Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Прихильники Байдена прохання пояснити

Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

Ну так вони і обрали в Хаус тих, хто проти допомоги

Трампанзів вибирали валіки, чаки, алі, а.і., які тоді кричали "респи прийдуть, зброя піде", а зараз б'ються в істериках "де допомога, чому Байден не дає".
І ти підспівуєш їм зараз. :punish:
   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

На мою думку на основі спостереження за американськими політиками, Байден допомагає Україні більше, ніж майже усі інші провідні американські політики допомагали б якби були президентами.
Тому я не розумію претензій саме до Байдена.

Претензії до Байдена висувають кацапські пропагандони, які рвали дупи за трампанзів, та корисні ідіоти.
   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

На мою думку на основі спостереження за американськими політиками, Байден допомагає Україні більше, ніж майже усі інші провідні американські політики допомагали б якби були президентами.
Тому я не розумію претензій саме до Байдена.
згадайте 2022 коли байден усрався але заборонив Польщі передали Міги Україні. коли хаймарси давали але не дальньої дії. літаків нє. атакамсів нє.... і це був 2022коли були всі шанси виїпати каців
   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

Трампанзів вибирали валіки, чаки, алі, а.і., які тоді кричали "респи прийдуть, зброя піде", а зараз б'ються в істериках "де допомога, чому Байден не дає".
І ти підспівуєш їм зараз. :punish:

Я не розділяю партії, мені цікавить кінцевий результат. Кінцевий результат такий, що аби насрати Байдену в капці, респи блокують усі його ініціативи. Ось і все. Україна тут взагалі ні до чого, там ще shutdown і незакритий кордон теж не пофіксили досі.
   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

Терміни підготовки, ось у цьому явна проблема: готувати екіпажі на Хаймарси, танки та Ф-16 можна було починати набагато раніше. А так усе через сраку.
Імхо, Абрамси взагалі не були потрібні, дивився інтерв’ю з американськими генералами, вони казали що більше проблем (з логістикою і не тільки) ніж користі.
Працювати з Хімарсами навчились дуже швидко.
Підготовка до F16 по любому півтора року.
Могли б почати раніше але все одно до кінця 2023 не закінчили б
   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

Я не розділяю партії, мені цікавить кінцевий результат. Кінцевий результат такий, що аби насрати Байдену в капці, респи блокують усі його ініціативи. Ось і все. Україна тут взагалі ні до чого, там ще shutdown і незакритий кордон теж не пофіксили досі.

 Так чому ти називаєш Байдена «іншим гандоном»???
   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

Імхо, Абрамси взагалі не були потрібні, дивився інтерв’ю з американськими генералами, вони казали що більше проблем (з логістикою і не тільки) ніж користі.
Працювати з Хімарсами навчились дуже швидко.
Підготовка до F16 по любому півтора року.
Могли б почати раніше але все одно до кінця 2023 не закінчили б

Півтора року від зими 2022 року - це якраз осінь 2023 року. Суттєва різниця, особливо коли зараз КАБ засипають позиції ЗСУ.
   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

Щось ти не то кажеш, Хаус уже рік як під респами, з тих часів допомоги вже не було.

В августе 2024 будет год как администрация внесла запрос на финансирование. Но тут такое. Вы правы, долго.

Если признать за непереложный факт, что помощь Украине зависит только от настроений республиканцев, то вы правы.

Но это не так. С момента когда палата представителей попала в руки республиканцев у администрации и демократов было и ещё сейчас есть много возможностей продолжать поставлять необходимое вооружение для выдавливания кацапов из Украины. Более того вооружение ранее не поставлявшееся. И главное это снятие ограничения для нанесения ударов по территории сначала оккупированного Крыма и собственно территории кацапии.

Не думаю что кому то нужно объяснять как жизненно важно иметь возможность нанесения ударов по военным объектам на их территории.


К стати, только сейчас на 2 году войны и только рассматривают возможность поставок дальнебойных модификаций ATACMS.

Что мешало это сделать в 2022 или 2023 году?! Республиканцы?

Цинизм, ирония и сарказм. Все в одной фразе:

Я намагаюся тиснути на WH, щоб він надсилав ATACMS протягом 2 років!


И ещё, какая разница с аргументом администрации и кретинов на форуме "нє треба ескалації " в 2022, 2023 году и сейчас. В случае с дальнебойными ATACMS эскалация сегодня уже допустима ?


Останнє редагування: 23 лютого 2024 17:39:06 від Valentyn
   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

згадайте 2022 коли байден усрався але заборонив Польщі передали Міги Україні. коли хаймарси давали але не дальньої дії. літаків нє. атакамсів нє.... і це був 2022коли були всі шанси виїпати каців

Цю брехню спростовували сотні разів але троль алік продовжує брехати. Як і його бригадний троль-гандон валік :facepalm:
   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

Так чому ти називаєш Байдена «іншим гандоном»???

Я не Байдена, а країну образно. Я вже написав вище, що мене цікавить виключно кінцевий результат, а не конкретна особа на табуретці.
   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

ось і маємо ще одного корисного ідіота. Що у Львові не прилітає? а тому що америка і її союзники надали щось ,щоб таких як ти не тривожило то не доходить до тебе. І кожна ДОПОМОГА є важлива-це  не для тебе.ти, за чужими спинами  на пердку ,не потребуєш. і так в теплі і на дивані? А наші солдати там в окопах і таку потребують. Бо як зараз важко і без неї,такої яку ДАВАЛИ поки вороги і то не заблокували .чи то тебе не цікавить-ти у львові і крім клаву дусити нічого тобі ОСОБИСТО не бракує. Адже снарядами ,хаймаврсами,ракетами і решту допомоги там у тебе хату не наповниш і бабки фіндопомоги в банк не положиш на власний рахунок.
  сука, яка ж ти істота
   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

Півтора року від зими 2022 року - це якраз осінь 2023 року. Суттєва різниця, особливо коли зараз КАБ засипають позиції ЗСУ.

Від якої нах «зими 2022»? Я вже не питаю скільки в Україні було вільних пілотів
   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

згадайте 2022 коли

Ти і вся прокацапська наволоч проголосувала за трампанзів, які тепер заблокували допомогу Україні.  :punish:
Ми всі це прекрасно пам'ятаємо і прекрасно знаємо на чиїх руках кров українців і вина за втрату Авдіївки.  :fuck:
   
Проблема в тому що Україна стала предметом розборок політичних сил США. Тобто програш України б'є по демсам. Тому респи за парашу а демси дистанціюються від України.

Мабуть параша бачила цей розкол зараньше і тому вибрала цей час для атаки.

Т.е. ты опять обосрался…. :)
   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

Я не Байдена, а країну образно. Я вже написав вище, що мене цікавить виключно кінцевий результат, а не конкретна особа на табуретці.

Де тут про країну?

Цитувати
Татусь, у мене тільки одне питання: чим відрізняється гондон, який взагалі не допомагає, від гондона, який допомагає півтора року, а потім припиняє це робити? Результат однаковий.

Чи це хтось інший писав???

Я вже не кажу що від конкретної особи на президентській табуретці США залежить доля України. Невже ти це не розумієш???
   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

Цю брехню спростовували сотні разів але троль алік продовжує брехати. Як і його бригадний троль-гандон валік :facepalm:
яку брехню? ти дибіл don't look up?
   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

В августе 2024 будет год как администрация внесла запрос на финансирование. Но тут такое. Вы правы, долго.

Если признать за непереложный факт, что помощь Украине зависит только от настроений республиканцев, то вы правы.

Но это не так.

Точно це залежить від того що хуйло накаже своїм маріонеткам, виборчі кампанії, яких він спонсорував, включаючи Трампа і спікера Майка Джонсона.
   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

Т.е. ты опять обосрался…. :)
Єлізавєтская Губернія іді на йух!
   
взагалі, у умер виборців підтримка Украіни питання 10те.
Завдяки Байдена вона з кожним місяцем зменшується, так що у наступних перегонах може відкотитись на 20те

А завдяки кому мала б збільшуватися? Протрампістським ЗМІ із їх відверто антиукраїнською риторикою?
   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

Де тут про країну?

Чи це хтось інший писав???

Я вже не кажу що від конкретної особи на президентській табуретці США залежить доля України. Невже ти це не розумієш???

Ну якщо США вважають, що допомога Україні не входить у коло національних інтересів, то хіба Україна в цьому винна? Хочуть - допомагають, не хочуть - не допомагають.
   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

яку брехню?

Всю твою брехню.  :punish:
   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

А завдяки кому мала б збільшуватися? Протрампістським ЗМІ із їх відверто антиукраїнською риторикою?
поясни за 2022 рік. на мої питання.
   
поясни за 2022 рік. на мої питання.

На які питання?
   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

Ну якщо США вважають, що допомога Україні не входить у коло національних інтересів, то хіба Україна в цьому винна? Хочуть - допомагають, не хочуть - не допомагають.

Ти кацап чи корисний ідіот?  :fool:

Проти допомоги Україні виступає трампанзівська меншість, але ця меншість зараз має більшість в палаті представників, і саме вони блокують допомогу Україні за наказом хуйла, бо хуйло спонсорував їхні виборчі кампанії.
Розганяючи цю маячню, ти працюєш на хуйла.  :punish:
   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

спікера Майка Джонсона.

Прапорщик, ты действительно больной. Я же тебе привёл цитату из Newsweek в котором они сами и пишут что он вернул эти деньги. Ты продолжаешь нести этот бред.

   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

На мою думку на основі спостереження за американськими політиками, Байден допомагає Україні більше, ніж майже усі інші провідні американські політики допомагали б якби були президентами.
Тому я не розумію претензій саме до Байдена.

вина байдена у теперішній війні десь така сама як і сталіна у 2св, хоча першим напав гітлер, 
весь післявоєнний світовий порядок був побудований на принципах загального стримування, як тільки одна сторона підняла лапки вгору інша миттєво скористалась ситуацією, в результаті маємо те що маємо
   
У мене насправді немає жодних претензій до того, як ведеться виборча боротьба в США. Просто на фіга було втягувати Україну в тривалий конфлікт із Рашкою, а потім її кидати через півтора року?

А вот отсюда поподробнее, пожалуйста…

Это Штаты втянули Украину в конфликт?
   
Чи може хтось назвати впливового чинного американського політика який би постійно вимагав у влади скасування заборони на нанесення ударів американською зброєю по території московії?
   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

Ти кацап чи корисний ідіот?  :fool:

Проти допомоги Україні виступає трампанзівська меншість, але ця меншість зараз має більшість в палаті представників, і саме вони блокують допомогу Україні за наказом хуйла, бо хуйло спонсорував їхні виборчі кампанії.
Розганяючи цю маячню, ти працюєш на хуйла.  :punish:

Якщо в Хаусі є підтримка допомоги, то тоді discharge petition має пройти, і Джонсон цьому не завадить. Але мене не здивує, якщо голосів не вистачить, навіть не всі демократи згодні голосувати за цей біль.
   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

Валік, так ми і повірили в ту брехню.

Ми маємо факти:
1) Кацапи спонсорували виборчу кампанію Майка Джонсона,
2) Майк Джонсон блокує будь-яку можливість допомоги Україні.

Совпадєніє? Не думаю.  :fuck:

   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

А вот отсюда поподробнее, пожалуйста…

Это Штаты втянули Украину в конфликт?

"Тривалий", а не просто конфлікт. Україна сподівалася на суттєву підтримку, а не на її припинення через півтора року. Бо якби мені союзники пропонували допомогу на умовах припинення через півтора року, я би їх послав на хуй.
   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

яку брехню? ти дибіл don't look up?

Твою брехню. Штати ніколи не забороняли Польщі передавати Міги.
Пентагон сказав - зніміть НАТОвські блоки «свій-чужий» і передавайте.
Що Польща в кінці кінців і ми зробила.
Бреши та не забрехуйся.
Хоча ти троль тому будеш брехати і далі
   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

На які питання?

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139830.msg27807166#msg27807166
   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

Валік, так ми і повірили в ту брехню.

Ми маємо факти:
1) Кацапи спонсорували виборчу кампанію Майка Джонсона,
2) Майк Джонсон блокує будь-яку можливість допомоги Україні.

Совпадєніє? Не думаю.  :fuck:

Та яка різниця, для цього є discharge petition. Ти готовий стверджувати, що голоси під неї є зараз у Хаусі?
   
Єлізавєтская Губернія іді на йух!

Смени памперс. :)
   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

Твою брехню. Штати ніколи не забороняли Польщі передавати Міги.
Пентагон сказав - зніміть НАТОвські блоки «свій-чужий» і передавайте.
Що Польща в кінці кінців і ми зробила.
Бреши та не забрехуйся.
Хоча ти троль тому будеш брехати і далі

на читай дурник,
https://www.politico.com/news/2022/03/10/poland-fighter-jet-deal-ukraine-russia-00016038
і це політико, а цілком адекватне видання
Shot down: How Biden scuttled the deal to get MiGs to Ukraine
   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

вина байдена у теперішній війні десь така сама як і сталіна у 2св, хоча першим напав гітлер, 
весь післявоєнний світовий порядок був побудований на принципах загального стримування, як тільки одна сторона підняла лапки вгору інша миттєво скористалась ситуацією, в результаті маємо те що маємо

Ось і новоспечений троль підтягнувся.
Тільки трішки схибив. Бо як сказав його хазяїн хуйло, другу світову війну почала Польща. Не захотіла віддати німцям їх місто Данцінг :facepalm:
   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

Якщо в Хаусі є підтримка допомоги, то тоді discharge petition має пройти, і Джонсон цьому не завадить. Але мене не здивує, якщо голосів не вистачить, навіть не всі демократи згодні голосувати за цей біль.

Щоб discharge petition пройшла треба підтримка респів, а це означає викликати гнів Трампа і трампанзів, що рівноцінне політичному самогубству серед респів. Для цього треба мати совість і принципи, нажаль трампісти випхали з партії практично всіх справжніх респів, там залишились в основному трампанзі та безхребетні слимаки.

Сам факт, що демократи пробують пропихнути допомогу будь-яким способом включаючи discharge petition  - це вказує, що демократи послідовно і свідомо підтримують Україну.

В той час, як респи свідомо працють на хуйла.
   
Re: Прихильники Байдена прохання пояснити

Щоб discharge petition пройшла треба підтримка респів, а це означає викликати гнів Трампа і трампанзів, що рівноцінне політичному самогубству серед респів. Для цього треба мати совість і принципи, нажаль трампісти випхали з партії практично всіх справжніх респів, там залишились в основному трампанзі та безхребетні слимаки.

Ну ось тобі і відповідь: Республіканська партія проти, це їхня політика. Тоді все логічно: США проти допомоги Україні.
   
"Тривалий", а не просто конфлікт. Україна сподівалася на суттєву підтримку, а не на її припинення через півтора року. Бо якби мені союзники пропонували допомогу на умовах припинення через півтора року, я би їх послав на хуй.

Т.е. , согласно твоим выводам, Украине нужно было отказаться от сопротивления и сдаваться сразу.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія