Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Версія: Що повинна робити Україна, коли вже всім буде зрозуміло - ми точно будемо знищені

Я про то, що думка товя хибна, щодо того, що ти або твої діти повернуться в Україну, як в державу - українцями, якщо кацапи її захоплять. Тут буде знищене все абсолютно що має хочаб туманне відношення до України чи українців

1. Я не вірю, що рашисти ти зможуть захопити правобережну Україну
2. Я не планую повертатися жити у зону окуповану рашистами
3. Я впевнений, що більшість окупованого зараз буде декуповано після падіння  режиму у рашистів
4. На мою думку, тих хто не буде чинити спротив рашистам, того вони залишать на окупованих теріторях. Як це і трапилося на окупованих територіях. Фізичного геноціду мільйонів не буде.
5. Тому я вважаю дурістю знищувати на завжди теріторію України
   
1. Я не вірю, що рашисти ти зможуть захопити правобережну Україну
2. Я не планую повертатися жити у зону окуповану рашистами
3. Я впевнений, що більшість окупованого зараз буде декуповано після падіння  режиму у рашистів
4. На мою думку, тих хто не буде чинити спротив рашистам, того вони залишать на окупованих теріторях. Як це і трапилося на окупованих територіях. Фізичного геноціду мільйонів не буде.
5. Тому я вважаю дурістю знищувати на завжди теріторію України

Фізичного геноціду мільйонів не буде -буде але не зовсім так як ми це уявляємо.

будуть переміщувати в Сибір,  на їх місце завозити мордву.

вбивати почнуть активістів. мову знищать - залишать в одному якомусь карпатському селі для галочки.

супер лояльних залишать поки що.

можливо зроблять голодомор або екоцид...
   
А її і так практично нема тієї допомоги. Ще і поляки війну розпочали. Ф16 он вже "якась з ними дилема" у союзничків всратих
Тоді ми приречені.
+=======================================================================+
Те, що наші пілоти вчаться вже практики пілотування цих літачків, ти вперто ігноруєш?!
Тоді ти дійсно приречений, а Україна буже жити!
   
ось тобі список загиблих на фронті депутатів, з нього добре видно яка партія що зробила для України:

...
+=================================================+
Яким чином загибель депутата сприяє перемозі України???

+===================================================+
Перемозі України сприяє розробка нової зброї та розширення
виробництва розробленої зброї. Що зроблено в цій галузі???
   
Добавлю від ще себюе - в кого є мозок - той вже давно зрозумів до чого все йде.

ффсся ця xyйня, що ти пишеш, можлива тільки за умови массового використання ядерної зброї.

звичайної зброї в хуйла вже залишилося стільки, що він на карачках повзає перед пончиком та аятолами, а захопив трохи більше 10% території україни, і то більшу частину в 14-му році взагалі без зброї. тобто він стратив 60-80% своїх запасів неядерної зброї щоб захопити 5% україни.
яке нахрін захоплення всієї україни чи навіть напад на країни нато?
бля, да для цього тільки ядерка, притому массове її використання. а це зовсім інша пісня.

попустись та подрочи на якусь іншу тему.
   
Я про то, що думка товя хибна, щодо того, що ти або твої діти повернуться в Україну, як в державу - українцями, якщо кацапи її захоплять. Тут буде знищене все абсолютно що має хочаб туманне відношення до України чи українців
+=========================================+
Що особисто ти робиш щоб цього не відбулося???
П*здьож не пропонувати!
   
4. На мою думку, тих хто не буде чинити спротив рашистам, того вони залишать на окупованих теріторях. Як це і трапилося на окупованих територіях. Фізичного геноціду мільйонів не буде.

звичайно не буде, якщо ти будешь москалям чоботи обсмоктувать і разгаварівать правільно ..

   
Європа дасть зброю + інші союзні країни
просто зараз надіються, що штати допоможуть
якщо ні, то будуть рухатися швидше
їм краще віддати все Україні, ніж потім воювати на своїй землі
але якщо кацапам почне надавати зброю Китай, то тоді халепа
   
Ну ось в принципі і відповідь:

Онвамнедімон:

«Ждунов» в новых регионах РФ нужно отправлять в Сибирь — на перевоспитание."

Нові регіони це читай окуповані. "Ждуни" - всі українці що чекають звільнення

   
+===================================================+
Перемозі України сприяє розробка нової зброї та розширення
виробництва розробленої зброї. Що зроблено в цій галузі???

  тобто ти пропонуєш депутатам-свободівцям перевестися з передової в тил на розробку нової зброї а на їх місце відправити депутатів від твоїх зелених?

  маю чуйку що твої зелені депутати зустрінуть цю твою пропозицію ммммм... без ентузіазму...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія