Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленим треба ламати той совок. Пєнси.

Re: Зеленим треба ламати той совок. Пєнси.

В Україні налічується 156 тисяч військових пенсіонерів віком до 60 років, які ніде не працюють та не служать у Збройних силах України.  Про це повідомила голова Комітету з питань соцполітики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова.
https://varta1-com-ua.cdn.ampproject.org/v/s/varta1.com.ua/amp/u-radi-utochnili-skilki-v-ukrayini-ie-viyskovih-pensioneriv-do-60-rokiv-yaki-ne-sluzhat-ta-ne-pracyuyut_376777.html?amp_gsa=1&amp_js_v=a9&usqp=mq331AQIUAKwASCAAgM%3D#amp_tf=%D0%94%D0%B6%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%BB%D0%BE%3A%20%251%24s&aoh=17154093884465&referrer=https%3A%2F%2Fwww.google.com&ampshare=https%3A%2F%2Fvarta1.com.ua%2Fnews%2Fu-radi-utochnili-skilki-v-ukrayini-ie-viyskovih-pensioneriv-do-60-rokiv-yaki-ne-sluzhat-ta-ne-pracyuyut_376777.html

150 тисяч це не багато.
Звідки ти взяв цифри у два рази більше?

І одразу друге питання. Не надоїло постійно лити лайно в бік України?
А та Третьякова - то зі служок?
   
Ув. Пане Турчинов. При всем моем к вам уважении. Вы утверждаете откровенную дич. 120 тыс в год. Это зарплата project manager.  Секретарь получает значительно меньше.
Хотя конечно же. Секретарь руководителя в Exxon Mobil. Возможно даже и больше получает.
   
Re: Зеленим треба ламати той совок. Пєнси.

У військового пенсіонера шанси стати штурмовиком 0
А у Тараса що ніколи не тримав жодного разу зброї стати штурмовиком навіть якщо йому 50 легко.
Тарасами нас називають кацапи по аналогії, як ми їх Ваньками.
Куди не тронь, з тебе лізе кацап.
   
Re: Зеленим треба ламати той совок. Пєнси.

А та Третьякова - то зі служок?
Звідки мені знати?
Дописувач навів цифри , які не відповідають дійсності.
   
Re: Зеленим треба ламати той совок. Пєнси.

367 тысяч військових це з тими що десь працюють.
До 60
А всього з тими хто за шістдесят їх 540 тис
Ага, то вже десь працюють. Те добре.
А нащо ти плюсуюш ще тих, хто старше 60? Щоби що?
   
Re: Зеленим треба ламати той совок. Пєнси.

Да не. Не вернусь. Работа хороша я и жены и у меня. Капает по 30 тыс в год долл. на личные пенсионные. Вопрос образования детей так же. Они уже не смогут в Украине.
До пенсии 67 лет. Здесь.
А дальше посмотрим. Может и приеду.  Но это еще почти 25 лет )))

Нихуя себе жизнь у инвалидов. Оказывается их можно вывезти на другой континент, оказывается они могут учиться на другом языке, оказывается оба родителя могут работать. Понятно откуда в Киеве среди детей их выросло за год на 22%. Папочки готовят себе соломку. :weep:
   
Re: Зеленим треба ламати той совок. Пєнси.

Дмхз. Щоб ніщо. Не подобається імʼя Тарас.
Аналогія в тебе з кацапами. Буду писати інше імя. Щоб тобі спокійніше було.
   
Re: Зеленим треба ламати той совок. Пєнси.

Кекс не заздрь. Діти не інваліди. Я вже писав.
   
Re: Зеленим треба ламати той совок. Пєнси.

Звідки мені знати?
Дописувач навів цифри , які не відповідають дійсності.
Та хто зна, де правда, якщо то та відома служка. Вона подасть те, що вигідно ОПі. Чи в зелених колись була правильна статистика?
   
Re: Зеленим треба ламати той совок. Пєнси.

Заздрити дітним.  :laugh: Але ж писали, що виїхали через дитину інваліда, а тепер виявляється, що банальний хабарник.
   
Re: Зеленим треба ламати той совок. Пєнси.

Кекс я писав що в родині інвалід. А не те що діти інваліди. Є ще батьки.  Не чув про таке?
   
Re: Зеленим треба ламати той совок. Пєнси.

Дмхз. Щоб ніщо. Не подобається імʼя Тарас.
Аналогія в тебе з кацапами. Буду писати інше імя. Щоб тобі спокійніше було.
Не бреши. Нічого не робиться, щоби ніщо.
Ти хочеш показати, як багато військових не на війні.
Виявляється не більше ніж 150 тисяч і то ми не знаємо чим вони зайняті.
Визнай, що ти отримуєш задоволення вишукуючи зраду.
   
Re: Зеленим треба ламати той совок. Пєнси.

Кекс не заздрь. Діти не інваліди. Я вже писав.

то як ти виїхав?
   
Re: Зеленим треба ламати той совок. Пєнси.

Ув. Пане Турчинов. При всем моем к вам уважении. Вы утверждаете откровенную дич. 120 тыс в год. Это зарплата project manager.  Секретарь получает значительно меньше.
Хотя конечно же. Секретарь руководителя в Exxon Mobil. Возможно даже и больше получает.
Здається, що Австралійські долари вдвічі дешевші за американські… чи я помиляюся?
   
Re: Зеленим треба ламати той совок. Пєнси.

1.5 курс. Був 1.3
   
Re: Зеленим треба ламати той совок. Пєнси.

Та хто зна, де правда, якщо то та відома служка. Вона подасть те, що вигідно ОПі. Чи в зелених колись була правильна статистика?
Давайте посилання на інші дані і будемо шукати правду.
До речі, чому дописувач не дав посилання звідки його данні?
Чому вас влаштувало, що його слова нічим не підкріплені?
   
Re: Зеленим треба ламати той совок. Пєнси.

Garri вище написано
   
Re: Зеленим треба ламати той совок. Пєнси.

Кекс я писав що в родині інвалід. А не те що діти інваліди. Є ще батьки.  Не чув про таке?

Так ви ж на повну працюєте. Куди інвалід дівся за яким треба наглядати? Хтось тут вже таку схему описував: аж з Криму інваліда виписали, а потім назад відправили. План надійний як швейцарський годинник.
   
Re: Зеленим треба ламати той совок. Пєнси.

Дмхз ти про своє пишеш. Ти хочеш своїм внутрішнім світом описати що я відчуваю. Проблема в тобі. Бо я такого не відчуваю.
   
Re: Зеленим треба ламати той совок. Пєнси.

Давайте посилання на інші дані і будемо шукати правду.
До речі, чому дописувач не дав посилання звідки його данні?
Чому вас влаштувало, що його слова нічим не підкріплені?
Та мене нічого не влаштовувало. І не так важливо, скільки їх є. Все одно багато. Питання, чому влада їх прикриває? Військових, які б мали йти в перших рядах. І навіть пенси могли б пригодитися десь. Все ж вивчені на це.
   
Re: Зеленим треба ламати той совок. Пєнси.

Та мене нічого не влаштовувало. І не так важливо, скільки їх є. Все одно багато. Питання, чому влада їх прикриває? Військових, які б мали йти в перших рядах. І навіть пенси могли б пригодитися десь. Все ж вивчені на це.
Незграбно ти дала задню. Чомусь щодо цифр Шніперсона у тебе питань і сумнівів не виникло.
То на кого ти тут працюєш, ЛАРТО?
   
Re: Зеленим треба ламати той совок. Пєнси.

Незграбно ти дала задню. Чомусь щодо цифр Шніперсона у тебе питань і сумнівів не виникло.
То на кого ти тут працюєш, ЛАРТО?
Воно завжди працювало на себе: влада прийде та відійде, а ларті треба їсти ікорку.Просто воно ,соррі,гораздо розумніша від тебе.. Соррі. Ось ти зараз у німців, а воно - у місті Лева. Була тута завжди! І буде!
Туморроц прибульці зметуть усю владу на Землі.Дуже багато загине. Хтось втече в антарктиду... А хтось - ну ти розумієш, - залишиться знову живий та цілий у місті лева... Бо ж треба комусь донести наказ нових до тубильців..
Вже вкурила? Щасти тобі та твоій доні
   
Re: Зеленим треба ламати той совок. Пєнси.

Дмхз ти про своє пишеш. Ти хочеш своїм внутрішнім світом описати що я відчуваю. Проблема в тобі. Бо я такого не відчуваю.
Нет, я пишу про твое. Как твои дописи виглядають.
Я предполагаю, что 24.02 многих обзвонили с предложением. Кто то сказал да и прибыл в военкомат или куда там положено, кто то сказал нет. И вот те, которые сказали нет, они подлежат призыву не более, чем любой другой гражданин страны.
Ты пытаешься сказать, что военные пенсионеры должны стране больше , чем кто либо другой.
   
Re: Зеленим треба ламати той совок. Пєнси.

Нет, я пишу про твое. Как твои дописи виглядають.
Я предполагаю, что 24.02 многих обзвонили с предложением. Кто то сказал да и прибыл в военкомат или куда там положено, кто то сказал нет. И вот те, которые сказали нет, они подлежат призыву не более, чем любой другой гражданин страны.
Ты пытаешься сказать, что военные пенсионеры должны стране больше , чем кто либо другой.
Вони були на утриманні держави як військові так але життя. Жили з наших податків, а тепер, коли війна, вони кажуть, що в 40 років вже на пенсії? То нащо нам такі військові?
   
Re: Зеленим треба ламати той совок. Пєнси.

Вони були на утриманні держави як військові так але життя. Жили з наших податків, а тепер, коли війна, вони кажуть, що в 40 років вже на пенсії? То нащо нам такі військові?
Виправляю дурнуватий редактор:
… як військові ціле життя.
   
Re: Зеленим треба ламати той совок. Пєнси.

Дмхз військові пенсіонери нікому нічого не винні.)))
Я вам нічого не должен!!
Я выше писал. Они подлежат мобилизации. Но не в штурмовики а в штаб ))
В соответствии с должностью и специальностью.
А вот простой человек такими правами не наделен.
Пойдет на штурм даже если никогда не ходил
Обучат конечно.  Но не очень
   
Re: Зеленим треба ламати той совок. Пєнси.

Да не. Не вернусь. Работа хороша я и жены и у меня. Капает по 30 тыс в год долл. на личные пенсионные. Вопрос образования детей так же. Они уже не смогут в Украине.
До пенсии 67 лет. Здесь.
А дальше посмотрим. Может и приеду.  Но это еще почти 25 лет )))
ХЗ что за 25 лет может случиться. Австралия будет воевать с КНР.
   
Re: Зеленим треба ламати той совок. Пєнси.

Дмхз військові пенсіонери нікому нічого не винні.)))
Я вам нічого не должен!!
Я выше писал. Они подлежат мобилизации. Но не в штурмовики а в штаб ))
В соответствии с должностью и специальностью.
А вот простой человек такими правами не наделен.
Пойдет на штурм даже если никогда не ходил
Обучат конечно.  Но не очень
перевчимо на що треба,  серед екс-мусорів та екс-нєвєбєнно-ваєнних є нормальні українці. Воюють.
Танкісти стали протитанкістами, піхота навіть в артилерії воює.
   
Re: Зеленим треба ламати той совок. Пєнси.

треба повністю скасувати всі пільги та пенсії в Україні, повністю
і ввести єдину соціальну допомогу по досягненню 65 років та інвалідам 1ї та 2ї групи
все
крапка

розмір єдиної соціальної допомоги прирівняти до мінімального розміру оплати праці, для всіх, крім інвалідів війний та тих силовиків, що стали інвалідами в результаті виконання службових обов*язків - тут в потрійному розмірі.

ВСЕ.

Давайте перевіримо, що ж буде, в мене теща з тестем пенсіонери далеко за 65 років, зараз на двох мають 9 000 грн. пенсії, пільгами з проїзду чи субсидіями не користуються, живуть в селі. Для них зараз така реформа це підвищення пенсії до 16 000 грн на двох

розганяємо нафіг весь пенсійний фонд і всі відділи пільг та субсидій і маємо просту, та зрозумілу систему
а для тих, хто хоче більше - запускаємо в Україну іноземні пенсійні фонди державні та приватні на умові інвестувати не менше 50% зібраних коштів в Україні. ВСЕ
   
Re: Зеленим треба ламати той совок. Пєнси.

шукачі ідеалу вибирають голопоротьку і сйопують
я вас умоляю :gigi:
я за Зе не голосовала,
но не голосовала бы и за Трампа, Берлускони, Макрона и далее везде
кругом голопоротьки вот народ и мечется
понять и простить ;)
   
Re: Зеленим треба ламати той совок. Пєнси.

Дмхз військові пенсіонери нікому нічого не винні.)))
Я вам нічого не должен!!
Я выше писал. Они подлежат мобилизации. Но не в штурмовики а в штаб ))
В соответствии с должностью и специальностью.
А вот простой человек такими правами не наделен.
Пойдет на штурм даже если никогда не ходил
Обучат конечно.  Но не очень

а тут все ще простіше
кожен громадянин України повинен отримувати лист, в якому буде два бланки

1 - згода проходити службу у ЗСУ на посаді та у звані, яке буде повідомлене у ТЦК не залежно від попередніх звань та вислуги. Відповідно відразу повістка на проходження ВКЛ.
2 - відмова від громадянства України з відповідною відмовою від роботи на державній службі, у силових структрурах, на виборних посадах, з відмовою від права обирати та бути обраним, від безкоштовної освіти та медичиної допомоги. З отриманням картки особи без громадянства.
крапка

одне додаткове правило, всім депутатам, всіх рівнів, всім силовикам всіх рівнів, всім державним службовцям, та їх дітям, онукам, дружинам, братам та сестрам, дані листи вручаються в режимі прямої трансляції по ТВ і вибір вони роблять тут же, під камеру.
починаємо з Президента і всіх депутатів ВРУ, міністрів та  їх заступників, ГПУ і т.д.

половина з тих, що погодилась служити іде відразу до ЗСУ без броні та відмазок, ну хіба ВКЛ визнає не придатним, але тоді - не можеш служити + не можеш працювати

дуже хочу побачитит таку трансляцію з міської ради, з вру, з обласної ради, з прокуратури і т.д.

думаю половина відмовиться від громадянства - і це чудово, бо вони не будуть голосувати  і лізти з депутати

мають служити і жінки і чоловіки, тому в першу чергу приносять такий лист першій леді, бо Президент вже типу служить головнокомандуючим. Далі всій опі і ВРУ.
   
Nik02121971
дуже розумно
але ніхто не піде на це в Україні

країна обирає популізм
   
Re: Зеленим треба ламати той совок. Пєнси.

Ларта. Так вони і змінюють закони. Але виключно в радянських традиціях. Захищаючи саму систему. Переводячи стрілки відповідальності на простих людей. Причому ця карательно репресивна машина затроне лише бідних. На інше влада не здатна. Потрібні вибори. Але їх не буде до кінця війни. І я не впевнений що відмінять військовий стан після війни. Можуть на пару років потримати. Одні профіти для влади.
Біда українців в тому, що керує ними не обрана ними влада, а призначенці мафіозної системи.
Державні, комунальні та всі інші інституції в нас є лише надбудовою корупційних потоків, про безперебійне функціонування яких там мусять піклуватися понад усе. Кожен відступник знищується, а не згодні брати та давати вважаються там профнепридатними за замовчуванням.
Боротися з таким немає сенсу, бо сама ця "боротьба" виявляється щоразу частиною тієї ж корупційної машини.
Усе це має шанс бути знищеним лише одним всеохопним ударом згори за максимальної підтримки і спонукання ззовні. І як не дивно, ця війна може тому сприяти.
Тільки де ті ударники?
   
Re: Зеленим треба ламати той совок. Пєнси.

Турчинов. Привет. НИКОГДА.
Так ти бачу і на форум ненадовго заглянув.  :D
   
Re: Зеленим треба ламати той совок. Пєнси.

Nik02121971
дуже розумно
але ніхто не піде на це в Україні

країна обирає популізм

тому єдиний шлях, після перемоги
повне перезаснування держави
оголошення УНР, що буде наступником не УРСР, а саме УНР
що москалі окупували в 1918-1919 роках

і вже виходячи з цього, нова конституція і т.д.
   
Re: Зеленим треба ламати той совок. Пєнси.

Біда українців в тому, що керує ними не обрана ними влада, а призначенці мафіозної системи.
Державні, комунальні та всі інші інституції в нас є лише надбудовою корупційних потоків, про безперебійне функціонування яких там мусять піклуватися понад усе. Кожен відступник знищується, а не згодні брати та давати вважаються там профнепридатними за замовчуванням.
Боротися з таким немає сенсу, бо сама ця "боротьба" виявляється щоразу частиною тієї ж корупційної машини.
Усе це має шанс бути знищеним лише одним всеохопним ударом згори за максимальної підтримки і спонукання ззовні. І як не дивно, ця війна може тому сприяти.
Тільки де ті ударники?

ну вашу ж дивізію

а хто обирає?

оберіть нормального мера і міську раду, для початку.
   
Re: Зеленим треба ламати той совок. Пєнси.

ну вашу ж дивізію

а хто обирає?

оберіть нормального мера і міську раду, для початку.
Це неможливо. Система знищить некорумпованого кандидата заздалегідь, або корумпує.
Інших варіантів окрім - усе одним ударом з самого верху - не існує.
   
Re: Зеленим треба ламати той совок. Пєнси.

Це неможливо. Система знищить некорумпованого кандидата заздалегідь, або корумпує.
Інших варіантів окрім - усе одним ударом з самого верху - не існує.

і як це ми вже 6 го мера маємо з 1991 року
і кожен наступний краще попереднього
і міську та обласну раду ротуємо успішно
і громадський контроль за бюджетом

і ось таке ведемо

https://t.me/ternopiloblvidkat

і як це ми у 1990 році обрали таку міську раду, що при кдб, урср, мвд і т.д., вона повним складом проголосувала за зняття пам*ятника ульянову  і не просто проголосували, але і довели до кінця




   
Re: Зеленим треба ламати той совок. Пєнси.

Та хто зна, де правда, якщо то та відома служка. Вона подасть те, що вигідно ОПі. Чи в зелених колись була правильна статистика?
третякова - не тільки відома служка(діти браковані це її перл), а ще й відома страхувальниця АСКА, ПРОСТО життя (з рос.капіталом)
тому й світогляд її відповідний - зменьшити витрати на страхування .



   
Re: Зеленим треба ламати той совок. Пєнси.

і ввести єдину соціальну допомогу по досягненню 65 років та інвалідам 1ї та 2ї групи
все
крапка
давай вгадаю. Ти ФОП і весь час платив мінімальний соціальний внесок.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія