Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У кого таке було?

Re: У кого таке було?

Є думки, що це просто психологічний ефект. Що ми пропускаємо через себе мільярди бітів інформації, погляд просто не помічає це.

Тобто може ці самі фільтри для води (рекламу) я бачу кожен день, а звернув увагу сьогодні бо думав про це години 4 тому


Якось читав книжку по психології, там навіть назва цьому ефекту була, і приклад: ви купуєте автомобіль якось марки і раптом помічаєте, що навкруги десятки таких авто повз вас рухаються. Хоча раніше не помічали саме цю марку і цей колір
:brunette: а тобі ніякі звуки ще не вчуваються? ну, там шуми... музика якась однотипна...

Нічого, скоро почнуть вчуватися.

Ніякої реклями тобі телефон не підсовує - то у тебе твоя уява все вимальовує - тіпа ти тільки подумав, а тобі вже і телефон підсунув. То все лише твоя уява.
   
Re: У кого таке було?

дружина щось шукає в інеті, потім обговорюємо це.
Згодом в мене з'являється реклама на її пошуки.
Так що телефони ще й підслуховують :)
:gigi: бо ви з одного ІР з нею сидите, то на ваш ір воно і суне.
   
Re: У кого таке було?

А мені підсовує рекламу того, що я вже купив  8-)
   
Re: У кого таке було?

Я про таке не думаю, у мене фільтр для води)
а от якби думав, то фільтри б не вилазили.
   
Re: У кого таке було?

Ніякої реклями тобі телефон не підсовує - то у тебе твоя уява все вимальовує - тіпа ти тільки подумав, а тобі вже і телефон підсунув. То все лише твоя уява.

Ніц подібного. Говориш біля телефону, включаєш ком'ютер, починається реклама через інтернет. Вже давно помічено.
   
Re: У кого таке було?

Ніц подібного. Говориш біля телефону, включаєш ком'ютер, починається реклама через інтернет. Вже давно помічено.
:lol:  :weep:  виключи функцію голосового запиту гугла (Ок, Гугл) і буде тобі щястє.
   
Re: У кого таке було?

Ладно когда фуп про это пишет .. но когда ты сотрудничаешь с человеком , вопросы у вас денежные каждый день....
И вот он говорит что его телефон прослушивается гуглом
Ну ебтвмть....
   
Re: У кого таке було?

Ладно когда фуп про это пишет .. но когда ты сотрудничаешь с человеком , вопросы у вас денежные каждый день....
И вот он говорит что его телефон прослушивается гуглом
Ну ебтвмть....
Немає жодної потреби слухати.
Є ваша реальна поведінка в мережі, на основі якої є ваш профіль з усіма вашими звичками та уподобаннями.
На цій підставі можна досить чітко зрозуміти ваші інтереси та можливі подальші дії на основі великого масиву даних аналогічних персонажів.
   
Re: У кого таке було?

Це все всесвітнє єнергетичне поле в якому не тільки ми з вами а й енергетика наших пращурів +++.
І все це поле й є те, що ми називаємо Бог..
Тепер живіть з цим!  :pleasantr:

нууу приблизно ... так..  (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія