Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Опитування "На злобу дня"! - Навальний 200. (td) (tu)

Опитування "На злобу дня"! - Навальний 200. (td)  (tu)

Опитування
Навальний 200. І шо?
Всього проголосувало: 166
Троxи шкода. Все-таки один з "отцов руZкой демократии" часів xуйла.  40 
 
 24% 
Пох...  45 
 
 27% 
Мінус 1 кацап  38 
 
 23% 
Інше..."бутерброд".  21 
 
 13% 
 Шкода  22 
 
 13% 




Просто цікаво.
   
пох...

одна біда - хуйло вже явно кладе з прибором на Захід.
він погрожує ядерним вибухом в космосі, він не криючись вбиває єдиного опозиціонера.
він відчуває силу, бо не відчуває протидії.
він впевнений, що захід утреться і буде сцятися його погроз.


єдиний вихід - вбити хуйла.

захід виростив маніяка. і продовжує не розуміти, що і надалі живить його своєю недієздатністтю.

навіть допомогу Україне штати неспроможні надати.
"ми будемо з вами скільки потрібно..." (с)  (tu) (сарказм)

   
Re: Опитування "На злобу дня"! - Навальний 200. (td)  (tu)

Радіти - не радію і не сумую.
Пох...

Але бажаю смерті всім кацапам.
   
Підозрюю, що будуть кидати в мене сцяними, але проголосував за перший пункт. Так, можливо, раніше він щось таке некоректне і наговорив щодо нас. Але, згадую, що і я колись був віруючим комсомольцем. Люди ростуть, розвиваються. Думаю, і Навальний також змінив свої погляди з того часу  8-)
   
Re: Опитування "На злобу дня"! - Навальний 200. (td)  (tu)

 Немає варіанту із правильною відповіддю. Тому не проголосував. А правильно було б - шкода, звісно.
   
Немає варіанту із правильною відповіддю. Тому не проголосував. А правильно було б - шкода, звісно.
(tu)
   
В целом пох...

Но то, шо хуйло перепуганный, это хорошо...
   
Re: Опитування "На злобу дня"! - Навальний 200. (td)  (tu)

пох...

одна біда - хуйло вже явно кладе з прибором на Захід.
він погрожує ядерним вибухом в космосі, він не криючись вбиває єдиного опозиціонера.
він відчуває силу, бо не відчуває протидії.
він впевнений, що захід утреться і буде сцятися його погроз.


єдиний вихід - вбити хуйла.

захід виростив маніяка. і продовжує не розуміти, що і надалі живить його своєю недієздатністтю.

навіть допомогу Україне штати неспроможні надати.
"ми будемо з вами скільки потрібно..." (с)  (tu) (сарказм)

угу, воно таке могутнє, що за два роки війни з вчетверо меншою україною просрало свої запаси зброї і повзає рачки за пончиком, щоб той продав снарядів та ракет.

щоб років 40 тому хтось сказав, що "нєпабєдімая і лєгєндарная" буде воювати іранською та північнокорейською зброєю тому що своя майже скінчиться, мабуть реготали б з того довсрачки, жоден би не сприйняв це сурйозно.

   
Re: Опитування "На злобу дня"! - Навальний 200. (td)  (tu)

"Немає варіанту із правильною відповіддю. Тому не проголосував. А правильно було б - шкода, звісно."

Додав.
   
пох
   
Re: Опитування "На злобу дня"! - Навальний 200. (td)  (tu)

"бутерброд"

Чому їх жаліти - там ще 140млн.довбограїв
   
Просто цікаво.

Не коректне опитування. Я б додав пункт чи принесе смерть Навального користь Україні. Вважаю так.
   
(tu)

Не проголосував.  Бо шкода, звісно.   А не тому, що "щкода, остання надія"....
   
Re: Опитування "На злобу дня"! - Навальний 200. (td)  (tu)

пох
   
Re: Опитування "На злобу дня"! - Навальний 200. (td)  (tu)

"Немає варіанту із правильною відповіддю. Тому не проголосував. А правильно було б - шкода, звісно."

Додав.

Ти додав зовсім не так як писали люди.
Це некоректно
   
Re: Опитування "На злобу дня"! - Навальний 200. (td)  (tu)

Немає варіанту із правильною відповіддю. Тому не проголосував. А правильно було б - шкода, звісно.
це тому, що ви не в Україні
лікується першим орбстрілом
   
Re: Опитування "На злобу дня"! - Навальний 200. (td)  (tu)

Голосував за перше, але...

Мене його смерть цікавить зараз лише як чинник, що вплине на хід подій.

Його смерть - це підтвердження диктаторської, антидемократичної, звірячої, реально нацистської "усскій міръ" сутності російської держави хуйла для світової спільноти.
   
угу, воно таке могутнє, що за два роки війни з вчетверо меншою україною просрало свої запаси зброї і повзає рачки за пончиком, щоб той продав снарядів та ракет.

щоб років 40 тому хтось сказав, що "нєпабєдімая і лєгєндарная" буде воювати іранською та північнокорейською зброєю тому що своя майже скінчиться, мабуть реготали б з того довсрачки, жоден би не сприйняв це сурйозно.
а по факту вони мають зброї і снарядів, ребів і літаків-танків-градів в суттєво переважній кількості за нас.
яка різниця чиї вони, якщо їх більше? так, воно старе і не технологічне. але воно бере кількістю.

ну це флуд тут.
   
Написав пох, бо ставлення нейтральне.
   
Re: Опитування "На злобу дня"! - Навальний 200. (td)  (tu)

Мене його смерть цікавить зараз лише як чинник, що вплине на хід подій.
Так.
Але доведено самим життям - пообурюються, по черзі висловлять діпконсйорни, і поступово за тиждень-два заспокояться.
Як наче щось нове дізналися про хуйло та його методи
   
Українці гинуть кожен день  :(
   
Re: Опитування "На злобу дня"! - Навальний 200. (td)  (tu)
PAL

Так.
Але доведено самим життям - пообурюються, по черзі висловлять діпконсйорни, і поступово за тиждень-два заспокояться.
Як наче щось нове дізналися про хуйло та його методи

якщо під шумок протягнуть голосування у конгресі - вже буде добре й можна вважати результат позитивним
   
Відчуття безглуздості. Безглузда діяльність. Безглузда смерть. Безглузде загравання з імперскістю.
   
Re: Опитування "На злобу дня"! - Навальний 200. (td)  (tu)

Українці гинуть кожен день  :(
так у тому й справа
ми не жорсткі і не жорстокі
але перед лицем тих втрат на фронті і наших мирних людей це - просто ніщо
   
Re: Опитування "На злобу дня"! - Навальний 200. (td)  (tu)

якщо під шумок протягнуть голосування у конгресі - вже буде добре й можна вважати результат позитивним
дай бог!
   
Нам з того Навального толку було нуль. Але зараз Трампу якось ніяково за дружбана . Може нам то в плюс.
   
Але зараз Трампу якось ніяково за дружбана .

Трамп думає от мені би так.
Він срівчуває диктаторам.
   
Трамп думає от мені би так.
Він срівчуває диктаторам.
Прийдеться дистанціюватись, бо демократи напхають повну корзину.
   
Re: Опитування "На злобу дня"! - Навальний 200. (td)  (tu)

Навальний мав вплив на московську молодь. Після брехливих виборів могли і покачати мосвкобад, з дружинами чмобіків.
Таки засцяв хуйло.
   
Re: Опитування "На злобу дня"! - Навальний 200. (td)  (tu)

Ти додав зовсім не так як писали люди.
Це некоректно

ОК. Без лишніх слів.
   
Re: Опитування "На злобу дня"! - Навальний 200. (td)  (tu)

Як політика, я його ніколи не поважала і його смерть, як політичного опонента хуйла, нічого не змінює, як і вся його політична діяльність, ні для рашки ні для України.

А чисто як людину, жалко, бо його довго катували і помер мученицькою смертю - такого не побажаєш навіть злочинцю, яких закон вбиває швидко.
І тими муками і смертю він спокутував всі свої земні гріхи, як людські так і політичні.
Тепер вже лише Божий суд і його вирок...
   
Я його поважаю як сміливу людину яка свідомо пішла у тюрму і там загинула за свої погляди .Таких людей у світі дуже мало .За таке можна поважати навіть ворога .Все інше це дискусійне питання
   
Re: Опитування "На злобу дня"! - Навальний 200. (td)  (tu)

Я його поважаю як сміливу людину яка свідомо пішла у тюрму і там загинула за свої погляди .Таких людей у світі дуже мало .За таке можна поважати навіть ворога .Все інше це дискусійне питання
Хароший узкій.
   
Хароший узкій.


Справа навіть не у його національності,а у самовідданості як політика і це сьогодні чогось да коштує бо таких прикладів небагато тим більше у тоталітарних диктатурах
   
Все, що хрюкає свиноязигом, повинно бути дохле. І це як громадян України стосується, так і в тій же мірі 404.
Захрюкав - подох.
   
Re: Опитування "На злобу дня"! - Навальний 200. (td)  (tu)

Все, що хрюкає свиноязигом, повинно бути дохле. І це як громадян України стосується, так і в тій же мірі 404.
Захрюкав - подох.

Павлуша сказав як відрізав.
Павлік, а давай про Бандеру поговоримо?
   
Re: Опитування "На злобу дня"! - Навальний 200. (td)  (tu)

 :-o
Дивно кожний третій фупівець готовий далі заохочувати хуйла до його людожерства...
   
Re: Опитування "На злобу дня"! - Навальний 200. (td)  (tu)
PAL

:-o
Дивно кожний третій фупівець готовий далі заохочувати хуйла до його людожерства...

два бандюки передралися між собою
тільки один з них гопник в абібасє, а другий - "цивілізований" рейдер у костюмі
гопник завалив рейдера заточкою
ти пропонуєш жертві плакать з цього приводу?
   
Тут більше  просто злість на ахуєвшого хуйла і імпотенцію захода
   
Re: Опитування "На злобу дня"! - Навальний 200. (td)  (tu)

захід виростив маніяка

І не одного.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія