Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Какие ваши доказательства, что человек существо разумное?

Так вот и я про то же: насколько разумно ставить личные приоритеты выше глобальных?

Как ни крути, а личное благополучие каждого зависит от благополучия общего. Ситуация в Украине тому отличный пример, пострадали все не зависимо от толщины кошелька, и что каждый о себе думает…

Все проблемы от несправедливого перераспределения.
Природа имеет неисчерпаемый запас возобновляемых источников энергии, и технологии их использования, но все тормозит кучка «директоров бензозаправок», которые наваривают триллионы долларов на том, что все заточено под углеводороды.

С едой тоже нет проблем.
Современные технологии позволяют круглогодично выращивать еду в неограниченных объемах не зависимо от природных условий, но опять все тормозят искусственно, чтобы навариваться на искусственном дефиците.

При изменении принципа перераспределения можно каждому жителю планеты обеспечить комфортный уровень жизни, и не будет никаких проблем ни с энергией ни с едой, ни с водой…
========================
Це ти польским та руминським хвермерам розповыси-їм насрати.
   
Показати зображення...
Де тут перетворення енергії з одного виду в інший, як наприклад в ліфті?
   
Глядя на то, что люди творят с природой и друг с другом, есть большие сомнения…
Є навіть не сумніви, є впевненість, що людина це найгірша тварина.
І чим більше людство стукає себе п*яткою в груди про свою розумність,
тим більше моя впевненість. Жодна тварина так не бреше і не спотворює
реальність, як це робить людина. І поодинокі випадки чеснот тільки підтверджують
загальний стан справ.
   
Ну дивися,все просто.Якщо відкинути завумні пояснення з філософії і психології то я бачу  2 основні відмінності між будь якою розумною істотою і нерозумною(не всі люди розумні істоти,від цього потрібно і відштовхуватися). Перше це самосвідомість,тобто усвідомлення себе і того що я існую,свого Я. Друге здатність до абстрактного мислення. Це на мою думку 2 базових фактори які в сукупності характерезують істоту як розумну, на які нездатні тварини і деяка частина людей.

Припущення безпідставне. Які факти свідчать, що у тварин немає цих двох складових?
   
Є навіть не сумніви, є впевненість, що людина це найгірша тварина.
І чим більше людство стукає себе п*яткою в груди про свою розумність,
тим більше моя впевненість. Жодна тварина так не бреше і не спотворює
реальність, як це робить людина. І поодинокі випадки чеснот тільки підтверджують
загальний стан справ.
До речі,  саме можливість брехати і спотворювати реальність є ознакою розуму! Хоча собаки теж вміють робити невинний вигляд після шкоди.
   
Є навіть не сумніви, є впевненість, що людина це найгірша тварина.
І чим більше людство стукає себе п*яткою в груди про свою розумність,
тим більше моя впевненість. Жодна тварина так не бреше і не спотворює
реальність, як це робить людина. І поодинокі випадки чеснот тільки підтверджують
загальний стан справ.
Якась ефірна задротна хуйня
Можна подумати що брехня та спотворення реальності це щось погане
   
Можна подумати що брехня та спотворення реальності це щось погане

І чого я не здивований що це пишеш саме ти?
   
Все проблемы от несправедливого перераспределения.

Який шок - кожний мох є комуніст!  :gigi:
   
Де тут перетворення енергії з одного виду в інший, як наприклад в ліфті?

Энергия Солнца преобразуется в химическую энергию.

Прямо на картинке нарисовано и подписано под ней.
   
Я не плутаю, це просто ти робиш з розуму щось ідеально-філософське, що має принести людству якусь тотальну злагоду і кнопку з написом "Зробити все заєбісь". Ум, розум - то беззмістовна софістика.

Все інакше. Все, що з'являється у тварин - обумовлене потребами і більш нічим. Розум - так само. Він не для тотального "заєбісь" для всіх і кожного. Він - для великого "заєбісь" для кожного окремого самого себе ну і трохи "заєбісь" для членів зграї.

Думати про дистильовано-альтруїстичне "заєбісь" для когось іншого - такого нема й не буде, а якщо й є - то лише для самонайобки тіпа "карми".

Для розвитку потрібні проблеми і ворог/суперник - і їх здолання. На тому тримається ВСЕ життя. Якщо їх нема - тоді біда. Тоді конкуренція стає внутрішньовидовою або ж вид попада в еволюційний тупик, деградує та зникає.

Думати про дистильовано-альтруїстичне "заєбісь" для когось іншого - такого нема й не буде - это пример жлобского менталитета

Вся эта твоя философия работает до поры-до времени, пока другой конец палки не достанет тебя лично.
А, достанет обязательно, потому что жить изолированно от общества не возможно, и общественные проблемы рано или поздно касаются каждого...

"Когда они пришли за коммунистами, я молчал... я не был коммунистом"...

Следуя твоей логике хуйло делает добро для украинцев, а они, безумные, вместо того, чтобы ставить ему памятники, и развиваться, вставляют палки в колеса, убогие, и мешают творить добро...

:facepalm:
   
Думати про дистильовано-альтруїстичне "заєбісь" для когось іншого - такого нема й не буде - это пример жлобского менталитета
Ні. Це приклад капіталістичного світогляду. Бо будь-що цінне в житті досягається ціною власних зусилль або жертв. Роздавати оте щось "цінне" задарма, без будь-якої власної вигоди зараз або в майбутньому - не буде робити добровільно не тільки людина, а й жодна тварина.

Вся эта твоя философия работает до поры-до времени, пока другой конец палки не достанет тебя лично.
Філософію на хліб не намажеш, стін з неї не збудуєш та в багаття не кинеш. І філософія - якраз твоя. Досягнення твоєї "заєбісь"-сансари можливе лише через знищення незгодних, а потім підтримання - теж через знищення незгодних. Щоб "не вбивати" - треба вбивати. Інакше твоє "не вбивати" - буде знищене. Як не іншими людьми, так прибульцями. Або черговим хуйлом. 
А, достанет обязательно, потому что жить изолированно от общества не возможно, и общественные проблемы рано или поздно касаются каждого...
А що в результаті ти хочеш побудувати? Бджолиний вулик чи мурашник з людей? Так не буде того. Підстрелений сифілітик намагався, тільки далеко відірвався від реальності. 
Следуя твоей логике хуйло делает добро для украинцев, а они, безумные, вместо того, чтобы ставить ему памятники, и развиваться, вставляют палки в колеса, убогие, и мешают творить добро...
Хуйло робить добро для себе. Як, власне і якась бацила, що намагається паразитувати на організмі носія - робить добро для себе. Маю я ставити пам'ятник бацилі, яка підтримує в тонусі мою іммунну систему?
Чи, можливо, використати до тої бацили твою філософію "не вбивати"?

Добро ж з чужої агресії цілком можна отримати і Україна таки отримує. От тільки, здається мені, тобі оте добро (від агресії хуйла) геть не сподобається. Але за те хуйлу "дякуй".
   
COJIOMOH - забудь взагалі про вислів " РАСПРЕДЕДЕНИЕ", бо це зі сратого сісілізму. Ось наприклад- наша країна навіть у війну здатна прогодувати Європу дешевим продовольством, ціни на яке впали на 10% там. І що ми бачимо: скрізь блокади, хвермерів, польских водіїв, кучи свинячого гною десь під ехвелевими вежами та триумфальними арками в Паріжі і все таке.

 Вони думають про це потепління?

Ні. Ні хера вони не думають.
   
Энергия Солнца преобразуется в химическую энергию.

Прямо на картинке нарисовано и подписано под ней.
В рослинах? І куди ж та хімічна енергія дівається?
Тепер ліфт. На станції запустили хімічну реакцію окислення вуглецю. Отриману енергію перевели в кінетичну енергію молекул води. Цю енергію перевели в кінетичну енергію обертального пристрою. Цим пристроєм на кінцях дротів створили різницю потенціалів. В дротах виникло електромагнітне поле, яке погнало по них іони. В основному електрони. На інших кінцях дроту створили різницю потенціалів. Ця різниця призвела до виникнення електромагнітного поля в електромоторі і була переведена в енергію механічного руху. В ліфті сидів п'ятикласник Петрик з відром води та презервативом. Вода в відрі набрала потенційну енергію. Далі Петрик  вийшов на балкон, перелив воду в презерватив  літра три і жбурнув його під ноги Марічці. Вода набрала кінетичної енергії , яка не погасилась під час удару об асфальт, і обляпала  Марічку. Марічка перевела енергію запасену в вигляді глюкози в коливання повітря. Яка рослина так зможе?
   
В рослинах? І куди ж та хімічна енергія дівається?
Тепер ліфт. На станції запустили хімічну реакцію окислення вуглецю. Отриману енергію перевели в кінетичну енергію молекул води. Цю енергію перевели в кінетичну енергію обертального пристрою. Цим пристроєм на кінцях дротів створили різницю потенціалів. В дротах виникло електромагнітне поле, яке погнало по них іони. В основному електрони. На інших кінцях дроту створили різницю потенціалів. Ця різниця призвела до виникнення електромагнітного поля в електромотор і була переведена в енергію механічного руху. В ліфті сидів п'ятикутник Петрик з відром води та презервативи. Вона в відрі набрала потенційну енергію. Далі Петрик  вийшов на балкон, перелив воду в презерватив  літра три і жбурнув його під ноги Марічці. Вода набрала кінетичної енергії , яка не погасилась під час удару об асфальт, і обляпала  Марічка. Марічка перевела енергію запасену в вигляді глюкози в коливання повітря. Яка рослина так зможе?

Все эти действия энергетически нецелесообразны, избыточны.

Растения используют энергию Солнца для жизни и ее им хватает полностью. А суета. описанная выше, для чего она?
   
Ну дивися,все просто.Якщо відкинути завумні пояснення з філософії і психології то я бачу  2 основні відмінності між будь якою розумною істотою і нерозумною(не всі люди розумні істоти,від цього потрібно і відштовхуватися). Перше це самосвідомість,тобто усвідомлення себе і того що я існую,свого Я. Друге здатність до абстрактного мислення. Це на мою думку 2 базових фактори які в сукупності характерезують істоту як розумну, на які нездатні тварини і деяка частина людей.
немає свого Я . Те що для вас "Я" це результат соціалізації, виховання,зомбоящика і тд. Без тих усіх факторів це "Я" перетворюється в Маугліподібного ,що нічим не відрізняється від інших тварин .
   
 
Все эти действия энергетически нецелесообразны, избыточны.
А в чому доцільність чи "достатність/помірність" життя?  :)
Растения используют энергию Солнца для жизни и ее им хватает полностью
І на південному полюсі? А люди - живуть.
Рослина зможе наскирдувати в якусь діжку сонячного світла, аби пережити зиму, не скидаючи листячка? Скидати ж листя енергетично недоцільно.
   
Все эти действия энергетически нецелесообразны, избыточны.

Растения используют энергию Солнца для жизни и ее им хватает полностью. А суета. описанная выше, для чего она?
Як для чого, Петрику Марічка нравицця. Як ще він зробить, аби вона звернула на нього увагу? Ага , енергетично целєсообразних дій в природі не існує. Оскільки природа цілей не ставить.
   
Де тут перетворення енергії з одного виду в інший, як наприклад в ліфті?

Нізачот: в ліфті електрична енергія виконує роботу по підйому/спуску тебе.
Перетворення енергії не відбувається. Навіть потенціальної в кінетичну.
   
Например ум запоминает, что укол это больно, но разум приходит к заключению, что без укола вылечить болезнь не получится, и лучше потерпеть минутную боль, чем всю оставшуюся жизнь болеть.

 :facepalm1:
   
Факт. Максимум що роблять представники нерозумних видів - таскають зерна та горіхи на зиму. До фермерства "додумалися" лише ми та суспільні комахи. До перетворення видів енергій - лише ми.

Кажуть деякі гриби також фермерством займаються
   
Глядя на то, что люди творят с природой и друг с другом, есть большие сомнения…

На пальцях: у кожного свої таракани. Тіко скіко особистостей - стіко й тараканів.
У тебе - от такі. У А.Македонського, наприклад, інші були. У Сталіна одні, а в Троцького - інші.
Хто там спалив бібліотеку пару тисяч років тому десь в Алєксандріі?
   
Кажуть деякі гриби також фермерством займаються
Теорія відносності каже, що все відносне.  :gigi:
З точки зору грибів - це вони приручили мурахів, аби ті створювали їм комфортні затишні умови та таскали їм усілякі поживні речовини.
   
COJIOMOH - забудь взагалі про вислів " РАСПРЕДЕДЕНИЕ", бо це зі сратого сісілізму. Ось наприклад- наша країна навіть у війну здатна прогодувати Європу дешевим продовольством, ціни на яке впали на 10% там. І що ми бачимо: скрізь блокади, хвермерів, польских водіїв,

Ты читай что написано, а не то, что хочешь увидеть.
Я писал не про распределение, а про перераспределение.
Европе нах не нужно украинское продовольствие ни дешевое, ни бесплатное, у них своего хватает.

А, в социализме нет ничего плохого, просто этот принцип не возможно реализовать потому, что большинство людей идиоты.

Но от этого никуда не денемся. Безусловный доход это начало... и все к нему придут, только в разное время.
Не мытьем, так катаньем...
   
На пальцях: у кожного свої таракани. Тіко скіко особистостей - стіко й тараканів.
У тебе - от такі. У А.Македонського, наприклад, інші були. У Сталіна одні, а в Троцького - інші.
Хто там спалив бібліотеку пару тисяч років тому десь в Алєксандріі?

Так ты только подтверждаешь отсутствие разума у всех перечисленных.
   
Нізачот: в ліфті електрична енергія виконує роботу по підйому/спуску тебе.
Перетворення енергії не відбувається. Навіть потенціальної в кінетичну.
Я трошки вище написав скільки разів там проходить перетворення енергії. Починається реакцією окислення вуглецю і закінчується коливанням повітря.
   
Так ты только подтверждаешь отсутствие разума у всех перечисленных.

Ніт. Просто своїм розумом ти не можеш осягнути їхній.
   
А, в социализме нет ничего плохого, просто этот принцип не возможно реализовать потому, что большинство людей идиоты.

Соціалізм не можна реалізувати тому, що поняття приватної власності існує навіть у нерозумних тварин. Моя нора, моя здобич, моя самка. Орднунг вуликів, термітників, мурашників з вищими тваринами і тим пак людиною - несумісний.
   
Теорія відносності каже, що все відносне.  :gigi:
З точки зору грибів - це вони приручили мурахів, аби ті створювали їм комфортні затишні умови та таскали їм усілякі поживні речовини.

Ще є теорія що гриби розширили мавпі свідомість, і вона стала людиною  :gigi:

https://en.wikipedia.org/wiki/Stoned_ape_theory#:~:text=The%20theory%20claims%20that%20the,Fischer%20et%20al.
   
Ніт. Просто своїм розумом ти не можеш осягнути їхній.

За познание отвечает ум, а разум определяет наше поведение.
   
За познание отвечает ум, а разум определяет наше поведение.

А тепер - для «танкістів» - вища математика.
Розподіл Гауса розібрали на друзки вже (теорія вірогідності).
Так от: 50% розумних, 50% - нерозумних.
Невідомий розподіл на сповідувачів добра і сповідувачів зла.
Можеш в Дії опитування замутити.
Так що твій засновок - невірний, а відтак не приведе тебе до вірного висновку.
Хіба що ти інтуїтивно відшукаєш шлях до висновку.
   
Вивчаємо малі частки, а може треба навпаки ? Не частки яляються нами а ми є частки чогось ?
   
Соціалізм не можна реалізувати тому, що поняття приватної власності існує навіть у нерозумних тварин.

Это вульгарное трактование социализма.

Социализм, как идеология предусматривает гармоничную социальную организацию общества…
Что в этом плохого?

Но так как большинство людей идиоты, то каждый начинает выпячивать свое Я, и ставить личные интересы выше общественных…
И, получается что твое Я, в гробу видали тысячи таких же Я вокруг, и миллиарды в принципе…

В результате мы имеем то, что имеем - человечество безумной толпой бредет к пропасти, одержимые бредовой идеей удовлетворить собственное Я игнорируя общественные интересы… но в это же время 8 миллиардов других Я игнорируют твои…
   

Но так как большинство людей идиоты, то каждый начинает выпячивать свое Я, и ставить личные интересы выше общественных…


Что такое "общественные интересы"?

Уже не суперпозиция ли это, так сказать результирующий вектор интересов всех членов общества?
   
За познание отвечает ум, а разум определяет наше поведение.
Процеси пізнання та формування моделі поведінки в індивідуальному контексті є навіть у тварин.
   
А тепер - для «танкістів» - вища математика.
Розподіл Гауса розібрали на друзки вже (теорія вірогідності).
Так от: 50% розумних, 50% - нерозумних.
Невідомий розподіл на сповідувачів добра і сповідувачів зла.
Можеш в Дії опитування замутити.
Так що твій засновок - невірний, а відтак не приведе тебе до вірного висновку.
Хіба що ти інтуїтивно відшукаєш шлях до висновку.

Общество это не математика, и тут теория вероятности не работает.
Подавляющее большинство людей идиоты ( процентов 98).

   
Это вульгарное трактование социализма.

Социализм, как идеология предусматривает гармоничную социальную организацию общества…
Что в этом плохого?

Но так как большинство людей идиоты, то каждый начинает выпячивать свое Я, и ставить личные интересы выше общественных…
И, получается что твое Я, в гробу видали тысячи таких же Я вокруг, и миллиарды в принципе…

В результате мы имеем то, что имеем - человечество безумной толпой бредет к пропасти, одержимые бредовой идеей удовлетворить собственное Я игнорируя общественные интересы… но в это же время 8 миллиардов других Я игнорируют твои…

І який сенс говорити про утопічні ідеології. Мені от наприклад анархія більше подобається, але оскільки люди паскуди, то реаллізувати її неможливо

"В результате мы имеем то, что имеем....."
   
Процеси пізнання та формування моделі поведінки в індивідуальному контексті є навіть у тварин.

А почему животные не могут быть разумнее человека?
Это ж человек сам себя назначил царем природы, но практика это не подтверждает.
   
 :laugh:
сказав тезу


Общество это не математика, и тут теория вероятности не работает.

і тут же її заперечив

Подавляющее большинство людей идиоты ( процентов 98).
   
Это вульгарное трактование социализма.
- Льолик, но єто же неєстетично!
- Зато дешево, надежно и практично!
(Це)

Социализм, как идеология предусматривает гармоничную социальную организацию общества…
Что в этом плохого?

В мурашнику/термітнику/вулику все гармонічно. Хворих, але ще живих - вбивають. Трутнів по осені - кхуям на мороз, хоч вони нічого поганого й не робили.

Соціалізм можливий лише при відмові від індивідуальності та (у випадку вищих тварин) коллективному розумі. Від індивідуальності змогли відмовитися лише окремі види комах, а до колективного розуму еволюція ще не дочовгала і не факт що колись дочовгає, бо нема факторів довколишнього середовища, успішне переборення яких вимагало б коллективного розуму.
   
Вивчаємо малі частки, а може треба навпаки ? Не частки яляються нами а ми є частки чогось ?

 (tu)



Мы пожинаем те плоды, что сами посадили…

Останнє редагування: 4 лютого 2024 20:26:22 від COJIOMOH
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія