Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Теракти у москві

Re: Теракти у москві

Якого хєра ми повинні доказувати що ми не терористи? Ти єбанутий?)

А що, були сумніви у його кацапизмі?

Бач, як вперто просуває свою думку про співчуття. Жалько, посольство кацапії закрили, а то Руза міг би туди квіти покласти.
   
Re: Теракти у москві
Ale

Цікаво як тепер масквічі будть ставитися до всіх "браццкіх народав" з бородами та хіджабах яких по відгуках у мацкві вже майже половина населення

Приходить такий Джамшут з стройки в ТРЦ в кіно в неділю а всі починають озиратися і на всякий випадок йти до виходу
Далеко йти - це виїзжати треба кілометрів на 50 від Москви)
   
Re: Теракти у москві

Якщо у Москві піде заруба між кацапами і таджиками - то ставлю на таджиків - мкад вони візьмуть за три дні - якщо приєднаються узбеки, азери і вірмени - то візьмуть Кремль за тиждень)

Якщо почнеться заруба - там мусора кацапські "славян" пристрелять і не охнуть за "разжіганіє"

Там вся політика та економіка заточена на таджиків, азербайджанців та інших

Де це аеропорт штурмом брали?
   
Re: Теракти у москві
Ale

А що, були сумніви у його кацапизмі?

Бач, як вперто просуває свою думку про співчуття. Жалько, посольство кацапії закрили, а то Руза міг би туди квіти покласти.
А де те посольство було? Можна там випісяти же сві крокус хол?)
   
Re: Теракти у москві

Звісно, Україна щиро засуджує тероризм. Але не акти тероризму у паРаші, які здійснюються під час бомбардувань України.

Те, кто после ночной ракетной атаки на соседнее государство, прутся на концерт получили по заслугам.
   
Re: Теракти у москві

Цікаво як тепер масквічі будть ставитися до всіх "браццкіх народав" з бородами та хіджабах яких по відгуках у мацкві вже майже половина населення

Приходить такий Джамшут з стройки в ТРЦ в кіно в неділю а всі починають озиратися і на всякий випадок йти до виходу
Будуть "стойко переносить все тяготы и лишения"  :-)o
   
Re: Теракти у москві

Все вірно але це ламає сценарій... Котрі так чи інакше будуть проштовхувати "типу в таджиків були куратори з України"... Латиніна вже фальшстартонула.

і? ще раз, не цікаво нікому, що там кацапи собі будуть видумувати, розумієш таке слово похуй, це про вчорашні події, тих ще французів більше насторожують заяви кацапів про бамбіть паріж, а не кілька підсмажених тушок в якомусь захудалому крокусі
   
Re: Теракти у москві
Ale

Здається засланий козачок ! Не?
Та нє - він давній юльок)
   
Re: Теракти у москві

Далеко йти - це виїзжати треба кілометрів на 50 від Москви)

Та ну на помийці читав там в Москві вже цілі райони заселені їми. Є тупо новобудови де 70% - приїзжі (все хочеться чурки написати...)

Весь обслуговуючий персонал - продавці, таксисти, доставка, ремонти-стройки
   
Re: Теракти у москві

Якщо у Москві піде заруба між кацапами і таджиками - то ставлю на таджиків - мкад вони візьмуть за три дні - якщо приєднаються узбеки, азери і вірмени - то візьмуть Кремль за тиждень)
Нічого не буде... Не мрійте. Там бабло рулить...
   
Re: Теракти у москві

А що, були сумніви у його кацапизмі?

Бач, як вперто просуває свою думку про співчуття. Жалько, посольство кацапії закрили, а то Руза міг би туди квіти покласти.
Ще раз! Дайте мою цитату про співчуття?  B-)
   
Re: Теракти у москві

Та нє - він давній юльок)

Дурачок він диванний, а не юльок

Пи. Си. Саме диванний, якщо що
   
Re: Теракти у москві
Ale

Та ну на помийці читав там в Москві вже цілі райони заселені їми. Є тупо новобудови де 70% - приїзжі (все хочеться чурки написати...)

Весь обслуговуючий персонал - продавці, таксисти, доставка, ремонти-стройки
Я був років 8 назад в одному районі за мкадом - жодного славянського єбала крім мого, особливо вразив супермаркет де всі і покупці і продавці і прибиральниці були чурки)
   
Re: Теракти у москві

https://t.me/kursk_tipich/12707?single

"Рено"?! "Рено"?!
Макрон разбушевался?
 :D
   
Re: Теракти у москві

Якесь бляха збочення... Найди мої слова про співчуття кацапам!!!  :X
Даже попитка написати про якесь співчутия цім виродкам кацапським сприймається так як сприймає нормальна пересічна людина в Україні,а це радість що ці редиска гинуть.Все! Якщо ти піднімаєшь цю тему , то ти кто тоді? Може ти і нормальна людина, но ніяких тем  що Зеленський або МЗС повинно щось там сказати? Непотрібно нічого кпзати і все, а робити своє бомбити белгород  і бомбити жилі квартали стерать його з лиця землі і виносити НПЗ і далі.
   
Re: Теракти у москві
Ale

Ще раз! Дайте мою цитату про співчуття?  B-)
Ну ти ж хочеш щоб Зеленський виразив співчуття? Чи осудив теракт? Чи шо?)
   
Re: Теракти у москві

Моє відношення як і до Навального з Уткіним - наплювати

Радіти такій куйні я не можу - але і ридати не буду

В нас тільки за офіційними даними за лютий-березень більше мирного населення загинуло від обстрілів та повітряних

І якщо наші зараз щось мекнуть про співчуття це буде насамперед зневага до власних загиблих від дій країни терориста

   
Re: Теракти у москві

Ще раз - кацапи писданули щось про українців, ми послали нахуй.

Оце все, шо нам потрібно у стосунках з кацапами. Ми нікому нічого не маємо доводити, пояснювати, а тим більше комусь співчувати.

Має бути рефлекс, кацап щось писданув - зразу нахуй чмо брехливе.

   
Re: Теракти у москві

Ну ти ж хочеш щоб Зеленський виразив співчуття? Чи осудив теракт? Чи шо?)
Мою пряму цитату наведеш зі співчуттям? Чи будеш тупим овцейопом?
   
Re: Теракти у москві
PAL

Цікаво спостерігати за скрєпоноснім народом на тій самій помийці

150 сторінок вони волали про ядерку, знести вранці Київ, шо нам всім піста

Дрочили на фейк про заяву Данілова яку вкинули по всім ТГ і навіть показали по НТВ

Коли таки підтвердилося що це громадяни Таджикистану (принаймні поки що) і є заява ІДІЛ - тема швидко стала майже не цікавою

Щось там ще бекають за інерцією

100 чоловік загинуло? Та падумаєш - он на есвео по тисячі гине в день. Бабі наражают!

який ще ІДІЛ?
Це ж було вже! (с) 25 років тому
Тоді ще дуже невдобно вийшло, коли виявилося, хто насправді вчиняв теракти
Тут точнісінько те ж саме!

   
Re: Теракти у москві

який ще ІДІЛ?
Це ж було вже! (с) 25 років тому
Тоді ще дуже невдобно вийшло, коли виявилося, хто насправді вчиняв теракти
Тут точнісінько те ж саме!
Ну штати заявили про ІДІЛ... Поки що це основна офіційна версія.
   
Re: Теракти у москві

Мою пряму цитату наведеш зі співчуттям? Чи будеш тупим овцейопом?

Тоді якого х*я ти там почав давати "дипломатичні поради"?
Ти ким себе уявив?
   
Re: Теракти у москві

Та ну на помийці читав там в Москві вже цілі райони заселені їми. Є тупо новобудови де 70% - приїзжі (все хочеться чурки написати...)

Весь обслуговуючий персонал - продавці, таксисти, доставка, ремонти-стройки
Новий тренд в неті..
Наші почали писати Русские чурки, тільки на саміх росіян :)  вони щразу не розуміли, типу миж не чурки, а наші їм пишуть, не ви самі настоящі  русские чурки, а їнших просто називабть там узбеками, таджіками или просто среднеазіатами чи кавказцами, їх це п***а.ець  як бісить і підриває...
Просто треба всіім їм писати , ти русская чурка...і готовий підірваний пукан.
   
Re: Теракти у москві

І ще пару думок попередніх (бо ще до вечора можуть на нас повісити все)

1. Якби була тупа провокація кегебе проти нас - то тери були б в вишиванках і кричали "Слава Україні" на всю глотку а потім на камеру розповідали майже чистою українською "Пан Буданов завдання ісполнена"

2. Мовчання майже півдоби крім п'яного дімона всієї влади - показує що вони не знають що казати. Тому і пішли гуляти фейки. Так що думаю це або несподіванка - або розбірки між "башнями"

В таких випадках саме головне - перша і швидка реакція. Далі вже час йде. На ранок сьогодні - та хєрня вже нікому не цікава крім кацапів. Якби це було не біля мацкви - то забули б до ранку



   
Re: Теракти у москві
PAL

Ну штати заявили про ІДІЛ... Поки що це основна офіційна версія.

не було офіційних заяв
були "анонімні джерела", якісь невідомі officials
Й ще в інеті нібито ІДІЛ узяли на себе відповідальність
   
Re: Теракти у москві

тут хтось питав, коли Штати сказали про ІГІЛ:

"Стрілянину у "Крокус Сіті Холлі" в Красногорську організувало угруповання "Ісламська держава" (ІДІЛ), вважають офіційні особи США.

Про це повідомляє CBS News із посиланням на анонімного представника американської адміністрації.

Угруповання ІДІЛ взяло на себе відповідальність за атаку в заяві, опублікованій на афілійованих каналах у соціальних мережах. У заяві, опублікованій її інформаційним агентством Aamaq, група заявила, що напала на людей у місті Красногорськ на околиці Москви, убивши та поранивши сотні людей.

Американський чиновник сказав CBS News, що у США є розвіддані, які підтверджують відповідальність "Ісламської держави", і що у них немає підстав сумніватися в цих заявах. Співрозмовник також підтвердив, що США надали Росії розвідувальні дані про потенційну атаку. Такі самі дані публікує і газета The New York Times."

https://suspilne.media/712136-strilaninu-v-pidmoskovi-organizuvalo-ugrupovanna-idil-zmi/
   
Re: Теракти у москві
Ale

Мою пряму цитату наведеш зі співчуттям? Чи будеш тупим овцейопом?
Хуєсос - навіть хуйло не засудив теракт)
Якого хєра нам щось засуджувати? )
   
Re: Теракти у москві

Тоді якого х*я ти там почав давати "дипломатичні поради"?
Ти ким себе уявив?
Ти мені хочеш щось заборонити?  :gigi:
   
Re: Теракти у москві

Хуєсос - навіть хуйло не засудив теракт)
Якого хєра нам щось засуджувати? )
Так і запишем - овцейоп Ale рівняється на Хуйла...  :beach:
   
Re: Теракти у москві

не було офіційних заяв
були "анонімні джерела", якісь невідомі officials

саме так, але, думаю, це такий усвідомлений витік американської позиції
   
Re: Теракти у москві
PAL

тут хтось питав, коли Штати сказали про ІГІЛ:

"Стрілянину у "Крокус Сіті Холлі" в Красногорську організувало угруповання "Ісламська держава" (ІДІЛ), вважають офіційні особи США.

Про це повідомляє CBS News із посиланням на анонімного представника американської адміністрації.

Угруповання ІДІЛ взяло на себе відповідальність за атаку в заяві, опублікованій на афілійованих каналах у соціальних мережах. У заяві, опублікованій її інформаційним агентством Aamaq, група заявила, що напала на людей у місті Красногорськ на околиці Москви, убивши та поранивши сотні людей.

Американський чиновник сказав CBS News, що у США є розвіддані, які підтверджують відповідальність "Ісламської держави", і що у них немає підстав сумніватися в цих заявах. Співрозмовник також підтвердив, що США надали Росії розвідувальні дані про потенційну атаку. Такі самі дані публікує і газета The New York Times."

https://suspilne.media/712136-strilaninu-v-pidmoskovi-organizuvalo-ugrupovanna-idil-zmi/

Я питав
й заяв я не знайшов, тіки якісь "анонімні джерела", тобто може буть банальний вкид
   
Re: Теракти у москві

Хуєсос - навіть хуйло не засудив теракт)
Якого хєра нам щось засуджувати? )

Хуйло арестован. Один из семи не террористов.  :D
   
Re: Теракти у москві
PAL

саме так, але, думаю, це такий усвідомлений витік американської позиції

ну так, "друх Владімір" не має "тєрять ліцо"
   
Re: Теракти у москві

Ну все, почалося :facepalm1:

❗️Террористы планировали перейти российско-украинскую границу и имели контакты на украинской стороне —  ФСБ.

Теракт был тщательно спланирован. Всех боевиков уже задержали и везут в Москву на допрос


Це Эхо Дагестана написало
   
Re: Теракти у москві

який ще ІДІЛ?
Це ж було вже! (с) 25 років тому
Тоді ще дуже невдобно вийшло, коли виявилося, хто насправді вчиняв теракти
Тут точнісінько те ж саме!

Якби був рязанський сахар - на нас повісили ще до 12 ночі офіційно

Ні це може бути звичайно постанова (кацапи пишуть що при масовому шмоні, кількість мусорів 4 гаврика з автоматами в машині- нонсенс) але якісь внутрішні розбірки
   
Re: Теракти у москві
Ale

Так і запишем - овцейоп Ale рівняється на Хуйла...  :beach:
Ти єпанутий? Мене білого расиста так називати)
Ще раз - яке нам діло до фсбшних постанов в кацапії? Може у них проводку закоротило?)
   
Re: Теракти у москві

Ну все, почалося :facepalm1:

❗️Террористы планировали перейти российско-украинскую границу и имели контакты на украинской стороне —  ФСБ.

Теракт был тщательно спланирован. Всех боевиков уже задержали и везут в Москву на допрос

Ага. Таки на нас!
   
Re: Теракти у москві

а от про те, що Україна не має жодного стосунку до теракту, сказав конкретний Джон Кірбі
   
Re: Теракти у москві

Ще раз - кацапи писданули щось про українців, ми послали нахуй.

Оце все, шо нам потрібно у стосунках з кацапами. Ми нікому нічого не маємо доводити, пояснювати, а тим більше комусь співчувати.

Має бути рефлекс, кацап щось писданув - зразу нахуй чмо брехливе.
А якщо і наші то дать героя України
   
Re: Теракти у москві
Ale

Ну все, почалося :facepalm1:

❗️Террористы планировали перейти российско-украинскую границу и имели контакты на украинской стороне —  ФСБ.

Теракт был тщательно спланирован. Всех боевиков уже задержали и везут в Москву на допрос


Це Эхо Дагестана написало
Думаю вкид - але подивимось - ставлю 90 відсотків кацапи заявлять про українських кураторів з ГУР)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія