Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гарні новини з Конгресу

Re: Гарні новини з Конгресу

Я був у Кьолні - нормальне місто) але ти вже почав порівнювати свій сарай з квартиркою)
Ти спочатку відмий своїх дітей, дебіл - а, забув, колір шкіри не відмивається) є креми - бачив у вьєтнамі жінки мажуться щоб бути білішими - спробуй)

Козлодоев, не нервничай, ты уже не помнишь, что писал выше. :) Сравнивать начал ты. :) Какой цвет кожи, какие вьетнамки? :) Козлодоев, ты уныл и вял. :)
   
Re: Гарні новини з Конгресу

А ти ватне гівно, таким і помреш, один на чужині)
І що далі? Давай уже краще про хуй і синагогу)

Козлодоев, ты скучен. :)
   
Re: Гарні новини з Конгресу
Ale

Підарок Але це суддєйсько-мусарський вишкребок. Наскирдував бабла на корупції, зараз предпенсійного віку.  То порода така безпринципна мусарська, яка буде служити будь-кому.  Починати служити новим хазяям йому вже пізно, то він і почєкуняє.
Я їм 1.5 року назад пояснював, що через зміну правлячих кіл допомога може згорнутися, та корупція і бєспрєдєл буде сприяти демонізації України. Воно орало, покуй на ті ваші вибори, великі дяді вже все порєшалі. Ну порєшалі так порєшалі, хулі. На Заході "сєлі-порєшалі" не працює, а працює демократія та інтереси, які дуже хиткі. Раз порєшалі, то допомога від США вже прийшла  :weep:
Ти і сюди бекати прийшов? В Бельгії ні з ким поговорити чи кіз не дають ібати? Зоошиза дістала чи оштрафували?)
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Ти і сюди бекати прийшов? В Бельгії ні з ким поговорити чи кіз не дають ібати? Зоошиза дістала чи оштрафували?)

Козлодоев, ты ещё и зоофил? :) Вот это поворот! :)
   
Re: Гарні новини з Конгресу
Ale

А шо несешь ты? :) Причём каждый день и регулярно? Это у тебя после визитов твоего "всё ещё живого" папаши или ты со своими детишками развлекаешься? :)
В тебе збочена фантазія - ось прочитай сам свій висер, - ти ібонутий?)
   
Re: Гарні новини з Конгресу

ООООООООО поповнення голосів у Конгресі  :gigi:

APRIL 10TH, 2024
votes by party
REPRESENTATIVE   STATE   DISTRICT
192. Lois Frankel   Florida   22
193. Jimmy Gomez   California   34

на сьогодні все. напрацювалися.
11 квітня почнуть херньой маятися зрання.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

В тебе збочена фантазія - ось прочитай сам свій висер, - ти ібонутий?)
Козлодоев, это твоя жизнь. :) Ничем тебе помочь не могу. :)
   
Re: Гарні новини з Конгресу
Ale

Да не был ты нигде дальше Велыкойи Дымэркы, Козлодоев. :)
Я був більш ніж в 60 країнах світу, а ти хоч виізжав з Пенсильванії?) на морі був?)
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Я був більш ніж в 60 країнах світу, а ти хоч виізжав з Пенсильванії?) на морі був?)

Козлодоев, максимум где ты мог быть, это в очереди в собес. :)
   
Re: Гарні новини з Конгресу
Ale

Козлодоев, не нервничай, ты уже не помнишь, что писал выше. :) Сравнивать начал ты. :) Какой цвет кожи, какие вьетнамки? :) Козлодоев, ты уныл и вял. :)
Винуватий що в тебе діти мулати теж я? Ходити в синагогу теж я їх заставив? Може і обрізання тобі теж я робив?)  Ти єбонувся?) не перекладай свою відповідальність на інших - топи мазутом чисть вигрібну яму. Будь мужиком - не ний)
   
Re: Гарні новини з Конгресу
Ale

Козлодоев, ты скучен. :)
Це тобі таке дружина каже? - пиляй роги)
Ти скільки разів фільм «асса» дивився? Тебе заїло? Попроси пігулки у інанни)
   
Re: Гарні новини з Конгресу
Ale

Козлодоев, ты ещё и зоофил? :) Вот это поворот! :)
Єбеш кіз ти на пару з рашидом а зоофіл я?
Ти єбонат?
Я не люблю тварин і чурок)
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Козлодоев, ты ещё и зоофил? :) Вот это поворот! :)

Ідьот одінокій старік Козлодоєв
Пронирлівий как свірістєль.
Желаєт і хочєт старік Козлодоєв
Залєзть к любой бабє в постєль

Він, до речі, був з візитом в Кьольні. Тут не піздить. В Великій Димерці у нього "асабняк" з газом. По-багатому, пшонка-стайл. Зараз тусить в квартирі на Подолі, де він курить на балконі під час ракетних атак :) Якісь зафіксований на гомосячо-сексуальних жартах та образах. Чомусь вважає це кумедним та дотепним. Як вся українська "елітка" думає, що весь світ їм щось чомусь винен.
   
Re: Гарні новини з Конгресу
Ale

Козлодоев, это твоя жизнь. :) Ничем тебе помочь не могу. :)
Собі допоможи - для початку забери дочку з синагоги) а краще переїдь в місто, а то скоро з єнотами почнеш розмовляти чи англійську забудеш від сидіння на фупі, баран)
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Винуватий що в тебе діти мулати теж я? Ходити в синагогу теж я їх заставив? Може і обрізання тобі теж я робив?)  Ти єбонувся?) не перекладай свою відповідальність на інших - топи мазутом чисть вигрібну яму. Будь мужиком - не ний)

Козлодоев, свои фантазии о 60 странах, мулатах и их членах, ритуалы обрезания, мазуты, выгребные ямы, свои зоофильско-педофильские приключения оставь для соответствующих форумов. :) Здесь о политике. :) Или тебе поставили условие обрезания для приёма в Израиль, обрезали и всё равно не приняли? :) Пичалька... :)
   
Re: Гарні новини з Конгресу
Ale

Козлодоев, максимум где ты мог быть, это в очереди в собес. :)
Я навіть не знаю що це таке - ти туди ходив чи тебе туди водили?)
Не плигай- не доплигнеш, ти бомж з пенсильванських єбєнєй з паспортом СРСР - це твій потолок)
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Єбеш кіз ти на пару з рашидом а зоофіл я?
Ти єбонат?
Я не люблю тварин і чурок)

 :lol:  :lol:  :lol:

Тільки стібуцця з тебе хлопці з українським корінням, а ти на чурках зациклився.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Собі допоможи - для початку забери дочку з синагоги) а краще переїдь в місто, а то скоро з єнотами почнеш розмовляти чи англійську забудеш від сидіння на фупі, баран)

Моя дочка ходит в прекрасную школу, четыре ученика на учительницу. :) Тебе так не жить. :)
   
Re: Гарні новини з Конгресу
Ale

Ідьот одінокій старік Козлодоєв
Пронирлівий как свірістєль.
Желаєт і хочєт старік Козлодоєв
Залєзть к любой бабє в постєль

Він, до речі, був з візитом в Кьольні. Тут не піздить. В Великій Димерці у нього "асабняк" з газом. По-багатому, пшонка-стайл. Зараз тусить в квартирі на Подолі, де він курить на балконі під час ракетних атак :) Якісь зафіксований на гомосячо-сексуальних жартах та образах. Чомусь вважає це кумедним та дотепним. Як вся українська "елітка" думає, що весь світ їм щось чомусь винен.
Теж любитель фільму асса?
Я ж писав що переїхав, тож вже на Печерську)
І взагалі вівцейоб - здрисни з гілки, іди сухофрукти продавай чи чим вам там положено займатись)
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Ідьот одінокій старік Козлодоєв
Пронирлівий как свірістєль.
Желаєт і хочєт старік Козлодоєв
Залєзть к любой бабє в постєль

Він, до речі, був з візитом в Кьольні. Тут не піздить. В Великій Димерці у нього "асабняк" з газом. По-багатому, пшонка-стайл. Зараз тусить в квартирі на Подолі, де він курить на балконі під час ракетних атак :) Якісь зафіксований на гомосячо-сексуальних жартах та образах. Чомусь вважає це кумедним та дотепним. Як вся українська "елітка" думає, що весь світ їм щось чомусь винен.

Да нет, щас сидит в засранных кальсонах в Велыкий Дымэрци. Приработок к пенсии на ФУПе. :)
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Теж любитель фільму асса?
Я ж писав що переїхав, тож вже на Печерську)
І взагалі вівцейоб - здрисни з гілки, іди сухофрукти продавай чи чим вам там положено займатись)

Козлодоев, не п***а. :) Твой айпишник видно. :)
   
Re: Гарні новини з Конгресу
Ale

Козлодоев, свои фантазии о 60 странах, мулатах и их членах, ритуалы обрезания, мазуты, выгребные ямы, свои зоофильско-педофильские приключения оставь для соответствующих форумов. :) Здесь о политике. :) Или тебе поставили условие обрезания для приёма в Израиль, обрезали и всё равно не приняли? :) Пичалька... :)
І яке відношення до політики має синагога про яку ти торочиш? А будинок на дві спальні? В тебе про політику - тільки паспорт СРСР. Де політика і де ти, хуєсос пенсильванський?)
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Теж любитель фільму асса?
Я ж писав що переїхав, тож вже на Печерську)
І взагалі вівцейоб - здрисни з гілки, іди сухофрукти продавай чи чим вам там положено займатись)

О, так в тебе зйомна хата. Ну тоді Трололо правий - ти справжній ніщєброд. Хруща на Кіквідзе зняв, типу щоб вважалося на Печерську?
   
Re: Гарні новини з Конгресу
Ale

:lol:  :lol:  :lol:

Тільки стібуцця з тебе хлопці з українським корінням, а ти на чурках зациклився.
Яке українське коріння ти маєш, сідєлєц? В тюрмі українській сидів?) трололо написав що українського громадянства не мав і українцем не є) ти - баран? Чи читати не вмієш?)
Іди єби кіз, зараз ніч - значить по вашим обичаям можна)
   
Re: Гарні новини з Конгресу
Ale

Моя дочка ходит в прекрасную школу, четыре ученика на учительницу. :) Тебе так не жить. :)
Ти опріділись - в школу, садок чи синагогу? Чотири ученика - школа для дебілів чи шо? )
Мнє так нє жить - це не ходити в школу?) що ти несеш дибіл?)
   
Re: Гарні новини з Конгресу
Ale

Козлодоев, не п***а. :) Твой айпишник видно. :)
Ще один хакер мамкін) і де я зараз?)
   
Re: Гарні новини з Конгресу

І яке відношення до політики має синагога про яку ти торочиш? А будинок на дві спальні? В тебе про політику - тільки паспорт СРСР. Де політика і де ти, хуєсос пенсильванський?)

Такое же, как и твои мечты о мужских хуйцах, мулатах, твои зоофило-педофильские фантазии и прочее, Козлодоев. Гуманитарку сегодня давали в школе или тебе пришлось в собес ехать? :)
   
Re: Гарні новини з Конгресу
Ale

О, так в тебе зйомна хата. Ну тоді Трололо правий - ти справжній ніщєброд. Хруща на Кіквідзе зняв, типу щоб вважалося на Печерську?
В мене кілька квартир в Києві)
А зйомка хата то у вас чурок де по двадцять чоловік сплять на полу) ти зараз живеш в такій?)
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Яке українське коріння ти маєш, сідєлєц? В тюрмі українській сидів?) трололо написав що українського громадянства не мав і українцем не є) ти - баран? Чи читати не вмієш?)
Іди єби кіз, зараз ніч - значить по вашим обичаям можна)

Козлодоєв, ти неуважно читаєш форум. Якби уважно читав, то знав би хто я. Вдягай кальсони, та вкладайся спатки.
   
Re: Гарні новини з Конгресу
Ale

Такое же, как и твои мечты о мужских хуйцах, мулатах, твои зоофило-педофильские фантазии и прочее, Козлодоев. Гуманитарку сегодня давали в школе или тебе пришлось в собес ехать? :)
О мужскіх хуйцах? В тебе шо хуєц? Ти якою мовою взагалі володієш, дебіл?)
Гуманітарка, союєс - життя було в тебе тяжке я дивлюся)
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Ти опріділись - в школу, садок чи синагогу? Чотири ученика - школа для дебілів чи шо? )
Мнє так нє жить - це не ходити в школу?) що ти несеш дибіл?)

Козлодоев, завидуй молча. :) Ибо ты не защитил школу своих детишек и сьебал. Теперь им приходится сидеть в классе на 40 человек и расти необразованными кретинами в силу своего генетического наследства, тебя тоись.
   
Re: Гарні новини з Конгресу
Ale

Козлодоєв, ти неуважно читаєш форум. Якби уважно читав, то знав би хто я. Вдягай кальсони, та вкладайся спатки.
Вівцейоб звичайний - що тут знати? Чи ти думаєш що ти особєнний?)
   
Re: Гарні новини з Конгресу

В мене кілька квартир в Києві)
А зйомка хата то у вас чурок де по двадцять чоловік сплять на полу) ти зараз живеш в такій?)

Козлодоев, не песди. У тебя есть только твои засранные кальсоны и бабушкина мазанка в Вэлыкий Дымэрци. :)
   
Re: Гарні новини з Конгресу

В мене кілька квартир в Києві)
А зйомка хата то у вас чурок де по двадцять чоловік сплять на полу) ти зараз живеш в такій?)

Конспіративних квартир? Ти туди кіз їбсти водиш?
Я мешкаю у власному будинку з садовою ділянкою. Бажаю і тобі мати такого.
   
Re: Гарні новини з Конгресу
Ale

Козлодоев, завидуй молча. :) Ибо ты не защитил школу своих детишек и сьебал. Теперь им приходится сидеть в классе на 40 человек и расти необразованными кретинами в силу своего генетического наследства, тебя тоись.
Чому заздрити - перерахуй?
Сараю на дві спальні в єбенях?
Паспорту СРСР?
Чорножопим дітям?
Синагозі?
Давай по порядку)
Якби ти не був ідіотом то знав би що в школах Києва зараз недобір по класам а не 40 чоловік, здогадайся чому) моя дочка вчиться закордоном і не при сінагозі а малий ходить у садок)
Давай краще про учітєльніцу на чотири єврея і про своє генетичне наслєдство - по завідуєш всім фупом)
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Вівцейоб звичайний - що тут знати? Чи ти думаєш що ти особєнний?)

Козлодоєв, ти якісь дуже передбачуваний. Вівці, їбсти, срака. Зоофіл - копрофаг чи копрофіл - зоофаг? Кажи, хто?
   
Re: Гарні новини з Конгресу
Ale

Конспіративних квартир? Ти туди кіз їбсти водиш?
Я мешкаю у власному будинку з садовою ділянкою. Бажаю і тобі мати такого.
Будинок з садовою ділянкою - це як?)
Ти обеурився чи що? Кіз ібеш ти, забув?
Ти і про дохлого абхаза забув?)
І як сидів забув? Тобі в Бельгії лоботомію зробили?)
   
Re: Гарні новини з Конгресу
Ale

Козлодоєв, ти якісь дуже передбачуваний. Вівці, їбсти, срака. Зоофіл - копрофаг чи копрофіл - зоофаг? Кажи, хто?
Звідки ти ці слова знаєш? Цікавився цією темою? І як?)
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Чому заздрити - перерахуй?
Сараю на дві спальні в єбенях?
Паспорту СРСР?
Чорножопим дітям?
Синагозі?
Давай по порядку)
Якби ти не був ідіотом то знав би що в школах Києва зараз недобір по класам а не 40 чоловік, здогадайся чому) моя дочка вчиться закордоном і не при сінагозі а малий ходить у садок)
Давай краще про учітєльніцу на чотири єврея і про своє генетичне наслєдство - по завідуєш всім фупом)

Козлодоев, ты выжил из ума. :) Ты не в Киеве, а в Велыкий Дымэрци, где школу разнесли вхлам из-за таких вот ссыкунов-сдрыстунов, шо сьебали вместо защиты родины. :) Я ж говорю - бедные дети. :) Одну мамка увезла за границу, бо ты педофил и приставал к ребёнку, остальным даже помыться негде. Это твоя жизнь, Козлодоев, а не выдумки о 100500 квартир в Киеве. :)
   
Re: Гарні новини з Конгресу
Ale

Ось цікаво - два єблана
Трололо - стверджує що ромадянином України не є і не був
Рашид - стверджує що відмовився від українського громадянства
Хулі вони роблять на українському політичному форумі?)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія