Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Навальний всьо

Re: Навальний всьо

Пішли по кругу. Дякую за спілкування.
   
Re: Навальний всьо

вбивці і насильники почувають себе чудово. І сьогодні радіють разом з тобою. Я про людей які були на похованні

На одного мерзенного кацапа менше, і це дійсно чудово. Цей кацап, якби був живий, приніс би горя Україні не менше ніж хуйло.
   
Re: Навальний всьо

Я бачу що відносно Навального моя думка близька до думки Байдена, Шольца, Макрона, а ваша до думки Хуйла.
(tu)  це незаперечний факт, і ті чия ганебна позиція
щодо вбивства Навального дублює пропаганду русо-терориста
можуть скільки завгодно переходити на Вашу особистість, це нічого не змінить -
факт залишається фактом, а фупівські фанати міжнародного злочинця
виглядають огидно :bueee: не дивно що то учасники булінг-альянсу -
нутро не заховаєш за правильними патріотичними гаслами :nea: 
   
Re: Навальний всьо

Хм вело хароший рузький?
   
Re: Навальний всьо

Хм вело хароший рузький?

Кацап кондовий.

Твій клієнт :)
   
Re: Навальний всьо

не решту, а тільки тебе і ще декого в цій темі.
  (tu) фанати русо-терориста спалились остаточно в цій темі... :-G
навіть тут, своєю мученицькою смертю, Навальний поставив їх на місце.
   
Re: Навальний всьо

вбивці і насильники почувають себе чудово. І сьогодні радіють разом з тобою.
  (tu) ідентифікація пройдена, Навальному ще один посмертний респект
   
Re: Навальний всьо

Хм вело хароший рузький?

Невже по дописах не видно?

Він так і не відповів на питання, чи жаліє він мертвих кацапів в українській землі.

Зате Вело зневажає киян.
   
Re: Навальний всьо

Бачиш, ті  ж люди яки сиділи тишком нишком 70 років вийшли 500 000 у березні 1991 року на манєжну площу.  І без гєраічєскай москви ти ходив би тепер на профзбори клєйміть амєріканскую ваєнщіну.
"Дядя Вело, ти дурак?"
   
Re: Навальний всьо

То що вело педор відомо давно
   
Re: Навальний всьо

Я не вказую. Констатую що ви смішні коли пащекуєте над Навальним і його прибічниками.
Ви трохи не встигли за часом, ІМХО.
Останні 10 років, а особливо з 24.02.22 Українці звикли оцінювати кожного політика через призму його ставлення до України, його дій, висловлювань тощо.
Така зараз сувора реальність, подобається це комусь чи ні.
І Навальний в цьому плані виглядає скоріш негативно, на жаль.
Для нас катастрофічно мало, якщо хтось просто прагне позбавити паРашу від Xуйла.
Ось зараз подивилася хвилин з 10 коцабську хроніку  прощання з Навальним.
Суне колона люду, всюди кацтриколори, у багатьох на одязі причеплені триколорні лєнтачьки, у багатьох сльози на очах  :bueee:
Ні найменшої симпатії, нічого схожого на співчуття нема.
Бо під тими прапорами сьогодні паРаша (не Xуйло! а вся паРаша!) вбиває українських дітей в Україні.
Імперці, всі вони однакові.
   
Re: Навальний всьо

Що тут? Далі кондові рашкоботи хочуть перевернути бутер маслом догори?
   
Re: Навальний всьо

  (tu) фанати русо-терориста спалились остаточно в цій темі... :-G
навіть тут, своєю мученицькою смертю, Навальний поставив їх на місце.
В наших громадян, в українців, мученицька смерть. А той кацап здох просто
   
Re: Навальний всьо

Що тут? Далі кондові рашкоботи хочуть перевернути бутер маслом догори?

Та вже один допистівся що Україні незалежність кацапи на манєжній вибороли в 91-му, кияни Білорусь будують а хто не ридає навзрид і не б'ється в конвульсіях за Навальним - той рагуль!

Чекаємо пропозицій Навальному героя України присвоїти  і пам'ятник поставити.

І виказати захоплення сотні кацапів які героїчно прийшли на похорон і тихенько щось поблеяли тиипу "миру мир вайнє нє нужно"

А потім підуть назад по домівках платити податки на війну та скидуватися на носки та бронікі защітнікам атєчєства

Останнє редагування: 1 березня 2024 18:55:37 від Zhmen
   
Re: Навальний всьо

В наших громадян, в українців, мученицька смерть. А той кацап здох просто
Ой, та ладно вам..Берегиня вже старанно обхаживаєт Вело - вона нюхом відчуває такі ситуації, коли один "не в ногу", і починає настирно окучівать того одного. Зараз будуть нескінченні "респекти" після кожного його поста, ось такі смайли  (tu) і прочіє ознаки підлещування берегині до того Вело)))
   
Re: Навальний всьо

Люди, схаменіться, тут нема що обговорювати. Навальний повернувся до паРаші, ЩОБ ЗДАТИСЯ ХУЙЛОВІ. Крапка.
   
Re: Навальний всьо

В наших громадян, в українців, мученицька смерть. А той кацап здох просто
І наші громадяни, і Навальний, на одному боці барикад у війні проти міжнародного злочинця,
тому всі ці люди, тим більше ті хто в цій війні втратив життя то безсумнівно герої і варті поваги та вдячності
від притомних людей всього світу, і я шокована не тим що є мерзота яка ненавидить таких,
а тим що ця мерзота не соромиться публічно показати своє гниле нутро, це вже справді пробите дно. :facepalm:
   
Re: Навальний всьо

Аааааа  :weep: Наступний пост:

https://t.me/Ateobreaking/112952
Звісно, що провокатори закликають йти до Кремля, бо москалі не здатні на це
   
Re: Навальний всьо

зарили вже?
   
Re: Навальний всьо

Люди, схаменіться, тут нема що обговорювати. Навальний повернувся до паРаші, ЩОБ ЗДАТИСЯ ХУЙЛОВІ. Крапка.
А що треба було йому робити?
   
Re: Навальний всьо

Звісно, що провокатори закликають йти до Кремля, бо москалі не здатні на це
та я щиро вражена тим що скільки людей прийшли на похорон,
та ще й кричали гуртом те що терористові вкрай не сподобається,
я не впевнена що я наважилася б на це, а щодо походу до Кремля
то в цьому нема жодного сенсу, їхній порятунок зараз це лише ЗСУ,
та наші союзники, а заклики лізти в автозаки і в тюрмах чекати свого тромба
то однозначно провокація найманців терориста або гарячих голів з опозиції.
   
Re: Навальний всьо

А що треба було йому робити?
цій тьотці він не вгодив би все рівно, бо він був проти русо-терориста
   
Re: Навальний всьо

   
Re: Навальний всьо

А що треба було йому робити?
Це було його право вирішувати та обирати. Він обрав шлях здатися Хуйлові.
Ілля Пономарьов робить небагато, але робить для України. 
   
Re: Навальний всьо

І наші громадяни, і Навальний, на одному боці барикад у війні проти міжнародного злочинця,
тому всі ці люди, тим більше ті хто в цій війні втратив життя то безсумнівно герої і варті поваги та вдячності
від притомних людей всього світу, і я шокована не тим що є мерзота яка ненавидить таких,
а тим що ця мерзота не соромиться публічно показати своє гниле нутро, це вже справді пробите дно. :facepalm:

А в окопах сидить міжнародний злочинець чи терорист?

Бучу він особисто різав? А 80% голосують за терориста хто? А полонених розстрілює і міста зносить?

Ми воюємо проти цілої орди яка віками знищувала та гнобила наш народ, якій сотні років сцяли в вуха про "ізбранность" "вялічіє" і "асвабадітєлей"

Хуйло лише вершина цієї гори

Кацапи нація гній, помилка 404 світової цивілізації. Яка вкрала і привласнила собі чужу історію, і с голим задом придумала собі байку "асвабаждать" а значить захоплювати і знищувати сусідні країни

Це почалося не в 2022 і не в 2014. І плакати за Навальним я не буду. З таким жи успіхом давайте ще за Пригожиним поридаємо. А в нього шанс скинути хуйла куди більший був
   
Re: Навальний всьо

І  не можу не процитувати Ванька:

   
Re: Навальний всьо

Ілля Пономарьов робить небагато, але робить для України.
Ні, він це робить для своєї батьківщини

   
Re: Навальний всьо
PAL

ми сильно заглибились. Просто поставте себе на місце тих москвичів, і подумайте щоб робили ви в умовах фашистської диктатури. Дякую.

відповідь легко знайти в історії. Зовсім недавнішній.
грудень 2013 року, поцікався, почитай
   
Re: Навальний всьо

Кацапи нація гній, помилка 404 світової цивілізації.
цей ниций народець, який від часу свого утворення живиться кров"ю сусідніх народів і своїми скрєпами, підлягає знищенню
   
Re: Навальний всьо

І  не можу не процитувати Ванька:

https://t.me/vanek_nikolaev/21795

Не розумію, чому цих мотивованих зі зброєю помалу не перекидають між берьозки. Пару сотень назбирають десь в їбенях, тоді вони візьмуть боєм якусь військову частину на болотах і поїдуть на Кремль.
   
Re: Навальний всьо

Ні, він це робить для своєї батьківщини
Формально - так. Але фактично - для України. Навальний і близько не стояв навіть до Каспарова.
   
Re: Навальний всьо

Я не знаю що рухало Наальним коли він прилетів здаватися

Мюрідка тоді писав що типу його послали з Заходу , щоб коли хуйло здохне - був під рукою готовий опозиціонер

Може він сам на це розраховував. Але по факту - кінчив і себе як політика і як живу людину! Про нього тупо всі забули. І згадали на минулому тижні!

Хочете приклад росіянина який бореться з хуйлом? Верзілов. Видавець медіазони.  (Подивіться клятого Дудя і його інтерв'ю з Верзіловим)

Вюює в рядах ЗСУ. Захищав Бахмут

А Навальний -терпіла!

   
Re: Навальний всьо

цей ниций народець, який від часу свого утворення живиться кров"ю сусідніх народів і своїми скрєпами, підлягає знищенню
Це провокація
Ми не дикуни, не ординці
Українці - європейська нація
   
Re: Навальний всьо

цей ниций народець, який від часу свого утворення живиться кров"ю сусідніх народів і своїми скрєпами, підлягає знищенню
навіщо ці фантазії?
знищити всіх русскіх, і неможливо,
та і світ не дозволить робити геноцид.

як ви собі уявляєте фінал цієї війни і післявоєнний світ навколо України?
в будь-якому разі на схід від України буде якась Росія, чи одна чи кілька держав. і в наших інтересах щоб там керували якісь більш-менш адекватні, хай це будуть хоча би кращі з гірших, якщо не кращі з кращих.
   
Re: Навальний всьо

навіщо ці фантазії?
Це не фантазії, це провокація

   
Re: Навальний всьо

Це провокація
Ми не дикуни, не ординці
Українці - європейська нація
Ми - європейці. Тому ніколи, за жодних обставин - хто б там випадково не вибрався на верхівку влади - не пішли би зі зброєю в руках вбивати інший народ.
Ви усвідомлюєте, що коцапи (не хуйло або шойгу чи інші лаврови-нєбєнзі! а весь той схиблений кривавий народець!) втретє намагаються занурити світ у глобальну світову війну ?
Що пропонуєте робити решті світу, в якого волосся дибки від фото зруйнованих міст України, від діток, що сплять на підлозі бомбосховища? А немовлята на руках у мам у підземці?
Я ненавиджу паРашу з кожним днем все більше. Хоча здавалося би - куди вже більше..
   
Re: Навальний всьо

А Навальний -терпіла!
в том смысле что страстотерпец?
страстотерпец - в Православной Церкви  мученик, который претерпел страдания
ну терпилы эти мученики, работа у них такая
   
Re: Навальний всьо

навіщо ці фантазії?
знищити всіх русскіх, і неможливо,
та і світ не дозволить робити геноцид.

як ви собі уявляєте фінал цієї війни і післявоєнний світ навколо України?
в будь-якому разі на схід від України буде якась Росія, чи одна чи кілька держав. і в наших інтересах щоб там керували якісь більш-менш адекватні, хай це будуть хоча би кращі з гірших, якщо не кращі з кращих.
Звісно. йдеться про повну денацифікацію та роззброєння
   
Re: Навальний всьо

Ви усвідомлюєте,
Ми зможемо зберегти прихильність світу тільки якщо не будемо схожі на хуйлостан

   
Re: Навальний всьо

навіщо ці фантазії?
знищити всіх русскіх, і неможливо,
та і світ не дозволить робити геноцид.

як ви собі уявляєте фінал цієї війни і післявоєнний світ навколо України?
в будь-якому разі на схід від України буде якась Росія, чи одна чи кілька держав. і в наших інтересах щоб там керували якісь більш-менш адекватні, хай це будуть хоча би кращі з гірших, якщо не кращі з кращих.
  (tu) так мислять адекватні притомні люди, але на жаль не всі тут на це здатні
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія