Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Воно в мокрих штанцях погрожує.

Воно в мокрих штанцях погрожує.

https://www.pravda.com.ua/news/2024/02/29/7444292/

хуйло погрожує "трагічними наслідками", якщо в Україну відправлять війська з країн НАТО

Заговорили про можливість відправки в Україну натівських військових контингентів, але ми пам'ятаємо долю тих, хто відправляв колись свої контингенти на територію нашої країни. Але тепер наслідки для можливих інтервентів будуть набагато трагічнішими.

хуйло  обісралося
   
Re: Воно в мокрих штанцях погрожує.

Це вме триндьож. А по факту в нього надійніші союзникищодо поставок зброї, ніж у нас.
   
Re: Воно в мокрих штанцях погрожує.

   
Re: Воно в мокрих штанцях погрожує.

   
Re: Воно в мокрих штанцях погрожує.

   
Re: Воно в мокрих штанцях погрожує.

пошел он на huy. не тяните эту йухню
   
Re: Воно в мокрих штанцях погрожує.

https://t.me/operativnoZSU/138565
Так фраза не закінчена. Витягти з трущоб на фронт в м'ясні штурми. Нема людей - нема проблеми.
   
Re: Воно в мокрих штанцях погрожує.

   
Re: Воно в мокрих штанцях погрожує.

   
Re: Воно в мокрих штанцях погрожує.

Я не поняв. А шо там Придністров'я?  Проігнорили?
   
Re: Воно в мокрих штанцях погрожує.
Ale

Я не поняв. А шо там Придністров'я?  Проігнорили?
Яке Придністровʼя? Не було ніякого Придністровʼя)
   
Re: Воно в мокрих штанцях погрожує.

Яке Придністровʼя? Не було ніякого Придністровʼя)
:D
   
Re: Воно в мокрих штанцях погрожує.

Х@йло говорить одне, а робить - інше. Не слід забивати дурним голову. Нехай займаються їм експерти.
   
Re: Воно в мокрих штанцях погрожує.

Це вме триндьож. А по факту в нього надійніші союзникищодо поставок зброї, ніж у нас.
без проблем-там хуйлу досить заручитися підтримкужю супрім лідера як він,а не розрулювати міждпартійні терки для отримання добра. Диктатура і тим добра у час швидкої(по мірках політики) кризи ,але погана коли все вимагає довгого відтинку для приведення намірів до успіху.
   
Re: Воно в мокрих штанцях погрожує.

без проблем-там хуйлу досить заручитися підтримкужю супрім лідера як він,а не розрулювати міждпартійні терки для отримання добра. Диктатура і тим добра у час швидкої(по мірках політики) кризи ,але погана коли все вимагає довгого відтинку для приведення намірів до успіху.

так і є
   
Re: Воно в мокрих штанцях погрожує.

 Європі слід діяти.  Негайно.

Те що штати підтягнуться - мрія.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія