Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Жителі Космача до сих пір не розуміють хто агресор й з ким йде війна.

"Чому людей забирають?"
"Чому людей забирають?": мешканці Космача влаштували гарячу перепалку зі співробітником ТЦК, відео
Пʼятниця, 09 лютого 2024, 17:04
читать на русском

У селі Космач Івано-Франківської області, де місцеві жителі перекривали дорогу та побили жінку з дитиною, представники "військкомату" зустрілися з громадою.

Про це повідомив український фотограф Ян Доброносов.

Читайте: Багато наших хлопців на передовій: мешканка Космача пояснила суть скандалу з ТЦК

Як виявилося, у Космачі обурені "неконституційними указами" та мобілізацією й у досить промовисто доводили свою позицію до співробітників ТЦКСП. Зокрема, їм не подобається, військкомати "забирають людей", але на фронті не має депутатів, а також тим, що в Україні офіційно не оголошено війну, тому вони не знають "від кого захищати країну".

"У нас оголошено війну в Україні? Відбиття агресії від кого? Від вас самих? Ми не розуміємо, від кого. Чому людей забирають? Ось такі куркулі, які мають досвід військовий — туди, а ми за вами… Що ви людей дурите? Наскільки за законом може вводитися воєнний стан? На 30 днів чи на 90? А скільки його продовжили?", — запитують жителі Космача.

Військові натомість пояснили, що в Україні наразі запроваджено правовий режим воєнного стану. "Він запроваджується у разі потреби відбиття агресії, що зараз і здійснюється", — пояснює представник військових.

Але місцеві кажуть, що не розуміють, хто, власне, агресор, від якого їм потрібно захищатися.

Раніше "Апостроф" писав, до чого призведе зниження мобілізаційного віку в Україні, в разі ухвалення нового закону.
------------------------------

Від себе додам, що для розуміння "Хто агресор" й "з ким йде війна ?" можу влаштувати екскурсію до Гуляйполя або Оріхова. Там швидко мізки на місце стануть.
"Зморені від війни", які не бачили й не чули жодного прильоту.

   
Там когось на вулиці загребли і жінка вже 3 місяці не може знайти свого чоловіка.
   
тварюки, які били дитину
   
тварюки, які били дитину
Я взагалі не зрозумів чому вони до тієї жінки з дитиною причепилися ? Яке ця жінка з дитиною мають відношення до того, що когось там призвали до війська ?
   
Re: Жителі Космача до сих пір не розуміють хто агресор й з ким йде війна.

Я взагалі не зрозумів чому вони до тієї жінки з дитиною причепилися ? Яке ця жінка з дитиною мають відношення до того, що когось там призвали до війська ?

Тю, згадайте як співвітчизники вітали українців з Уханя на початку короновірусної кризи  :weep:
   
Тю, згадайте як співвітчизники вітали українців з Уханя на початку короновірусної кризи  :weep:

Так, було діло.
   

Рівень урбанізації України 70%, логічно що 70% призваних мали б бути жителі міст і містечок. Але я цього не спостерігаю. В мене по взводі навпаки відсотків 70-жителі сіл. І подібне я бачу по інших підрозділах і бригадах.

Не хочу виправдовувати цих жінок, але по селах ситуація створена вибухова. Рано чи пізно рване.
   

Рівень урбанізації України 70%, логічно що 70% призваних мали б бути жителі міст і містечок. Але я цього не спостерігаю. В мене по взводі навпаки відсотків 70-жителі сіл. І подібне я бачу по інших підрозділах і бригадах.

Не хочу виправдовувати цих жінок, але по селах ситуація створена вибухова. Рано чи пізно рване.

По селам легше виловлювати призовників.

В містах сховатись простіше :(
   
Сільські хлопці ефективніші вояки в окопах. Звикли до холоду й фізично розвинені.
   
Сільські хлопці ефективніші вояки в окопах. Звикли до холоду й фізично розвинені.
Класно їм.
   
Але місцеві кажуть, що не розуміють, хто, власне, агресор, від якого їм потрібно захищатися.
упали на мороз, что называется :)
кто там мне вчера доказывал,
что западные украинцы не такие как другие в смысле патриотизма?
   
В мене по взводі навпаки відсотків 70-жителі сіл.
и что в этом удивительного?
для сельских жителей военные деньги - большие
для городских -  не шибко
у нас в селе никого насильно пока что в армию не тянули
воюющих много
и погибших много
   
что западные украинцы не такие как другие в смысле патриотизма?


кажуть з цього села пішли в УПА 17 сотень.
так що були інші люди.
але ці люди загинули, переважно, на війні або по концтаборах (частково втікли на Захід).
залишилося те, що залишилося на дні...
   
Так ніхто і не послухав, що кажуть жителі села...
   
и что в этом удивительного?
для сельских жителей военные деньги - большие
для городских -  не шибко
у нас в селе никого насильно пока что в армию не тянули
воюющих много
и погибших много
Такі собі гроші. Якщо на "бойових" півмісяця, то тисячі 2 можна отримати. Тільки якщо ти дійсно воюєш, а не десь при штабі чи тиловій службі, то більше декількох місяців протягнуть одиниці. І ті гроші підуть або на красивий пам'ятник на цвинтарі, або на лікарства до кінця життя.
   
Так ніхто і не послухав, що кажуть жителі села...
так четко говорят жители села -
воюйте сами
Такі собі гроші.
кому как
   
так четко говорят жители села -
воюйте сами
кому как
Там є жінка, у якої загребли чоловіка і він зник. 3 місяці шукає. А тцкашники там родичі, які кошмарять інших селян... Ну а в відчаї люди готові на безумні вчинки...
   
Там є жінка, у якої загребли чоловіка і він зник. 3 місяці шукає
Ну а в відчаї люди готові на безумні вчинки...
ну чем дать по голове ребенку 6-ти лет поможет найти пропавшего мужа?
у нас были недели, когда и по трое похорон было
детей не били

я против насильственной мобилизации категорически
толку с того - ничего путного
   
ну чем дать по голове ребенку 6-ти лет поможет найти пропавшего мужа?
у нас были недели, когда и по трое похорон было
детей не били

я против насильственной мобилизации категорически
толку с того - ничего путного
А я казав, що вони білі і пухнасті? Я так розумію, що жителі проти місцевих тцкашників і їх методів роботи піднялись і не виключають що там реально вбили людину під час бусифікації.
   
кому как
Ніхто на фронті не воює за гроші.
За гроші можна в тилу посидіти, ну або якісь шахеди позбивати без ризику для життя і здоров'я. Є шанс в плюсі залишитися.
   
Ніхто на фронті не воює за гроші.
военным во всем мире платят и во все времена платили
война - работа
естественно, она должна быть оплачена
   
Там є жінка, у якої загребли чоловіка і він зник. 3 місяці шукає. А тцкашники там родичі, які кошмарять інших селян... Ну а в відчаї люди готові на безумні вчинки...
ага родичі . "харашо па статьє" з таким місцевим гуцульським акцентом.
Були б хоча б місцеві то такого  певно б не було  , а так бачать людей у селі вгодованих з тих країв де війна - мотивація так собі .  Космач до речі чи не єдине велике  село де за совдепії не було жодних колгоспів / радгоспів , так що свободу там цінять, хіба не до кінця розуміють хто її хоче забрати.
   
упали на мороз, что называется :)
кто там мне вчера доказывал,
что западные украинцы не такие как другие в смысле патриотизма?
Патріотизм вимірюється кількістю голосів за Свободу в минулому і кількістю добровольців в ЗСУ тепер.
   
что западные украинцы не такие как другие в смысле патриотизма?
кажуть з цього села пішли в УПА 17 сотень.
так що були інші люди.
але ці люди загинули, переважно, на війні або по концтаборах (частково втікли на Захід).
залишилося те, що залишилося на дні...

Это ж сколько было в этих самых сотнях по штату? :)
   
Патріотизм вимірюється кількістю голосів за Свободу в минулому і кількістю добровольців в ЗСУ тепер.

Западні ніякі не патрійоти. Польща близько, не взнають хто ж напав, війну бачте не обявили. тьху б***ь.
Ви бляді маєте в першу чергу воювати оскільки да - ви навязуєте свою ідеологію всій Україні а як шухер то "не знаємо хто напав і від кого захищатись"
   

Рівень урбанізації України 70%, логічно що 70% призваних мали б бути жителі міст і містечок. Але я цього не спостерігаю. В мене по взводі навпаки відсотків 70-жителі сіл. І подібне я бачу по інших підрозділах і бригадах.

Не хочу виправдовувати цих жінок, але по селах ситуація створена вибухова. Рано чи пізно рване.

Так само можна сказати, наприклад, про освіту. Тепер мабуть із 70% чоловіків 30 - 50 років мають вищу освіту. А на фронті з вищою освітою максимум кожен п'ятий.
Бідних легше мобілізувати бо для багатьох грошова компенсація має вплив.
   
Рівень урбанізації України 70%, логічно що 70% призваних мали б бути жителі міст і містечок. Але я цього не спостерігаю. В мене по взводі навпаки відсотків 70-жителі сіл. І подібне я бачу по інших підрозділах і бригадах.

Не хочу виправдовувати цих жінок, але по селах ситуація створена вибухова. Рано чи пізно рване.

А у 2015/2016 було мабуть 90/10. У людей вже тоді почало накопичуватися.
у мене завжди якось здивовано перепитували - "з САМОГО запоріжжя?!"
   
Западні ніякі не патрійоти. Польща близько, не взнають хто ж напав, війну бачте не обявили. тьху б***ь.
Ви бляді маєте в першу чергу воювати оскільки да - ви навязуєте свою ідеологію всій Україні а як шухер то "не знаємо хто напав і від кого захищатись"
Ах ти підар хуйлом висраний, тобі із заходу України нав'язують ідеологію? Яку саме?
   
Западні ніякі не патрійоти.

Люди тридцять років жили у спефифічній матриці - робота за кордоном-життя/буття туй.
Але чудово бачили хто і як заробляв в Україні - ліс, дороги, кар'єри, таможня, суди, самоврядування...
Шо тепер у них в голові - Хз. Але навряд чи знайдете у них хоч одну книжку вдома.
   
военным во всем мире платят и во все времена платили
война - работа
естественно, она должна быть оплачена

І скільки платили радянським солдатам в Афгані, чи американським у В'єтнамі? Солдатам в першу та другу світову? Зарплата це не про призовну армію. І в призовній армії війна для солдата це не робота, а обов'язок, причому примусовий.
   
Патріотизм вимірюється кількістю голосів за Свободу в минулому і кількістю добровольців в ЗСУ тепер.
Та читав десь, що жителі Космача в 2019 мінімум 60% віддали за Боневтіка.
От я радий за них.
Жаль, що їх не п....дять кийками.
Я вимагаю твердих дій до жителів Космача.
Всі в окопи - Бубачка в небезпеці!!!
   
Ах ти підар хуйлом висраний, тобі із заходу України нав'язують ідеологію? Яку саме?

Україна чудово прожила б без бандери і дивізійників СС. Тепер коли Україна це все відхаркує ви в кущі. "хай східняки воюють а на нас не нападали, ми тут біля Польщі нормально себе чухаєм"
Мовосрачі, фАРІон і все таке. це все навязувалось і навязується.

Останнє редагування: 9 лютого 2024 22:01:38 від Serge_D
   
Україна чудово прожила б без бандери і дивізійників СС. Тепер коли Україна це все відхаркує ви в кущі. "хай східняки воюють а на нас не нападали"
Мовосрачі, фАРІон і все таке. це все навязувалось і навязується.
хто вигадав Україну? 
там вчора твій однодумець інтерв'ю давав,спитай в нього.
   
Україна чудово прожила б без бандери і дивізійників СС. Тепер коли Україна це все відхаркує ви в кущі. "хай східняки воюють а на нас не нападали, ми тут біля Польщі нормально себе чухаєм"
Мовосрачі, фАРІон і все таке. це все навязувалось і навязується.
Ну і як вам на сході живеться без Бандери і СС? Руїнами Донбасу задоволений? Окупованим півднем задоволений? А це все наслідки вашого хуйловського по суті світогляду. Сьогодні хуйло висрало карлсону рівно все те, що ми від вас в Україні чули 30 років.
   
Той дядько запитав з ким ми воюємо. Це такий протест ?
   
Той дядько запитав з ким ми воюємо. Це такий протест ?
Це ті відсотки які присутні у всіх опитуваннях.
   
коли почалася війна,ми возили в Київ щоб вистояв,мусора,сбушники жирні вояки уйобували,а зараз якесь хйло шось п***а?
щодо Космача,хтось закинув дезінформацію що жінка в авто стучить тцк,хня нездорова і позорна
все гівно появляється і появлялося бо якось бл то всьо дивно,та пропорція мобілізації,колишні 45 річні мусора,охоронці тюрем і просто хлопці,які уєбали з окупованих або не дуже тереторій на западну. І тут тусують і їм похуй.Це як?
   
коли почалася війна,ми возили в Київ щоб вистояв,мусора,сбушники жирні вояки уйобували,а зараз якесь хйло шось п***а?
щодо Космача,хтось закинув дезінформацію що жінка в авто стучить тцк,хня нездорова і позорна
все гівно появляється і появлялося бо якось бл то всьо дивно,та пропорція мобілізації,колишні 45 річні мусора,охоронці тюрем і просто хлопці,які уєбали з окупованих або не дуже тереторій на западну. І тут тусують і їм похуй.Це як?
це хуйово, дуже.
ваші пропозиції?
про "самі обрали" я не буду..
   
Україна чудово прожила б без бандери і дивізійників СС. Тепер коли Україна це все відхаркує ви в кущі. "хай східняки воюють а на нас не нападали, ми тут біля Польщі нормально себе чухаєм"
Мовосрачі, фАРІон і все таке. це все навязувалось і навязується.

О, полізла справжня ригівська мєнтовська сутність..
Мєнт, ти вже на фронті, сука ригівська?
   
це хуйово, дуже.
ваші пропозиції?
про "самі обрали" я не буду..
хуйово що?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія