Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Разочарование.

Разочарование.

Пацаны мы уже 2 года ,смените нас,если есть совесть патриотическая .
   
Re: Разочарование.

Пацаны мы уже 2 года ,смените нас,если есть совесть патриотическая .

На жаль совісті нема. Тому що якщо розібратися з позиції совісті то аргументи типу  "я багатодітний батько" (досить багато багатодітних пішли добровольцями) чи "я заброньований бо піпець потрібний для економіки" (багато тих хто має право на бронь воюють) чи "я піпець крутий ФОП і податковій без мене ніяк" (бізнесменів власників не просто лотка на ринку теж дофіга воює) ніяк не проходть. І можна сказати що ухлянт кожен хто не інвалід . Все решта бла бла.
   
Re: Разочарование.

І можна сказати що ухлянт кожен хто не інвалід
Инвалиды тоже воюют, есть такие.
Только тут сложнее.
Если ты в армии, но не на фронте, вроде тоже не совсем не ухилянт. Чем тот же Шабунин, который на бумаге служил , не ухилянт? То же ведь считает что важное дело делает, коррупцию борет), никто кроме него.
А если идти по принципу "служу где поставили", так и забронированные не ухилянты.
Врачам вообще особой разницы нет, в погонах ты или нет.
Если непосредственной эвакуацией и помощью на ее этапах не занимаешься.


Останнє редагування: 14 лютого 2024 23:22:37 від Billi
   
Re: Разочарование.

На жаль совісті нема. Тому що якщо розібратися з позиції совісті то аргументи типу  "я багатодітний батько" (досить багато багатодітних пішли добровольцями) чи "я заброньований бо піпець потрібний для економіки" (багато тих хто має право на бронь воюють) чи "я піпець крутий ФОП і податковій без мене ніяк" (бізнесменів власників не просто лотка на ринку теж дофіга воює) ніяк не проходть. І можна сказати що ухлянт кожен хто не інвалід . Все решта бла бла.

Якби державі не були потрібні певні професії в тилу, то вона б не давала бронь, так що не треба тут пересмикувати.
   
Re: Разочарование.

Якби державі не були потрібні певні професії в тилу, то вона б не давала бронь, так що не треба тут пересмикувати.
В том и вопрос, кто хочет именно на фронт, идёт на фронт.
Но клеймить остальных ухилянтами не совсем получается тоже.
Слишком простое деление , на добровольцев и ухилянтов.
   
Re: Разочарование.

Инвалиды тоже воюют, есть такие.
Только тут сложнее.
Если ты в армии, но не на фронте, вроде тоже не совсем не ухилянт.
А если идти по принципу "служу где поставили", так и забронированные не ухилянты.
Врачам вообще особой разницы нет, в погонах ты или нет.
Если непосредственной эвакуацией и помощью на ее этапах не занимаешься.

На рахунок інвалідів тут треба виходити з позиції яка з нього користь. Чи навпаки непотрібне навантаження на тих хто поряд. Тому я б їх таки виключив. Реальний інвалід навіть третьої групи в переважній більшості хвора людина. Щодо лікарів. Я думаю їх якраз достатньо. Треба якраз тих хто на полі бою займається евакуацією і наданням екстренної допомоги.
   
Re: Разочарование.

Якби державі не були потрібні певні професії в тилу, то вона б не давала бронь, так що не треба тут пересмикувати.

Питання не в тому потрібні чи ні. Мова за добровольців.Щоб здійснити ротацію. А те що потрібні то так,дуже зручно.
   
Re: Разочарование.

Треба якраз тих хто на полі бою займається евакуацією і наданням екстренної допомоги.
Да. Это как правило не врачи.
   
Re: Разочарование.

 :dopovid: за гілку кацапською

скільки можна  :facepalm: 
   
Re: Разочарование.

:dopovid: за гілку кацапською

скільки можна  :facepalm: 
Кому?  :D
   
Re: Разочарование.
DBA

У женька та дімця знов плач ярославни… все тількі щоб не йти на фронт та інших повчати як треба. Держава, бронь, вавкі на попці…

Останнє редагування: 14 лютого 2024 23:47:31 від DBA
   
Re: Разочарование.

Да. Это как правило не врачи.

Як правило. Але з своїх колег знаю одного що якраз тим займався. Звісно як доброволець. В тому то і проблема що саме лікаря не пошлеш з кафедрою і званням. А фельдшерів не так багато. І займаються цим як правило люди взагалі не медики. Які просто пройшли підготовку. На скільки по воєнці пам*ятаю в  срср це були санінструкори. Зараз типу бойовий медик. Але суть та сама
   
Re: Разочарование.

Як правило. Але з своїх колег знаю одного що якраз тим займався. Звісно як доброволець. В тому то і проблема що саме лікаря не пошлеш з кафедрою і званням. А фельдшерів не так багато. І займаються цим як правило люди взагалі не медики. Які просто пройшли підготовку. На скільки по воєнці пам*ятаю в  срср це були санінструкори. Зараз типу бойовий медик. Але суть та сама
Плюс сейчас на бойце снаряжения и брони ещё килограмм 40-50. Нужны физически крепкие люди для эвакуации с поля боя.
   
Re: Разочарование.

Тезу - Людина завжди винна державі вже обговорювали?
Мені от цікаво, чому тему ухилянства більш за всіх полюбляють обговорювати тилові пацюки?
Коли вже ментів з прокулолами всіх гатунків мобілізують?
Вони в погонах? В погонах. Військове звання мають? Мають.
Чому свого часу йшли в менти? Був же вибір - зварювальник, токар, слюсар, водій...
Ні, пішли в менти. Ну і що тепер не так?
   
Re: Разочарование.

У женька та дімця знов плач ярославни… все тількі щоб не йти на фронт та інших повчати як треба. Держава, бронь, вавкі на попці…

Австралійске ТРО негодує)
   
Re: Разочарование.

Пацаны мы уже 2 года ,смените нас,если есть совесть патриотическая .

це кацапи так стогнуть?
   
Re: Разочарование.

Австралійске ТРО негодує)

Та в нього теж срака починає горіти через зростання напруженості в Азіатському регіоні  :gigi:
   
Re: Разочарование.
DBA

Та в нього теж срака починає горіти через зростання напруженості в Азіатському регіоні  :gigi:

Ти тута не відмазуйся, а піздуй на фронт. Твої позови захищати твою сраку усім світом, коли ти хуйнею кожен день займаєшся, не спрацюють. :laugh:
   
Re: Разочарование.

С фуяле ті, хто зїпався з Украхни. розказують кому що робити  :S
   
Re: Разочарование.
DBA

С фуяле ті, хто зїпався з Украхни. розказують кому що робити  :S

ну да, ну да... "австралійськи ковбасники заважають євгєше і дімцю мобілізувати фуповське населення та заважають вказувати західу що і як робити"  :facepalm1:
може шось у консерваторії?
є такий вираз на заході - lead by example.  От нехай покажуть - піздують на фронт, а потім вже разочоровуються та повчають що і як кому робити
   
Re: Разочарование.

А Ви коли до нас в окопи?
   
Re: Разочарование.

Пацаны мы уже 2 года ,смените нас,если есть совесть патриотическая .

а ти що в армії?
   
Re: Разочарование.

Ти тута не відмазуйся, а піздуй на фронт. Твої позови захищати твою сраку усім світом, коли ти хуйнею кожен день займаєшся, не спрацюють. :laugh:

Щось ти зранку якийсь агресивний  :gigi: День святого Валентина розчарував, мабуть  :weep:
   
Re: Разочарование.

Дімець, так що тебе стримує ?? Чому ти все ще удома ??
   
Re: Разочарование.

Австралійске ТРО негодує)

 :weep:
   
Re: Разочарование.
DBA

Дімець, так що тебе стримує ?? Чому ти все ще удома ??

він вже ж казав, йому орден треба за БОНЕВТІК.... це і так велике досягнення.
а міг би полосануть втекти у тайланд з чумоданом кєша.
   
Re: Разочарование.

він вже ж казав, йому орден треба за БОНЕВТІК.... це і так велике досягнення.
а міг би полосануть втекти у тайланд з чумоданом кєша.

Міг би - втік би )))
Значить - не зміг )
   
Re: Разочарование.
DBA

А Ви коли до нас в окопи?

а я свою персональну ситуацію вже давно повідомив, не хвилюйся.
в мене совість чиста та доєбаться ні до чого нема.  та нікого не повчаю, а лише макаю іноді лютих ухилянтів у іхнє ж гавно, коли вони когось повчають як воювати та як допомагати.
   
Re: Разочарование.

Я хз за Вашу ситуацію, але повчати когось, покинувши Україну, -нах треба. Є ще багато таких, ТС, той, що польский, наприклад. Так шо, Ви не один.
Єднайтеся, браття
   
Re: Разочарование.

На рахунок інвалідів тут треба виходити з позиції яка з нього користь. Чи навпаки непотрібне навантаження на тих хто поряд. Тому я б їх таки виключив. Реальний інвалід навіть третьої групи в переважній більшості хвора люди
от-от
я коли ще в 2014 хотів записатися в добробат - мені пояснили що я буду лише тягарем для своїх побратимів зі своїм здоров'ям
можна звичайно ще служити при штабах чи тцк але там як правило всі місця зайняті потрібними людьми і здати свої місця інвалідам пійшовши на фронт вони якось не поспішають
   
Re: Разочарование.

Дімець, так що тебе стримує ?? Чому ти все ще удома ??
слабі вони та броня - тримають трудовий фронт :vinsent: 
   
Re: Разочарование.

На жаль совісті нема. Тому що якщо розібратися з позиції совісті то аргументи типу  "я багатодітний батько" (досить багато багатодітних пішли добровольцями) чи "я заброньований бо піпець потрібний для економіки" (багато тих хто має право на бронь воюють) чи "я піпець крутий ФОП і податковій без мене ніяк" (бізнесменів власників не просто лотка на ринку теж дофіга воює) ніяк не проходть. І можна сказати що ухлянт кожен хто не інвалід . Все решта бла бла.
Совість нідочого, хтось народжується воїном, хтось математиком, хтось руками гарні речі робить з дерева чи металу. Крадіжки в МОУ, бруківка, розповіді про м'ясних командирів, воєнкомів на мерсах мотивують піздєц як.
   
Re: Разочарование.

Щось ти зранку якийсь агресивний  :gigi: День святого Валентина розчарував, мабуть  :weep:

Глянь як там відносяться до героїв економічного фронту,ну ти зрозумів про кого мова))). А то щось ти дуже радісний.


https://www.instagram.com/reel/C20D-GqiJVF/?igsh=bDA2YWc4NXVwY2Fh
   
Re: Разочарование.

Глянь як там відносяться до героїв економічного фронту,ну ти зрозумів про кого мова))). А то щось ти дуже радісний.


https://www.instagram.com/reel/C20D-GqiJVF/?igsh=bDA2YWc4NXVwY2Fh
Кожен знаходить те що шукає, бджола мед, зелена муха відповідно щось інше....
   
Re: Разочарование.

Пацаны мы уже 2 года ,смените нас,если есть совесть патриотическая .
Вам сюда. https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139668.0 Там вам обяснят кто должен воевать.
   
Re: Разочарование.
TC

На жаль совісті нема. Тому що якщо розібратися з позиції совісті то аргументи типу  "я багатодітний батько" (досить багато багатодітних пішли добровольцями) чи "я заброньований бо піпець потрібний для економіки" (багато тих хто має право на бронь воюють) чи "я піпець крутий ФОП і податковій без мене ніяк" (бізнесменів власників не просто лотка на ринку теж дофіга воює) ніяк не проходть. І можна сказати що ухлянт кожен хто не інвалід . Все решта бла бла.

Цікаво, а пан Тернополянин яку думку має з приводу того скільки хвилин він буде жити якщо доведеться йому попрацювати на обслуговуванні магістральних електро-мереж? Де сотні тисяч вольт напруги, бувають і мільйони ампер току.
   
Re: Разочарование.

бувають і мільйони ампер току.
Яка ж напруга на такій леп?
   
Re: Разочарование.

Яка ж напруга на такій леп?
ТС у нас універсальний спеціаліст. Досконало знає все про все.
Якщо мова про магістральні мережі, то це 330 кВ і вище.
   
Re: Разочарование.

Якщо мова про магістральні мережі, то це 330 кВ і вище.
ОГО. 330 гігават, як мінімум. Нівроку грубі дроти мають бути на такій мережі. 8-)
   
Re: Разочарование.

ОГО. 330 гігават, як мінімум
Так отож. Це в рази більше, ніж встановлена потужність всіх електростанцій України в найкращі часи.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія