Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленський погодив кандидатуру Залужного на посаду

простая мысль - генералы в системе, генералы зеленые в доску, даже уволенные - они зеленые зеленого.
ни кто не будет бедствовать
Ну ок, я почув вашу думку.
Хотілося б почути ще одну. Як ви вважаєте, Залужний і Шаптала за станом здоров'я є придатними для служби, чи ні? Просто на ваш погляд.
   
Якась цікава історія вимальвується.
Цнотливій дівчинці погані дяді постійно підсовували погані цукерки...
   
Якась цікава історія вимальвується.
Цнотливій дівчинці погані дяді постійно підсовували погані цукерки...
Якщо висновок про непридатність існує, і якщо він фальсифікований, то хто тут в ролі поганого дяді, котрий замовив той висновок?
   
Зеля як призначив послом, так і видкликати може. В любий час. А ось з армії звільнив. І якби не те ВЛК та посольство, то воплів би було і рейтингу точно б зле стало.
   
Якщо висновок про непридатність існує, і якщо він фальсифікований, то хто тут в ролі поганого дяді, котрий замовив той висновок?

Це до тих, хто видумeє тут різні історії про "рафік ні у чом нівініват"...
   
є придатними для служби, чи ні? Просто на ваш погляд
   
Ну ок, я почув вашу думку.
Хотілося б почути ще одну. Як ви вважаєте, Залужний і Шаптала за станом здоров'я є придатними для служби, чи ні? Просто на ваш погляд.

по меркам тцк и влк, которые "простых смертных" призывают - вполне на вид, здоровы (и оба сразу притом, хоть бы один из них)
то что они вот так поступили, я не сомневаюсь -с их ведома и по их согласию, ни кто не пытал не бил, не шантажировал.. - очень плохо, карьерно, по себя подгребаемо -на мнение воинов - наплевательски
   
Це до тих, хто видумeє тут різні історії про "рафік ні у чом нівініват"...
Ні, це саме до вас, автора образу цнотливої дівчинки і поганого дяді. То хто тут є хто?
   
по меркам тцк и влк, которые "простых смертных" призывают - вполне на вид, здоровы (и оба сразу притом, хоть бы один из них)
то что они вот так поступили, я не сомневаюсь -с их ведома и по их согласию, ни кто не пытал не бил, не шантажировал.. - очень плохо, карьерно, по себя подгребаемо -на мнение воинов - наплевательски
Тобто? Сформулюйте конкретніше, будь ласка. Як ви вважаєте, згадані особи придатні, чи ні? Я ж не пропоную надати офіційний висновок, тільки вашу думку.
І, до речі, в 100500й раз нагадую, офіційної інформації про "непридатність" нема.
   
Тобто? Сформулюйте конкретніше, будь ласка. Як ви вважаєте, згадані особи придатні, чи ні? Я ж не пропоную надати офіційний висновок, тільки вашу думку.
І, до речі, в 100500й раз нагадую, офіційної інформації про "непридатність" нема.

на мое личное мнение  - оба боеспособны, с бесценным боевым опытом, даже если они возможно облажались и накосячили в каких то операциях, расчетах, действиях =то все одно в армии для них работы полно..
а так, как оно все на самом деле точно - мы не знаем.
   
на мое личное мнение  - оба боеспособны, с бесценным боевым опытом, даже если они возможно облажались и накосячили в каких то операциях, расчетах, действиях =то все одно в армии для них работы полно..
а так , как оно все на самом деле точно - мы не знаем.
Точно так само вважаю і я.
Тоді хто і навіщо влаштував для них непридатний висновок ВЛК? І наскільки це підпадає під ознаку злочину. Варіант самостійної купівлі генералами такого висновку вважаю мінімально імовірним.
   
Точно так само вважаю і я.
Тоді хто і навіщо влаштував для них непридатний висновок ВЛК? І наскільки це підпадає під ознаку злочину. Варіант самостійної купівлі генералами такого висновку вважаю мінімально імовірним.

я думаю посидели подумали, вместе с ОП разумеется - как нам на хорошие гражданские места по закону и вот криво тупо решили - через влк!
а может - не хотели на гражданские места, а им вот такой выбор предложили, а они подумали и махнули рукой, хрен с вами - банкуйте
а может сами напросились -это наши проблемы, мы все порещаем, только нас в послы, сами побежали в влк знакомое.

хрен узнаем.. такие порядки 
   
Точно так само вважаю і я.
Тоді хто і навіщо влаштував для них непридатний висновок ВЛК? І наскільки це підпадає під ознаку злочину. Варіант самостійної купівлі генералами такого висновку вважаю мінімально імовірним.

Чому купівлі?
У них достатньо ваги це і без грошей зробити.
А от вірогідність, що За цнотлива дівчинка і нічого не знав, навіть менша 0%...
   
Багато разів вже було сказано - не створюйте собі кумирів

немає великих гетьманів та ататюрків
   
сами побежали в влк знакомое.
Ну, це навряд, навряд... ;)
Отже, по суті, ми маємо в наявності злочин.
Спеціалісти ВЛК підписали фальсифікований висновок. Навряд чи за власною ініціативою. Хтось простимулював їх рішення, але сто відсотків це не було розпорядженням на офіційному бланку.
І людину, внаслідок злочинних дій (можливо, і злочинця, якщо він брав участь в організації процесу) призначають послом в державу, котра є стратегічним союзником України у війні.
Чи не надто апокаліптична картина вимальовується?
   
Ніхєра він не похоронив, а якраз навпаки, ще й  здобув.  :gigi:

По перше, тому що ніяких маніпуляцій не було, а по друге тому що він завжди задишеться символом перемог в перший рік війни, і ніяким боком не буде мати стосунку до того, що буде в Україні далі.
повністю погоджуюсь
   
Чому купівлі?
У них достатньо ваги це і без грошей зробити.
Отже, самі влаштували собі дємбєль. Ок, і ваша думка зафіксована, дякую.
   
Сьогодні у зелених такий рейтинг, що у них виграє хто завгодно.
Крім старих
   
Отже, самі влаштували собі дємбєль. Ок, і ваша думка зафіксована, дякую.

Це просто логіка, але я не знаю фактів, щоб щось стверджувати...
   
Істерика секти доставляє.

Його примусили визнати себе непридатним (с)  :facepalm1:
(tu)  :lol:  :weep:
   
Ну, припустимо, все так, як ви хочете. Звільнили примусово, через фальсифікацію, бойові генерали "слово сказали", в змі звернулись, фальсифікації підтвердились після незалежної експертизи десь за кордоном. Лікарі ВЛК не захотіли бути цапами-відбувайлами, заявили, що діяли згідно вказівки з самої гори.
Що далі? Срач і роздрай в суспільстві, в збройних силах, це обов'язково... Але далі що, розвивайте сценарій, як би ви вважали за доцільне і справедливе.
Імпічмент Єрмаку, чи щось інше?
А далі триумфально повернення, шампанське, травля zeлебобів левами на стадіонах і жмуруканіє у Мінську  :love:

Останнє редагування: 9 березня 2024 18:21:06 від exe_zp
   
и вот криво тупо решили - через влк!
а что тут кривого и тупого? ;o
как кадровому военному  в военное время на гражданку законно уйти?
только по состоянию здоровья
   
Ну, це навряд, навряд... ;)
Отже, по суті, ми маємо в наявності злочин.
Спеціалісти ВЛК підписали фальсифікований висновок. Навряд чи за власною ініціативою. Хтось простимулював їх рішення, але сто відсотків це не було розпорядженням на офіційному бланку.
І людину, внаслідок злочинних дій (можливо, і злочинця, якщо він брав участь в організації процесу) призначають послом в державу, котра є стратегічним союзником України у війні.
ЯнФлємінг та  ДжонЛеКаре заздрять...
   
ЯнФлємінг та  ДжонЛеКаре заздрять...
скорее Шарль Перро и Христиан Андерсен :)
   
Це просто логіка, але я не знаю фактів, щоб щось стверджувати...
Ні, це не логіка, а ваші особисті висновки, котрі говорять в першу чергу про вас самого. Висновки можуть виявитись і правдивими. Але наразі логіка якраз не дозволяє до них прийти.
   
А далі триумфально повернення, шампанське, травля zeлебобів левами на стадіонах і жмуруканіє у Мінську  :love:
Ну це ж, перепрошую, якась унила дурня. Впевнені, що варто цю дурню транслювати геть у всіх темах?
Війна іде, існування держави і нації на кону, а вам якась травля левів і тріумф zелебобів в голові. :facepalm1:
   
ЯнФлємінг та  ДжонЛеКаре заздрять...
Не знаю, чи компліментом сприймати, чи то сорказм такий. По суті хоч один пункт заперечите?
   
Ні, це не логіка, а ваші особисті висновки, котрі говорять в першу чергу про вас самого. Висновки можуть виявитись і правдивими. Але наразі логіка якраз не дозволяє до них прийти.

 :facepalm:

Які можуть бути висновки за відсутності самих фактів?
   
Не знаю, чи компліментом сприймати, чи то сорказм такий. По суті хоч один пункт заперечите?
шизіку конспірологу щось доводити? Та ви ж впевнені що планета Земля пласка
   
Ще ніхто не забув, як свиноферма тут з трусів вискакувала, що поганий Зе хоче звільнити гарного За.
І що? Не зввільнив?
   
Re: Зеленський погодив кандидатуру Залужного на посаду

Ну, це навряд, навряд... ;)
Отже, по суті, ми маємо в наявності злочин.
Спеціалісти ВЛК підписали фальсифікований висновок. Навряд чи за власною ініціативою. Хтось простимулював їх рішення, але сто відсотків це не було розпорядженням на офіційному бланку.
І людину, внаслідок злочинних дій (можливо, і злочинця, якщо він брав участь в організації процесу) призначають послом в державу, котра є стратегічним союзником України у війні.
Чи не надто апокаліптична картина вимальовується?
Наразі списатись не реально, якщо є сумніви щодо результатів комісії, є можливість пройти допоьстеження в будь якому медичному закладі. Тому або болячка серйозна, або сам захотів.
   
Re: Зеленський погодив кандидатуру Залужного на посаду

 Якщо порівнювати Залужного та Сирського, то на мій погляд виграє Залужний.
 Причини зняття, для мене не відомі. Слухи різні ходять, але на те вони і слухи
   
на мое личное мнение  - оба боеспособны, с бесценным боевым опытом, даже если они возможно облажались и накосячили в каких то операциях, расчетах, действиях =то все одно в армии для них работы полно..
а так, как оно все на самом деле точно - мы не знаем.

Як же це прекрасно ! В конаючій країні - " таємниці мадридського двору"  :facepalm:
Як тримали нас за сміття - так і тримають.
   
Як же це прекрасно ! В конаючій країні - " таємниці мадридського двору"  :facepalm:
Як тримали нас за сміття - так і тримають.
За Петра такого не було  B-)
   
Якщо порівнювати Залужного та Сирського, то на мій погляд виграє Залужний.
 Причини зняття, для мене не відомі. Слухи різні ходять, але на те вони і слухи

Слухи гарні для Залужного чи не дуже?
   
Ну це ж, перепрошую, якась унила дурня. Впевнені, що варто цю дурню транслювати геть у всіх темах?
Війна іде, існування держави і нації на кону, а вам якась травля левів і тріумф zелебобів в голові. :facepalm1:
Немає Петра - немає держави і нації  :love:
   
Re: Зеленський погодив кандидатуру Залужного на посаду

Як тримали нас за сміття - так і тримають.
Плани не розкривають, карти не показують, відомості про військове керівництво не розкривають - хуйло не задоволений
   
Re: Зеленський погодив кандидатуру Залужного на посаду

Слухи гарні для Залужного чи не дуже?
Ти ж розумієш, що з такої посади в період війни просто так не знімають.
писи
Це зі слухів. Озвучувати я їх звичайно не буду.
   
Якщо порівнювати Залужного та Сирського, то на мій погляд виграє Залужний.
 Причини зняття, для мене не відомі. Слухи різні ходять, але на те вони і слухи

а по яких критеріях порівнювали?
   
Плани не розкривають, карти не показують, відомості про військове керівництво не розкривають - хуйло не задоволений
Ще й пердула непотрібних супутників накупив, а міг мільярд апельсинів з Петро на передок передати :(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія