Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Невелике побажання до зелених

Re: Невелике побажання  до зелених

=================
Яку саме ситуацію? Що родичі живуть в рашці ?

що батьки керівника ЗСУ зараз живуть в кацапстані
   
Re: Невелике побажання  до зелених

тобто ти вважаєш цю ситуацію нормальною?

ви того. г-н Сталін... звиняйте, одразу не впізнали  :lol: 

це не ситуация, це в твоєму випадку якийсь діагноз. 
   
Re: Невелике побажання  до зелених

ви того. г-н Сталін... звиняйте, одразу не впізнали  :lol: 

це не ситуация, це в твоєму випадку якийсь діагноз. 

а просто відповісти на питання релігія не дозволяє?
   
Re: Невелике побажання  до зелених

а просто відповісти на питання релігія не дозволяє?
====================

Тебе копіює,що поробиш. :shuffle:
   
Re: Невелике побажання  до зелених

що батьки керівника ЗСУ зараз живуть в кацапстані
А свати Петро де живуть?
І при цьому зважте на такий момент - батьків не обирають, а сватів очєнь даже.
   
Re: Невелике побажання  до зелених

Коли ви справедливо критикуєте Залужного, згадайте , як ви справедливо критикували Пороха
Секта уже не знает как примазать своего шоколадного мессию к Залужному. :weep:
   
Re: Невелике побажання  до зелених

А свати Петро де живуть?
І при цьому зважте на такий момент - батьків не обирають, а сватів очєнь даже.

Мирослава, в мене є одна версія- Петро між вами і Мариною вибрав Марину

ця версія найкраще все пояснює
   
Re: Невелике побажання  до зелених

Мирослава, в мене є одна версія- Петро між вами і Мариною вибрав Марину

ця версія найкраще все пояснює
Тобто відповісти вам нічого, раз пішли настільки примітивні інсинуації?
   
Re: Невелике побажання  до зелених

Тобто відповісти вам нічого, раз пішли настільки примітивні інсинуації?

та ні, версія робоча, приблизно як вбивця брата  :D
   
Re: Невелике побажання  до зелених

Та я побачив як зелені хинулись разом з лінію партії і спробував нагадати про непросту для розумної людини необхідність вибору меншого з зол

Я не переоцінюю За , просто вже звик, що зелена влада має талант вибирати гірше з можливого

А як би Ви сприйняли призначення Си, якби були міністром оборони США?

Я не військовий і тим пак не міністр оборони США, і тим пак не знаю цих людей особисто, аби давати експертну оцінку Залужному та Сирському і якось їх порівнювати.

Я також не розумію теперішні підйобки про місце народження та навчання Сирського разом з хитро-розумними поглядами в бік Зеленського, за умови що Сирський вже 10 років у військовому топ-керівництві ЗСУ.

Це, з вашого боку, як мінімум лицемірство. Бо коли Сирський за Пороха отримував звання та посади, вас з вашими питаннячками не було і близько.

Як максимум - копійчина за пост.
   
Re: Невелике побажання  до зелених

на сьогодні все, їду в порохоштаб, завезу Кабсу чоколяду

йду в самозабан, поки піздота не випустить Кабса
   
Re: Невелике побажання  до зелених

та ні, версія робоча, приблизно як вбивця брата  :D
А, ну це дійсно пояснення. Особливо якщо врахувати, що версія про "вбивство брата" також була вашою.
   
Re: Невелике побажання  до зелених

І ще:  не заміряйте більше рейтингів Головнокомандуючого ЗСУ.
А то незабаром знов прийдеться змінювати...... :laugh:
Чим швидше, Тим краще.
   
Re: Невелике побажання  до зелених

+======================================================+
Потрібна зміна тактики на фронті - перехід від оборони до наступу.
Тому й міняють оборонців на нових...
Давайте своїх синів у розпорядження Сирського - у перші ряди на передову.
А якщо поховали їх,  то стуліть писок.
   
Re: Невелике побажання  до зелених

Відкриваючі гілку ти мабуть був не в курсі, що СИ цінували ще до ЗЕ. Також нагороджували, додавали в званнях та посадах ( до ЗЕ).  Це стало зрозуміло, коли тебе тикнули в це в гілці.
Те що колись Зе призначив ЗА, а на СИ... мабуть такий собі парадокс, бо СИ був і з більшим досвідом, та мабуть вище звання мав.  Але ЗЕ вибрав ЗА.  Помилився? не думаю. Зараз хоче перезавантажити.... а) має на це право б) відповідає за це всім в) дуже ризикує вже своїм майбутнім ...
Я поважаю ЗА дуже, та можу сказати йому своє дякую.  Я бажаю СИ успіхів, бо від них залежить наше майбутне. 
Є таки тут... що почали зненацька ( після звиняйте 10 років війни) вивчати біографию СИ... та щось там розповідати, є таки що чомусь чекали що новий главком всіх старих залишить на посадах.... ( звідкі в них така мисля? хер іх знає).
Залужного не Зеленський вибирав. Він тільки виконав вимогу Америки, а тепер плюнув Америці в лице.
Щодо Сирського - то він не має права очолювати українську армію під час війни - це сюр! Це хуцпа.
Такого не було б в жодній країні. Це лише наші недоумкуваті 73%|нтні можуть проковтнути.
   
Re: Невелике побажання  до зелених

Залужного не Зеленський вибирав. Він тільки виконав вимогу Америки, а тепер плюнув Америці в лице.
і ти навіть можеш довести, що це НЕ твої фантазії?
   
Re: Невелике побажання  до зелених

Залужного не Зеленський вибирав. Він тільки виконав вимогу Америки, а тепер плюнув Америці в лице.
Чухня. Штати цілком неоднозначно сказали, що ніяких заперечень щодо кадрових рішень не мають.
І взагалі, Порох влаштовував вас, а Сирський влаштовував Пороха. Чому ж тоді ви зараз проти Сирського?

Якісь дівчачі виєбони. І так не так, і інак не так.
   
Re: Невелике побажання  до зелених

Щодо Сирського - то він не має права очолювати українську армію під час війни - це сюр! Це хуцпа.
Де ваша хуцпа була під час АТО/ООС, коли Сирський там головував? Чи єто другое?
   
Re: Невелике побажання  до зелених

Залужного не Зеленський вибирав. Він тільки виконав вимогу Америки, а тепер плюнув Америці в лице.
Щодо Сирського - то він не має права очолювати українську армію під час війни - це сюр! Це хуцпа.
Такого не було б в жодній країні. Це лише наші недоумкуваті 73%|нтні можуть проковтнути.

чого ж ти не казала що звати тебе насправді  Камала Харрис  ;o ,  вроджена скромність  :)  Ще яки цікаві історії будеш розповідати чи то з ОП, чи то з Білого дому  :)
   
Re: Невелике побажання  до зелених

Де ваша хуцпа була під час АТО/ООС, коли Сирський там головував? Чи єто другое?
Якась дивна біографія у Сирського у Вікіпедії… чого б це?
   
Re: Невелике побажання  до зелених

Я ПРОТИ звільнення Залужного. По одній простій причині: коней на переправі не міняють.
Це вирішує лише Верховний Головнокомандувач,
він володіє повною картиною того що відбувається на фронті.
 

Тим більше, що ця робоча конячка ні в чому негативному не була помічена. Вона робила все, виходячи із можливостей.
Ми не можемо знати достеменно що хто робив і що не робив
стосовно військових, це особлива сфера, тим більше в час війни.
   
Re: Невелике побажання  до зелених

і ти навіть можеш довести, що це НЕ твої фантазії?
Ну таке у Ларти імхо :umnik2:
   
Re: Невелике побажання  до зелених

Якась дивна біографія у Сирського у Вікіпедії… чого б це?

Якась дивна ЛАРТА на форумі... чого б це?
   
Re: Невелике побажання  до зелених

Коли ви справедливо критикуєте Залужного, згадайте , як ви справедливо критикували Пороха

на залужного ніхто і ґонить с зелених, а якраз секта намагається акуратно, поки, зайти такими хитрoвиїбaними темами ... БО залужний прямий конкурент порошенка якщо піде в політику тому що автоматом займає друге місце як мінімум, а якщо не піде в політику то легко відтягує голоса як ті ж притула стерненко і так далі, яких пєтюндр моче як сивий мерін
   
Re: Невелике побажання  до зелених

на залужного ніхто і ґонить с зелених, а якраз секта намагається акуратно, поки, зайти такими хитрoвиїбaними темами ... БО залужний прямий конкурент порошенка якщо піде в політику тому що автоматом займає друге місце як мінімум, а якщо не піде в політику то легко відтягує голоса як ті ж притула стерненко і так далі, яких пєтюндр моче як сивий мерін
+100500 Свиноголове стадо намагалося розхитати Залужного вже давно і в випадку конфлікту КнурЪ виступив би на захист генерала і взяв би його в свій свинарникЄС і був би другий генерал-кандидат Кривонос...
Вони й зараз цим займаються намагаючись викликати зневагу до Сирського.
   
Re: Невелике побажання  до зелених

Якась дивна ЛАРТА на форумі... чого б це?
Вона не дивна... Вона на роботі... В неї Сирський вже не українець.  :facepalm1:
   
Re: Невелике побажання  до зелених

Коли ви справедливо критикуєте Залужного, згадайте , як ви справедливо критикували Пороха
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія