Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гілка про Молодь з Украіни——біженці в Німеччині.

Сергію,а за скільки би грошей ти би прийняв іслам? Може іудаїзм?
   
Сергію,а за скільки би грошей ти би прийняв іслам? Може іудаїзм?

в нього трошки "друге" вєроіспавєдованіє.. ...


sergey1974007 cьогодні в 13:43
IP/Host: ---.web.vodafone.de

Зі всіма іншими припущеннями в мій бік--
попрошу зходити на куй)
   
Як чудово.

Спершу Сергій сам притарабанив сюди відео, та ще й зі своїм печальним смайликом, бо, бач, "Украінські дівчата поживши в Німеччині переходять в іслам(", а тепер становиться у третю балєтну позицію і починає волати про печерний шовінізм і ксенофобію. :weep:

До речі, а чому ти маєш право згадувати тут Вію, яка взагалі ніяким боком до тебе не дотична, хіба що живе в Німеччині,  а також фантазувати зі своїми дурнуватими припущеннями про  доньку Serg A (aka MG42), зате іншим ти знову погрожуєш своїм вже набридлим всім куєм, якщо хтось напише тепер вже свої припущення до тебе?

Ти ікорочкі, часом, не пережер?
Вію згадав по ходу діла.Насправді не думаю що вона кинеться в іслам.Просто цікава була б реакція довпойопів)
Про доньку дописувача згадав в контексті того що саме вона вже довший час проживає саме в мусульманській краіні.--і це трохи дивно читати від нього ксенофобські вислови(
   
Ну, раз ти перший почав чипляти чужих дітей, то як на кшалт того, щоб і на ФУПі поцікавяться, якими стануть твої дописи, якщо твоя донька прийме іслам?

Адже в Німеччині теж величезна ісламська диаспора? Якими будуть твої смайлики?

Такими: ))))?

Чи такими, як у твоєму дописі з відео: ((((?

По перше--я нікого не "чіпляв"(
По друге-- чому мають змінитися моі дописи,якщо б моя донька прийняла іслам?--
Я не поділяю людей за коліром шкіри, або за релігією(
Скорше поділяю людей на довпойопів і ні)
А те що ви хором накинулися на украінських же дівчат-- це досить показово для фупу та для Украіни загалом(
Це расизм, шовінізм та ксенофобія(
Чим ви в цьому плані відрізняєтесь від кацапів?
   
А те що ви хором накинулися на украінських же дівчат-- це досить показово для фупу та для Украіни загалом(
Це расизм, шовінізм та ксенофобія(
Чим ви в цьому плані відрізняєтесь від кацапів?
Та ні, Сергію, не пересмикуй. Ти приніс сюда цю новину саме для того, щоб поглузувати з неперебірлівости, а може й з продажності, українських дівчат.
   
Re: Гілка про Молодь з Украіни——біженці в Німеччині.

Та ні, Сергію, не пересмикуй. Ти приніс сюда цю новину саме для того, щоб поглузувати з неперебірлівости, а може й з продажності, українських дівчат.
Відверто кажучи, українські дівчата в нас тут вже мем. Всі в Німеччині знають, як треба швидкого сексу - шукай українку. Вони невибагливі, часто-густо дають вже на першому побаченні. Німці ними зазвичай гидують і обходять, а от кацапська дияспора та чорножопі різного гатунку резвляться на повну котушку. В мене дружина підписана на якусь групу мамочок, так там останнім часом потоком ідуть питання від українок на кшталт - я народила дитину від біженця з Малі, як мені зробити дитині німецьке громадянство? (до речі реальна тема  була).
Так що продажність то нє, а от неперебірливості через край. І все підпорядковане лише одному - як так зробити, щоб залишитися і в Німеччині, і на соціалі.
   
Відверто кажучи, українські дівчата в нас тут вже мем. Всі в Німеччині знають, як треба швидкого сексу - шукай українку. Вони невибагливі, часто-густо дають вже на першому побаченні. Німці ними зазвичай гидують і обходять, а от кацапська дияспора та чорножопі різного гатунку резвляться на повну котушку. В мене дружина підписана на якусь групу мамочок, так там останнім часом потоком ідуть питання від українок на кшталт - я народила дитину від біженця з Малі, як мені зробити дитині німецьке громадянство? (до речі реальна тема  була).
Так що продажність то нє, а от неперебірливості через край. І все підпорядковане лише одному - як так зробити, щоб залишитися і в Німеччині, і на соціалі.

Чомусь бачиться мені тут кацапський наратив(
Можливо є якісь моменти з неперебірливістю(-- але хочу думати що це не так масово(
пс.Десь рік після початку війни відпочивали часто з украінськими компаніями-- пам"ятаю як вони вовком вили на відсутність сексу.Зараз вже більш-менш налагодилося)
   
Та ні, Сергію, не пересмикуй. Ти приніс сюда цю новину саме для того, щоб поглузувати з неперебірлівости, а може й з продажності, українських дівчат.

Ні.
Я цілком і повністю підтримую украінських дівчат за кордоном.Чую украінську в магазині-- спробую допомогти зі спілкуванням наприклад.
А до мусульманок в мене немає ніяких упереджень.
   
Re: Гілка про Молодь з Украіни——біженці в Німеччині.

Ні.
Я цілком і повністю підтримую украінських дівчат за кордоном.Чую украінську в магазині-- спробую допомогти зі спілкуванням наприклад.
А до мусульманок в мене немає ніяких упереджень.

То навіщо  ти  поставив отой свій сумний смайлик, коли писав про українських дівчат, які переходять в іслам, адже ти підтримуєш українських дівчат за кордоном і до в тебе мусульманок немає ніяких  упереджень?

Забрехався ти, Сергій.

намагався когось вкусити, а вкусив сам себе і тепер викручуєшся.

Втім, як завжди.
   
Re: Гілка про Молодь з Украіни——біженці в Німеччині.

Вію згадав по ходу діла.Насправді не думаю що вона кинеться в іслам.Просто цікава була б реакція довпойопів)
Про доньку дописувача згадав в контексті того що саме вона вже довший час проживає саме в мусульманській краіні.--і це трохи дивно читати від нього ксенофобські вислови(

По якому такому "ходу діла" ти згадав Вію? Вона давала тобі хоч найменший привід, щоб ти її згадував?

Та й про чужих доньок - не тобі плескати язиком за них, за своєю донькою слідкуй.

Тим більше, повторюю, в Німеччині мешкає велика мусульманська діаспора, та й ти сам працюєш на мусульманського хазяїна, то нащо ж ти поставив сумний смайлик під тим відео про українських дівчат, яке сюди притаскав?

А тепер починаєш інших звинувачувати в расизмі, якщо ти перший і виказав свою реакцію?

Останнє редагування: 18 травня 2024 17:40:18 від шуша
   
То навіщо  ти  поставив отой свій сумний смайлик, коли писав про українських дівчат, які переходять в іслам, адже ти підтримуєш українських дівчат за кордоном і до в тебе мусульманок немає ніяких  упереджень?

Забрехався ти, Сергій.

намагався когось вкусити, а вкусив сам себе і тепер викручуєшся.

Втім, як завжди.
Мене цей перехід трошки дивує.--тому і смайлик,тому і написав у слідуючому реченні про це.
Але " дивує"--без негативного контексту.Вирішила людина прийняти іслам-- іі особиста справа.
Я бачив багато таких дівчат-- і напевно що у всіх кого я бачив це був свідомий вибір.
А не ось це все кацапське--"злягалась з бармалєєм"(
Часто-густо такий " бармалєй" дасть фору якомусь спитому беззубому чмошніку з Украіни(
І навіть цей вибір цих дівчат-- це теж іх особиста справа.
   
Re: Гілка про Молодь з Украіни——біженці в Німеччині.

Мене цей перехід трошки дивує.--тому і смайлик,тому і написав у слідуючому реченні про це.
Але " дивує"--без негативного контексту.Вирішила людина прийняти іслам-- іі особиста справа.
Я бачив багато таких дівчат-- і напевно що у всіх кого я бачив це був свідомий вибір.
А не ось це все кацапське--"злягалась з бармалєєм"(
Часто-густо такий " бармалєй" дасть фору якомусь спитому беззубому чмошніку з Украіни(
І навіть цей вибір цих дівчат-- це теж іх особиста справа.

Не набридло викручуватися?
   
Відверто кажучи, українські дівчата в нас тут вже мем. Всі в Німеччині знають, як треба швидкого сексу - шукай українку. Вони невибагливі, часто-густо дають вже на першому побаченні. Німці ними зазвичай гидують і обходять, а от кацапська дияспора та чорножопі різного гатунку резвляться на повну котушку. В мене дружина підписана на якусь групу мамочок, так там останнім часом потоком ідуть питання від українок на кшталт - я народила дитину від біженця з Малі, як мені зробити дитині німецьке громадянство? (до речі реальна тема  була).
Так що продажність то нє, а от неперебірливості через край. І все підпорядковане лише одному - як так зробити, щоб залишитися і в Німеччині, і на соціалі.

Кому-кому, а точно не німцям корчити із себе святих асексуальних овечок. :laugh:
Для швидкого сексу зараз навіть додатки існують. В тому ж Тіндері більшість мужиків сидить заради сексу. Ну, і ,вибачте, мужчини у нас не дуже фізіологічно обдаровані. Витрачати місяці на дейтінг заради корнішону те ще задоволення. Хоча деякі від таких ще і народжують.  :laugh:
Народити від чорного можна і в Україні. Гуртожиток Богомольця функціонує.  :laugh:
   
Відверто кажучи, українські дівчата в нас тут вже мем. Всі в Німеччині знають, як треба швидкого сексу - шукай українку. Вони невибагливі, часто-густо дають вже на першому побаченні. Німці ними зазвичай гидують і обходять, а от кацапська дияспора та чорножопі різного гатунку резвляться на повну котушку. В мене дружина підписана на якусь групу мамочок, так там останнім часом потоком ідуть питання від українок на кшталт - я народила дитину від біженця з Малі, як мені зробити дитині німецьке громадянство? (до речі реальна тема  була).
Так що продажність то нє, а от неперебірливості через край. І все підпорядковане лише одному - як так зробити, щоб залишитися і в Німеччині, і на соціалі.
А може ваша жінка боїться що знайдете собі якусь українку тому і почала вам вбивати в голову що вони всі поголовно пляті? 
   
Зайшла у свої підписки на ютуб, а тут якраз свіжий відосик.  :-T

   
Європа могла б стати новим культурним центром українства, як колись було у євреїв. Бо поки там наша молодь відчуває себе людьми та активно розвивається, то тут вживається у роль майбутнього "ресурса" (як тепер заведено називати людей) і не бачить ніяких перспектив. Освіта в Україні вже деградувала настільки, що навіть топові універи повилітали зі світових рейтингів. Війною молодь вже не цікавиться ні тут, ні там, а існує в іншому всесвіті. І там він реальніший.

Та швидше навіть того не станеться, можливо навіть нова діаспора не сформується. Бо молодь там активно відмовляється від української ідентичності. Більшість вже приховує своє походження, соромиться його. На відміну від турків, поляків, сирійців, які цінують свою культуру, наша молодь намагається якнайшвидше її забути та інтегруватись. З рідного лишилась тільки мова вдома з батьками, прямо як у містах УРСР. А в європах з батьками жити вважається відстійним, то з 1 курсу універа не лишається й мови.

Це про освічену молодь, яка могла б створити нову українську еліту, а тепер створить неукраїнську. Дякуючи геніальним стратегам, набраним з вулиці за оголошеннями у тіктоках. А тих інших, що мріють просидіти життя на "соціалі", зрештою прилаштують до якоїсь простої праці, такої там вистачає.
   
Re: Гілка про Молодь з Украіни——біженці в Німеччині.

А може ваша жінка боїться що знайдете собі якусь українку тому і почала вам вбивати в голову що вони всі поголовно пляті?
Це насправді якась люта хня
або відомості з якихось - перепрошую! - найнижчих верств, або хтось Федорова розвів
моя донька каже, що серед свого прошарку ніколи не чула про таке ставлення до українок, а надто не відчувала на собі нічого подібного
ну нехай вона вже більше 10 років у Німеччині, але ж колись була і новоприбулою, і до них з рік тому прийшла на роботу дівчина-програміст - біженка з Харкова
ставлення до неї адекватне, таке ж як і до всіх інших
запитала у свого чоловіка - а він якраз тутешній, корінний - теж каже що навіть у приватних розмовах не чув ні про що подібне, наприклад, про зневажливе ставлення до українок
   
Не набридло викручуватися?

Навіть і не думав)
пс. Не набридло за мене щось вигадувати?
   
Re: Гілка про Молодь з Украіни——біженці в Німеччині.

Навіть і не думав)
пс. Не набридло за мене щось вигадувати?
Після твоїх дебільних списочочків - можна все. Особливо після приголомшливо-ідіотського "А Кадра не повинна донатити, адже її НЕМА у моєму списочочку. Може і задонувати - але виключно у разі якщо захоче і коли захоче. І підстрибувати у цій гілці якомога вище я їй теж дозволяю"
   
Відверто кажучи, українські дівчата в нас тут вже мем
Німці ними зазвичай гидують і обходять, а от кацапська дияспора та чорножопі різного гатунку резвляться на повну котушку
В подписках есть у меня канал австрийского пенсионера
не бедный
примерный семьянин прошу заметить - 40 лет в браке
приютили они украинскую беженку и вдруг он объявил о разводе
мол, хочет еще счастья и здоровье позволяет
что там за счастье - не говорит, держит интригу

но женщины в каментах рассказывают,
что пусти украинку в дом няней, кухаркой, сиделкой
как раз - и она уже жена
и мол, таких случаев многие тыщи в Германии
   
Re: Гілка про Молодь з Украіни——біженці в Німеччині.

В подписках есть у меня канал австрийского пенсионера
не бедный
примерный семьянин прошу заметить - 40 лет в браке
приютили они украинскую беженку и вдруг он объявил о разводе
мол, хочет еще счастья и здоровье позволяет
что там за счастье - не говорит, держит интригу

но женщины в каментах рассказывают,
что пусти украинку в дом няней, кухаркой, сиделкой
как раз - и она уже жена
и мол, таких случаев многие тыщи в Германии
Німкені не готують систематично, тільки час від часу
а тут такий розкіш
   
Німкені неготують систематично, тільки час від часу
а тут такий розкіш
он про еду ни слова
все секс да секс
прям, говорит, возродился ;o
   
А загалом ці всі образи що ви пишете в адресу украінських же дівчат-- це саме і є печерний шовінізм та ксенофобія(

Зара я гіпотетично припущу що ти береш турецький до рота
   
Ну, раз ти перший почав чипляти чужих дітей, то як на кшалт того, щоб і на ФУПі поцікавяться, якими стануть твої дописи, якщо твоя донька прийме іслам?

Адже в Німеччині теж величезна ісламська диаспора? Якими будуть твої смайлики?

Такими: ))))?

Чи такими, як у твоєму дописі з відео: ((((?

Він ПТУц фрау
   
По перше--я нікого не "чіпляв"(
По друге-- чому мають змінитися моі дописи,якщо б моя донька прийняла іслам?--
Я не поділяю людей за коліром шкіри, або за релігією(
Скорше поділяю людей на довпойопів і ні)
А те що ви хором накинулися на украінських же дівчат-- це досить показово для фупу та для Украіни загалом(
Це расизм, шовінізм та ксенофобія(
Чим ви в цьому плані відрізняєтесь від кацапів?

Тобто ти кажеш що ти не ко-ко-ко? Ти впевнен?
Якщо ти будеш і далі стрибати то я покажу всім як ти танцюєшь.
   
Чомусь бачиться мені тут кацапський наратив(
Можливо є якісь моменти з неперебірливістю(-- але хочу думати що це не так масово(
пс.Десь рік після початку війни відпочивали часто з украінськими компаніями-- пам"ятаю як вони вовком вили на відсутність сексу.Зараз вже більш-менш налагодилося)

Так цеж конверсія в іслам. Що тут такого? То нормально!
   
Ні.
Я цілком і повністю підтримую украінських дівчат за кордоном.Чую украінську в магазині-- спробую допомогти зі спілкуванням наприклад.
А до мусульманок в мене немає ніяких упереджень.

Стрибати з модельками?
   
Німкені не готують систематично, тільки час від часу
а тут такий розкіш
+ розкішниця)
   
Мене цей перехід трошки дивує.--тому і смайлик,тому і написав у слідуючому реченні про це.
Але " дивує"--без негативного контексту.Вирішила людина прийняти іслам-- іі особиста справа.
Я бачив багато таких дівчат-- і напевно що у всіх кого я бачив це був свідомий вибір.
А не ось це все кацапське--"злягалась з бармалєєм"(
Часто-густо такий " бармалєй" дасть фору якомусь спитому беззубому чмошніку з Украіни(
І навіть цей вибір цих дівчат-- це теж іх особиста справа.

До речі Сергію. Для Азіаток чоловікі европєйскоі зовнішсті це приблизно такіж самі бармалєї. Тобто для чукч наприклад ти бармалєй, але ж я сміявсі ..
   
В подписках есть у меня канал австрийского пенсионера
не бедный
примерный семьянин прошу заметить - 40 лет в браке
приютили они украинскую беженку и вдруг он объявил о разводе
мол, хочет еще счастья и здоровье позволяет
что там за счастье - не говорит, держит интригу

но женщины в каментах рассказывают,
что пусти украинку в дом няней, кухаркой, сиделкой
как раз - и она уже жена
и мол, таких случаев многие тыщи в Германии
ну так давайте будем честными. Он во время приема её на работу оценил как женщину.
А она это сразу заметила. Дальше было дело времени
   
Сергій, чого мовчиш? Як там кватирка?
   
Добрий ранок Сергію, які новини по шмоту, чи маєш якись обновки? Цікаво.
   
Німкені не готують систематично, тільки час від часу
а тут такий розкіш

+ ПТУфрау
   
Он во время приема её на работу оценил как женщину.
так на работу няней не мужчина принимает, не?
женщина
и она должна срезать проблему на взлете :gigi:
   
так на работу няней не мужчина принимает, не?
женщина
и она должна срезать проблему на взлете :gigi:
https://youtu.be/HvKnlKTRyWc?si=tfEY82L0iafjT0aR

Немкини туповаты наверное в этом плане  :laugh:
   
Типово совковий підхід.
Цікаво було б почитати цього дописувача коли його донька збереться конвертуватися в іслам.

То можливо лише в твоїй лисій голові.
Один жирний дегенерат розказує тут, що моя дочка одружена з філіпінцем, і в мене - внуки-азіати, інший лисий дегенерат несе якусь пургу про "конвертацію в іслам".
Шо ти стелиш?
Вона прекрасно себе почуває з чоловіком-українцем.
І заробляє на все, що їй потрібно. Включаючи авто з салону і квартиру в комфортному ЖК.
   
Немкини туповаты наверное в этом плане
высокомерны, скорее 
не могут поверить, что настоящую арийку-жену можно променять на нацменшу :)
   
То можливо лише в твоїй лисій голові.
Один жирний дегенерат розказує тут, що моя дочка одружена з філіпінцем, і в мене - внуки-азіати, інший лисий дегенерат несе якусь пургу про "конвертацію в іслам".
Шо ти стелиш?
Вона прекрасно себе почуває з чоловіком-українцем.
І заробляє на все, що їй потрібно. Включаючи авто з салону і квартиру в комфортному ЖК.

Так він сам вже конвертувався в іслам, і тому каже - це нічого страшного!!
Хоча сам розуміє що його нахлобучують мусліми


   
Так він сам вже конвертувався в іслам, і тому каже - це нічого страшного!!
Хоча сам розуміє що його нахлобучують мусліми

Показати зображення...

Прикол в тому, що і мала і її чоловік працюють по 2-3 години на день і відкладають чи не більше, ніж цей півень заробляє на своїх жердях. При тому, що проживання в 5-зірковому отелі Абу-Дабі і необмежене в виборі харчування в ресторані того ж 5-зіркового готелю входить в контракт безоплатно. Включаючи всякі бранчі з вишуканими морепродуктами та пляж з обслугою.
І номери в них, певно більші, ніж в сірьоньки ква-квартира.
Про обладнання, оздоблення та меблі взагалі мовчу.
Як штрих до картини - салон Ламборгіні на першому поверсі.
А йому все іслам ввижається.

Вибачаюсь за всі ці подробиці, але лисий, певно міряє по собі.
Типу вона так само десь шариться в мусульманському кварталі, як він і його сімейка.
Обломись, слабоумне.

ЗІ. В крайній наш до них приїзд вечеряли через пару столиків від Джона Керрі, колишнього держсекретаря США. Він був в готелі 2 дні. Охорона своїми "обшарюваннями очами" задовбувала.
   
А що ти знаєш про його доньку, довбойоб? От що ти знаєш про доньку Сергія, дебіляка? Взагалі? Щось знаєш, утирок мавпячий?

Та я вже і не дивуюсь.
Ти бачив моїх філіпінських онуків?
А вони є!.. ... в уяві жирного дерев'яного дегенерата.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія