Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кім :X

Кім :X



Як можна бути такою сукою, га?! :X
   
Re: Кім :X

Ти безпосередній свідок і можеш довести факт брехні Кіма?
   
Re: Кім :X

А кто керував , він відповівтна це питання?
   
Re: Кім :X

Показати зображення...
Як можна бути такою сукою, га?! :X

зелені в більшості такі  :bueee:
   
Re: Кім :X

Он руководил обороной только Николаева, а не всего Юга, что не так?
   
Re: Кім :X

А кто керував , він відповівтна це питання?

А ви що не знаєте, що то були Найвеличніший з єрмаком і примкнувший до них баканов.....

П.С. До речі, якщо мудрий нарІд вибере Найвеличнішого на наступний термін, десь років через 5 так будуть писати в шкільних підручниках.
   
Re: Кім :X

Ну як, невдовзі виявиттся, що Марченко, Залужний та Наєв, та ще якась лікарка педіатр, готували держпепеворот разом проти Бубочки? А Кім, бачучу свої рейтинги, побіг, аби не сердити Зермаків - наввипепедки цілувати зелену сраку, вирішив бути завзятішим борцем з хунтою, ніж сам Папа Римський.  Боже, яке огидне чмо, уся ця кодла  :facepalm: Слуг Урода
   
Re: Кім :X

Кім - єдиний в українському політикумі на сьогодні, за кого не соромно голосувати на виборах Президента
   
Re: Кім :X

А ви що не знаєте, що то були Найвеличніший з єрмаком і примкнувший до них баканов.....

П.С. До речі, якщо мудрий нарІд вибере Найвеличнішого на наступний термін, десь років через 5 так будуть писати в шкільних підручниках.

Я не бачу, де мудрому народу проводити наступні вибори.
   
Re: Кім :X

Я не бачу, де мудрому народу проводити наступні вибори.
війна не навічно...
   
Re: Кім :X

Я ніколи не чув, шо Марченко  весь Південь боронив. В інтервью колись він сам казав шо організовував оборону Миколаїва.
   
Re: Кім :X

війна не навічно...
Я ще раз повторюю - останній місяці наше цивільне керівництво вже зробило чимало, або вибори не було де проводити.
   
Re: Кім :X

Я ще раз повторюю - останній місяці наше цивільне керівництво вже зробило чимало, або вибори не було де проводити.
мені страшно навіть про таке думати, але ви праві....
   
Re: Кім :X

А він керував?
   
Re: Кім :X

А ви що не знаєте, що то були Найвеличніший з єрмаком і примкнувший до них баканов.....

П.С. До речі, якщо мудрий нарІд вибере Найвеличнішого на наступний термін, десь років через 5 так будуть писати в шкільних підручниках.
Не ну я конечно в курсі що сам найвеличніший зупинив колони десантури які шли на одесу , але то ми знаємо, а що сам Кім сказав?  :D
   
Re: Кім :X

Ти безпосередній свідок і можеш довести факт брехні Кіма?
Зверніть увагу, це  говорить кацапська б*ь, яка верещала  "українці підривають склади зброї"

   
Re: Кім :X

А він керував?
Так ми тут і хочемо визначитись кто?
Якщо Марченко Миколаїв боронив то кто Південь?
   
Re: Кім :X

Ти безпосередній свідок і можеш довести факт брехні Кіма?
кожна порошенківська б***ь має свій варіант по кожному моменту
   
Re: Кім :X

Показати зображення...
Як можна бути такою сукою, га?! :X
В якому контексті він це сказав?
Чи Ви вважаєте, що Марченко керував обороною півдня і на ньому відповідальність за Чонгар, Каховку, Мелітополь, Бердянськ, Маріуполь...?
   
Re: Кім :X

Показати зображення...
Як можна бути такою сукою, га?! :X
взагалі, дегенерат, як можна бути такою сукою як ти  Я б тобі пенсію не платив, йди до хуйла - у нього твоя пенсія
   
Re: Кім :X

В якому контексті він це сказав?
Чи Ви вважаєте, що Марченко керував обороною півдня і на ньому відповідальність за Чонгар, Каховку, Мелітополь, Бердянськ, Маріуполь...?

Я думаю він це сказав в контексті того, щоб його не підозрювали у дружбі з генералами, бо у Зермаків то зараз некошерно. Боїться потрапити під роздачу разом з генштабом.

Останнє редагування: 7 лютого 2024 19:20:41 від St.John
   
Re: Кім :X

Скажу вам чесно, 3 березня я вже готував місто до ототочення. Тобто я вже прийшов до Віталія Кіма і сказав, що нам потрібно робити запаси води, харчів, боєприпасів і палива. Ми вже готувалися до боїв у місті і до щільного оточення міста. І за три дні росіяни мали дійти до Одеси батальйонними тактичними групами через поромні переправи, які вони мали покласти, три штуки. Така операція насправді у них була продумана досить потужно. Однак у Миколаєві у них щось пішло не так.
https://www.dw.com/uk/general-marcenko-gotuemosa-do-najgirsih-scenariiv-ale-spodivaemosa-na-krasi/a-67834192
   
Re: Кім :X

А кто керував , він відповівтна це питання?


Оперативне командування "Південь", нє?
   
Re: Кім :X
HSM

тю , він керував обороною Миколаєва
що не те ?
це місто - Герой  , але на весь південь
   
Re: Кім :X

Оперативне командування "Південь", нє?

у командування  є КОМАНДУВАЧ
   
Re: Кім :X

Зверніть увагу, це  говорить кацапська б*ь, яка верещала  "українці підривають склади зброї"

Не "українці" підривали склади, а Петро ;)
   
Re: Кім :X

у командування  є КОМАНДУВАЧ

Є. І це не Марченко, а генерал-майор Ковальчук
   
Re: Кім :X

Контекст:

Генерал Марченко ніколи не керував захистом Півдня. Давайте на цьому поставимо крапку. Він мій друг, він допомагав ЗСУ і нашій команді обороняти Південь. Тому не треба брати його слова, це його особиста думка не як військового. Він не має інформації щодо спроможності сил і засобів російської федерації — у нього її навіть менше, ніж є в мене. Якщо я не дозволяю собі коментувати цю ситуацію, він теж не має права. Це моя думка. Він мені друг, я розумію, що він мав на увазі, але інфополе взяло це з іншого боку. Мабуть, він казав, що теоретично росія має такі можливості завдяки своїм потужностям, але росія їх завжди має, а от чи планує зробити це фізично найближчим часом? Однозначно, ні. Ми бачимо всі підготовки, пересування ворога. І для того, щоб про це казати, росіянам потрібно щонайменше два-три місяці. Тому в найближчі два-три місяці цього не буде, — сказав Віталій Кім, коментуючи питання щодо попередньої заяви Марченко в інтерв’ю Дмитру Гордону, де той висловив думку, що рф не відмовилися від плану захопити Південь України та відрізати від виходу в море.
   
Re: Кім :X

Зверніть увагу, це  говорить кацапська б*ь, яка верещала  "українці підривають склади зброї"
Палерма, ти вже не стверджуєш як стверджував раніше, що Путєн і Мєдвєдєв не "кремлівські карлики", а "гордовиті руководітєлі расії"?
Досі умліваєш за Хуйлом та паРашею, досі ненавидиш Україну лютою люттю?
   
Re: Кім :X

Не "українці" підривали склади, а Петро ;)
От ти глузуєш над цим недолугим україножером, а воно потім понесе по світу)))
   
Re: Кім :X

Є. І це не Марченко, а генерал-майор Ковальчук
А не Тернавський?



Командувач угрупування військ "Таврія" генерал Олександр Тарнавський нещодавно розповів, що ЗСУ скоротили деякі військові операції через нестачу артснарядів та іноземної допомоги по всій лінії фронту. Наскільки ситуація критична саме на вашому, південному напрямку?

Ну це я так зрозумів це він зараз, а тоді також він був чи хтось їнший?

Останнє редагування: 7 лютого 2024 19:43:15 від кноп
   
Re: Кім :X

Всім керував Жмурукающий Мальдівлорєць! Із ситуативної кімнати... Хай всілякі Кіми не брешуть!  :X
   
Re: Кім :X

До речі Марченко розповів в інтервью як щдавали Херсонті як готовили до здачі і Миколаїв.
І як деякі депутати по полях привели кацапів у місто вознесенск, якби тоді не відстояли це місце..то дорогаьна одесу булаб відкрита.
   
Re: Кім :X

А хто? невже Єрмак?
   
Re: Кім :X

а шо трапилося?
   
Re: Кім :X

Раздули из мухи слона. Слова перекрутили и сами что то себе надумали. Если в голове Зрада то она везде мерещится :facepalm1:
   
Re: Кім :X

А не Тернавський?



Командувач угрупування військ "Таврія" генерал Олександр Тарнавський нещодавно розповів, що ЗСУ скоротили деякі військові операції через нестачу артснарядів та іноземної допомоги по всій лінії фронту. Наскільки ситуація критична саме на вашому, південному напрямку?

Ну це я так зрозумів це він зараз, а тоді також він був чи хтось їнший?

 Це зараз Тарнавський, на початку вторгнення Ковальчук. В будь-якому випадку не Марчело, при всій повазі
   
Re: Кім :X

Коли Марченко "не керував" обороною Півдня, кім в засратих памперсах повзав по кабінеті і не знав , що за вертольоти сідають у нього за вікном :facepalm:
   
Re: Кім :X

Коли Марченко "не керував" обороною Півдня, кім в засратих памперсах повзав по кабінеті і не знав , що за вертольоти сідають у нього за вікном :facepalm:

Півдня чи Миколаєва? Херсоном теж Марченко займався?
   
Re: Кім :X

Показати зображення...
Як можна бути такою сукою, га?! :X


Як можна бути такою сукою перепощувати маніпуляції?

А, забув, тиж кнурьониш, ви всі такі.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія