Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Навальний всьо

Re: Навальний всьо

Мене більше турбує, щоб різні "грети" та "амнєссті" не почали ліпити жертву з "ніщяснава расійкава народа" який страждає від монстра  якого сам і створив (бо це і є його уособлення).

Бро ты отстал от реальности Израиль сам виноват что на него напали 07/10/2023
   
Re: Навальний всьо

Виявляється навальний не знав свій рускій народ .  Йти у тюрму на тортури на загибель за такий народ це була дурна ідея.
Ідеаліст у політиці.

   
Re: Навальний всьо

Мені шкода Навального, я за ним не слідкувала
але судячи по тому як люто його ненавиділо хуйло
то він був реальним опозиційним лідером в Росії.
   
Re: Навальний всьо

Взагалі то така відмороженість хуйло, і його демонстративне чхання навіть на елементарні норми, мало б дуже схвилювати рядових кацапів. Тому що очевидно, що воно вже й не планує повертатися в сім'ю "цивілізованих" народів. Вже навіть більшість нецивілізованих його починають вважати покидьком. А це означає подальший напрямок на закуклювання, та міграцію до Північної Кореї. А в КНДР, якщо вони не в курсі, типовим явищем є голод та періодичне вимирання мільйонів населення. І світ навіть має дуже тьмяне уявлення, що там відбувається. Лише періодично комусь вдається втекти з тої богадільні, і розказати, про голод і смерті серед населення. І кацапстан на всіх парах прямує в напрямку КНДР  :facepalm1:
   
Re: Навальний всьо

ну так вони повертаються у звичний для них стан.
Рускій человєк должен страдать іначе какой же он рускій ?!
   
Re: Навальний всьо

Виявляється навальний не знав свій рускій народ .  Йти у тюрму на тортури на загибель за такий народ це була дурна ідея.
Ідеаліст у політиці.
Навальний такий самий представник  народу що підписує контракт і їде здохнути в Україну, заради бабла і влади готовий на все
   
Re: Навальний всьо


Prost gegen Putin!
 Це сьогодні у Мюнхені
   
Re: Навальний всьо

Взагалі то така відмороженість хуйло, і його демонстративне чхання навіть на елементарні норми, мало б дуже схвилювати рядових кацапів. Тому що очевидно, що воно вже й не планує повертатися в сім'ю "цивілізованих" народів.

Взагалі то вони про то і мріють,   щоб цивілізація від них відстала назавжди.

   
Re: Навальний всьо

Показати зображення...
Prost gegen Putin!
 Це сьогодні у Мюнхені
що за хня? під цим фото коментар :



Посол США Эми Гутманн, премьер-министр Баварии Маркус Зёдер, президент Комиссии ЕС Урсула фон дер Ляйен, генерал НАТО Йенс Столтенберг
и генеральный директор Axel Springer Матиас Дёпфнер (слева направо)
Фото: Дэниел Бискап
   
Re: Навальний всьо

Білий дім використав смерть Навального, щоб кристалізувати небезпеку відходу від України та союзників по НАТО.
І президент сказав журналістам, що Білий дім «зараз розглядає цілу низку варіантів» щодо того, як відреагувати на смерть Навального.

«Історія спостерігає за Палатою представників.
Нездатність підтримати Україну в цей критичний момент ніколи не буде забута; це увійде на сторінки історії», – продовжив він.
«Це має статися.
Треба зараз допомогти.
Ми повинні усвідомити, що нам треба зробити з хуйло».
https://thehill.com/homenews/administration/4473431-white-house-next-steps-navalnys-death/
   
Re: Навальний всьо

Мені шкода Навального, я за ним не слідкувала
але судячи по тому як люто його ненавиділо хуйло
то він був реальним опозиційним лідером в Росії.

Я б на твоєму місці не був так в цьому впевнений.
Щоб зрозуміти всю картину, зверни увагу, як зараз використали Надєждіна.
От приблизно таку функцію виконував і Навальний.
До певного часу навіть Нємцов був в тій же шкурі.
Маю припущення, що до вбивства Навального міг прикласти руку не тільки режим.
   
Re: Навальний всьо

Семья Алексея Навального весь день пытается найти тело умершего политика, но безуспешно.
О его смерти ФСИН объявила накануне.
Сегодня днем, 17 февраля, мать Навального и его адвокат приехали в колонию в Харпе, где он отбывал свой срок.
Оттуда их отправили в морг Салехарда — но там утверждают, что у них тела Навального нет.
А в Следственном комитете соратникам оппозиционера заявили, что до сих пор устанавливают причины смерти политика и не закончат проверку раньше, чем на следующей неделе.
https://www.bbc.com/russian/articles/c6pxk2xm3v4o

Треба щоб Новічок вивітрився....
   
Re: Навальний всьо

‼️ Алексея Навального медленно отравляли в заключении с августа, чтобы вызвать смерть – источники «Соты» в СК и окружении Навального

По словам двух высокопоставленных источников в СК, подтверждающих сообщения друг друга, основным «лоббистом» убийства Навального являлся глава СК Александр Бастрыкин, питавший личную неприязнь к политику еще со времен его расследования Навального о нем от 2012 года. В дальнейшем Бастрыкин не раз подтверждал свое отношение к Навальному стихами (https://meduza.io/shapito/2019/05/24/ty-kak-frantsuzskiy-beloshtannik-oden-pesne-i-glaz-cheshy-bastrykin-prodolzhaet-posvyaschat-stihi-navalnomu-oh-proshlo-dva-goda), которые под псевдонимом публиковал в интернете.

После ареста Навального, утверждают источники, Бастрыкин добивался санкции хуйло на убийство Навального в колонии, в итоге заручившись поддержкой главы ФСИН Аркадия Гостева.

В итоге в августе 2023 года Владимир хуйло дал разрешение на медленное отравление Алексея Навального в качестве «подарка» на 70-летие Бастрыкина. Согласно первоначальному плану, предполагалось, что политик умрет от проблем сердечно-сосудистой системы до конца 2023 года, однако смерть наступила лишь 16 февраля.

По мнению биохимика, с которым поговорила «Сота», если информация о тромбе, от которого скончался Навальным, верна, речь могла идти о любом веществе-коагулянте, которое в условиях недостатка воды в колонии и пыточного режима содержания неизбежно вело к загущени

Nevzlin
   
Re: Навальний всьо

   
Re: Навальний всьо

Виявляється навальний не знав свій рускій народ .  Йти у тюрму на тортури на загибель за такий народ це була дурна ідея.
Ідеаліст у політиці.

це комплекс месії
бутирбродич реально вірив шо його місія відродити імперію
   
Re: Навальний всьо

Yury Bogdanov
3 год  ·
Поліція скорботи вчергове вийшла на патрулювання.
Тепер повчає як українці, проти яких здійснюється немотивована агресія, мають реагувати на смерть російського політика.
Навіть при тому, що я до покійного ставився нейтрально, мені оцей дискурс «акулячого» моралізаторства здається конченим.
Українці можуть, якщо захочуть, якесь співчуття і емпатію проявляти до єдиного типу російських політиків - тих, які виведуть російські війська з території України, видадуть воєнних злочинців і заплатять репарації.
Ніяких моральних зобов’язань перед усіма іншими, навіть якщо вони декларують щось пристойне, у нашого народу нема. Надто великий перелік гріхів російської держави і російського політичного класу, щоб вірити деклараціям.
   
Re: Навальний всьо

насправді я не розумію чому деякі Українці так негативно реагують на Навального. Сама персона Навального то абсолютно до сраки.

Що важливо що Навальний то була реальна опозиція, яку вбила парашська влада. І вбила саме після приїзду Какєра Тарлсона що намагався легімітизувати режим хуйла.
Тобто вивести парашу назад до нормальності. Скільки вклали в цей приїзд, Какєру намаслали бокси з грошима, яка піар акція, Елон Маск, Девід Сакс, Трампон, усе було кинуто в топку пропаганди.

І тут смерть Навального. Вся пропаганда всі зусилля по песті. Какєри і Елони сидять обісрані, бо по суті підтримували кривавого диктатора. Всі інтервью, все пішло в мінус. Залишився демедж контрол.

Так шо я бачу в цій смерті великий позитив саме для України.
   
Re: Навальний всьо

Виявляється навальний не знав свій рускій народ .  Йти у тюрму на тортури на загибель за такий народ це була дурна ідея.
Ідеаліст у політиці.
він просто не розрахував коли на броньовик вилазити і що там на вокзалі(аеропорті) буде броньовик.
   
Re: Навальний всьо

насправді я не розумію чому деякі Українці так негативно реагують на Навального. Сама персона Навального то абсолютно до сраки.

Що важливо що Навальний то була реальна опозиція, яку вбила парашська влада. І вбила саме після приїзду Какєра Тарлсона що намагався легімітизувати режим хуйла.
Тобто вивести парашу назад до нормальності. Скільки вклали в цей приїзд, Какєру намаслали бокси з грошима, яка піар акція, Елон Маск, Девід Сакс, Трампон, усе було кинуто в топку пропаганди.

І тут смерть Навального. Вся пропаганда всі зусилля по песті. Какєри і Елони сидять обісрані, бо по суті підтримували кривавого диктатора. Всі інтервью, все пішло в мінус. Залишився демедж контрол.

Так шо я бачу в цій смерті великий позитив саме для України.
бо ти далекий від розуміння всього що відбувається на флориді а не тільки в америці не говорячи про весь світ. іди вчи географію.історію і почитай щось краще дитячі казки які ти малим колись читав до ліжка.
   
Re: Навальний всьо

Засмердівся бутерброд, тай куй з ним…
Ні холодно, ні тепло.
   
Re: Навальний всьо

бо ти далекий від розуміння всього що відбувається на флориді а не тільки в америці не говорячи про весь світ. іди вчи географію.історію і почитай щось краще дитячі казки які ти малим колись читав до ліжка.
заявила ковбаса з форт лодердейлу що працює на депутатів партії Єдина Параша...
   
Re: Навальний всьо

Виявляється навальний не знав свій рускій народ .  Йти у тюрму на тортури на загибель за такий народ це була дурна ідея.
Ідеаліст у політиці.
або ідеаліст (див нижче я копіпестнув статтю)
або йому хтось авторитетний в РФ, чітко пообіцяв/гарантував що він не сяде (такі гіпотези теж гуляють в інтернеті)

питання Навіщо навальний повернувся в РФ де його могла чекати тюрма чи загибель???
   
Re: Навальний всьо

The New York Times: Почему Навальный вернулся, когда тюрьма была неизбежна, а смерть — вероятна?

▪Россияне постоянно задавали один вопрос Алексею Навальному, и он признался, что его это немного раздражает. Почему, пережив смертельную попытку отравления, он вернулся в Россию, чтобы столкнуться с тюремным заключением и возможной смертью? Даже его охранники, выключив свои записывающие устройства, спросили, почему он вернулся, рассказывал Навальный.

▪«Мне, конечно, не нравится сидеть. Но ни от своих идей, ни от своей родины я не откажусь. И я не могу предать ни первого, ни второго. Если твои убеждения чего-то стоят, ты должен быть готов постоять за них. И если надо, пойти на какие-то жертвы», — написал он 17 января в Facebook, отмечая третью годовщину своего возвращения и ареста в 2021 году.

▪Это был прямой ответ, но для многих россиян, как знавших его, так и не знавших, вопрос был более сложным. Некоторые из них считали, что это почти классическая греческая трагедия — герой, зная, что обречен, все равно возвращается домой, потому что, если бы он этого не сделал, он не был бы героем.

▪Девиз Алексея Навального заключался в том, что нет причин бояться авторитарного правления хуйло. По словам российских комментаторов, он хотел воплотить это в жизнь, и, будучи активистом, он боялся потерять актуальность в изгнании. Это решение принесло Навальном уважение и новых последователей, поскольку он продолжал критиковать Кремль из тюремной камеры, но оно же стоило ему жизни.
   
Re: Навальний всьо


Виявляється, що "ліберальних росіян" не влаштовує прохолодне відношення більшості українців до цієї події. За два дні переконався, що праві були ті з форумчан, які радили взагалі не перейматися і не брати близько до серця.
   
Re: Навальний всьо

https://youtu.be/tCSkxNXZJYs?si=3yusHc01NOj06IOn
Виявляється, що "ліберальних росіян" не влаштовує прохолодне відношення більшості українців до цієї події. За два дні переконався, що праві були ті з форумчан, які радили взагалі не перейматися і не брати близько до серця.

хто такі ліберальні росіянє ? у них прізвища є?
до речі сам навальний термін росіянє не використовував практично ніколи, так шо за росіяне?
   
Re: Навальний всьо

зкамуніздив на ВОЛ-і

Анекдот:
Март 2022 года. Учёный построил машину времени и отправился в прошлое, чтобы убить хуйло и предотвратить войну. Возвращается после успешной миссии, читает новости: "22 Февраля 2022 года президент РФ Алексей Навальный объявил о начале специальной военной операции в Украине".
Не моё. Но суть передаёт точно.
   
Re: Навальний всьо

насправді я не розумію чому деякі Українці так негативно реагують на Навального. Сама персона Навального то абсолютно до сраки.

Що важливо що Навальний то була реальна опозиція, яку вбила парашська влада. І вбила саме після приїзду Какєра Тарлсона що намагався легімітизувати режим хуйла.
Тобто вивести парашу назад до нормальності. Скільки вклали в цей приїзд, Какєру намаслали бокси з грошима, яка піар акція, Елон Маск, Девід Сакс, Трампон, усе було кинуто в топку пропаганди.

І тут смерть Навального. Вся пропаганда всі зусилля по песті. Какєри і Елони сидять обісрані, бо по суті підтримували кривавого диктатора. Всі інтервью, все пішло в мінус. Залишився демедж контрол.

Так шо я бачу в цій смерті великий позитив саме для України.

Очень зрелое замечание.
   
Re: Навальний всьо

або ідеаліст (див нижче я копіпестнув статтю)
або йому хтось авторитетний в РФ, чітко пообіцяв/гарантував що він не сяде (такі гіпотези теж гуляють в інтернеті)

питання Навіщо навальний повернувся в РФ де його могла чекати тюрма чи загибель???

Согласен с вами. Добавлю, что скорее всего также на западе его уверили в безопасности.


   
Re: Навальний всьо

або ідеаліст (див нижче я копіпестнув статтю)
або йому хтось авторитетний в РФ, чітко пообіцяв/гарантував що він не сяде (такі гіпотези теж гуляють в інтернеті)

питання Навіщо навальний повернувся в РФ де його могла чекати тюрма чи загибель???

Не уявляю хто міг дати такі гарантіі? які гарантіі могли бути ? від кого? після показового вбивства Немцова , фактично казні на лобном мєсте перед царем .
а Нємцов був важковаговиком.

   
Re: Навальний всьо

Виявляється навальний не знав свій рускій народ .  Йти у тюрму на тортури на загибель за такий народ це була дурна ідея.
Ідеаліст у політиці.
Черговий відос де ужгородські самиці чмирять кульгавого фронтовика - тцкшніка - це теж саме?
   
Re: Навальний всьо

Шо таке ШІЗО?
Штрафной изолятор — это камера в колонии, куда осужденного могут отправить за нарушение внутреннего распорядка.

Камера штрафного изолятора может быть как одиночной, так и рассчитанной на несколько человек, рассказывает бывший политзаключенный Александр Кабанов.
Обстановка в ней скромная:
пристегнутая к стене кровать,
раковина,
приваренные к полу столик и лавка, а
вместо унитаза — дырка в полу.
Летом окно в камере закрывают, а, когда на улице холодно, держат открытым.
Каждое утро завхоз выливает на пол камеры несколько литров хлорки, вспоминает Кабанов.

Перед водворением в штрафной изолятор осужденному выдают робу, на которой крупными буквами написано «ШИЗО». В ИК-1 с недавнего времени выдают комбинезон — это сделано для того, чтобы нельзя было согреться, отмечает Кабанов. Раньше роба выглядела по-другому — верхнюю часть можно было снять, чтобы накрыться и дольше сохранять тепло, объясняет он.

В ШИЗО запрещены свидания, телефонные разговоры, «отоварка», посылки и передачи, корреспонденция, настольные игры и даже курение.
Постельные принадлежности в штрафном изоляторе не выдают и на прогулки не водят.
С собой можно взять только полотенце, мыло, зубную щетку и туалетную бумагу.
Бритву заключенным приносят на несколько минут сразу после подъема.

— Подъем в пять утра. Где-то в полшестого завтрак, потом в 11 обед и в четыре вечера ужин.
Два раза в день проверка — в восемь утра и восемь вечера, — описывает распорядок дня в ШИЗО Кабанов.

Максимальный срок пребывания в ШИЗО — 10 суток, но за время нахождения в изоляторе можно «нахватать» нарушений, за которые дадут новые «сутки», рассказывает бывший политзаключенный.

— В среднем месяц — это стандарт.
Все зависит от того, как начальник разозлился.
Если начальник хочет, чтобы ты не вышел, это делается элементарно — приходит проверка и говорит, что в камере не убрано.
И неважно, убирал ты или не убирал, потому что акт [о нарушении] оспорить невозможно, — говорит Кабанов.

Согласно УИК, заключенный может обжаловать решение о наложении на него взыскания.
Только сделать это в ШИЗО вряд ли выйдет — там не выдают даже ручку и бумагу.
Находясь в штрафном изоляторе, Александр Кабанов попросил написать адвокату, но письменные принадлежности ему пообещали дать, «когда выйдет».

https://baj.media/be/analytics/karcer-pkt-shizo-chto-eto-takoe-kak-nakazyvayut-politzaklyuchennyh-kotorye-uzhe

Навальний за три роки провів в ШІЗО 306 днів
   
Re: Навальний всьо

Не уявляю хто міг дати такі гарантіі? які гарантіі могли бути ? від кого? після показового вбивства Немцова , фактично казні на лобном мєсте перед царем .
а Нємцов був важковаговиком.
Повару хуйло особисто гарантії давав і шо?
Подивися на тих кацапів, якісь суцільні довбойоби.
   
Re: Навальний всьо

:fuck:

Лидер республиканцев в Конгрессе, спикер Палаты представителей Майк Джонсон, скептически относящийся к выделению многомиллиардной помощи Киеву, заявил после сообщений о смерти Навального, что США и их союзники должны использовать все доступные средства, чтобы отрезать хуйло возможности финансировать свою неспровоцированную войну в Украине.

Зауваж, що саме про допомогу Україні він ні слова не сказав. Зʼїхав тобто. Сказав, що треба заважати хуйлу отримувати доходи, тобто спихнув ці задачі на казначейство та госдеп, які координують санкції і не більше того. Тобто сам він нічого робити не збирається.
   
Re: Навальний всьо

навальний загинув ні за цапову душу, як кажуть в Україні
яб на місці журналістів Меркельшу попитав чи мала вона якісь розмови гарантіі від хуйла за навального
   
Re: Навальний всьо

Зауваж, що саме про допомогу Україні він ні слова не сказав. Зʼїхав тобто. Сказав, що треба заважати хуйлу отримувати доходи, тобто спихнув ці задачі на казначейство та госдеп, які координують санкції і не більше того. Тобто сам він нічого робити не збирається.

Хитра і підступна тварюка. Ще рік трампони будуть імітувати солідарність з Україною - на словах, а як тільки рудий хряк залізе на табуретку, почнеться шалений тиск на Україну.
   
Re: Навальний всьо

В кацапії це завжди було. Навальний не перший і не останній. Імперія зла.

Я думаю, що Олексій розумів, що хуйло його дістане на свободі навіть легше ніж і тюрмі, тому пішов свідомо на цей крок.

Загальна помилка кацапських політиків і багатьох не тільки кацапських полягає в тому, що вони думають про реформування цього каганату.

Це неможливо, апріорі. На цій території ніколи не буде нічого достойного, як і не було в минулому.

Як кажуть самі кацапи - "гіблоє мєсто".
   
Re: Навальний всьо

Меркельша курва. Хай їй до кінця сниться і навальний і кадри з Бучі. Друг ії володимир плять
   
Re: Навальний всьо

Меркельша курва. Хай їй до кінця сниться і навальний і кадри з Бучі. Друг ії володимир плять
no remorse
Я думаю, там в мізках зневага і меншовартісне ставлення до України, та приховане захоплення рашкою і "сильним лідером", щось на рівні підсвідомості та пра-пам'яті. Ну не гіпноз же.
   
Re: Навальний всьо

В кацапії це завжди було. Навальний не перший і не останній. Імперія зла.

Я думаю, що Олексій розумів, що хуйло його дістане на свободі навіть легше ніж і тюрмі, тому пішов свідомо на цей крок.

Загальна помилка кацапських політиків і багатьох не тільки кацапських полягає в тому, що вони думають про реформування цього каганату.

Це неможливо, апріорі. На цій території ніколи не буде нічого достойного, як і не було в минулому.

Як кажуть самі кацапи - "гіблоє мєсто".

може лікарі йому сказали що отрута так пошкодила органи що йому залишилось кілька місяців чи рік, і він вирішив що краще так ніж як Літвінєнко
   
Re: Навальний всьо

https://youtu.be/tCSkxNXZJYs?si=3yusHc01NOj06IOn
Виявляється, що "ліберальних росіян" не влаштовує прохолодне відношення більшості українців до цієї події. За два дні переконався, що праві були ті з форумчан, які радили взагалі не перейматися і не брати близько до серця.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія