английского языка
а в Украине такой возможности нет?
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

почему в США стало возможно местное развитие, как и в Ирландии,  без уничтожения английского языка
в США індіанці розмовляють мовами черокі, дакота і пр.?  ;o
   
Шо? ;o
почему в США стало возможно местное развитие, как и в Ирландии,  без уничтожения английского языка
а в Украине такой возможности нет?

тому що для британця ірландець залишається ірландцем навіть якщо він англомовний, для кацапа язикий українець, це недорозуміння яке треба виправити, "визволивши" від клятих бандерівців і обовязково возєднати його в адін народ з ускім міром, ось і всі вазможності...
   
Сам собі вигадав про зневагу, сам собі повірив.

А як інакше сприймати коли москвомовні приходять на український форум і принципово пишуть лише своєю мовою?
Якби я прийшов на філіппінський форум і писав лише українською, що б це було, як не зневага до користувачів форуму?

Зрозуміло, що там би мене вигнали після кількох дописів. Хочеться щоб і в Україні так було. Вірю, що за 10 днів буде на ФУПі.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Так шо порішали? Чи сретесь і далі?
П.с.
А якщо дописувати по російські але за Україну?

а сенс?
Хароші рускі не дописують :D
   
для кацапа язикий українець, це недорозуміння яке треба виправити,
Откуда фантазии? ;o
Я училась в классе, где в классном журнале в графе национальность все были русские,
кроме трех исключений
меня - украинка, и еще двое - чуваш и татарин

проблема была не в национальности
а в корпоративном высокомерии
в старших классах учились сплошь офицерские дети - кроме четверых,
и я среди них :gigi:
вот это - не нашего круга - это жесть на самом деле
выручало то, что я цены себе сложить не могла
у девиц такое бывает :laugh:

Короче, имейте  высокую самооценку - и вам никакие русские не страшны :king2:
   
А як інакше сприймати коли москвомовні приходять на український форум і принципово пишуть лише своєю мовою?
Якби я прийшов на філіппінський форум і писав лише українською, що б це було, як не зневага до користувачів форуму?

Зрозуміло, що там би мене вигнали після кількох дописів. Хочеться щоб і в Україні так було. Вірю, що за 10 днів буде на ФУПі.
а поки що пиши на філіпінському форумі. До речі, правильно пилипинський. Через 10 днів таких недолугих будуть банити.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S


А як інакше сприймати коли москвомовні приходять на український форум і принципово пишуть лише своєю мовою?
Якби я прийшов на філіппінський форум і писав лише українською, що б це було, як не зневага до користувачів форуму?

Зрозуміло, що там би мене вигнали після кількох дописів. Хочеться щоб і в Україні так було. Вірю, що за 10 днів буде на ФУПі.
чому ви наводите приклад з філіппінами, а не хоча б з америкою. пише дописувач там англійською і нічого
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

У меня предложение. Давайте начнем с "рюриковичей". Кажуть, что сейчас это модно. Это если вы не поняли мой предыдущий намек об текущей эпохе за окном.

"Украинизация" в понимании "паркетных патриотов", это вовсе не развитие украинской культуры, это не популяризация украинского языка. Это ВООБЩЕ не про "украинское". Она имеет такое же отношение к Украине, какое советская власть имела в коммунизму. Т.е. никакого, но зато, борьба вечная. Ну тем мировой империализм мешал, этим - московия...

Дядєчка, ви просто звичайний балабол, здвинутий на Корєє. Причому монументально так здвинутий.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Шо? ;o
почему в США стало возможно местное развитие, как и в Ирландии,  без уничтожения английского языка
а в Украине такой возможности нет?

Тому що США трохи по іншому народжувались, як держава, ніж Україна.

Стидно дорослим людям не знати цих елементарних речей, Лайта.
   
Откуда фантазии? ;o
Я училась в классе, где в классном журнале в графе национальность все были русские,
кроме трех исключений
меня - украинка, и еще двое - чуваш и татарин

проблема была не в национальности
а в корпоративном высокомерии
в старших классах учились сплошь офицерские дети - кроме четверых,
и я среди них :gigi:
вот это - не нашего круга - это жесть на самом деле
выручало то, что я цены себе сложить не могла
у девиц такое бывает :laugh:

Короче, имейте  высокую самооценку - и вам никакие русские не страшны :king2:

часи ссср-а де в цк кпсс ще якось дотримувались ідеї багатонаціональної держави і хоч якось підживлюючись міфом про три братські народи, але де сусловська стратегія про створеня хомо совєтікус вже набирала оберти, не до порівняння до сучасної рашистської ідеології усского міра, де місця українцям немає від слова взагалі.
коли в часи сссра різні народи ще якось могли співіснувати в єдиній державі, то тепер це питання екзистенційне, де усскій мір не передбачає альтернативи, за що власне і боремось та воюємо з ордою...
   
чому ви наводите приклад з філіппінами, а не хоча б з америкою. пише дописувач там англійською і нічого

Тому що статус московської мови в Україні десь такий же, як і української в Філіппінах.
Порівняння цілком коректне.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Тому що статус московської мови в Україні десь такий же, як і української в Філіппінах.
Порівняння цілком коректне.
Було б коректне, якщо б україномовних на Філіппінах було стільки ж, як в нас російськомовних. А так не коректно вийшло.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія