Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мєрзость, ти ще жива, тому що ми за це заплатили - ковбасниця хвупу

Татусь діє за правилом Трумпа: якщо без кінця повторювати одну і ту ж брехню, то вона може стати "правдою". Щоб поставити крапку в цій брехні: Хомі персонально ніхто нічого не давав. Всі гроші, які переказували хомі та натіві, моментально до копійки реєструвались у відповідній гілці. Потім все йшло на купівлю траків для ЗСУ. Хома висловлював вдячність усим хто бере участь в цій справі.

Я не розумію мотивацію Татуся, та його завзятість у просуванні цих нарративів. Заздрість чи що?
ні. Банальне зведення особистісних рахунків - просто, Хома колись мав необережність настоптати на фіст Папуся, а той - падлюка дуже мстива і злопамятна.
   
Хома колись мав необережність настоптати на фіст Папуся,
То я колись просив по соточці в нього, Слава Редько і пари інших істот. Визнаю, не треба було це робити.  :facepalm:

Як же Татусь може дати сотку на пікап, якщо він тримає оборону волмарту???
   
ЛТП, пояснюю для ТП. Пост ти написала давно, але я підняв тему цю зараз, бо був у бані - місяць. І саме в цей час ти його написала. Тому я аж ніяк не міг підняти цю тему раніше. По факту сьогодні перша субота після бані і є час і натхнення. Не скавчи.
   
То я колись просив по соточці в нього, Слава Редько і пари інших істот.

Ну я цей момент і маю на увазі коли пишу "заздрість"
   
За персональну гілку, за що ж.

Те що вона на лайно бложику щодня (!) робить персональні коментарі щодо шановних юзерів - ето другоє. Вона альфа, їй можна. Вам усім - страпон і на коліна вибачатися і плазувати!!!! 111

Якась сциклива Альфа. На пряму на зіткнення на ФУП виповзти сцить, бо зроблять швиденько низкоранговою, а сховалася десь в інтернетах за великим парканом у вигляді модерської кнопки та звідти подпьоздивае, а шоб хтось там якось дописував заліває грошами щоб утримати.
Ніфуя не альфа, сциклива та «любов за гроші». Якись тусклий пістец
   
Симптоматично як в цій гілці дописуть тільки "альянс")
Цікаво було б ковбасників почути.

Кому цікаво?Чи ти згоден з цим?Чи сам вважаєш що твоя баночка ікоркі та шолом врятували країну завдяки тебе?
   
читаю, цікаво, але - ніх.я не розумію!
Санта Барбара ховається.
   
Кому цікаво?Чи ти згоден з цим?Чи сам вважаєш що твоя баночка ікоркі та шолом врятували країну завдяки тебе?
ЛТП каже що всі повинні вставати на коліна і смоктати за цей щедрий донат.
   
То я колись просив по соточці в нього, Слава Редько і пари інших істот. Визнаю, не треба було це робити.  :facepalm:

Як же Татусь може дати сотку на пікап, якщо він тримає оборону волмарту???

В той час ти прославляв кацапську курву Інанну, і саме тому почав вимагати донати, це не додає тобі честі, навпаки показує, що ти не розбірливий і готовий за бабло на будь-що. Тебе попереджали, але ти продовжував рвати дупу за інанну, тепер не плач, ти нарвався на те за що боровся.
   
ЛТП каже що всі повинні вставати на коліна і смоктати за цей щедрий донат.

Ти сам казав те саме раніше

Жодної кацапської пропаганди у постах протона нема.

Давайте розбанюйте, або баньте і мене до купи.
   
Татусь діє за правилом Трумпа: якщо без кінця повторювати одну і ту ж брехню, то вона може стати "правдою".

Юкі, я ніколи не брешу, все що я кажу це чиста правда. І саме тому вона коле в очі.
А от ти зараз конкретно брешеш.

Я не розумію мотивацію Татуся, та його завзятість у просуванні цих нарративів.

Я пише про те, що треба мати в клепку в голові і не кидатись грудьми на амбразуру лише тому, що хтось дав троги грошей.
Хома сам виний в ому що рава дупу за інанну, тепер вигрібає, хоча його попереджали багато людей.
   
В той час ти прославляв кацапську курву Інанну, і саме тому почав вимагати донати, це не додає тобі честі, навпаки показує, що ти не розбірливий і готовий за бабло на будь-що. Тебе попереджали, але ти продовжував рвати дупу за інанну, тепер не плач, ти нарвався на те за що боровся.
:brunette: скажи, будь ласка, ти далбайоб?

Коли вона ще донатила, це гівняне нутро з неї ще тоді не лізло. Коли почало лізти, Хома почав обурюватися.

Почав Хома обурюватися такою її поведінкою, вона перестала донатити, вимагаючи від нього, щоб він відрікся від фупівських форумчанок. Хома відмовився. Вона за це із помсти ХОМІ перестала донатити на 54-у бригаду.

Спрашуваєцця: ДО ЧОГО ТУТ Хома для Серливого Бегемота, вилізшого з України в теплі канадські єбєня ???
   
Юкі, я ніколи не брешу, все що я кажу це чиста правда. І саме тому вона коле в очі.

 :laugh:

А от ти зараз конкретно брешеш.


Безкінечно повторювати фразу "Інанна дала гроші фомі" - це якраз і є просування брехливого нарративу. Один раз сказати - то просто збрехати. А казати це знову і знову - це просувати нарратив

Я пише про те, що треба мати в клепку в голові і не кидатись грудьми на амбразуру лише тому, що хтось дав троги грошей.
Хома сам виний в ому що рава дупу за інанну, тепер вигрібає, хоча його попереджали багато людей.

Це особиста справа кожного коли і на яку амбразуру кидатись грудьми. І якщо це кидання збільшість кількість траків в ЗСУ та врятує комусь життя - то я лише вітатиму його. Якщо ти цього не розумієш, Татусь, то мої тобі співчуття
   
ДО ЧОГО ТУТ
Тема не про мене, зауважу. А про систематичне приниження українських жінок і заклики до насильства. Все у першому скріншоті.
   
Ти сам казав те саме раніше

Ти далбайоб - 2???

на той час, тобто, станом на 05.10.2022 р в її висерах ще кацапської пропаганди і не було.
   
Юкі, я ніколи не брешу, все що я кажу це чиста правда. І саме тому вона коле в очі.
А от ти зараз конкретно брешеш.

Я пише про те, що треба мати в клепку в голові і не кидатись грудьми на амбразуру лише тому, що хтось дав троги грошей.
Хома сам виний в ому що рава дупу за інанну, тепер вигрібає, хоча його попереджали багато людей.
ти такий хитровиїбаний тільки тому, що тримаєш свої гнилі яйця в теплих амерських єбєнях. Коли мова йде про Україну, яка вмивається кровю, гроші не пахнуть, але до пори, до часу. Таку червону межу твоя улюблена бегемотиха перетнула в розумінні Хоми.


Але ти ще не втратив шанс сходити на її гівнобложик і зробити їй куні. Вона це оцінить і дасть тобі якусь копійчину. Адже ж ти за копієчку її так рвеш тут свою жопу на німецький хрест? чи з якої причини?
   
Юкі, я ніколи не брешу, все що я кажу це чиста правда. І саме тому вона коле в очі.
А от ти зараз конкретно брешеш.

Я пише про те, що треба мати в клепку в голові і не кидатись грудьми на амбразуру лише тому, що хтось дав троги грошей.
Хома сам виний в ому що рава дупу за інанну, тепер вигрібає, хоча його попереджали багато людей.

То, сподіваюсь, ви теж лехко зможете задонатить на цілий пікап?
   
Тема не про мене, зауважу. А про систематичне приниження українських жінок і заклики до насильства. Все у першому скріншоті.
Але татус дуже хоче перевести все на твою персону, тобто, заболтать тему.
   
То, сподіваюсь, ви теж лехко зможете задонатить на цілий пікап?
Ето другоє
   
Коли вона ще донатила, це гівняне нутро з неї ще тоді не лізло


Лізло, вона несла відверту кацапську пропаганду, саме за це її і забанили.
Але тоді це лайно було не проти хоми, от він і рвав за неї дупу і робив вигляд, що "не помічає", хоча його багато хто попереджав, це все видно в гілці, де хома вимагав розбану інанни/протона.

А коли інанна розвернулась проти хоми особисто, то тут вже він почав тягати її висери на ФУП і репетувати "дивіться яка вона погана".
А нафіга тут її висери? То їхні особисті розборки з хомою, нехай хома заведе собі мікробложика, як інанна, і та  сереться з нею.
   
То, сподіваюсь, ви теж лехко зможете задонатить на цілий пікап?

Вам інанна задонатила вже.
   
Лізло, вона несла відверту кацапську пропаганду, саме за це її і забанили.
Але тоді це лайно було не проти хоми, от він і рвав за неї дупу і робив вигляд, що "не помічає", хоча його багато хто попереджав, це все видно в гілці, де хома вимагав розбану інанни/протона.

А коли інанна розвернулась проти хоми особисто, то тут вже він почав тягати її висери на ФУП і репетувати "дивіться яка вона погана".
А нафіга тут її висери? То їхні особисті розборки з хомою, нехай хома заведе собі мікробложика, як інанна, і та  сереться з нею.
НЕ ПЕС ДИ, бо її попередній нік банили з мотивацією отримання нового ніка. Бо правила не передбачають наявність двох і більше ніків у одного юзера.

Завали своє смердюче єбало, тупа далбайобіна, бо ця гілка не про Хому і його особисте ставлення до Бегемота, а про бегемотяче обсирання фупівок, і тільки ти, тупий підар, цього не зрозумів.

Та ти ж і брехло смердюче!!!


Вон нахуй з гілки. Особистісні стосунки з Хомою зясовуй у лічькі.
   
гроші не пахнуть, але до пори, до часу.

Саме про це я і кажу.
Поки інанна не гнала особисто проти хоми, він радо приймав її донати і врав за неї дупу, хоча вона несла відверту кацапську пропаганду.

Хомі треба було думати головою раніше, щоб не плакатись тепер.
   
Саме про це я і кажу.
Поки інанна не гнала особисто проти хоми, він радо приймав її донати і врав за неї дупу, хоча вона несла відверту кацапську пропаганду.

Хомі треба було думати головою раніше, щоб не плакатись тепер.
іди нахуй, тупе, брехливе падло.
   
Вам інанна задонатила вже.

Очікувана відповідь. :D
   
Ти далбайоб - 2???

на той час, тобто, станом на 05.10.2022 р в її висерах ще кацапської пропаганди і не було.

 :facepalm1:

Там була виключно кацапська пропаганда.
   
Очікувана відповідь. :D

А чого ви ще хотіли після того як вимагали розбану інанни за кацапську пропаганду.
   
:facepalm1:

Там була виключно кацапська пропаганда.
якби вона там була, то ти б вже нею всю цю гілку засрав вздовж і впоперек.

Але оскільки ти до цього часу так нічого і не приніс, а тільки з подворотні визгливо попіздуєш, то ото така там і була кацапська пропаганда станом на 05.10.2022 р.
   
А чого ви ще хотіли після того як вимагали розбану інанни за кацапську пропаганду.

А що ти можеш сказати з приводу Залупи?
   
А що ти можеш сказати з приводу Залупи?

Нічого не можу сказати, бо він у мене в ігнорі, і я його не читаю.
Але те, що він підтримує інанну - це однозначно поганий знак.
Саме цікаве, що в гілці про розбан протона хома та нумерний співали в унісон, там ще кадра їм підспівувала.

Треба підтримувати гігієну, тоді не буде таких зашкварів, як у хоми з інанною.
   
якби вона там була, то ти б вже нею всю цю гілку засрав вздовж і впоперек.

Але оскільки ти до цього часу так нічого і не приніс, а тільки з подворотні визгливо попіздуєш, то ото така там і була кацапська пропаганда станом на 05.10.2022 р.

Можеш поцілувати інанну в дупу, якщо тобі подобаються її висери.
   
Можете і далі відсмоктувати у інанни і доводити яка вона молодець і як щедро донатить хомі, можете зареєструвати їй ще два десятки ніків, щоб їй було зручніше нести кацапську пропаганду.
Тільки не плачтесь тоді як вона розверне свої лайномети проти вас.

Моя позиція проста: кацапська курва інанна залижається кацапською курвою незалежно від того донатить вона чи ні.

Останнє редагування: 10 лютого 2024 23:15:46 від Tatus
   
Нічого не можу сказати, бо він у мене в ігнорі, і я його не читаю.
Але те, що він підтримує інанну - це однозначно поганий знак.
Саме цікаве, що в гілці про розбан протона хома та нумерний співали в унісон, там ще кадра їм підспівувала.

Треба підтримувати гігієну, тоді не буде таких зашкварів, як у хоми з інанною.

Ну то чого ти на Хому наїхав, якщо ми всі разом проти тих двох довбойобів?
   
Ну то чого ти на Хому наїхав, якщо ми всі разом проти тих двох довбойобів?

Тому що мстиве.
   
вимагаючи від нього, щоб він відрікся від фупівських форумчанок.
:facepalm:
Їбануццо, які шалені пристрасті
   
Ну то чого ти на Хому наїхав, якщо ми всі разом проти тих двох довбойобів?

Моя позиція проста: кацапська курва інанна залижається кацапською курвою незалежно від того донатить вона чи ні.
Хома рвав дупу за інанну поки вона йому донатила, хоча йому багато-хто казав, що вона кацапська курва і за своє бабло купує індульгенцію, щоб гнати кацапську пропаганду. Але тоді хомі було начхати на то, поки інанна не розвернулась проти нього особисто і не перестала донатити.

Треба мати якісь принципи і зберігати гігієну, бо інакше так вляпаєшся в лайно, що ніколи не зможеш відмитись, як і сталось з хомою.
   
Ви задовбали вже сратися під час війни.  (td)
   
Можеш поцілувати інанну в дупу, якщо тобі подобаються її висери.
наразі цим займаєшся ти - я за тобою не встигаю.

   
:facepalm:
Їбануццо, які шалені пристрасті
та не їбануццо, а так воно і є насправді.

Якщо я на щось не реагую своєчасно, то це не означає, що я цього не бачила і не запамятала.
   
Моя позиція проста: кацапська курва інанна залижається кацапською курвою незалежно від того донатить вона чи ні.
Хома рвав дупу за інанну поки вона йому донатила, хоча йому багато-хто казав, що вона кацапська курва і за своє бабло купує індульгенцію, щоб гнати кацапську пропаганду. Але тоді хомі було начхати на то, поки інанна не розвернулась проти нього особисто і не перестала донатити.

Треба мати якісь принципи і зберігати гігієну, бо інакше так вляпаєшся в лайно, що ніколи не зможеш відмитись, як і сталось з хомою.

Фіга собі , історії
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія