Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Увесь генштаб та ті хто з войнами боронив країну

трохи? А-а,  ну так, у Штатах можливо і менше  ніж трохи. А у мене тут, у Вкраїні, страх і депресняк починає пробуджуватися, не спиться і не хочиться їсти.  Заспокойте хто-небудь, скажіть, що це, повальна заміна керівництва ЗСУ,  така спеціальна стратегічна операція для дезінформації ворога і уже через кілька тижнів/місяць ЗСУ почнуть вибивати ворога за державні кордони України.
Маямі, пляж, рілакс… так.  Так що вибач, розумію тебе
   
https://focus.ua/voennye-novosti/625556-385-boevyh-vyletov-na-fronte-pogib-letchik-su-25-vladislav-rykov
 Дорожіть сімʼї Влада. Ми достатньо зібрали. Але таких як Влад мало на нашій землі. Нажаль його нема ((.  По ссилці є відкрита ссилка для допомоги. Всім дяка
   
та істерики не через кадрові зміни, а із-за тенденцій, результатів 5-річного керування країною, і методи кадрових змін.

Вчора провів вечір в чарівній компанії американців. Вони українського походження, але народжені в США.
Не дно, всі шестеро закінчили американські університети, четверо - лікарі, двоє - інженери.
Не Трампісти, навпаки всі категоричні прихильники Демпартіі США.

Найбільше їх цікавило, чому такі великі обсяги розкрадання, розбазарювання коштів.
Про це вони постійно чують в місцевих ЗМІ.

Я замахався відбиватись. Це, тут, на ФУПі, я можу дозволити собі висловлювати незадоволення тими чи іншими діями або бездіяльністю української влади.
В спілкуванні з громадянами інших держав я навпаки, фактично захищаю Зеленського.

Але, холєра, зараз, вже вранці сам собі задаю запитання: чому, курва його мама, фактично на початку третього року війни наша влада в іноземців асоціюється насамперед з крадівництвом?
Як і чому так сталось?
Чому ці українці не питають у свого американського правітєльства, чому копмлет спорядження солдата армії США коштує 70к$ як що в інтернетах те саме можна набрати в рази дешевше? А звнияйте, у них же лобізм а у нас корупція.
   
Каци теж кажуть влала нелегітивна, узурпатор, країна 404...
   
Буде ваш шашлик-2

 Конституція передбачає що за умов неможливості провести чергові вибори ВО Президента стає голова ВР.
 Якщо у ВР хтось має яйця і подасть, наприклад, запит у КС - може і не буде узурпації.
   
а петра олексійовича куди?

В
   
Re: Увесь генштаб та ті хто з войнами боронив країну

:-)o , зараз ти написав те, що народилося в твоїй пропитій свідомості самостійно чи знову як минулого разу притягнув готовий наратив кацапських пропагандонів? Тобі хоч кацапи за твій кал на пляшку дають?  :shuffle:

П.С. Цікаво: як кацапська алкашня собі уявляє "20 травня  шапіто має пійти, бо це буде узурпація"? Президент оголошує про перемогу, скасовує воєнний стан та оголошує вибори? Чи урочисто оголошує: "я втомився, я йду" i під бурхливі оплески кацапської алкашні та інших антиукраїнських тарасів передає булаву вилупку їхнього "ефективного переговорника"?  :gigi:

Коли шмурдяка з засобом від облисіння гахнеш грам 500 і не таке в уяві зявиться.
Але оскільки з алкаша Ванга як з гімна куля - нічого такого не буде.
   
Re: Увесь генштаб та ті хто з войнами боронив країну

Каци теж кажуть влала нелегітивна, узурпатор, країна 404...
Та це вже неважливо, як завариться каша у травні з "нелегітимністю" в тилу  то фронт не втримається, і це вже спокійно відбудеться навіть без втручання кацапів ... Тепер в тилу самі будуть одне одного рвати, все як в 17-21 р минулого сторіччя.  :-)o
   
Наєв, Забродський, Миронюк, Тарнавський- геть увесь генштаб по волі маленького узурпатора….ті, хто керував захистом країни особливо в перші місяці, коли переляканий бубочка вів перемовини з кацапнею. Ніхто вже не каже про Марченко, Шаптало,та про Кривоноса вже не кажемо. 20 травня  шапіто має пійти, бо це буде узурпація і все й так піде шкереберть. Давайте подивимось пару тижднів- місяць. Самі переконаєтеся, але у уйопків буде винен, звісно Порох, Захід , але не шапіто. Буде ваш шашлик-2.
+========================================+
Не набридло п*здіти? Чи конституцію не читав?
Назви ПІБ новообраного президента!
   
Каци теж кажуть влала нелегітивна, узурпатор, країна 404...
  Пан є шанувальником жабенят? ;o
   
Re: Увесь генштаб та ті хто з войнами боронив країну

В Показати зображення...
ти сраку хуйла пильнуй, яка в морозильній камері перебуває, за твоїми ж запевненнями
   
Тобі в сраку. Порох же ж тобі сере у штани, ублюдочне. Причому тут Порох? Геть узурпацію!
+================+
А де "узурпація"???
   
Re: Увесь генштаб та ті хто з войнами боронив країну

Конституція передбачає що за умов неможливості провести чергові вибори ВО Президента стає голова ВР.
 Якщо у ВР хтось має яйця і подасть, наприклад, запит у КС - може і не буде узурпації.

Це брехня. Нема такого в конституції.
   
ти сраку хуйла пильнуй, яка в морозильній камері перебуває, за твоїми ж запевненнями

Не моими
   
  Пан є шанувальником жабенят? ;o

Я за тріумфальне повернення Петра!  [ua]
   
та істерики не через кадрові зміни, а із-за тенденцій, результатів 5-річного керування країною, і методи кадрових змін.

Вчора провів вечір в чарівній компанії американців. Вони українського походження, але народжені в США.
Не дно, всі шестеро закінчили американські університети, четверо - лікарі, двоє - інженери.
Не Трампісти, навпаки всі категоричні прихильники Демпартіі США.

Найбільше їх цікавило, чому такі великі обсяги розкрадання, розбазарювання коштів.
Про це вони постійно чують в місцевих ЗМІ.

Я замахався відбиватись. Це, тут, на ФУПі, я можу дозволити собі висловлювати незадоволення тими чи іншими діями або бездіяльністю української влади.
В спілкуванні з громадянами інших держав я навпаки, фактично захищаю Зеленського.

Але, холєра, зараз, вже вранці сам собі задаю запитання: чому, курва його мама, фактично на початку третього року війни наша влада в іноземців асоціюється насамперед з крадівництвом?
Як і чому так сталось?
+============================================================+
Бо педрили разом з кацапами весь час брешуть про крадівництво.
І танки майже всі вкрали, і гармати покрали, і снаряди з набоями також...
   
Мар'яна дала розгорнуту характеристику новому складу командування.
Пошукайте у ФБ.
   
Мар'яна дала розгорнуту характеристику новому складу командування.

А Федина щось написала?
   
Ото Пороху треба було зразу вводити ВС і не допускати до виборів московських шлюх.
+===============================+
Потрох сам з "московських шлюх"...
   
Головне військовим пояснити, що ними командують жабенята, що верховний нелегітивний, всі його призначення нелегітивні і накази йоо нелегітивні.
Торді дійсно переможемо!  [ua]
   
Ото Пороху треба було зразу вводити ВС і не допускати до виборів московських шлюх.

Тоді Петро був би легітивним, не те що зелена жаба  :bueee:
   
Re: Увесь генштаб та ті хто з войнами боронив країну

+============================================================+
Бо педрили разом з кацапами весь час брешуть про крадівництво.
І танки майже всі вкрали, і гармати покрали, і снаряди з набоями також...
це американці, просто етнічно українського походження
Вони навіть не підозрюють про існування ФУПу, і навіть не переглядають хоча б поверхнево жодного з українських ЗМІ.
Варяться у власному американському соці.
   
Я за тріумфальне повернення Петра!  [ua]
+=====================+
А я - категорично проти!
   
Головне військовим пояснити, що ними командують жабенята, що верховний нелегітивний, всі його призначення нелегітивні і накази йоо нелегітивні.
Торді дійсно переможемо!  [ua]
+==========================+
Угу.... І хуйло в переможцях...
   
Я за тріумфальне повернення Петра!  [ua]
Чума ті обидва доми!
   
Конституція передбачає що за умов неможливості провести чергові вибори ВО Президента стає голова ВР.
 Якщо у ВР хтось має яйця і подасть, наприклад, запит у КС - може і не буде узурпації.
конституція цього не передбачає. А передбачає шо ВР призначає вибори. Жодна фракція проекту постанови не подавала.
   
Re: Увесь генштаб та ті хто з войнами боронив країну

все , боевые нормальные военные люди, норм замена
 Вольт ,прекрати истерить ,пора уже понять,
  что петро ваш на свалке, как и его бригадные
справа тут вже не в Петрі, справа сам розумієш в кому.
хочу бути оптимістом, але підсвідомість не дає... і Оман, чи навіть більше омана.
Змінити військове керівництво не зважаючи на обурення не тільки власного
суспільства, а навіть половини західного політикуму, це треба мати якісь вже
мафіозні домовленості навіть не знаю з ким.

Все вирішиться на суді над трампом
Якщо під "вибори" хуйла його виправдають, можете зливати воду і сушити весла,
кіна більше не буде.
   
Re: Увесь генштаб та ті хто з войнами боронив країну
TC

20 травня скінчиться влада Зеленського. Щоправда у рамках частину ФУПу. Але то таке. :rotate:
   
Це брехня. Нема такого в конституції.
Перечитав. Правда Ваша. Дякую.
   
конституція цього не передбачає. А передбачає шо ВР призначає вибори. Жодна фракція проекту постанови не подавала.

  І не подасть. Недаремно ж вони ОПЗЖ зберегли.
   
  Втім, маємо реальну політичну кризу.
  Бо пан Зеленський порушив усі негласні домовленості суспільства і влади.
   
Re: Увесь генштаб та ті хто з войнами боронив країну

20 травня скінчиться влада Зеленського. Щоправда у рамках частину ФУПу. Але то таке. :rotate:
І?
Вибори? Майдан? Військовий переворот? Інші варіанти? Голова ВРУ во Президента? :-)o
   
Re: Увесь генштаб та ті хто з войнами боронив країну

  Втім, маємо реальну політичну кризу.
  Бо пан Зеленський порушив усі негласні домовленості суспільства і влади.

Це хто так вирішив? Два десятки упоротих з ФУПу?
   
Re: Увесь генштаб та ті хто з войнами боронив країну

Чому ці українці не питають у свого американського правітєльства, чому копмлет спорядження солдата армії США коштує 70к$ як що в інтернетах те саме можна набрати в рази дешевше? А звнияйте, у них же лобізм а у нас корупція.
так своє ж не смердить
   
Re: Увесь генштаб та ті хто з войнами боронив країну

  Втім, маємо реальну політичну кризу.
  Бо пан Зеленський порушив усі негласні домовленості суспільства і влади.
він втрачає довіру суспільства, і це проблема.
А навесні 2022 року все було навпаки.
   
Я за тріумфальне повернення Петра!  [ua]


 :super:
   
він втратив довіру суспільства, і це проблема.
А навесні 2022 року все було навпаки.

А ты представляешь собой все суспильство?
   
Re: Увесь генштаб та ті хто з войнами боронив країну

Наєв, Забродський, Миронюк, Тарнавський- геть увесь генштаб по волі маленького узурпатора….ті, хто керував захистом країни особливо в перші місяці, коли переляканий бубочка вів перемовини з кацапнею. Ніхто вже не каже про Марченко, Шаптало,та про Кривоноса вже не кажемо. 20 травня  шапіто має пійти, бо це буде узурпація і все й так піде шкереберть. Давайте подивимось пару тижднів- місяць. Самі переконаєтеся, але у уйопків буде винен, звісно Порох, Захід , але не шапіто. Буде ваш шашлик-2.
Досить скиглити. Краще замисліться, які перспективи у нас в війні якщо корінним чином нічого не міняти? Проти країни, яка людськими і економічними ресурсами в багато разів переважає нас. Яка стрімкіше нас перелаштовує свою економіку на воєнні рейки, бо авторитарні утворення більш мають таку змогу. Яка поступово залучає військову допомогу інших авторитарних утворень(Китай, Іран, Півн. Корея). В умовах перспективи зменшення допомоги нам з боку Штатів та взагалі «втоми від війни» та згасання інтересу країн Заходу. Які в нас перспективи без узурпації влади, переформатування стратегії ведення війни, перелаштування економіки?що ви можете запропонувати? Нескінченні срачі та зрадойобства з метою повалення влади? Чи не на ворога ви працюєте?
   
які вибори під час війни?
   
Re: Увесь генштаб та ті хто з войнами боронив країну

А ты представляешь собой все суспильство?
авжеж.
В мене велика кількість родичів, друзів і просто знайомих в різних областях України.
А ти кого представляєш?
Гєнєрала СВР чи салавєюшку?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія