Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленим треба ламати той совок. Пєнси.

Re: Зеленим треба ламати той совок. Пєнси.
LVV

Для того щоб щось зламати потрібно міняти прошивку в головах зелених.
   
Re: Зеленим треба ламати той совок. Пєнси.

Їх націоналізують?

Доки ЗМІ приватні вони будуть задовольняти примхи власників, зокрема вилизувати дупи.
Хай би і вилизували далі, але на жаль під цими дупами уся наша бідолашна ненька розчавлена лежить і смокче їх виділення. І навіть не усвідомлює цього завдяки злагодженій роботі корпоративного зомбоящика власників дуп.

До речі, сьогодні в Києві пан Блінкен сказав про завдання для нас "...викорінення лиха корупції раз і назавжди. Перемога України на полі бою не дасть їй стати частиною Росії. Перемога у війні з корупцією не дасть Україні стати схожою на Росію" – кінець цитати.
   
Re: Зеленим треба ламати той совок. Пєнси.

Змістовне.

Він ріс і спілкувався з оточенням а не тільки з ріднею.

Он Вільгельм фон Габсбург взагалі австрійським ерцгерцогом був а поспілкувався з українцями і став українським націоналістом  :)

А щодо освіти ніхто не заперечує, її треба мати щоб якісь теорії будувати.

Тільки от грунт для цих теорій потрібен, їх не висмоктують з пальця.

А то виходить як в кацапів - українців придумав австрійський генштаб Бандера і Донцов.

Бандера і Донцов - це вже плоди, а корені виходять з села...
Бандера ріс і спілкування з гімназистами. Гартувався з пластунами. Ранній його світогляд сформував батько.
А батько його був не простий сільський піп. Він був священник УГКЦ, капелан, культурно-громадський діяч, політик Західноукранської Народної Республіки, ветеран польсько-української війни. Член Наукового товариства Тараса Шевченка.
Оце корені Степана.
   
Re: Зеленим треба ламати той совок. Пєнси.

Бандера ріс і спілкування з гімназистами. Гартувався з пластунами. Ранній його світогляд сформував батько.
А батько його був не простий сільський піп. Він був священник УГКЦ, капелан, культурно-громадський діяч, політик Західноукранської Народної Республіки, ветеран польсько-української війни. Член Наукового товариства Тараса Шевченка.
Оце корені Степана.

Ми про різні речі просто говоримо - я про українців як етнос, а Ви про націоналізм як політичний рух, і тут я з Вами згоден - інтелігентність і освіта мають велике значення.

Але політичний рух - це надбудова, а фундаментом є етнос.
   
Re: Зеленим треба ламати той совок. Пєнси.

Ми про різні речі просто говоримо - я про українців як етнос, а Ви про націоналізм як політичний рух, і тут я з Вами згоден - інтелігентність і освіта мають велике значення.

Але політичний рух - це надбудова, а фундаментом є етнос.
Без того руху єтнос розчиняється. Як білоруси нині.
Кінець19 початок 20 то був момент, коли два етноси проснулись - український та польський. І проснулись вони не самі. Їх будили такі люди як Бандера старший.
   
Re: Зеленим треба ламати той совок. Пєнси.

Ці рухи почалися в 19 ст.
А до того 1000 років етнос існував і не розчинився якось.
Поляки почали "інкорпорацію" західної України ще в 14 ст. якщо не зраджує пам'ять, і русини не зникли чомусь. Навіть П'ємонт свій виник тут.
Розчинилися якраз міста, той же Львів практично весь мувив по польскему, українська мова тільки в селах збереглася.
Те саме і про Полтавщину сказати можна - в самій Полтаві я в 2000 році української не чув зовсім, тільки в забитих селюків  :)

Зараз правда ситуація інша - громади не варяться у "власному соку" не покидаючи населеного пункту - тому мабуть щодо "розчинення" більш сприятлива.
В 2007 році гуцули в Яблуниці коло перевалу крутили кацапський шансон аж вуха закладало, на сусідню гору чути було... конкретно різануло тоді мене.
   
Re: Зеленим треба ламати той совок. Пєнси.

Ми про різні речі просто говоримо - я про українців як етнос, а Ви про націоналізм як політичний рух, і тут я з Вами згоден - інтелігентність і освіта мають велике значення.

Але політичний рух - це надбудова, а фундаментом є етнос.
Колись більшість українців жила в селах, бо їх не пускали, витісняли з міст. Тому етнос переважно був сільським, але то таке.. Львівські українці, хоч складали меншість у Львові - 16-17%, але то був такий міцний кулачок, що усі села вкупі в Галичині не дорівнялися б до нього.

Зараз ситуація цілком інша - про стару тезу, що село зберігає етнічні особливості , вже не можна говорити.
Село вже нічого не зберігає, бо має доступ до кацапського ютубу тощо.
І усі найкращі, хто хотів вчитися, - виїхали.
Але ж ми почали власне із націоналізму. І ці ідеї націо- і державотворчі треба просувати і в селі, і в місті. Так як то було 100 років назад. У кожному селі працювала Просвіта, інтелігенція своїм коштом постачала туди національну літературу, приїздили театральні групи з українськими виставами і це була єдина розвага в провінції.
Тепер попробуй когось відтягнути від гаджета.
Але і в наш час існують методи просування ідеологій. Приклад - євреї в Україні і не тільки у нас.
Вони мають добре розвинену  структуру, яка під постійним контролем і в розвитку.
   
Re: Зеленим треба ламати той совок. Пєнси.

Хай би і вилизували далі, але на жаль під цими дупами уся наша бідолашна ненька розчавлена лежить і смокче їх виділення. І навіть не усвідомлює цього завдяки злагодженій роботі корпоративного зомбоящика власників дуп.

До речі, сьогодні в Києві пан Блінкен сказав про завдання для нас "...викорінення лиха корупції раз і назавжди. Перемога України на полі бою не дасть їй стати частиною Росії. Перемога у війні з корупцією не дасть Україні стати схожою на Росію" – кінець цитати.
Виконати побажання пана Блінкена дуже просто. Націоналізувати всі ЗМІ і 24/7 розказувати по ним як зелені перемогли корупцію. Я правильно зрозуміла вашу думку?
   
Re: Зеленим треба ламати той совок. Пєнси.

Зараз ситуація цілком інша - про стару тезу, що село зберігає етнічні особливості , вже не можна говорити.
Село вже нічого не зберігає, бо має доступ до кацапського ютубу тощо.


Так я це і говорив. В селі зараз півтора пенсіонера і кілька фанатів сільського життя типу мене  :)

Зараз треба орієнтуватися на сучасний момент а не на вишиванки, колядки і щедрівки.

Спочатку самоідентифікація - чим населення Тернополя чи Полтави принципово відрізняється від такого в Кракові чи Рязані.

Тоді ідеї які об'єднують і згладжують різницю всередині країни.

Ну і прив'язка до території - любов до землі холдингів і заводів олігархів якось не дуже звучить...

Інших варіантів я не бачу.
   
Re: Зеленим треба ламати той совок. Пєнси.

Виконати побажання пана Блінкена дуже просто. Націоналізувати всі ЗМІ і 24/7 розказувати по ним як зелені перемогли корупцію. Я правильно зрозуміла вашу думку?

Як треба діяти на Вашу думку?

Чи Вас влаштовує корупція і можна розслабитися і отримувати задоволення?

Як зробити ЗМІ реально незалежними?
   
Re: Зеленим треба ламати той совок. Пєнси.

Як треба діяти на Вашу думку?

Чи Вас влаштовує корупція і можна розслабитися і отримувати задоволення?

Як зробити ЗМІ реально незалежними?
Мене не влаштовує корупція, але побороти її замовчуванням не можливо. Незалежні ЗМІ це фікція. Тим паче державні ЗМІ ніколи не стануть незалежними. Це прекрасно видно на прикладі кацапії. Щодо нинішньої ситуації то вона більш/менш збалансована. Частину правди ми отримуємо як результат конкурентної боротьби між медійниками. ІМХО якби у нас був незалежний суд, то  страх отримати цивільне чи кримінальне провадження за брехню дуже б допоміг в наведенні порядку і в ЗМІ також.
   
Re: Зеленим треба ламати той совок. Пєнси.

Частину правди ми отримуємо як результат конкурентної боротьби між медійниками.

Як Ви відрізняєте правду від неправди?

За совка це простіше було - відфільтрував леніна і партію - і якщо лишилося щось в залишку то там можна було шукати правду.

МХО якби у нас був незалежний суд, то  страх отримати цивільне чи кримінальне провадження за брехню дуже б допоміг в наведенні порядку і в ЗМІ також.

А чому незалежні державні ЗМІ це фікція а незалежний державний суд - не фікція?
   
Re: Зеленим треба ламати той совок. Пєнси.

Як Ви відрізняєте правду від неправди?

За совка це простіше було - відфільтрував леніна і партію - і якщо лишилося щось в залишку то там можна було шукати правду.

Математикою, як і при совку доречі.


МХО якби у нас був незалежний суд, то  страх отримати цивільне чи кримінальне провадження за брехню дуже б допоміг в наведенні порядку і в ЗМІ також.
А чому незалежні державні ЗМІ це фікція а незалежний державний суд - не фікція?
Тому що етика журналіста (не розголошення джерел і тп) ніяк не корелюється з вимогами держслужби, чого не скажеш про суддів.
   
Re: Зеленим треба ламати той совок. Пєнси.

Математикою, як і при совку доречі.


О, цікаво. Можна приклади?
Я також так хочу...

Останнє редагування: 15 травня 2024 15:26:40 від WASQ
   
Re: Зеленим треба ламати той совок. Пєнси.

Тому що етика журналіста (не розголошення джерел і тп) ніяк не корелюється з вимогами держслужби, чого не скажеш про суддів.


До чого держслужба до журналістики в державних ЗМІ?

Вчителі державних шкіл також держслужбовці? А лікарі в державних лікарнях?

І яким чином нерозголошення джерел робить неможливими незалежні ЗМІ?
   
Re: Зеленим треба ламати той совок. Пєнси.

До чого держслужба до журналістики в державних ЗМІ?

Вчителі державних шкіл також держслужбовці? А лікарі в державних лікарнях?

І яким чином нерозголошення джерел робить неможливими незалежні ЗМІ?
Вчителі і лікарі не держслужбовці але... багато ви бачили страйків вчителів і лікарів. 

Навпаки: нерозголошення джерел робить неможливим роботу журналістів на державу.
   
Re: Зеленим треба ламати той совок. Пєнси.

Вчителі і лікарі не держслужбовці але... багато ви бачили страйків вчителів і лікарів.


Та я взагалі страйків давно не бачив.

Якби вчителі зараз застрайкували то що? Всіх позвільняють бо за воротами черга бажаючих стоїть?  :lol:  :weep:

Навпаки: нерозголошення джерел робить неможливим роботу журналістів на державу.

Яким чином? Роз'ясніть будь-ласка.
Мені ця проблема взагалі виглядає надуманою.
   
Re: Зеленим треба ламати той совок. Пєнси.

Та я взагалі страйків давно не бачив.

Якби вчителі зараз застрайкували то що? Всіх позвільняють бо за воротами черга бажаючих стоїть?  :lol:  :weep:

Яким чином? Роз'ясніть будь-ласка.
Мені ця проблема взагалі виглядає надуманою.
Хто платить той і замовляє музику. Ви вірите що керівник державної установи (газета, канал тощо), фінансування якої залежить від міністерства культури/інформації/ фінансів буде тримати у себе в штаті журналіста який виявляє корупцію в цих міністерствах?
   
Re: Зеленим треба ламати той совок. Пєнси.

Хто платить той і замовляє музику. Ви вірите що керівник державної установи (газета, канал тощо), фінансування якої залежить від міністерства культури/інформації/ фінансів буде тримати у себе в штаті журналіста який виявляє корупцію в цих міністерствах?

До чого тут корупція? Ми ж ніби про нерозголошення джерел інформації говорили? Хто на кому стояв? Бо я вже щось заплутався у Вашій логіці...

Тоді виходить що поліція яку фінансує держава в принципі не може корупціонерів затримувати а судді які звідти ж гроші дістають не можуть їх судити?
   
Re: Зеленим треба ламати той совок. Пєнси.

Виконати побажання пана Блінкена дуже просто. Націоналізувати всі ЗМІ і 24/7 розказувати по ним як зелені перемогли корупцію. Я правильно зрозуміла вашу думку?
Неправильно. Корупцію не переможуть ані зелені, ані шоколадні, бо вони грають на боці різних сегментів єдиної мафіозної олігархічної системи.
Перемогти корупцію можуть лише вороги системи. Хто це - спитайте в її стовпів, вони (своїми справами) не збрешуть.
Створені олігархами телеканали мають бути перетворені на незалежні від паханів. Але не за прикладом ахметівських, коли вони наче закрилися, а насправді трохи перемальовані працюють і вилизують ту саму дупу. Краще, якби на якийсь період з їх фінансуванням та менеджментом допомогли наші західні партнери.
   
Re: Зеленим треба ламати той совок. Пєнси.

До чого тут корупція? Ми ж ніби про нерозголошення джерел інформації говорили? Хто на кому стояв? Бо я вже щось заплутався у Вашій логіці...

Тоді виходить що поліція яку фінансує держава в принципі не може корупціонерів затримувати а судді які звідти ж гроші дістають не можуть їх судити?
Ви хочете сказать що вони то роблять?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія