Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленський не знає, як набрати більше людей до лав ЗСУ - WP

я в курсі. Але це, скажем так, поточна мобілізація, по чуть чуть.
Це не має відношення до озвучених раніше Залужним цифр побажань ЗСУ в 450-500 тис. ("велика мобілізація", умовно)

для чого ЗСУ 450-500 тис. вояків - питання відкрите
а) для них буде зброя, спорядження, авіа прикриття, арт. прикриття, інж. техніка яка буде будувати 3-ешелонні лінії оборони за 20км від ЛБЗ?
б) 450-500тис це менеш ніж 700 тис які десь загадково загубилися з штатньго складу ЗСУ в 1 млн (цифра якою керівництво України дуже гордиться і любить озвучувати, можливо щоб ввести в оману ворога?)
Цього ніколи не було.
1 млн це всі, включно з дснс,  ппс, слідаками та прокурорами.
   
1 млн це всі, включно з дснс,  ппс, слідаками та прокурорами.

В будь-якому випадку хз нащо треба ще умовні сотні тисяч ненавчених і, головне, толком неозброєних.
   
однозначно що пускати людей з лопатами у бій Україна не повинна і не буде.
але маємо замкнуте коло:
Україна "якщо дасте зброю - то надамо людей"
союзники "якщо дасте людей - то надамо зброю" (ну, не так прямолінійно. І це не основна причина затримки з зброєю. Але десь між рядками запитання лунає. тому що союзники в курсі труднощів України з мобілізацією)
обидва ці процеси мають затримки в 2-3 місяці.
якщо (кошти на) зброю виділять завтра. на полі бою зброя буде за 2-3 міс. а то і довше.
якщо Україна солдатів знайде завтра. готувати їх треба 2-3 міс. а то і довше.

Мобілізацію ніхто і не зупиняв,бусики працюють во всю. І траси перекривають на виїздах з міста блокпостами періодично.І гастролерів з інших областей на підсиленя закидають. Під військоматом черга кожен день,це не враховуючи тих кого бусиками привезли а не просто виписали. Інше питання скільки з них вдалося мобілізувати,бо той студент в того діти,той на броні і т д. Після прийняття нового закону зміниться що? Будуть ті самі облави з бусіками. Чи ти думаєш ухилянти(а з тих хто не на обліку і не обновив дані крім всяких інвалідів і т д це і є ухилянти) ломануться в військомати?Та фіг там.Ніц не зміниться абсолютно.Тому владі є два виходи,або кординально міняти закон знявши з багатьох бронь ,обмеження по віку,навчання,догляд і гребти ,або шукати варіанти як зараз роблять,ревізія тих хто є.Такі речі як демобілізація взагалі не можливі. Фізично. Тому що замінити тих умовно 300 тисяч банально немає ким.
   
судячи по статтям в західній пресі, Зеленський ніяк не може перебороти свій популізм і почати приймати непопулярні рішення, піару багато, але мало конкретних рішень. Замість того щоб кричати про пів-мільйона мобілізованих, що лякає людей, треба забезпечити стабільний призов 20-30 тис. на місяць, що цілком реально. Треба розширити список на осіб 18-27 років.

Накінець треба вирішити проблему будівництва укріплень. Таке враження що центральна влада зовсім не готова до роботи в екстремальних умовах.
   
судячи по статтям в західній пресі, Зеленський ніяк не може перебороти свій популізм і почати приймати непопулярні рішення, піару багато, але мало конкретних рішень. Замість того щоб кричати про пів-мільйона мобілізованих, що лякає людей, треба забезпечити стабільний призов 20-30 тис. на місяць, що цілком реально.
так 20тис в міс це - на протязі 2 років - і буде тих самих 500тис. Може влада саме це і мала на увазі? ну то навіщо було кричати про 500тис, лякати людей попусту. Велика цифра відразу драматичніше сприймається.
   


Накінець треба вирішити проблему будівництва укріплень. Таке враження що центральна влада зовсім не готова до роботи в екстремальних умовах.
жили в парадигмі "ще 2-3 тижні максимум" і "влітку кава в Криму", навіщо ті укріплення будувати.

а тепер треба і в Суровікіна вчитися. Дурбецало дурбецалом на вигляд, а потрійну ешелоновану оборону забабахав.

купа буд. компаній з РФ працювали робили лінії оборони за 20-30 км в глибину від ЛБЗ, заливали бетон, рили траншеї.

враховуючи непонятки з допомогою від США, Україна має рити лінії оборони кожні 20км, так щоб мати на самий крайній варіант, можливість по чуть-чуть здавати територію в обмін на втрати ворога, і так протриматися до листопада 2024.

Останнє редагування: 5 березня 2024 01:57:10 від T.Blair.
   
О, прикольно.
Цікаво, а існують пруфи? Ну, там, тексти чи відео?

Я тут скріншот з сайта Міноборони, який я сам зробив, викладав три , чи чотири рази. Знову викласти? А потім знову? І ще знову?
   
судячи по статтям в західній пресі, Зеленський ніяк не може перебороти свій популізм і почати приймати непопулярні рішення, піару багато, але мало конкретних рішень. Замість того щоб кричати про пів-мільйона мобілізованих, що лякає людей, треба забезпечити стабільний призов 20-30 тис. на місяць, що цілком реально. Треба розширити список на осіб 18-27 років.

Накінець треба вирішити проблему будівництва укріплень. Таке враження що центральна влада зовсім не готова до роботи в екстремальних умовах.
Закордонний вболівальник чи твій син тут воює?
   
Багато відповідей солдата ЗСУ на питання, на які пан Президент спільно з армією чиновників не можуть знайти відповіді.
БРЕХНЯ - перша ознака СОВКА. Військомат\ТЦК - частина 1


Останнє редагування: 5 березня 2024 14:57:47 від карамультук
   
Цікаво, а існують пруфи? Ну, там, тексти чи відео?

Я тут скріншот з сайта Міноборони, який я сам зробив, викладав три , чи чотири рази. Знову викласти? А потім знову? І ще знову?

Спокійно, спокійно, все ясно, вже все показали.
   
Ми не про молодь Європи говоримо. Ми говоримо про арміі, професійні арміі. В Європі краіни мають профарміі і от вони, саме вони могли б прийти на допомогу.

коли були славнозвісні навчання з французькими військовими на Ширлані, я був морським агентом на суднах , що привозили танкі та техніку з екіпажами.  то ж я бачив впритул , що таке їх армія.
звичайні дуже молоді хлопці та дівчата(!) , нічим не відрізняються від наших призовників..жодног о "діда" чи навіть "ветерана" на вигляд не бачив
   
коли були славнозвісні навчання з французькими військовими на Ширлані, я був морським агентом на суднах , що привозили танкі та техніку з екіпажами.  то ж я бачив впритул , що таке їх армія.
звичайні дуже молоді хлопці та дівчата(!) , нічим не відрізняються від наших призовників..жодног о "діда" чи навіть "ветерана" на вигляд не бачив
але ж це не призивники?
це професійна армія. в Франції немає призову.
то що ти власне сказати хотів???
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія