Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Ти спочатку вивчи той рівень в США і в інших країнах. Якщо добре придивишся, то зрозумієш, що військова потуга коштує дуже дорого. І не факт, що "вплив" компенсує вартість військової потуги.

Во-во, так і запишемо: Джону з Мінесоти не вистачає на гамбургери...
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Тобто, на вашу думку, відмова світу від бакса не матиме на економіку/добробут жожного впливу?
Я вірно вас розумію?
Можете пояснити - чому?

У тебе якась інфантильна позиція ображеної дівчинки-підлітка "не даєте дпомогу, то і не треба мені ваша допомога, нехай вам гірше буде".

Не переймайся долею бакса, нічого з ним не станеться, а от долею України без американської допомоги таки варто перейматись, бо як бачимо без тієї допомоги дуже погано.
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Тобто, на вашу думку, відмова світу від бакса не матиме на економіку/добробут жожного впливу?
Я вірно вас розумію?
Можете пояснити - чому?

Тому що ніхто не примушує той світ тримати баскові заначки.
Хочуть міняють бакси на золото, як зробив свого часу ДеГоль. І що трапилось? Фермер збанкрутував?
Хочуть вводять альтернативну валюту євро. І що трапилось? Вчитель загубив роботу?
Але якщо Брістоль введе свою валюту то тоді і баксу і Гамериці точно гаплик.
Я вас вірно зрозумів? Саме це ви хочете тут довести?
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Ти спочатку вивчи той рівень в США і в інших країнах. Якщо добре придивишся, то зрозумієш, що військова потуга коштує дуже дорого. І не факт, що "вплив" компенсує вартість військової потуги.
Автоматично все дорожчає. Бо там, де ти маєш контроль - завжди дешевше. А прийдуть твої візаві по світовому впливу - і ти вже платитимеш більше, або й не отримаєш бажаного ресурсу. Або перестанеш отримувати у найнеобхідніший момент.
Нє?
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Слухай, пропагандончику, тут виявляється, що майже третина демсів цей проект не підтримує, а ти нам про злих республіканців розповідаєш  :facepalm1:

Ти ідіот?
Ну то розкажи нам про "добрих" республіканців? Скільки їх набралось? Цілий жирний нуль? :fool:
Звідки ви такі лізете?

   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

У тебе якась інфантильна позиція ображеної дівчинки-підлітка "не даєте дпомогу, то і не треба мені ваша допомога, нехай вам гірше буде".

Не переймайся долею бакса, нічого з ним не станеться, а от долею України без американської допомоги таки варто перейматись, бо як бачимо без тієї допомоги дуже погано.
Мова про самоізоляцію сша і можливі наслідки з того.
Бакс тільки у зв'язці вплив/добробут як приклад.
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

У тебе якась інфантильна позиція ображеної дівчинки-підлітка "не даєте дпомогу, то і не треба мені ваша допомога, нехай вам гірше буде".

Не переймайся долею бакса, нічого з ним не станеться, а от долею України без американської допомоги таки варто перейматись, бо як бачимо без тієї допомоги дуже погано.

Та то просто свідки совковокацапсьскої секти  «Гамєріка стаіт на краю пропасті»  :lol:
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Тому що ніхто не примушує той світ тримати баскові заначки.
Хочуть міняють бакси на золото, як зробив свого часу ДеГоль. І що трапилось? Фермер збанкрутував?
Хочуть вводять альтернативну валюту євро. І що трапилось? Вчитель загубив роботу?
Але якщо Брістоль введе свою валюту то тоді і баксу і Гамериці точно гаплик.
Я вас вірно зрозумів? Саме це ви хочете тут довести?
Ні, не це, і не довести.
Скажіть прямо: втрата статусу сша як свіьового лідера вплине на добробут американців, чи ні? Мова про це.
І про доступність ресурсів, про що я писав вище.
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Мова про самоізоляцію сша і можливі наслідки з того.
Бакс тільки у зв'язці вплив/добробут як приклад.

Мова про виділення допомоги Україні.
Самоізоляція США, то вже інше питання, результати для США будуть відчутні не скоро.
А от для України вже відчутні.
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

У тебе якась інфантильна позиція ображеної дівчинки-підлітка "не даєте дпомогу, то і не треба мені ваша допомога, нехай вам гірше буде".

Не переймайся долею бакса, нічого з ним не станеться, а от долею України без американської допомоги таки варто перейматись, бо як бачимо без тієї допомоги дуже погано.

Яка образа, просто ідіть на хуй і все, від вас допомоги немає, а понтів ще багато, але роги вам швидко обламають інші більш спритні держави. А ви там економте Джону на гамбургери.
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона
PAL

Кацапи продають свою нафту Індії за рупії. Американським фермерам, слюсарям, вчителям на це пох.
Штати добувають достатньо нафти.

Ще один не може вилізти з совьєтокацапських побрехеньок ;o

о, господи!
не розуміти простих речей  :facepalm1:

ті продажі "за рупії" впливають виключно на економіку Індії та кацапстану
Бо рупія - неконвертована валюта й вона нікому, окрім індусів, не потрібна
А от Індуси продукти переробки нафти продають вже за доляри, й отримують нехілий профіт на оборудці.
Бо з одного боку отримали за папірці цінну сировину, а з другого - перероблену сировину спродали за валюту

В тебе є сусід. Вирощує картоплю. Сусід твій настільки дурний, що третину врожаю продає тобі за папірці, які ти друкуєш на своєму принтері, під твою обіцянку за ці папірці спродати сусіду добрива, за ціною (у папірцях), яку ти сам визначиш. А ти цю картоплю фасуєш й везеш на базар, спродаєш за грубі гроші.
Хто з вас дурень у цій оборудці?
Чи впливаєш ти таким чином на економіку країни, щоб тобою зацікавилися правоохоронні органи?

   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

У мене прикопана заначка в Україні на декілька десятків тисяч баксів. Простий фермер, слюсар, вчитель в США отримав блага коли ці банкноти надруковані та доставлені за кордон США.

Тобто блага на халяву? А чи є це справді благом?
"Дєвіца обязана трудітса" - якийсь совковий фільм.
Якийсь недурний кацап сказав, що нафта це прокляття кацапії. Халява розбещує. Від халяви часто їде дах. Що ми і спостерігаємо в кацапії.
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Мова про виділення допомоги Україні.
Самоізоляція США, то вже інше питання, результати для США будуть відчутні не скоро.
А от для України вже відчутні.

Ну в найгіршому випадку українці підуть відновлювати Варшавський договір у примусовому порядку в складі окупаційних військ Рашки. Так уже було в історії кілька разів.
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Ні, не це, і не довести.
Скажіть прямо: втрата статусу сша як свіьового лідера вплине на добробут американців, чи ні? Мова про це.
І про доступність ресурсів, про що я писав вище.

Вже відповідав прямо - ніяк не вплине.
Це зовсім інши речі.
На добробут простого американця більше впливає аутсорсинг виробництва в Азію а не присутність військових баз в Європі.
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Яка образа, просто ідіть на хуй і все, від вас допомоги немає, а понтів ще багато, але роги вам швидко обламають інші більш спритні держави. А ви там економте Джону на гамбургери.

 :facepalm1:

Допомоги немає, бо зараз керують саме респи, за яких ти тут рвеш дупу.
Для того щоб Україна отримала допомогу треба демократична більшість, про що я неодноразово казав.
Була більшість у демократів була допомога, прийшли респи допомога припинилась.

   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Ну в найгіршому випадку українці підуть відновлювати Варшавський договір у примусовому порядку в складі окупаційних військ Рашки. Так уже було в історії кілька разів.

Ти явно цього бажаєш. Тому і обпльовуєш тих хто допомагав і хоче допомогти
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Мова про виділення допомоги Україні.
Самоізоляція США, то вже інше питання, результати для США будуть відчутні не скоро.
А от для України вже відчутні.
Ну так, мови немає.
Я про те, що відмова Україні у допомозі веде до втрати позицій США у світі, що в свою чергу негативно відобразиться на рівні життя у США.
А так то, поки товстий схудне, то худий переставиться. Мови немає.
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

А всього то потрібно було раніше, раз, кинути на когось, типу ірану, батон на один із центрів по збагаченню урану, і вся ця поі...нь у світі навіть би і не почалась.

Прості рішення маютьдуже непрості наслідки.
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона
PAL

Тому що ніхто не примушує той світ тримати баскові заначки.
Хочуть міняють бакси на золото, як зробив свого часу ДеГоль. І що трапилось? Фермер збанкрутував?
Хочуть вводять альтернативну валюту євро. І що трапилось? Вчитель загубив роботу?
Але якщо Брістоль введе свою валюту то тоді і баксу і Гамериці точно гаплик.
Я вас вірно зрозумів? Саме це ви хочете тут довести?

неправильно ти розумієш
взагалі все неправильно

вартість баксу забезпечена не золотом. Й навіть не нафтою. Вартість бакса забезпечена сьома океанськими флотами та їх впливом на світ в першу чергу
Й як тільки США почнуть втрачати світовий вплив, а якась інша країна відповідно його нарощувать (бо "природа не терпить порожнечі"), то вартість валюти цієї країни почне рости, а вартість бакса - падати
Що приведе до негативних наслідків у економіці
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

о, господи!
не розуміти простих речей  :facepalm1:

ті продажі "за рупії" впливають виключно на економіку Індії та кацапстану
Бо рупія - неконвертована валюта й вона нікому, окрім індусів, не потрібна
А от Індуси продукти переробки нафти продають вже за доляри, й отримують нехілий профіт на оборудці.
Бо з одного боку отримали за папірці цінну сировину, а з другого - перероблену сировину спродали за валюту

В тебе є сусід. Вирощує картоплю. Сусід твій настільки дурний, що третину врожаю продає тобі за папірці, які ти друкуєш на своєму принтері, під твою обіцянку за ці папірці спродати сусіду добрива, за ціною (у папірцях), яку ти сам визначиш. А ти цю картоплю фасуєш й везеш на базар, спродаєш за грубі гроші.
Хто з вас дурень у цій оборудці?
Чи впливаєш ти таким чином на економіку країни, щоб тобою зацікавилися правоохоронні органи?

Поміняй на євро і не іпи мозок. Ніколи не бери жодного бакса в руки. І перестань продавати картоплю за бакси.
 Базарний іканаміст :lol:
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Ти явно цього бажаєш. Тому і обпльовуєш тих хто допомагав і хоче допомогти

Якщо це така історична тенденція, що я можу зробити? Штати самоусуваються, Джону з Мінесоти не вистачає на гамбургери, треба же українцям якось виживати. Це хай у НАТО потім голова болить, як своїх членів без США захищати  :gigi:
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

неправильно ти розумієш
взагалі все неправильно

вартість баксу забезпечена не золотом. Й навіть не нафтою. Вартість бакса забезпечена сьома океанськими флотами та їх впливом на світ в першу чергу
Й як тільки США почнуть втрачати світовий вплив, а якась інша країна відповідно його нарощувать (бо "природа не терпить порожнечі"), то вартість валюти цієї країни почне рости, а вартість бакса - падати
Що приведе до негативних наслідків у економіці

Сцуко, пєстня давно забітих лєт.
Таку куйню кожен день програма Врємя несла.
І де той совок і де та програма.
Але бачу що багатьох та програма зарядила краще ніж Чумак воду :lol:
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Прості рішення маютьдуже непрості наслідки.
Як ми зараз бачимо, дуже складні рішення мають дуже складні наслідки так само.
То чому ж так?
Тому що прості рішення більш прогнозовані.
Показана рішучість відбила би в усіх бажання бикувати.
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Викопай і спали. Щоб тому фермеру грець настав!

Якийсь парад баксоідіотів :lol:
Так фермер вже отримав своє коли в обмін на мої бакси американська економіка отримала товари або послуги. Я міг привести їх в США і ці бакси вплинуть на інфляцію, якщо спалю, то штатам профіт
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Якщо це така історична тенденція, що я можу зробити? Штати самоусуваються, Джону з Мінесоти не вистачає на гамбургери, треба же українцям якось виживати. Це хай у НАТО потім голова болить, як своїх членів без США захищати  :gigi:

Тобі дебілк не раз пояснювали чому зупинилась допомога.
А ти «тату а де море» продовжуєш
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Та не буде кірдик, просто доведеться трошки посунутися сферами впливу, ось і все. Кілька баз закрити, флот вивести з певних регіонів. Будете біля узбережжя обережненько плавати.

І що у цьому поганого? Була така країна - СРСР. Теж мала вплив і хотіла мати більше. В результаті гигнулась. Я, як житель тієї країни, з того впливу ніц не мав.
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Так фермер вже отримав своє коли в обмін на мої бакси американська економіка отримала товари або послуги. Я міг привести їх в США і ці бакси вплинуть на інфляцію, якщо спалю, то штатам профіт

Привозь коли хочеш. ДеГоль параходами привозив.
Знаю декілька українців які привезли відкопані згнивші бакси і їм все поміняли.
Врємья впєрьод! :lol:
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Ну не потрібен і добре, навіщо тоді американцям флот у Середземному морі чи біля Китаю?

Можливо тому, що їм подобаються китайська і середземноморська кухня?
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Привозь коли хочеш. ДеГоль параходами привозив.
Знаю декілька українців які привили відкопані згнивші бакси і їм все поміняли.
Врєья впєрьод! :lol:
Ти тупий?
Я до того, що печать банкноти 10 центів, а економіка США має з цього 100 баксів. Не буде віри в  США (бакс), то ніхто не буде віддавати ресурсів на 100 баксів за 10 центову банкноту.
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Ти тупий?
Я до того, що печать банкноти 10 центів, а економіка США має з цього 100 баксів. Не буде віри в  США (бакс), то ніхто не буде віддавати ресурсів на 100 баксів за 10 центову банкноту.

Гомосовьєтікус детектед :lol:
Гамєріка нічєво нє праізводіт і только печатаєт бакси каторий заставляє пакупать весь мір сваім  флотом

Ти теж свою баксову заначку зробив бо американського морпіха побачив і обісрався?
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Гомосовьєтікус детектед :lol:
Гамєріка нічєво нє праізводіт і только печатаєт бакси каторий заставляє пакупать весь мір сваім  флотом

Ти теж свою баксову заначку зробив бо американського морпіха побачив і обісрався?
Ти дебіл чи нічого не розумієш в макроекономіці?
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Ну з Афганістану пішли, з Іраку практично вийшли, вийдете так само з Південної Кореї, Азії та Європи. Так і запишемо: Славредьку вплив США у світі не потрібен.

Eugnat, тобі з донецьким менталітетом це трохи дивно, але не всі у світі хочуть когось нагинати. Це у вас шахтар вилазив з шахти і попиваючи пиво і відхаркуючи вугільну пиляку з легенів гордився що Ахмет всіх нагнув.
Середній швейцарець живе не гірше середнього американця без усього того впливу. Американці це бачать і задумуються.
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Гілочка перетворилась на фарс, неофіти з Американщини затято не вірять, що епоха впливу США у світі завершується  :gigi: Тепер головна небезпека - це мекси-нелегали та БЛМ.
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Во-во, так і запишемо: Джону з Мінесоти не вистачає на гамбургери...

В житті є не тільки гамбургери. На 100 грам і закуску вистачає навіть Петру трактористу в Україні.
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Eugnat, тобі з донецьким менталітетом це трохи дивно, але не всі у світі хочуть когось нагинати. Це у вас шахтар вилазив з шахти і попиваючи пиво і відхаркуючи вугільну пиляку з легенів гордився що Ахмет всіх нагнув.
Середній швейцарець живе не гірше середнього американця без усього того впливу. Американці це бачать і задумуються.
А хто швейцарцям гарантує безпеку, щоб аони так добре жили?
І чи житимуть вони без тої безпеки так само, самотужки збираючи всі свої ресурси в надії протистояти іпанутому сусіду у вигляді рашки, яка на їз кордон прийшла, підім'явши сусідів?
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Eugnat, тобі з донецьким менталітетом це трохи дивно, але не всі у світі хочуть когось нагинати. Це у вас шахтар вилазив з шахти і попиваючи пиво і відхаркуючи вугільну пиляку з легенів гордився що Ахмет всіх нагнув.
Середній швейцарець живе не гірше середнього американця без усього того впливу. Американці це бачать і задумуються.

Тільки один момент: США є ворогом для багатьох держав, це тобі не Швейцарія, яка на хер нікому не потрібна, а ось американчиків будуть п***а  :weep:
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Ти дебіл чи нічого не розумієш в макроекономіці?

Хто ви за освітою? Макроекономік чи просто спеціаліст по клавішам фуячити свьєтокацапську хуєту якій вже 50 з гаком років?
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Хто ви за освітою? Макроекономік чи просто спеціаліст по клавішам фуячити свьєтокацапську хуєту якій вже 50 з гаком років?
Швидко ти злився з теми та перейшов на особистості.

   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Автоматично все дорожчає. Бо там, де ти маєш контроль - завжди дешевше. А прийдуть твої візаві по світовому впливу - і ти вже платитимеш більше, або й не отримаєш бажаного ресурсу. Або перестанеш отримувати у найнеобхідніший момент.
Нє?

Що дешевше?

Порівняй скільки середній француз платить за Сорбону, і скільки середній американець за Гарвард.
   
Re: Рахуємо голоси по петиції в обхід Джонсона

Швидко ти злився з теми та перейшов на особистості.

Ти ба, як просте питання про освіту «паставіла ф тупік вєлікава макраіканаміста» :lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія