Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Закриття повітряного простіру над європейською частиною Мордору

Треба видати NOTAM про закриття повітрянного простору мордору до Уралу у зв"язку з небезпекою польотів під час повітряних ударів по аеропортах кацапів.

Така об"ява знищить аерорух в їх євпропейській частині всіх міжнародних перевізників. Окрім упоротих.
Тож треба також зробити пару нальотів на аеропорти що не закрились - запаси палива, радари, це все законні цілі.

Це призведе до паралічу міжнородного авіасполучення кацапів.

Хай їздять поїздами як і ми.

 
   
я давно дивуюся.
чому русня все ще досі літає  :S

NOTAM Україна видати не може бо це формально території поза відповідальністю Аерлруху України.

а от кілька нічних нальотів з роздовбаним аеропортом - це би було по ділу. чому нічним - ну та щоб не було звинувачення в знищенні цивілів. Ніч, аеропорт закритий, пасажири відсутні, літачки на праковці - саме час навести шороху.
   
Ніч, аеропорт закритий, пасажири відсутні, літачки на праковці - саме час навести шороху.
Це в якому селі так?  ;o
   
Це в якому селі так?  ;o
в будь-якому.
навіть найбільші аеропорти НЕ працюють круглодобово. є нічна пауза.
   
в будь-якому.
Неодноразово прилітав й вилітав з московщини вночі. Все працює, хоча бувають години відносної тиші.
   
Треба, але нема політичного рішення, для підарів це буде боляче.
   
Неодноразово прилітав й вилітав з московщини вночі. Все працює, хоча бувають години відносної тиші.
що значить працює?
аеропорт може бути і відкритий, але рейсів немає.

будка аеропорту з нечисленними пасажирами які сплять на підлозі, нікого ннах не цікавить.
наєбнути треба по диспетчерській вежі, радарах, стоянках з літаками, ангарах тех.обслуговування
   
Ірак, Афганістан, Сірія... аеропорти працювали під час війни...
   
аеропорт може бути і відкритий, але рейсів немає.
Тобто як немає? Затримані - аж бігом злітають будь-коли. Мій особистий рекорд - майже доба у Внуково. Хоча, годували безкоштовно ))
   
Тобто як немає? Затримані - аж бігом злітають будь-коли. Мій особистий рекорд - майже доба у Внуково. Хоча, годували безкоштовно ))
дуже не впевнений про "будь-коли".
зрештою то їх проблеми, нефуй літати поза розкладом.
деяка кількість цивільних кацапів може загинути в будь-якому разі, collateral damage
   
зрештою то їх проблеми, нефуй літати поза розкладом.
У рашкованів це ж традиція. А зараз ще "технічних проблем" додалося. Втім, проти ідеї атаки їхніх міжнародних яропортів заперечень не маю )) Особливо під час чергової посадки ірано-китайського ІЛ-76 з черговою партією "Шахедів".
   
Тобто як немає? Затримані - аж бігом злітають будь-коли. Мій особистий рекорд - майже доба у Внуково. Хоча, годували безкоштовно ))

в москалів можуть бути свої порядки, але в європі в більшості аеропортів на ніч рух припиняють і якщо літак запізнюється на посадку, то може бути скерований в інший аеропорт, бо не дозволять приземлитись так як аеропорт в нічні години не приймає і не відправляє
   
Видавай. Як же до цього не додумались. Добре, що є ФУП.

У найбільших аеропортах вночі теж рейси, просто значно менше. Стамбул, Париж, Дубай, Амстердам - все літало. У Стамбулі мало, в Дубаї кожні 10 хвилин і вночі. З Мумбая і вночі ледь не кожну хвилину злітали.
   
в будь-якому.
навіть найбільші аеропорти НЕ працюють круглодобово. є нічна пауза.
яка ще нічна пауза у хабових аеропортах
з сотнею гейтів
   
я давно дивуюся.
чому русня все ще досі літає  :S

NOTAM Україна видати не може бо це формально території поза відповідальністю Аерлруху України.

а от кілька нічних нальотів з роздовбаним аеропортом - це би було по ділу. чому нічним - ну та щоб не було звинувачення в знищенні цивілів. Ніч, аеропорт закритий, пасажири відсутні, літачки на праковці - саме час навести шороху.

Да? А оце в 22му шо було від кацапів?

   
яка ще нічна пауза у хабових аеропортах
з сотнею гейтів

заходиш на сайт будь якого єс аеропорту вильоти/прильоти і в більшості не побачиш нічних рейсів
   
в будь-якому.
навіть найбільші аеропорти НЕ працюють круглодобово. є нічна пауза.
яка пауза,? :lol:
   
заходиш на сайт будь якого єс аеропорту вильоти/прильоти і в більшості не побачиш нічних рейсів
то зайдіть на сайт стамбульского аеропорту
усю ніч майже не щохвилини
   
Тут є декілька плюсів.
По-перше майже весь міжнародний трафік здійснюється залишками сумнівних авіакомпаній. Але тут є одне але.

Якщо буде такий нотам, то навіть якщо кацапи на нього забьють, то відправити з іншої країни літак можно тіки за рішенням влади іншої країни.
Яка буде враховувати ту заборону, бо це великий ризик.

Тож буде припинено не тільки сполучення з залишками євпропейських аеропортів, а навіть туристичне з їх любімою хургадою та анталією.
Залишаться тіки внутрішні рейси.

Але і тут не все так просто. Бо всі пілоти мають виконувати вимоги нотам, а якщо ні, то вони назавжди становяться внутрішніми пілотами.
Бо порушення нотам - це втрата міжнародної ліцензії.

Таким чином ми вплинемо і на внутрішні перевезення, бо якась кількість пілотів відмовиться літати під забороною.

Коротше кажучі - суцільні гєшефти!

   
Це також засіб тиску на Турцію. Бо вони дуже полюбляють їсти юшку за наш рахунок.
А без орків з мордору у своїх готелях, вони будуть більш зацікавлені в вирішенні питання війни і будуть давити як на нас але так само і на хуйло.
Теж стосується і хитрого Єгіпту.

Для закріплення розуміння серьозності намірів, треба пару раз завезти потужну бавовну на їх аеродроми.
Нам це під силу.
   
Ок. Згоден. Що далі?
   
яка ще нічна пауза у хабових аеропортах
з сотнею гейтів
елементарно.
з STN перші ранкові починаються приблизно в 5.55 ранку.
останній десь 24 чи 1 ночі.


з Хітроу літаки не літають вночі приблизно 24-8

як я знаю? мені навіть на розклад дивитися не потрібно.
(залежно від напрямку вітру) вони злітають з Хітроу і пролітають в мене прямо над головою.
   
Да? А оце в 22му шо було від кацапів?

https://twitter.com/view/status/1496624074088501255
так, заднім числом зрозуміло що це було еквівалентно оголошення війни В наступний день 24.02.2022р

але якщо чисто юридично дивитися, наскільки далеко за кордони сягають повноваження національних організацій аероруху?? чи може украерорух видати NOTAM на всі аеропорти Москви? на аеропорт новосибірська?
   
?single
   
Хтось дуже потужно нашіптує прокацапську бездіяльність. Нагадує кришування московської секти РПЦ, блокування евакуації повітряного флоту, морського флоту, музеїв, залишення ветеранів АТО в окупації...
   
Ок. Згоден. Що далі?
А далі все буде ;)
Головне, щоб ви пане були згодні!
   
А далі все буде ;)
Головне, щоб ви пане були згодні!
мало бути згодним.
потрібно мати практичні можливості .
а також прораховувати всі +++ і --- в т.ч. ширшу ситуацію

я думаю, є певні, не те що договорняки, але неписані домовленості. наприклад в Чорному морі стосовно цивільного судоплавства і тд

стосовно аеропортів русні, думаю що є побажання союзників України щоб Україна по аеропортах РФ не била. тому що союзники побоюються російської ядегкхи

Останнє редагування: 10 березня 2024 18:30:20 від T.Blair.
   
так, заднім числом зрозуміло що це було еквівалентно оголошення війни В наступний день 24.02.2022р

але якщо чисто юридично дивитися, наскільки далеко за кордони сягають повноваження національних організацій аероруху?? чи може украерорух видати NOTAM на всі аеропорти Москви? на аеропорт новосибірська?
Звісно можемо, бо це військові дії що становлять загрозу цивільному авіасполученню.
Не тіки можемо, але майже зобов"язані :)
   
мало бути згодним.
потрібно мати практичні можливості .
а також прораховувати всі +++ і --- в т.ч. ширшу ситуацію

я думаю, є певні, не те що договорняки, але неписані домовленості. наприклад в Чорному морі стосовно цивільного судоплавства і тд

стосовно аеропортів русні, думаю що є побажання союзників України щоб Україна по аеропортах РФ не била. тому що союзники побоюються російської ядегкхи
Як це не бити по аеропортах?
У нас в Дніпрі вони зруйнували все підряд анітрохи не хвилюючись що це цивільний аеропорт.
ВПС може використовуватись як цивільними літаками так і військовими.

Тут ефект від заборони більше буде емоційний та економічний.
Хай їдуть тижнями в вагонах у свій сибір, мов худоба!

Потрібно запускати дезінтегруючі процеси!
   
Кацапи радять тупорилій зелені дочекатися моменту, коли наш дрон стане реальною чи вигаданою причиною катастрофи європейського лайнера із загибеллю сотень європейців.
   
Кацапи радять тупорилій зелені дочекатися моменту, коли наш дрон стане реальною чи вигаданою причиною катастрофи європейського лайнера із загибеллю сотень європейців.
га?? як наш дрон може стати причиною???
в РФ не літають жодні європейські авіакомпанії
   
га?? як наш дрон може стати причиною???
в РФ не літають жодні європейські авіакомпанії
Варіантів як стати причиною безліч. Перше, що тицьнув над педерацією - рейс на Лондон, та там сотні європейських рейсів
   
в москалів можуть бути свої порядки, але в європі в більшості аеропортів на ніч рух припиняють і якщо літак запізнюється на посадку, то може бути скерований в інший аеропорт, бо не дозволять приземлитись так як аеропорт в нічні години не приймає і не відправляє

В тому ж Львові навіть до війни було достатньо нічних рейсів. В Афінах наскільки пам'ятаю теж рейси цілодобово. Польща те саме більшість аеропортів
   
В тому ж Львові навіть до війни було достатньо нічних рейсів. В Афінах наскільки пам'ятаю теж рейси цілодобово. Польща те саме більшість аеропортів

от чого люди такі ліниві ще й до того і вперті? не літають літаки в ночі з того ж шопена, і загалом по єс так як є чіткі обмеження по звуковому забрудненню, може десь і є винятки, але не правило. в інших країнах поза єс таких обмежень може не бути, про що і було сказано вище.
   
так, заднім числом зрозуміло що це було еквівалентно оголошення війни В наступний день 24.02.2022р

але якщо чисто юридично дивитися, наскільки далеко за кордони сягають повноваження національних організацій аероруху?? чи може украерорух видати NOTAM на всі аеропорти Москви? на аеропорт новосибірська?
якшо кацапи видали нотам на наші аеропорти та простір, чому ми не можем видати такі самі до Уралу ?
   
Варіантів як стати причиною безліч. Перше, що тицьнув над педерацією - рейс на Лондон, та там сотні європейських рейсів
штА? всі європейські авіакомпанії закрили польоти в РФ і через РФ
ще на початку війни. в березні 2022р

пригадую на перших мітингах в Лондоні це були одні з перших кричалок. Припинити польоти в РФ.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія