Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Українською, будь ласка.
А що це за міфічні "українці – власники своїх форумів"? Що там в обліку ФУП записано, хто власник?
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Українською, будь ласка.

"Бог подаст!" (с) :)
   
:pooh_lol:
що помітив найбільш стурбовані пишуть дерев'яною мовою. Кацапи з ольгіно і яндексперекладач.
   
що помітив найбільш стурбовані пишуть дерев'яною мовою. Кацапи з ольгіно і яндексперекладач.

До якості мови російсткостурбовани х претензій немає?
   
До якості мови російсткостурбовани х претензій немає?
можливо мова в них неякісна, я російську мову гірше знаю.

   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Хтось може заперечувати, хтось ні але в Україні є велика кількість людей які не розуміють московської мови. І вони не зобов'язані її розуміти бо жодного офіційного статусу в Україні вона немає.
Ці люди мають право на форум де використовується лише їх рідна і водночас єдина державна мова, чи не так?
мають. Але переважно ці спроби створення таких формуів закінчувалися невдачею. "не злетіло".

форум це збірка різних людей для спілкування.
яка мова (мови) використовують залежить від того чи їм вдається розуміти один одних.

якщо ти не розумієш постів російською (албанською, чеською, англійскою,... ) значить ти їх просто ігноруй і не спілкуйся.
   
мають. Але переважно ці спроби створення таких формуів закінчувалися невдачею. "не злетіло".

форум це збірка різних людей для спілкування.
яка мова (мови) використовують залежить від того чи їм вдається розуміти один одних.

якщо ти не розумієш постів російською (албанською, чеською, англійскою,... ) значить ти їх просто ігноруй і не спілкуйся.

Ні, це якщо люди не здатні писати українською мовою, то нехай вони ігнорують український форум і не спілкуються.
Ну якщо я не знаю індонезійської мови, я ж не лізу на індонезійські ресурси і не намагаюся там щось писати. Чому москвомовні всюди пхають свого носа?
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Ні, це якщо люди не здатні писати українською мовою, то нехай вони ігнорують український форум і не спілкуються.
це українські люди які спілкуються рос мовою.
я українець який володіє обома мовами рівноцінно, і не потребую перекладача з російської.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Хтось може заперечувати, хтось ні але в Україні є велика кількість людей які не розуміють московської мови. І вони не зобов'язані її розуміти бо жодного офіційного статусу в Україні вона немає.
Ці люди мають право на форум де використовується лише їх рідна і водночас єдина державна мова, чи не так?

А люди, які принципово відмовляються писати мовою держави Україна можуть підшукати собі москвомовні чи якісь інші форуми.
Де тут хтось бачить якісь проблеми чи утиски?

Имеют право - пусть и делают. Особенно грамотные вроде тебя. "немає" в данном случае нужно раздельно писать, а то у тебя не мова, а какой-то пиджин юкрайниан. :)
   
Ні, це якщо люди не здатні писати українською мовою, то нехай вони ігнорують український форум і не спілкуються.
Ну якщо я не знаю індонезійської мови, я ж не лізу на індонезійські ресурси і не намагаюся там щось писати. Чому москвомовні всюди пхають свого носа?

а тобі плювати, що на цьому форумі є до біса людей, які хоч і пишуть українською, але не мають нічого проти того, що інші пишуть російською?
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Ні, це якщо люди не здатні писати українською мовою, то нехай вони ігнорують український форум і не спілкуються.
Ну якщо я не знаю індонезійської мови, я ж не лізу на індонезійські ресурси і не намагаюся там щось писати. Чому москвомовні всюди пхають свого носа?

Потому что такие же граждане, как и ты. :)
   
це українські люди які спілкуються рос мовою.
я українець який володіє обома мовами рівноцінно, і не потребую перекладача з російської.

Якщо це дійсно українські люди, то вони можуть писати українською. Жодних проблем.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Якщо це дійсно українські люди, то вони можуть писати українською. Жодних проблем.

А можуть и не писать, ибо не хотят... :)
   
Имеют право - пусть и делают. Особенно грамотные вроде тебя. "немає" в данном случае нужно раздельно писать, а то у тебя не мова, а какой-то пиджин юкрайниан. :)

про знакі препінанія там у него я вообще молчу — іх просто нет
   
а тобі плювати, що на цьому форумі є до біса людей, які хоч і пишуть українською, але не мають нічого проти того, що інші пишуть російською?

Всі опитування показують, що таких меншість. Більшість підтримує українізацію форуму.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

про знакі препінанія там у него я вообще молчу — іх просто нет

Вы на профиль его посмотрите, то провокатор.
   
Ну от я чесний україномовний дописувач, який не розуміє московської мови, а тут якісь москвомовні щось про мене пишуть і я не можу  навіть зрозуміти, що саме.
Хіба це не дискримінація?
   
Всі опитування показують, що таких меншість. Більшість підтримує українізацію форуму.

Дятлику, какіе "опитування"? Тут лішени права голосовать половіна форума. Прічем как раз те, кто проголосовал би за 3-й пункт.
   
Вы на профиль его посмотрите, то провокатор.

та я уже називал его тут консервой. Оно сідело в спящем режіме 6 лет, а теперь ему пріслалі код актіваціі
   
Дятлику, какіе "опитування"? Тут лішени права голосовать половіна форума. Прічем как раз те, кто проголосовал би за 3-й пункт.

Пишіть українською.
   
Пишіть українською.

тобі шо повилазило? Там і з крапкою вєздє стоїть
   
тобі шо повилазило? Там і з крапкою вєздє стоїть

Що таке вєздє?
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Що таке вєздє?

Гугл в помосщ.... :)
   
Що таке вєздє?


це рима до слова звєздє...
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Що таке вєздє?
вєздє то так же як і повсюдова. Шо тут непонятного?
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S
Ale

потому что фуп - отражение Украины,
а в Украине много русскоязычных, не?
Ще много хворих на голову - і шо?)
   
це українські люди які спілкуються рос мовою
Якщо вони українські, то чому спілкуються мовою ворога?
Вони жертви свого світогляду і зараз їм вигідно бути на стороні України, щоб вижити. Але закінчиться війна і вони знову побіжать табунами до кацапів водити свої шовіністичні хороводи. Ми це проходили багато разів. Досить, треба обривати цю спіраль історії.
   
Дятлику, какіе "опитування"? Тут лішени права голосовать половіна форума. Прічем как раз те, кто проголосовал би за 3-й пункт.
[KA] ось твої позбавлені права голосу  :facepalm1:  я не сумніваюсь, що на виборах в Україні ти б дозволив голосувати всім громадянам підарастичної федерації...

Муха   Кацапське іпсо з метою дискредитації вищого військового командування   09.02.2024   08.02.2025 17:47
CADiLO   Образа військових ЗСУ   08.02.2024   Розбанений
Ukulele   Просування ворожих наративів   07.02.2024   28.03.2024 21:10
Profilaktik   Просування ворожих наративів   07.02.2024   17.05.2024 22:08
deGeneral   Потужний зрадобот   07.02.2024   17.05.2024 22:07
Ser   Зрадобот   07.02.2024   Розбанений
Мазепа, Київ   Ворожа пропаганда   06.02.2024   Розбанений
vadym   Ворожа пропаганда   06.02.2024   Розбанений
Сметана   Злісний флуд   06.02.2024   06.05.2024 18:56
Изя Шниперсон   Ворожі наративи   06.02.2024   06.05.2024 18:55
adviser   Систематично тягне на форум вороже видання страна.юа, перепощував фейки на dragon capital   01.02.2024   27.11.2024 23:32
ATF   Співає в унісон з кацапської пропагандою   01.02.2024   12.05.2024 00:29
Росинка   Флуд   01.02.2024   27.11.2024 22:16
Lusha   Флуд, маніпуляції   01.02.2024   Розбанений
Kievlyanin   Співає в унісон з кацапської пропагандою   01.02.2024   Розбанений
hermita   Співає в унісон з кацапської пропагандою   01.02.2024
Амулет   Співає в унісон з кацапської пропагандою   01.02.2024   11.05.2024 17:58
borderlander   Співає в унісон з кацапської пропагандою   01.02.2024   11.05.2024 17:50
LVV   Співає в унісон з кацапської пропагандою   01.02.2024   11.05.2024 17:47
a49   Співає в унісон з кацапської пропагандою   01.02.2024   11.05.2024 17:43
valet   Співає в унісон з кацапської пропагандою   01.02.2024   11.05.2024 17:36
Mark()   Розповсюдження ворожих наративів
   
 

Може треба зробити перехідний період на декілька місяців,  коли користувачі будуть писати коцапською мовою, а ФУП буде автоматично за допомогою Google translate переводити на українську мову. А далі треба буде вимагати,  щоб користувачі самі використовували Google translate.
   
[KA] ось твої позбавлені права голосу  :facepalm1:  я не сумніваюсь, що на виборах в Україні ти б дозволив голосувати всім громадянам підарастичної федерації...

Муха   Кацапське іпсо з метою дискредитації вищого військового командування   09.02.2024   08.02.2025 17:47
CADiLO   Образа військових ЗСУ   08.02.2024   Розбанений
Ukulele   Просування ворожих наративів   07.02.2024   28.03.2024 21:10
Profilaktik   Просування ворожих наративів   07.02.2024   17.05.2024 22:08
deGeneral   Потужний зрадобот   07.02.2024   17.05.2024 22:07
Ser   Зрадобот   07.02.2024   Розбанений
Мазепа, Київ   Ворожа пропаганда   06.02.2024   Розбанений
vadym   Ворожа пропаганда   06.02.2024   Розбанений
Сметана   Злісний флуд   06.02.2024   06.05.2024 18:56
Изя Шниперсон   Ворожі наративи   06.02.2024   06.05.2024 18:55
adviser   Систематично тягне на форум вороже видання страна.юа, перепощував фейки на dragon capital   01.02.2024   27.11.2024 23:32
ATF   Співає в унісон з кацапської пропагандою   01.02.2024   12.05.2024 00:29
Росинка   Флуд   01.02.2024   27.11.2024 22:16
Lusha   Флуд, маніпуляції   01.02.2024   Розбанений
Kievlyanin   Співає в унісон з кацапської пропагандою   01.02.2024   Розбанений
hermita   Співає в унісон з кацапської пропагандою   01.02.2024
Амулет   Співає в унісон з кацапської пропагандою   01.02.2024   11.05.2024 17:58
borderlander   Співає в унісон з кацапської пропагандою   01.02.2024   11.05.2024 17:50
LVV   Співає в унісон з кацапської пропагандою   01.02.2024   11.05.2024 17:47
a49   Співає в унісон з кацапської пропагандою   01.02.2024   11.05.2024 17:43
valet   Співає в унісон з кацапської пропагандою   01.02.2024   11.05.2024 17:36
Mark()   Розповсюдження ворожих наративів

Да вас с вашими Военкомамі послушать, так половіна граждан Украіни — врагі народа. Сталін с Беріей отдихают.

Только вот черное не станет белым оттого, що одне назвати "чорним", а інше "білим".
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Да вас с вашими Военкомамі послушать, так половіна граждан Украіни — врагі народа. Сталін с Беріей отдихают.

Только вот черное не станет белым оттого, що одне назвати "чорним", а інше "білим".

Самое смешное - "Военком" ведь тупая кацапская калька... :)
   
Вперше бачу, щоб хтось, окрім мене, знав цю інформацію. Де про це почитати?

Я дивилася док. фільм на цю тему, років 12 тому. Як згортали українську естраду, як невідомо звідки за одну ніч у 2000-му році в Києві раптом намалювалась якась мережа радіо-FM-станцій невідомого походження. А старі кудись поділися. Отак, за одну ніч. Ці нові станції викотили таксу українським виконавцям за ротацію, для більшості з них вона була непідйомною. Після цього більшість наших україномовних виконавців потягнулися в Росію, стали двомовними. У цьому фільмі було свідчення Ірини Білик, яка була тоді, у 2000-х мегапопулярною. І одного ранку вона прокинулась - а її в ефірі нема. Як і не було. І їй довелося занести чи один чи два мільйони доларів за те, щоб крутили по радіо.
Крім того док. фільму на ютубі, назву якого, звісно не пам'ятаю, нічого більше про цю темну історію я не зустрічала.

П.С. І після цієї спецоперації  - в гордій самотності на зачищеному від конкурентів просторі - лишається єдина підкреслено україномовна група "Океан Ельзи". Яку посилено починають піарити в Росії. Правда цікаво? Але це вже зовсім інша історія, яка коли-небудь обов'язково стане відомою.

 :-)o
   
Цитата... :-)o
   
Ну якщо я не знаю індонезійської мови, я ж не лізу на індонезійські ресурси і не намагаюся там щось писати.
вы в военкомат зайдите и всех, кто не говорит на мове, на фронт не пускайте
принцип - значит принцип
но вы к военкомату и близко не подойдете :gigi:
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

кумедні курдуплики
   
вы в военкомат зайдите и всех, кто не говорит на мове, на фронт не пускайте
принцип - значит принцип
но вы к военкомату и близко не подойдете :gigi:

Я не розумію написаного.
Повторіть, будь ласка, українською мовою.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Вперше бачу, щоб хтось, окрім мене, знав цю інформацію. Де про це почитати?

Багато знаю про це. Текст цитати трохи "натягнутий на глобус" - мільйон/два доларів ні в 1990, ні в 2000, ні пізніше ніхто з укр.артистів не міг нікуди заносити... Але, загалом, цікавий момент був. Історичний. Ситуація з можливостями чимось нагадувала відомий (у вузьких колах) музичний фільм "Перехрестя": або ти підписуєш угоду з дияволом співаєш російською, або... нахрен з пляжу
   
Я не розумію написаного.
Повторіть, будь ласка, українською мовою.
от не песділа б твоя моррда, то не мала б синяків.


Сьогодні в місті виходжу з магазу, поперед мене виходять два у військовій формі. Спілкуються між собою російською. Я тебе правельно зрозуміла, що мені, як невїбенній патріотці, треба було зробити їм зауваження за кацапський єзиг їхнього приватного общєнія?

Форум вже більше 2,5 діб стоїть на мертвій точці - а їм кацапоєзиг муляє. Ви шо, не понімаєте, шо оцією дебільною вєтачькою вам кісточьку кинули для тупої міждуособної гризні, щоб перевести вашу увагу із набагато серйознішої локальної проблеми? Ви шо, бля дь, не бачите, скільки часу унизу на першій сторінці теми висять? З кожним днем кількість наповнених за останні 24 години тем буде невпинно зменшуватися, а розрив між останньою темою на першій сторінці і реальним часом - збільшуватиметься.

Нє, їм єзиг муляє... Вже ж давно ставилося питання створення тем українською. Ну, то виконуйте цю умову - перш за все модери. Баньте за невмотивоване використання рос єзига в темі, а зміст постів і сам собою підтягнеться українською, якщо вже і Медведилло перейшов на українську. Але виконувати правила треба перш за все починати з модерів, бо риба завжди починає гнити з голови, а не з хвоста. От коли модери замість того, щоб під себе прописувати нові пункти правил, почнуть неухильно виконувати те, що було написано в Правилах ще заздалегідь до них - отоді тільки буде толк на Форумі.

А поки творитиметься оця хуйня, коли кожна нова жопа біля кнопки починає свою діяльність тут з того, що переписує Правила Форуму під свої коряві, ледачі руці, то толку тут не буде. Були тут непогані правила із банами починаючи з 1-3 діб. Ото поки модирдирдирдирдирди ри не повернуть оті 1-3 добові бани, поки отак і ковбаситиме, вірніше, здихатиме форум потроху і відвертатиме від нього все більше і більше фупчеків.
   
ПиСи. з цього моменту буду писати ВИКЛЮЧНО кацапо-українським суржеком. Поки модирдирдирдир не виправить ситуацію зі сповільненням історії форуму. Якщо ще буде бажання писати в такій ситуяйції.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S


Форум вже більше 2,5 діб стоїть на мертвій точці - а їм кацапоєзиг муляє.
форум напів-здихає, а рос. мови є 2%
але ж треба обовязково почати рішати проблему!!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія