Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Скільки ми ще терпітимо на нашому форумі корисних зрадоботів?

а оцто-боти?
Не чіпайте оцта, так, він пише іноді дурню, але ж він не шкодить я валетовадими та всі ті кацапогудлакодоктор и
   
Не придурюйся "критиком". Гадиш на діючу владу під час війни, працєюш на ворога. Разом з іншими порохорилими "критиками влади". І тут і вся інша ботва шоколадна по соцмережах.
=============================
Счезні гидота. Такі як ти безуглій пицю носять. Повія.
   
Чо ты ржёшь?

Порошенко с кумами разве не хочет опять к корыту  :laugh:

 Не смішно. Я бачу ті ролики Прямого і цей фейсбучний ДЕБІЛІЗМ  adviseri-в. 
 Їм Україна БЕЗ ПОРОШЕНКА  не потрібна.
А мені Україна потрібна понад усе і всіх.

 Знаєш що буде якщо сповниться бажання шофера Кабза? Знаєш?
   
 Доречі від подоляка стефанчука не просто нудить - ригати хочеться. Реально. Більше не напишу
   
=============================
Счезні гидота. Такі як ти безуглій пицю носять. Повія.

писати навчись українською мовою, алкаш
   
Вішать порохоскот на стовпах! давно пора! заважають красти зеленим патріотам з кацапськими пачпортами!
   
Вішать порохоскот на стовпах! давно пора! заважають красти зеленим патріотам з кацапськими пачпортами!
вішай, хто тобі заважає
   
критикував підхід української влади, що дозволили мадярам диктувати умови згідно яких, якщо ми не підем на поступки вони заблокують домомогу, тепер бачу, що внаслідок перемовин, ситуація змінилась і тепер ми кажемо, не буде вашої підтримки україни в єс, не буде поступок, що до питання меншин
навіть не так, орбан тепер сам просить україну про поступки мадярській меншині, тобто україна отримала спочатку гроші потім крісла, а не так як ще вчора хотів орбан, спочатку крісла потім будуть гроші...
Це ви звідки таке взяли? На всі поступки про які говорили угорці вже пішли. Передивіться пресконференції по результатам зустрічі і не видумуйте.

І таки, приклад де?
   
Если что, я всегда был за Ермака!
   
Не смішно. Я бачу ті ролики Прямого і цей фейсбучний ДЕБІЛІЗМ  adviseri-в. 
 Їм Україна БЕЗ ПОРОШЕНКА  не потрібна.
А мені Україна потрібна понад усе і всіх.

 Знаєш що буде якщо сповниться бажання шофера Кабза? Знаєш?

Та хай здохне той Порошенко! Пофіг. Він відпрацьований матеріал.
Нам Україна потрібна, в не копія Раші 2.0
   
Кацапи захватили владу на ФУПі, будують рашку?
   
Та хай здохне той Порошенко! Пофіг. Він відпрацьований матеріал.
Нам Україна потрібна, в не копія Раші 2.0
знову  пропаганда? Ти не  нормальний  :facepalm1:

Україні  вистояти треба, і ціна буде висока.
Ти просто вже заєбав тягати ту тєлєгу "узурпація" Ааааа.
б***ь, і самі тікають від ТЦК та повістки обсцикають.
   
Це ви звідки таке взяли? На всі поступки про які говорили угорці вже пішли. Передивіться пресконференції по результатам зустрічі і не видумуйте.

І таки, приклад де?

що видумувати, те що орбан морочив останніх два роки голову і нам, фактично викручуючи руки, і єс, що навіть туск заявив, що єс втомилась від мадяр, чи те що внаслідок останніх перемовин, мадяри розблокували в єс нашу допомогу?
   
:lol:

Тобто, всих хто викликає у тебе таку реакцію можна закидати гівном? Стосовно критики їх позиції та діяльності оці правила "common sense" не треба застосовувати?
   
Если что, я всегда был за Ермака!
Какіє ваші докази (ц)
   
Кацапи захватили владу на ФУПі, будують рашку?
  Тікай
   
Тобто, всих хто викликає у тебе таку реакцію можна закидати гівном? Стосовно критики їх позиції та діяльності оці правила "common sense" не треба застосовувати?
твої маніпуляції зрозумілі, йди борись за Порошенка у себе в лос Наїстись-Посрати
   
  Тікай
Не дочекаєтесь. Я навіть від справжніх кацапів не тікала, а ви  зелене фуфло.
   
твої маніпуляції зрозумілі, йди борись за Порошенка у себе в лос Наїстись-Посрати

Які маніпуляції, я питання модератору задав. А ти почав доставати своїми тупими пред'явами
   
Не дочекаєтесь. Я навіть від справжніх кацапів не тікала, а ви  зелене фуфло.
бабуля, не гострого розуму а порошкового слова.
 Ви мудачука сприймаєте як за свого. До 2019 року точно. Тільки от твій рошенівський стогін вєщай Прямому каналу.
   
Не чіпайте оцта, так, він пише іноді дурню, але ж він не шкодить я валетовадими та всі ті кацапогудлакодоктор и
Щоб писати не дурню, то треба не стидатись писати все - і дурню, і зраду. А з часом перевірити - що справдилось, а що - ні.
   
що видумувати, те що орбан морочив останніх два роки голову і нам, фактично викручуючи руки, і єс, що навіть туск заявив, що єс втомилась від мадяр, чи те що внаслідок останніх перемовин, мадяри розблокували в єс нашу допомогу?
Не в наслідок. Технічні завдання на зустріч лідерів ЄС готувалося набагато раніше вчорашніх перемовин.
   
бабуля, не гострого розуму а порошкового слова.
 Ви мудачука сприймаєте як за свого. До 2019 року точно. Тільки от твій рошенівський стогін вєщай Прямому каналу.
Синок, не приписуй мені свої марення.
   
Які маніпуляції, я питання модератору задав. А ти почав доставати своїми тупими пред'явами
  З такими як ти нам не воювати і війну не виграти.
Ну чим тобі погано на супі? Фуп - інший.

   
Если что, я всегда был за Ермака!

Паяльник поверни :lol:
   
Одне питання.
Що таке оце:
"Співає в унісон з кацапської пропагандою", де почитати визначення явища в правилах форуму, критерії тассать.
Бо наразі виглядає, як образа користувача, а не формулювання порушення, за яке його забанено.
   
Синок, не приписуй мені свої марення.
Йди вже пенсію отримай, подивись п'ятий. Так нервуєшся. Від ненависті руки тремтять? А від любові до порошенка?
   
Одне питання.
Що таке оце:
"Співає в унісон з кацапської пропагандою"

Це якраз про тебе і твої тут пісні. Порохорилі.
   
  З такими як ти нам не воювати і війну не виграти.
Ну чим тобі погано на супі? Фуп - інший.

Ясно, аби потролити. Прямуй собі далі --------->
   
Не смішно. Я бачу ті ролики Прямого і цей фейсбучний ДЕБІЛІЗМ  adviseri-в. 
 Їм Україна БЕЗ ПОРОШЕНКА  не потрібна.
А мені Україна потрібна понад усе і всіх.

 Знаєш що буде якщо сповниться бажання шофера Кабза? Знаєш?

Эт да...
   
Цілком підтримую!
На форумі імбецилів мають залишитись лише імбецили. І модератор-імбецил з реалізацією цієї задачі в цілому справляється. :gigi:
   
Ясно, аби потролити. Прямуй собі далі --------->
ну саме  це ти і робиш, тролиш модератора типу як розумний, а потім ідіота включаєш "опозиція - порошенко"
Яка він нахуй  опозиція? Що ти знаєш?
   
знову  пропаганда? Ти не  нормальний  :facepalm1:

Україні  вистояти треба, і ціна буде висока.
Ти просто вже заєбав тягати ту тєлєгу "узурпація" Ааааа.
б***ь, і самі тікають від ТЦК та повістки обсцикають.

Яке нахер ТЦК до того, що п***а гроші у армії?
Що влаштовують незаконні прослушки,   що  у ручному режимі керуючи судами і правохрронцями.
Сховай голову у пісок і сиди.
   
Цілком підтримую!
На форумі імбецилів мають залишитись лише імбецили. І модератор-імбецил з реалізацією цієї задачі в цілому справляється. :gigi:

 (tu)  :lol:
   
Цілком підтримую!
На форумі імбецилів мають залишитись лише імбецили. І модератор-імбецил з реалізацією цієї задачі в цілому справляється. :gigi:
тільки штаб порошенка  тільки гострі розумом редактори вікі
   
Цілком підтримую!
На форумі імбецилів мають залишитись лише імбецили. І модератор-імбецил з реалізацією цієї задачі в цілому справляється. :gigi:

Пистуй назад на СУП, там твої друзі-кацапи сичать лайном і ядом на Україну. Що ти сюди прилізло, після того як обсирав на СУПі той ФУП як тільки міг? Разом з тими юарами, гео та іншими уйобками.
   
Шановні пані та панове! Висловити своє захоплення останніми діями модератора ви можете листом на ці адреси

editor@pravda.ua пан Томаш

ukrpravda@gmail.com пані Севгіль

ukrpravda1@gmail.com пані Альона
   
Сховай голову у пісок і сиди.
ти там від ТЦК  сховався? Молодець. Страшна влада, жах
   
ти там від ТЦК  сховався? Молодець. Страшна влада, жах

Я в рембаті служу :lol:
   
Шановні пані та панове! Висловити своє захоплення останніми діями модератора ви можете листом на ці адреси

editor@pravda.ua пан Томаш

ukrpravda@gmail.com пані Севгіль

ukrpravda1@gmail.com пані Альона

В спортлото ще напишіть  :lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія