Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А что плохого в социализме, который все кому не лень пытаются пинать?

Я пропоную противникам соціалізму бути послідовними, і відмовитись від соціальних благ, які вони отримують.

Бо критикувати - так, а от відмовитись від вигод - ні?

Ну як, Свобода вопшето дуже ліва партія. Схожа на нацболів в хуйлостані.
   
Так ты ж всю жизнь питалась гуртовым, и сейчас на гуртовом содержании...
Це ви, захребетники, все життя тулилися у теплих конторках, а тепер скавчите, що у вас 50 літ стажу і перетружені.
Українці вміють самі собі на життя заробити, а марші організувати - то у мене корисне хоббі.
   
Социализм – это вариант организации общества, при котором все люди трудятся и вкладывают свою лепту в общее дело, после чего добытые блага распределяются между всеми гражданами. Само собой, что те, чей труд более сложен и значителен будут получать больше благ, но это не должно вызывать классового дисбаланса в экономическом плане. Что в этом плохого?

Все чудово,  передові країни в цьому питанні - Швеція та Німеччина.
   
А якщо це інваліди? Пенсіонери? Інші непрацездатні?

На мило або на добриво - щоб нічого не пропало :(

Канада вже дуже близько підійшла до таких соціальних благ як ефтаназія. Тобто вже там.
   
Никак. Маховик запущен, человечество само себя уничтожит.
Вопрос теоретический...
Один национал-социалист уже пытался начал с евреев и цыган.
   
Стабільно приходить кіздец...
Коротко..
По іншому плановість економики це тупо відстати від життя на рік...

Наступний рік на 2...
Наступний на 3...

Але в тебе заіпісь : ковбаса, молоко квартира і не йобе...

А потім хуясь років на 5-6 відставання - розумієш що кіздець... що ковбасу потрібно купувати по запису або стояти в черзі по 5-6 годин бо дихфецит.....

Чомусь зникає щось .. і стає дихфецітом..
Тому що мещанського моє... все інше побоку ... бо цей грьобаному соціалізму пофуй на тебе ..

Останнє редагування: 28 лютого 2024 20:28:31 від Аeternitas
   
А якщо це інваліди? Пенсіонери? Інші непрацездатні?

На мило або на добриво - щоб нічого не пропало :(

Ты ж не манипулируй.
Речь шла про бомжей и тунеядцев.
   
Це ви, захребетники, все життя тулилися у теплих конторках, а тепер скавчите, що у вас 50 літ стажу і перетружені.
Українці вміють самі собі на життя заробити, а марші організувати - то у мене корисне хоббі.

Ты украинцами не прикрывайся, вопрос по тебе лично: ты вю жизнь прожила на подачки, а на форуме критикуешь идею социализма... у тебя когнитивный диссонанс...
   
"Какую страну патєрялі!"  :facepalm1:
це лютий пісдєц. Ти побачив в моєму дописі, що я жалкую за соціалізмом і жигулями?
   
Ты ж не манипулируй.
Речь шла про бомжей и тунеядцев.

Бомжами теж не завжди з власної волі стають.

Так само, як і тими, кого в СРСР називали тунеядцями (всякі там люди вільних професій або просто мандрівники чи гіпі, як в тих самих капкраїнах).

Люди, які будуть харчуватись зі смітників, жити в картонних коробках і вдягатись в обноски, але не підуть працювати.
   
Один национал-социалист уже пытался начал с евреев и цыган.

Робочий націонал соціаліст.
   
Я про социализм как идею.
Швеция как пример удачной реализации идеи социализма.
Ну так и я о чем. Вполне себе рабочая идея с определенными ньюансами. Маркс отнюдь не Христос, и не следует априори воспринимать все им написанное, как дословное руководство к действию. Современная социалистическая страна - это социально ориентированный капитализм с дикими прогрессивными налогами призванными выравнивать разницу между богатыми и бедными, чтобы не допускать социальной напряженности. Работает вполне себе успешно десятилетиями. 90% населения живут не бедно, но и не богато (я конечно не богатый, но и нищим не назвать (с)) и их это устраивает. В общем неплохо, но на любителя.
   
це лютий пісдєц. Ти побачив в моєму дописі, що я жалкую за соціалізмом і жигулями?

Это такая манера общения на ФУПе - приписать свои больные фантазии другим, и потом из на этом основании хейтить...
   
Ты украинцами не прикрывайся, вопрос по тебе лично: ты вю жизнь прожила на подачки, а на форуме критикуешь идею социализма... у тебя когнитивный диссонанс...
Це ви, москалі, вигадали таку легенду про мене, що якщо я товчуся на акціях, то своїх дітей божою росою годувала, щоб виростити.
Я все життя працюю і руками, і головою. Тільки не у ваших гнилих конторах, а вільний підприємець.
Ідея соціалізму гнила і паскудна.
   
Я про социализм как идею.
Швеция как пример удачной реализации идеи социализма.
Шведская социалистическая республика?
   
це лютий пісдєц. Ти побачив в моєму дописі, що я жалкую за соціалізмом і жигулями?

Я не побачив в твому дописі які саме блага виробляв уряд СССР. Якщо вбити 10 мільйонів насерення, забрати в них золото, дати італ'янцям на будову жигуів, то якось важко зрозути де тут блага.
   
Бомжами теж не завжди з власної волі стають.

Так само, як і тими, кого в СРСР називали тунеядцями (всякі там люди вільних професій або просто мандрівники чи гіпі, як в тих самих капкраїнах).

Люди, які будуть харчуватись зі смітників, жити в картонних коробках і вдягатись в обноски, але не підуть працювати.

Это асоциальные личности и их нужно изолировать.
   
Соціалізм- це мрія дармоїдів. Чому люди, які багато працюють, мають ділитись і утримувати тих, хто не хоче.
 P.S. Інваліди, діти тут ні до чого.
   
Пояснення "соціалізму" для дітей (шоб їм дурне в голову не лізло).

Тy просиш сина чи дочку поппилососити в хаті. Обіцяєш скажем 10 євро.
Робота виконується. Ти даєш 5 євро. На запитання - Шо за х...я? відповідаєш:
А інші 5 єврo я мушу дати лінивому пацану з сусідньої вулиці, який ніхєра не робить. Чому? Бо "соціалізм"! Десь так.

Десь так але не зовсім. Тей хто виконав роботу оримає 6,  2 піде на держ. апарат і 2 жебракам.  А інакше ті жебраки будуть стояти за кутом з лопатами щоб забрати в тебе всі 10.
   
Це ви, москалі, вигадали таку легенду про мене, що якщо я товчуся на акціях, то своїх дітей божою росою годувала, щоб виростити.
Я все життя працюю і руками, і головою. Тільки не у ваших гнилих конторах, а вільний підприємець.
Ідея соціалізму гнила і паскудна.

Скажи это там где получаешь пособие, и плюнь им в лицо...
   
Соціалізм- це мрія дармоїдів. Чому люди, які багато працюють, мають ділитись і утримувати тих, хто не хоче.
 P.S. Інваліди, діти тут ні до чого.

Ты что-то путаешь. Люди которые много работают содержат своих эксплуататоров при капитализме...
   
Скажи это там где получаешь пособие, и плюнь им в лицо...
Тю, все навпаки, я їм аплодую. Все життя працювала в Україні, а пенсію отримую в Німеччині. Мені їх навіть жалко, несправедливо це якось.
Інтернаціонал-соціалізм вони збудували. Як і москалі, до речі, добре, хоч совок здох.
   
і 2 жебракам.  А інакше ті жебраки будуть стояти за кутом з лопатами щоб забрати в тебе всі 10.

То жебраку краще отримати $2 чи все таки 9мм в їбало?
   
Тут все просто. Коммунизм - высшая стадия развития общества. Пройти в него можно только через социализм. А нравится это кому-то или нет, вряд ли что-то изменит. Мне не нравится делать зарядку и ходить пару километров в день. Но если я это не буду делать, мой вес станет критическим через месяц. 
   
Десь так але не зовсім. Тей хто виконав роботу оримає 6,  2 піде на держ. апарат і 2 жебракам.  А інакше ті жебраки будуть стояти за кутом з лопатами щоб забрати в тебе всі 10.

Шоб они не стояли за углами, их нужно закрывать в ИТК, и там они будут работать, а не попрошайничать и стоять за углами.
   
Я про социализм как идею.
Швеция как пример удачной реализации идеи социализма.
ЛТП нету, какой же это социализм?
   
Ты что-то путаешь. Люди которые много работают содержат своих эксплуататоров при капитализме...

 :gigi: комуняцькі наративи. Люди утримують свої сімʼї і бізнес.
   
Соціалізм- це мрія дармоїдів. Чому люди, які багато працюють, мають ділитись і утримувати тих, хто не хоче.
 P.S. Інваліди, діти тут ні до чого.

До чого. Саме вони є основним прапором пропихування соціалізмів. Вся тиранія пропихуєцця як не заради дітей, то заради немічних. Звісно вони як завжди смоктатимуть 8===D
   
Аргументируйте ваши аргУменты…
Шльома, ві бі ні єзділі на матациклє бєз шльома.
   
ЛТП нету, какой же это социализм?

Социализм - это модель, а варианты реализации могут быть разными.
   
Тут все просто. Коммунизм - высшая стадия развития общества.

То піздєць, просто піздєць.  :facepalm1:
   
Головне що державні структури мають мотивацію прямо протилежну від мети їх створення.
Якщо ви маєте умовно державну структуру мета якої вирішити проблему безхатьок вони будуть
робити що завгодно окрім вирішення проблеми безхатьок бо якщо вони її вирішать то втратять роботу.
Тобто мотивація співробітників максимально збільшити бюджет і в жодному разі не вирішувати  проблему безхатьок.
   
Социализм - это модель, а варианты реализации могут быть разными.

І шоби всєм.
   
Тут все просто. Коммунизм - высшая стадия развития общества.
Комунізм - вища стадія деградації спільности.
Навіть у тварин є приватна власність.
   
Дядя, тыдурак?
Если основные драйверы развития это жадность и страх, то шо ж вы ноете по поводу российской агрессии?
Пацаны жадные и не сцыкуны - оттяпали 20% территории, развиваются… а вам слабо?
 :facepalm:

Ну от ми через "олігархічний соціалізм" - енергетичну голку, зупинились в розитку.
Отупіли до вибору шоумена президентом.
Це й спровокувало напад.

Ну і так, нам трохи не хватає "національного нахабста". Хуцпи якщо по вашому.
   
Тут все просто. Коммунизм - высшая стадия развития общества. Пройти в него можно только через социализм.

звідки у тебе ця інформація?
   
Головне що державні структури мають мотивацію прямо протилежну від мети їх створення.
Якщо ви маєте умовно державну структуру мета якої вирішити проблему безхатьок вони будуть
робити що завгодно окрім вирішення проблеми безхатьок бо якщо вони її вирішать то втратять роботу.
Тобто мотивація співробітників максимально збільшити бюджет і в жодному разі не вирішувати  проблему безхатьок.

"Результат будь-якої державної програми буде протилежним заявленій меті"
   
Ты что-то путаешь. Люди которые много работают содержат своих эксплуататоров при капитализме...

Згоден при соціаоізмі напрягатися немає змісту бо ні чого не змінеттся ...

Ну і яки понти напрягатися?
Хай лошадь напрягається в неї голова велика... :-)o


Навіщо ?
Ведро з болтами... мало? На лруге ..
   
Головне що державні структури мають мотивацію прямо протилежну від мети їх створення.
державні структури створювалися щоб сильні могли грабувати слабких на постійній основі
 завойовники підкорюють слабких
як вестготи іберо-римлян - так з'явилася еспанська державність
або франки галло-римлян - так з'явилася французька державність
або інки інших кечуамовних індіанців - так з'явилася імперія туантісуйю
   
Социализм - это модель, а варианты реализации могут быть разными.

Так:
1. Гулаг в СССР
2. Трудові табори по перевихованню міських жителів в Камбоджі
3. Трудові табори для грамотних в Китаі
4. Баланда для плебсу і контейнери з грошами для хунти в Венесуелі
5. Чудовий досвід десятків років соціалізму в Бангладеш та індіі.

продовжувати?

соціалізму хочуть тільки ті хто самі ні на що не здатні і хочуть комусь сісти на шию. Впевнений що COJIOMOH один із таких, 100%.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія