Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Навальний всьо

Re: Навальний всьо
Geo

Очень правильно , пошлем нах главного союзника перед голосованием в конгрессе.

Украинская национальная традиція.

У вас главньій союзник США? И давно?
   
Re: Навальний всьо

У тюрмі помер Навальний
Стався випадок нагальний
Чи є Навальний чи нема
Славимо великого Петра!
 [ua]
   
Re: Навальний всьо
Geo

Чтобы выделываться, надо золотой запас. Мы клянчим у них оружие и деньги, и вы..ваемься?

Украинцы прохоже тоже ничего не поняли из своей истории

Вьі? Кацапьі? Клянчите оружие у США? Ого.
   
Re: Навальний всьо
Geo

тре подумати... може складеться

Таффай
   
Re: Навальний всьо

Таффай

вже склав
   
Re: Навальний всьо
Geo

вже склав

Молодець
   
Re: Навальний всьо

?thread=10120562
   
Re: Навальний всьо
Geo

https://t.me/Radicalisation_chat/10120643?thread=10120562

По яких ватних пабліках ти шаройобишся, що таке знаходиш?
   
Re: Навальний всьо

твітерні бої йопт
  не стихають. :D  в полон не беруть. B-)
   
Re: Навальний всьо

По яких ватних пабліках ти шаройобишся, що таке знаходиш?

наш український радикальна..вони їпуть всіх і підарасів навальнят і підарасів хуйлолюбиителів.
їм насрати на всіх кацапів..
   
Re: Навальний всьо

Ну за золотий запас "нє видєливаясь" ми вже ядерку віддали  :-)o

А шо ж вы тогда не выделывались? Чото не помню маршев никаких с требованиями не отдавать ядерное оружие)

Или русские газ не качали со скидкой? А кто доктор что это не дошло до среднего украинца? " Газ -"бизнес президентов", я помню, ага.
   
Re: Навальний всьо
Geo

Кноп, в тебе є "врождьонноє чувство, што такоє "пєрєбор"?

Я, наприклад, написав, що кацапські справи, кацапські лібєралімпєрскіє дємократи разом з Навальним мені до жопи. Просто байдуже це все, що там у них в кацапстані в принципі.

Але відосік з закадроврю Z - озвучкою....це ж перебор, Кноп. Перебор. Не відчуваєш? Нє?
   
Re: Навальний всьо
Geo

наш український радикальна..вони їпуть всіх і підарасів навальнят і підарасів хуйлолюбиителів.
їм насрати на всіх кацапів..

Да? А мені "Зедами" бздить чогось...від цього відосу.
   
Re: Навальний всьо

Очень правильно , пошлем нах главного союзника перед голосованием в конгрессе.

Украинская национальная традиція.
Бан за дискредитацію чинного президента.
   
Re: Навальний всьо

   
Re: Навальний всьо
Geo

https://t.me/c/1693714432/96192

Кноп. Не старайся. В мене нема ФСБшного Телеграму. Я не відкрию, навіть якщо захочу ці срані посилання. Такова селява.
   
Re: Навальний всьо
Geo

Re: Навальний всьо

Кноп, в тебе є "врождьонноє чувство, што такоє "пєрєбор"?

Я, наприклад, написав, що кацапські справи, кацапські лібєралімпєрскіє дємократи разом з Навальним мені до жопи. Просто байдуже це все, що там у них в кацапстані в принципі.

Але відосік з закадроврю Z - озвучкою....це ж перебор, Кноп. Перебор. Не відчуваєш? Нє?

до підарів російских немає...
   
Re: Навальний всьо
Geo

до підарів російских немає...

Пійняв прийняв валяй.
   
Re: Навальний всьо

   
Re: Навальний всьо

у коментарі "Українській правді" в Офісі президента повідомили, що причина у "накладанні графіків".

"Посольство України в США дійсно нещодавно отримувало запрошення для першої леді України бути присутньою 7 березня під час виступу президента США в Конгресі. Проте через заплановані події в графіку, в тому числі візит до Києва дітей із дитячого будинку, який завчасно був спланований, на жаль, перша леді не зможе взяти участь у події", − повідомили в ОП.
   
Re: Навальний всьо

у коментарі "Українській правді" в Офісі президента повідомили, що причина у "накладанні графіків".

От бачите. Вона би і рада створити поьужний фон, але графіки не співпали. Буває.
   
Re: Навальний всьо

От бачите. Вона би і рада створити поьужний фон, але графіки не співпали. Буває.

Ну і правильно. Я би теж погидував  з Небутербродіхою поруч сидіти
   
Re: Навальний всьо

   
Re: Навальний всьо

   
Re: Навальний всьо

Всі ви прихильники певної політичної сили та відсталі рагулі :X
   
Re: Навальний всьо

отримують щось якраз ті, що видєлуються...
наприклад, Україну називають якимсь загадковим СМС?
   
Re: Навальний всьо

   
Re: Навальний всьо

наприклад, Україну називають якимсь загадковим СМС?
нє.. їм дєнєк не дадуть
   
Re: Навальний всьо
HSM

Чому цапи так переймаються
Що Лєнка не поїхала ?
Вони вже хароші ?
   
Re: Навальний всьо

Чому цапи так переймаються
Що Лєнка не поїхала ?
Вони вже хароші ?

а істеріка з безпілотним катером під назвою: бутерброд B-)
   
Re: Навальний всьо

а істеріка з безпілотним катером під назвою: бутерброд B-)
Знатний тролінг
   
Re: Навальний всьо

   
Re: Навальний всьо

ну, круто, чьотам...
"апалчєнці", "унічтожать хохлов", заклик "на данном етапє" сильно не палитися...

Де там tocha?
Пару днів тому він вимагав від мене прикладів україножерських висловлювань небутильброда
   
Re: Навальний всьо

Все шукаєте хароших руських?

Ось недавній дуже зверхній, як на мене, і дуже роздратований допис Віктора Шендеровича до українців, які посміли звинувачувати росіян, що вони теж винні в агресіїхкйла щодо України. Тому що Шендерович весь час намагається нав'язати думку, що прості росіяни не мають спокутувати провину хуйла.


Три тисячі неувіноватих росіян радо лайнули цей його пост.

А деякі його прихильники дуже агресивно кидаються на українців, якщо ті критикують позицію Шендеровича.


Виктор Шендерович
3 д.  ·

Писал об этом уже много раз - и всё-таки, ещё раз  (по следу некоторых комментариев в моей ленте в последние дни), коротко сформулирую очевидное:
трагедия вашей страны и ваша принадлежность к  нации - жертве агрессии не являются достаточным основанием для огульного хамства в адрес других людей и народов.
Ещё раз настоятельно призываю комментаторов держать себя в рамках приличия - или просто покинуть помещение.

НАСТОЯЩИЙ МАТЕРИАЛ ПРОИЗВЕДЕН ИНОСТРАННЫМ АГЕНТОМ ШЕНДЕРОВИЧЕМ ВИКТОРОМ АНАТОЛЬЕВИЧЕМ.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0GH7ymQf5DRPNBMsX1QVRX2vfaZRzXcPctCahYdP8xNQLDdTxZMbVSuYxWMbhdgQRl&id=100001762579664
   
Re: Навальний всьо

НАСТОЯЩИЙ МАТЕРИАЛ ПРОИЗВЕДЕН ИНОСТРАННЫМ АГЕНТОМ ШЕНДЕРОВИЧЕМ ВИКТОРОМ АНАТОЛЬЕВИЧЕМ.

оце найголовніше. все решта можна не читати.
   
Re: Навальний всьо

Все шукаєте хароших руських?

Ось ще один апазіціанєр харошій руській

Ласкаво просимо до капітуляції! Що пропонує Григорій Явлінський українцям

https://главком/publications/laskavo-prosimo-do-kapituljatsiji-shcho-proponuje-hrihorij-javlinskij-ukrajintsjam-989397.html

між іншим - львівянин
   
Re: Навальний всьо

Ось ще один апазіціанєр харошій

Так, на своїй сторінці у ФБ Шендеровича ну дуууже дратують українці. Він закликає їх "не читати його". Бо українці задають незручні запитання і не дають Шендеровичу рефлексувати на поховання Навального та постити сумні вірші та милуватися, як багато людей чемно чекали під автозаками та огорожею, коли можно пройти до труни.
   
Re: Навальний всьо
TC

Все шукаєте хароших руських?


Як раз Навальний - вже хароший руський.
   
Re: Навальний всьо

Статтю з медузи, що я напостив, то Муджабаєв розповсюдив. там якйсь руский пише прямо: росії майбутнього не буде, нам срака, боятись треба, треба виїжджати бо перетбють нах
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія