Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кремль проводить спецоперацію з дискредитації Зеленського - WP

  Ще згадайте "сосочки Піонтковського".
  А тема про Спартц на брехню не тяне.
  Я і сам за тих часів мав сподівання на якийсь зовнішній аудіт. B-)

ще як тягне, вся хуйловська агентура та його корисні дурні засвітилися
   
Втрата довіри Зеленським критична лише у випадку, коли це довіра міжнародних партнерів. В цій втраті найбільше зацікавлена рашка.
А довіра всередині країни ні на що не впливає зараз.
Тому оці всі  іпсо можуть і від ОПи виходити.
Щоб косяки легше було списувати.
   
Навіть мені зараз не потрібен новий Президент. Знаючи наших мирось, вони ж спеціально приїдуть на один день, щоб проголосувати за якогось чергового ухилянта-дизертира з руснявим прізвищем.
   
ще як тягне, вся хуйловська агентура та його корисні дурні засвітилися
де на фупі  корисні дурні?  Порошки цілеспрямовано діють,  і діють на стороні хуйла
   
Навіть мені зараз не потрібен новий Президент. Знаючи наших мирось, вони ж спеціально приїдуть на один день, щоб проголосувати за якогось чергового ухилянта-дизертира з руснявим прізвищем.
Можеш не сумніватися - за прокоцабського виродка, в якого коцаби - це вся родина, яку обирають - миросі у жодному разі не проголосують.
А якщо серйозно, то ти так і не відповів на питання : 1) чи толеруєш використання слова "бандера" у негативних контекстах, 2) також вважаєш, що українці скоювали злочини проти інших народів, зокрема євреїв?
   
де на фупі  корисні дурні?  Порошки цілеспрямовано діють,  і діють на стороні хуйла
Вони не діють на боці хуйла
вони (далеко не всі, приблизно половина) лише зайвого разу підтверджують тезу, що їм не потрібна Україна без їхнього каракулевого бозі у верховному кріслі
   
Навіть мені зараз не потрібен новий Президент. Знаючи наших мирось, вони ж спеціально приїдуть на один день, щоб проголосувати за якогось чергового ухилянта-дизертира з руснявим прізвищем.
Кацапе в тебе нема президента - в тебе є царь...  :punish: Пістуй на бутилку любитель аналу  :X
   
а хто цих блазнів годує інфо помиями


 Для мене усякий "ім'я-бот" - це вирок. Не бачу сенсу моніторити.

 А інфоцигани мають спльний знаменник - кацапізм і льогко вираховуються. Тому теж нема сенсу ретельно вивчати.

 І залишається вже не так і багато. B-)  [ua]
   
ще як тягне, вся хуйловська агентура та його корисні дурні засвітилися

  Хто саме корисний дурень?

  Порохобота у Вас бачу я. B-)

  ПиСи. Щкідливі дурні вважають три чверті українців ворогами. Живіть з цим. B-)
   
Порохобота у Вас бачу я.
Якщо Anton_au - порохобот, то Хуйло - папа римський
   
прихильники певної політсили проводять операції з дискредитації Зе з 2019
   
Якщо Anton_au - порохобот, то Хуйло - папа римський
Папа римський з кацапами заграє. Тобто недалеко від хуйла по шкалі іпанутості. B-)

  ПиСи. Усі схиблені мають функціональну схожість. Зє, По, Ян, Ющ, Ю-боти - усіх одним миром мазано. B-)

Останнє редагування: 17 лютого 2024 15:46:46 від Топа
   
Тобто недалеко від хуйла по шкалі іпанутості.
не впадай у крайнощі
   
Для мене усякий "ім'я-бот" - це вирок.
тим більш коли людина називає сама себе так, усвідомлено,  рпц мп-бот  наприклад.
   
 У мене лише питання до WP.  Хіба вони самі не публікували матеріали критично чутливі для України та українців?
   
Втрата довіри Зеленським критична лише у випадку, коли це довіра міжнародних партнерів. В цій втраті найбільше зацікавлена рашка.
А довіра всередині країни ні на що не впливає зараз.
Тому оці всі  іпсо можуть і від ОПи виходити.
Щоб косяки легше було списувати.


Звісно що з ОП ,тому по прямому місяцями про це говорять з ранку до вечора
   
Звісно що з ОП ,тому по прямому місяцями про це говорять з ранку до вечора
підари б***ь хуйловсткі, петя це  печатка хуйла
   
Звісно що з ОП ,тому по прямому місяцями про це говорять з ранку до вечора

ти дивишся прямий? а навіщо?
   
підари б***ь хуйловсткі, петя це  печатка хуйла
ось ви, хлопчики, й попалилися
   
 Що влада не мотивує то факт,  але сука порошкі, ви нахуя мотивазіцію "здавати хуйлу" хоч потрохи другий рік відпрацьовуєте. Підари, істоти, я вам кожному поясню.І не тільки я.
   
ось ви, хлопчики, й попалилися
ага, жмуруку абнімаю.
   
ага, жмуруку абнімаю.
ти хочь іноді роздивляйся, кому і шо ти там жмешь

   
ти хочь іноді роздивляйся, кому і шо ти там жмешь
все я  роздивився з побратимами Аліза
   
прихильники певної політсили проводять операції з дискредитації Зе з 2019

Не з дискредитації, а з прославляння!  :big_boss:
   
Якщо Anton_au - порохобот, то Хуйло - папа римський
Перепрошую, а як ви охарактеризуєте політичну належність цього користувача, чи хоча б причини його активності на українському політичному форумі?
З пізнавальною метою цікавлюсь, люблю спостерігати.
   
не впадай у крайнощі

  Ціна "іпанутості" - мільйони зруйнованих життів.
  Тому ніякі не крайнощі, а твереза оцінка.
   
де на фупі  корисні дурні?  Порошки цілеспрямовано діють,  і діють на стороні хуйла
Пішов нах! Де ти тут бачиш Порошків? Порох, завсно краще твого дурника. Але твій узурпаторко сам собі копає яму. Кацапи може тільки підгавкують. За що бідоносець не візьметься все йде шкереберть.
   
Пішов нах! Де ти тут бачиш Порошків? Порох, завсно краще твого дурника. Але твій узурпаторко сам собі копає яму. Кацапи може тільки підгавкують. За що бідоносець не візьметься все йде шкереберть.
Волька, ти як  ікспєрд знаєш що пишеш. 
   
отказ от выборов это зашквар для западной общественности.
они на демократию денежку дают, а не на усталого узурпатора
То хай захід приведе хоч один приклад проведення виборів на воїх територіях під час екзистенційної війни. Бо я ніколи не чув про вибори у європейських країнах під час ІІ WW.
   
Перепрошую, а як ви охарактеризуєте політичну належність цього користувача, чи хоча б причини його активності на українському політичному форумі?
З пізнавальною метою цікавлюсь, люблю спостерігати.
Він здається не більш активний за будь-кого іншого
а що таке політична належність у вашому розумінні?
Я знаю лише три варіанти : за Україну, за паРашу і заПетро.
Ви сам з яких будете?
   
Ціна "іпанутості" - мільйони зруйнованих життів.
  Тому ніякі не крайнощі, а твереза оцінка.
тобто ти проти очевидності, що хуйлопаРаша - якщо на неї не надягти намордника - докладе зусиль для знищення України - і виключно за те, що вона Україна, а не частина паРаші?
   
Порох, завсно краще твого дурника.
ну звісно що краще
якщо твоє прагнення - це перетворення України на другу Білорусь, то поза найменшими сумнівами
   
Можеш не сумніватися - за прокоцабського виродка, в якого коцаби - це вся родина, яку обирають - миросі у жодному разі не проголосують.
А якщо серйозно, то ти так і не відповів на питання : 1) чи толеруєш використання слова "бандера" у негативних контекстах, 2) також вважаєш, що українці скоювали злочини проти інших народів, зокрема євреїв?
Для чого мені відповідати на тупі питання?
   
Для чого мені відповідати на тупі питання?
Ну от ти й відповів
і навіть не помітив
   
Та ЗЕ сам себе дискредитує як нікому не вдається..
 B-)
   
Втрата довіри Зеленським критична лише у випадку, коли це довіра міжнародних партнерів. В цій втраті найбільше зацікавлена рашка.
А довіра всередині країни ні на що не впливає зараз.
Тому оці всі  іпсо можуть і від ОПи виходити.
Щоб косяки легше було списувати.
Ще і як впливає. Наприклад на мобілізацію.
   
Операція "Шатун"?
Мабуть забули як сміялися з тієї операції, висміюючи керівництво держави.
А он воно як буває...
   
Мабуть забули як сміялися з тієї операції,
А он воно як буває...
Одні сміються коли інші плачуть
І напаки

Можливо то щось дитяче якщо не штабне
І дорослішати то є вихід тим паче він природній.

Дивно коли люди що трактують себе патріотами далі в тих дитсадкових іграх перебувають. Тим паче враховуючи питалку вік в іншій темі

Ніц особистого
"А он воно як буває..."
 то не мудрість а старча "образа" на молодість інших
   
Операція "Шатун"?
Мабуть забули як сміялися з тієї операції, висміюючи керівництво держави.
А он воно як буває...
та операція креатив стеця та гриніва,  вони ж прикривали бізнес порошенка з медведчуком. А чого варті ефіри з бойко  по годині  на Прямому і  його  реклама на п'ятому.

   
та операція креатив стеця та гриніва,  вони ж прикривали бізнес порошенка з медведчуком. А чого варті ефіри з бойко  по годині  на Прямому і  його  реклама на п'ятому.
То літак Медведчука був в Омані в інтересах Порошенка?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія