Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

у хуйла 700 років наработок орди, каци вміють завойованих юзати як ніхто.
.раніше завойовані не були наскільки мобільні.

Зараз більшість легко можуть зібратися і подолати відстань до Європи за добу
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Які деталі?
Ну припустим трамп домовиться з хуйлом по Дніпрі
Наступного дня буде до 7 млн біженців

то буде проблема європи
   
то буде проблема європи

А хуйло звитнуватить трампа в наіпалові. Скаже ми на пусті міста без людей не домовлялися  і полізе далі
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Ну от трумп візьме і віддасть. А якщо українці не погодяться то відключить газ оголосить терористами, заборонить будьяку військову співпрацю, почне допомагати кацапам отримати "своє" лівобережжя.
такого не може бути. щоб амери допомагали русні дерибанити європейську державу.

що я можу уявити. так це пропозицію трампа зупинитися на існуючій лінії зіткнення.
Трамп хоч і гандон, але і прагматик. Не думаю що він погодить віддати русні м.херсон і с. Запоріжжя. бо це нелогічно, якщо хуйло навіть не контролює ці території.
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Цілком можливо американцям просто не до європ буде з такими то мозгоустановкамі, збереження США як держави також вже не  залито в бетоні.

Именно. Ушастый кениец, под прикрытием администрации пациента дома престарелых, с помощью им же сотворенного болота разрушает страну с невиданной скоростью. При чем по всем направлениям.
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

А хуйло звитнуватить трампа в наіпалові. Скаже ми на пусті міста без людей не домовлялися  і полізе далі

Порожніх не буде. Купа ждунів залишуться. Йому потім не буде ніякого сенсу залупатись проти трумпа.
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

А хуйло звитнуватить трампа в наіпалові. Скаже ми на пусті міста без людей не домовлялися  і полізе далі
Хуйлові не тре людей. йому тре території.
але не ті території.

території за які йде війна - це південь і доступ до морів.

Миколаїв і Одеса, Бердянськ Скадовськ і Маріуполь (крим то само собою) - є більш пріоритетними і важливими ніж будь-яка інша територія в Україні

цінним також є індустріальне ядро Сх.України.

Останнє редагування: 19 березня 2024 20:11:38 від T.Blair.
   
такого не може бути. щоб амери допомагали русні дерибанити європейську державу.

що я можу уявити. так це пропозицію трампа зупинитися на існуючій лінії зіткнення.
Трамп хоч і гандон, але і прагматик. Не думаю що він погодить віддати русні м.херсон і с. Запоріжжя. бо це нелогічно, якщо хуйло навіть не контролює ці території.


І що від цього отримає трамп та його виборці?
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

такого не може бути. щоб амери допомагали русні дерибанити європейську державу.

що я можу уявити. так це пропозицію трампа зупинитися на існуючій лінії зіткнення.
Трамп хоч і гандон, але і прагматик. Не думаю що він погодить віддати русні м.херсон і с. Запоріжжя. бо це нелогічно, якщо хуйло навіть не контролює ці території.

Такого не може бути боу такого не може бути ніколи - щось дуже часто я таке чув за останні 10 років.  8-)

Ну добре, будемо сподіватись що такого бути не може
   
А який сенс хуйлові продовжувати війну, якщо йому, наприклад, віддадуть все лівобережжя

У хуйла немає виходу, тільки війна. Тільки на війну можна списати всі проблеми в країні.
Кацапське суспільство хоче перемог, крові ворогів і щоб усі жили так, як вони. Якщо зупинитись, то вся ця агресія виллється всередині країни. А там є багато суперечностей.
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Именно. Ушастый кениец, под прикрытием администрации пациента дома престарелых, с помощью им же сотворенного болота разрушает страну с невиданной скоростью. При чем по всем направлениям.
Страна до виборів трампа  2016 року це вже щось нереальне, острів благополуччя і здорового глузду що зникає за горизонтом. п***а валя, права шиза хоче білий христо хуйлістан, вона свої сподівання сублімує в старому шахраї нарцисі. Трамп обмежена скотина але чуйкою чує ще те яйце в якому голка його популярності лежить, і він те яйце гріє базаром поки що, поділяє людей на сорти, дегуманізує і підігріває градус ненависті до чужих. Егоманьяк що пожирає країну просто. Ти бий, бий по клаві, відпрацювуй, думаєш твій SSI чек буде як годинник в банк йти поки трамовєйбіни когось по голові будуть гамселити, а може їм і твій акцент не сподобається. Якщо ти не з бункера в хуйлостані набиваєш, поднапружся, твої мрії цілком можуть матерілуватись.
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

такого не може бути. щоб амери допомагали русні дерибанити європейську державу.

що я можу уявити. так це пропозицію трампа зупинитися на існуючій лінії зіткнення.
Трамп хоч і гандон, але і прагматик. Не думаю що він погодить віддати русні м.херсон і с. Запоріжжя. бо це нелогічно, якщо хуйло навіть не контролює ці території.
може. І буде за трампа. На цей раз до влади з трампом йде відверта конспірологічна альт. права шиза у якої ліберали #1 ворог а хуйло маладєц, а там стільки манєчек і відхилень від норм і традицій, і уявити не можливо зараз.
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

У хуйла немає виходу, тільки війна. Тільки на війну можна списати всі проблеми в країні.
Кацапське суспільство хоче перемог, крові ворогів і щоб усі жили так, як вони. Якщо зупинитись, то вся ця агресія виллється всередині країни. А там є багато суперечностей.

Лівобережжя - це величезна перемога.
Потім все списуватиме на гіпотетичних українських терористів та агентів
   
Лівобережжя - це величезна перемога.
Потім все списуватиме на гіпотетичних українських терористів та агентів

Потім почне війну між лівобережжям та правобережжям
   
Війну не можна зупинити поступками

Поступки лиш піднімають війну на більш руйнівний рівень
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Потім почне війну між лівобережжям та правобережжям

Не при трумпі
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

.раніше завойовані не були наскільки мобільні.

Зараз більшість легко можуть зібратися і подолати відстань до Європи за добу
а на кордоні їх рольники з вилами зустрінуть, ну чи браві техаські рейджери із-за колючого дроту будуть дивитись і робити ставки хто за скільки хвилин потоне.
   
Не при трумпі

Да ну?
В 1938 уже одному віддали судети чехію автрію рейнську обл
Думали що він дальші займеться гіпотетичними єврейськими терористами
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Да ну?
В 1938 уже одному віддали судети чехію автрію рейнську обл
Думали що він дальші займеться гіпотетичними єврейськими терористами

Є невеликий нюанс. Судети були взяті без жодного пострілу, і взяття судетів не послабило його армію, а навпаки посилило.
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Є невеликий нюанс. Судети були взяті без жодного пострілу, і взяття судетів не послабило його армію, а навпаки посилило.
от і чудова аналогія з кримом
   
Є невеликий нюанс. Судети були взяті без жодного пострілу, і взяття судетів не послабило його армію, а навпаки посилило.

Якщо хуйло захопить лівобережжя це його підсилить

Із тих хто залишиться він мобілізує кілька сотень тисяч і піде війною дальші
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Страна до виборів трампа  2016 року це вже щось нереальне, острів благополуччя і здорового глузду що зникає за горизонтом

Вы любезный шутите. Или слегка delusional. Кениец почти довёл страну и мир до катастрофы. И с 2020 продолжает это делать с переменным успехом.

А сейчас , в связи с этим :


Уже даже и не стесняется. И плевать ему на Logan act и прочие условности:


Цитувати
Ти бий, бий по клаві, відпрацювуй, думаєш твій SSI чек буде як годинник в банк йти поки трамовєйбіни когось по голові будуть гамселити, а може їм і твій акцент не сподобається.

Я не получаю SSI, это твои подельники получают и скорее всего ты так же.

Именно поэтому  вы тут задницу себе рвете за демократов,  которые вам этот чек и посылают. Вам как и им насрать в Украину, для вас это только инструмент.



   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Якщо хуйло захопить лівобережжя це його підсилить

Із тих хто залишиться він мобілізує кілька сотень тисяч і піде війною дальші

Далеко не на стільки скільки він вже втратив
   
Хуйло і його орда уже не зупиняться. Вони будуть воювати поки в них будуть ресурси.
Любі поступки тільки збільшать їм ресурс для війни
   
Єдина можливість миру це залишити орду без ресурсів для війни
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Хуйло і його орда уже не зупиняться. Вони будуть воювати поки в них будуть ресурси.
Любі поступки тільки збільшать їм ресурс для війни

Лохторат трумпона думає інакше. Переконати в зворотньому неможливо. Кажуть ти зазомбований світовою закулісою
   
Лохторат трумпона думає інакше. Переконати в зворотньому неможливо. Кажуть ти зазомбований світовою закулісою

Похоже всім в Європі вже пох і на трампа і на його стадо.

В Європі вже є розуміння з чим ми маємо справу
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона
PAL

щось звіздиш не по темі. Соціальна карта, ти звідки набиваєш?

З Тель-Авіву воно набиває
Я не жартую
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Вы любезный шутите. Или слегка delusional. Кениец почти довёл страну и мир до катастрофы. И с 2020 продолжает это делать с переменным успехом.

А сейчас , в связи с этим :

https://twitter.com/view/status/1768761835854184829Уже даже и не стесняется. И плевать ему на Logan act и прочие условности:

https://twitter.com/view/status/1769810194899362062Я не получаю SSI, это твои подельники получают и скорее всего ты так же.

Именно поэтому  вы тут задницу себе рвете за демократов,  которые вам этот чек и посылают. Вам как и им насрать в Украину, для вас это только инструмент.
  дурку качаєш, звичайно в хуйловському бункері пох на те що в США з чеками буде, але якщо ти є вижившим з ума пєнсом с саюза що обслухався право конспіролохічної шизи і тронувся умом - який би ти чек не отримував і де б твої гроші не були трампо хуйвєбін тобі нічого доброго не несе. Поломати легко, стулити назад ні. Все до чого торкається трамп перетворюється на гімно.

Проблема з ідентифікацією дописувачів в тому що бригадні постери і виживші з ума зациклені на свої манєчках дописувачів важко відрізнити, так як обидві групи грубо маніпулюють логічною нісинітницею і не ведуть раціональну дискурсію. Тобі б аби що спиждіти. Як трамп постулюєш те що потрібно довести і повторюєш до всрачки безвідносно до чиїхось контраргументів.
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона
PAL

А який сенс хуйлові продовжувати війну, якщо йому, наприклад, віддадуть все лівобережжя

у тому, що за його конституцією, Запоріжська та Херсонська області то його. Цілком, а не тільки лівий берег
Тому лівобережжя йому буде мало
   
Та не зупиниться вже хуйло, щоб там собі Трамп не видумував. Йому цього його ж кацапи не дозволять.

Там все тільки розкручується, оборонка в три зміни працює.

Яке лівобережжя... :facepalm1:
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Похоже всім в Європі вже пох і на трампа і на його стадо.

В Європі вже є розуміння з чим ми маємо справу

В Європі своїх трумпів та трумпонавтів море
   
В Європі своїх трумпів та трумпонавтів море

Ну тоді ця цивілізація обречена.
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

звичайно в хуйловському бункері пох на те що в США з чеками буде, але якщо ти є вижившим з ума пєнсом с саюза що обслухався право конспіролохічної шизи і тронувся умом - який би ти чек не отримував і де б твої гроші не були трампо хуйвєбін тобі нічого доброго не несе. Поломати легко, стулити назад ні. Все до чого торкається трамп перетворюється на гімно.

Честно скажу. Мне не пох, что будет с вашими чеками SSI. Я хочу что-бы их было как можно меньше. Особенно для таких как вы. Которые ни дня не проработав, не заплатив ни цента налогов абьюзают систему и в хвост и в гриву. И на гавно тут исходят от страха их потерять в случае возможного президентства Трампа.

   
Да ну?
В 1938 уже одному віддали судети чехію автрію рейнську обл
Думали що він дальші займеться гіпотетичними єврейськими терористами

 (tu)
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Та не зупиниться вже хуйло, щоб там собі Трамп не видумував. Йому цього його ж кацапи не дозволять.

Там все тільки розкручується, оборонка в три зміни працює.

Яке лівобережжя... :facepalm1:

Ну тоді трумпу доведеться щось придумувати щоб заспокоїти свій лохторат 

Перейде на пошуки та покарання внутрішніх ворогів щоб відвернути від пройобаного питання увагу
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Ну тоді ця цивілізація обречена.

На кожному етапі шляху до прірви є невеликий шанс що люди отямляться
   
Ну тоді трумпу доведеться щось придумувати щоб заспокоїти свій лохторат 

Перейде на пошуки та покарання внутрішніх ворогів щоб відвернути від пройобаного питання увагу

Ага скаже що при ньому такого не  може бути
   
На кожному етапі шляху до прірви є невеликий шанс що люди отямляться

Наприклад польські рольники отямляться. Є шанс
 
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Хуйлові не тре людей. йому тре території.
але не ті території.

території за які йде війна - це південь і доступ до морів.

Миколаїв і Одеса, Бердянськ Скадовськ і Маріуполь (крим то само собою) - є більш пріоритетними і важливими ніж будь-яка інша територія в Україні

цінним також є індустріальне ядро Сх.України.
Так як "развал Советского Союза был наибольшей геополитической катастрофой века" (с) то кацапи першу зупинку зроблять коли ліквідують  наслідки цієї "катастрофи", тож той хто говорить що хуйлу чогось вистачить до досягнення цієї межі просто знаходиться десь не в цій реальності  :-)o
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія