Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гілка про Молодь з Украіни——біженці в Німеччині.

Re: Гілка про Молодь з Украіни——біженці в Німеччині.

Він  схоже ехом вкинув історію яку написали на хохдойчь "кацапостуденти" в 2й районі відня на пратерштрассе і розмістили на форумі в німців. Далі історія живе своїм життям

Країна де є мегаборделі (і це не будки в червоних кварталах а комлекси на тисячі квадратів з персоналом в 250дівчат і хлопців) інаше проституцію сприймає ніж  пересічний читач десь у Львові
Відстань 700км але коли б то Львів мав (не агітую) вся та перекручена нелегальністю свідомість в макітрах стала б на місце
І в жінок і чоловіків
В сексі в словян проти германців забагато емоційної складової тому ті історії заходять але спрямовані вони на словян словянами і розносяться

Українка тут обмежена
Бо місцевий або в шлюбі і там паски фінансові тому він не ризикує або одинак і толі роздвоєння він або екстиримал або на соціалі арбайтлозер
Що ніяк не підходить
Вхопити адеквата досить складно
Тим паче враховуючи відмінності в сексі віденських і львівских чоловіків
То окрема тема але в інтернацпарах та тема відома
цікаво!
   
Re: Гілка про Молодь з Украіни——біженці в Німеччині.

Не заставлять. Німці - тихушники-націоналісти, мусліми досить сумирні. Поліція просто казкова, за хвилину злітається на будь-який конфлікт півдесятка поліцейських машин. Як що не так - депортація.
Українки муслімів остерігаються.
Дивись ширше, я кажу про вибори...муслими скоро виберуть собі свою владу яка і зробить те що я казав.
   
Re: Гілка про Молодь з Украіни——біженці в Німеччині.
Via

Дивись ширше, я кажу про вибори...муслими скоро виберуть собі свою владу яка і зробить те що я казав.
У азюлянтів (біженців) нема виборчого права. І не буде.
   
Молодь України в німеччині??
Ні то молодь Німеччини вже
   
Re: Гілка про Молодь з Украіни——біженці в Німеччині.

   
Ко-ко-ко-ко Іон, прошу сюди на Іонізацію  :weep:
   
Іон ти де, Іон…  :laugh:
   
Голосом Кадирова - Дон - Дон - Іон

І Серьонька тако танцює-каленкамі  :laugh:
   
Іон ти де, Іон…  :laugh:

Chernivtsy / RO ...  :facepalm1:

   
До речі)
Ось так виглядає Сертифікат з німецькоі на B1.
пс. Насправді міг би такий же здати і на B2——але мені для моіх Планів В1 вистачає.( тож навіщо здавати ще один?——щоб своє его потішити?)
ппс. На С1 треба б було все ж таки ходити а курси з місяць часу(

   
До речі)
Ось так виглядає Сертифікат з німецькоі на B1.
пс. Насправді міг би такий же здати і на B2——але мені для моіх Планів В1 вистачає.( тож навіщо здавати ще один?——щоб своє его потішити?)
ппс. На С1 треба б було все ж таки ходити а курси з місяць часу(



Іон, це блєацтатєльно!
Але чого ти такий тупий?
Все закрив, а QR код залишив :weep:
   
а QR код залишив
Ion - Чернівці, Румунія. Прелєстно.
   
Ion - Чернівці, Румунія. Прелєстно.

Chernivci/RO - Place of birth/nationality

А казав що українець
   
 :facepalm:
   
Бляць...   :weep:
   
Сергей 007.
   
Chernivci/RO - Place of birth/nationality

А казав що українець

«Траяску Романия Маре! Сигуранца проклятая! Паразиты!» (с) :)
   
Chernivci/RO - Place of birth/nationality

А казав що українець

Украинец Иван Иванович Иванов. :)
   
«Траяску Романия Маре! Сигуранца проклятая! Паразиты!» (с) :)

Іон Саручану, незабудка - незабудка.
   
Chernivci/RO - Place of birth/nationality

А казав що українець

Того сертифікату вистачить щоб сидіти безпалєвно разом з циганами під стріхою?)
RO - то ж ромалє- національність?)
   
«Однім словом - румин!
А какая разніца!?»
   
Да здравствует великая Румыния! - повторил Остап по-русски. - Я старый профессор, бежавший из московской Чека! Ей-богу, еле вырвался! Приветствую в вашем лице... Один из пограничников приблизился к Остапу вплотную и молча снял с него меховую тиару. Остап потянулся за своим головным убором, но пограничник так же молча отпихнул его руку назад. - Но! - сказал командор добродушно. - Но, но! Без рук! Я на вас буду жаловаться в Сфатул-Церий, в Большой Хурулдан! В это время другой пограничник проворно, с ловкостью опытного любовника, стал расстегивать на Остапе его великую, почти невероятную сверхшубу. Командор рванулся. При этом движении откуда-то из кармана вылетел и покатился по земле большой дамский браслет. - Бранзулетка! - взвизгнул погран-офицер в коротком пальто с собачьим воротником и большими металлическими пуговицами на выпуклом заду. - Бранзулетка! - закричали остальные, бросаясь на Остапа. Запутавшись в шубе, великий командор упал и тут же почувствовал, что у него из штанов вытаскивают драгоценное блюдо. Когда он поднялся, то увидел, что офицер с бесчеловечной улыбкой взвешивает блюдо на руках. Остап вцепился в свою собственность и вырвал ее из рук офицера, после чего сейчас же получил ослепляющий удар в лицо. События развертывались с военной быстротой. Великому комбинатору мешала шуба, и он некоторое время бился с врагами на коленях, меча в них медалями за спасение утопающих.
   
Іон Іванов,румун-Феерично!!!
   
Іон, це блєацтатєльно!
Але чого ти такий тупий?
Все закрив,
а QR код залишив :weep:
А якже iq вище 120, невже збрехав?
   
З-па зачетно хайпанул со своим сратификатом  :-)o
   
А якже iq вище 120, невже збрехав?

Іон збрехав? Та не може бути!

   
А якже iq вище 120, невже збрехав?
То в промілє.
   
Ось ви смієтесь а я вважаю Німеччині повезло
Отримати молодого (гілка ж про молодь) румуна з сертифікатом - це таки щастя)
   
романія маре - мамалига н'аре
   
Ось ви смієтесь а я вважаю Німеччині повезло
Отримати молодого (гілка ж про молодь) румуна з сертифікатом - це таки щастя)

Іон так і казав - що ми маємо плакати що Украіна його втратила
   
Шах і мат вам, тєлєпузікі)


Рівень B1 описує незалежних мовців, які без труднощів розуміють інформацію на знайомі теми. Загальноєвропейські рекомендації з мовної освіти (CEFR) включають шість рівнів: від A1 для початківців до C2 для осіб, які володіють мовою на високому рівні.

Як по німецьки - шикарні шкари?)
   
Іон так і казав - що ми маємо плакати що Украіна його втратила
Іон зараз повинен бути дуже чемним до ФУПівців
   
Шах і мат вам, тєлєпузікі)


Рівень B1 описує незалежних мовців, які без труднощів розуміють інформацію на знайомі теми. Загальноєвропейські рекомендації з мовної освіти (CEFR) включають шість рівнів: від A1 для початківців до C2 для осіб, які володіють мовою на високому рівні.

Як по німецьки - шикарні шкари?)

Інформацію на знайомі теми - квартирка, шмот, стрибати
   
Іон зараз повинен бути дуже чемним до ФУПівців

Він надсміхається над нами - ага, втратили мене - втратили! От так вам сукі і треба!
   
Він надсміхається над нами - ага, втратили мене - втратили! От так вам сукі і треба!

А насколько утратила Румыния, страшно даже подумать… :)

   
А насколько утратила Румыния, страшно даже подумать… :)
До речі чи сидить Іон на румунських форумах? Треба пошукати, може там теж заіпав своіми стрибками.
   
До речі чи сидить Іон на румунських форумах? Треба пошукати, може там теж заіпав своіми стрибками.
Скоріше на молдавських
   
Скоріше на молдавських

А чому ні на Кьольнських?
   
Скоріше на молдавських

Изучает, как правильно лампочки закручивать в шикагной квагтигке? :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія