Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Буданов на своєму місці, але ну ніяк не головнокомандувач.

Я пересічний тому хто зна, але на мене ГРУ досить здається ефективною. Особливо у диверсійному плані. Про аналітіку не скажу бо заяви Буданова трохи бентежать. Але саме такі заяви дуже подобаються бубочці. Тіпо " у літку 2023 будемо пити коХве у Ялті" то що... так трохі віддає Арестовичем.
 Але Залужний як для генерала та головнокомандуючего- ще досить молодий та енергійний і дуже гарний аналітик. Він може і вміє працювати з мільоним військом. І він вірить і впевнений в  перемозі. А у Буданова для цього ну зовсім нема досвіду. Я взагалі то поважаю Буданова- щоб тут не казали, але головнокомандувач він ну самі розумієте. Хто ще у нас досить розумний: ну Марчелло, але від Марчелло бубочка взагалі повіситься. Чи Забродський... результат як з Марчелло. Залужний тримає себе дуже корректно. Якщо у нас почнеться чехарда з главкомами, ну там Буданов, Сірскій там ми так до Хомчака дійдемо і тре буде або вмирати, або тікати. А тікати реально нікуди.

 Але подоляківським ботам платять трохи грошенят, а там родини, війна, тре годувати-от і йдуть на панель від ОПи. А що? Будь який труд достойний. B-)
   
Про аналітіку не скажу бо заяви Буданова трохи бентежать.

Нмд він не має заяв робити, розвідка має бути в тіні
   
Нмд він не має заяв робити, розвідка має бути в тіні
==================================
Але бубочка від цього торчить як від кокса.
   
У Буданова поведение пацана а не разведчика. Этот имидж стендаперу и заходит как что-то близкое
   
У Буданова поведение пацана а не разведчика. Этот имидж стендаперу и заходит как что-то близкое
Можливо він просто триндить, а ГУР керують інші люди, зо не світяться
   
Re: Буданов на своєму місці, але ну ніяк не головнокомандувач.

буданов не на своєму місці

гур при ньому деградував але зе його цінить за мякий теплий язик у своїй сраці
   
Я пересічний тому хто зна, але на мене ГРУ досить здається ефективною.

Не здається

Пілоти бомбардувальників живі здорові. Їхні сім'ї також

Це цінний ресурс, його треба знищити. Що таке можливо, є приклад - ліквідація командира корабля, як ц запускав ракети. Але то був одинокий випадок, цього мало
   
Головнокомандувачем стане людина ганчірка, яка повністю згодиться лягти під єрмака

Нас будуть чекати м'ясні штурми та поразки, поки дитина не награється у солдатики

Буданов не схожий на таку людину
   
Re: Буданов на своєму місці, але ну ніяк не головнокомандувач.

от вам історія

Зе вимагав від ЗСУ у 22 році звільнити Зміїний під дату- 8/9 травня.
ЗСУ видала план який не давав звільнення на цю дату.

Тоді Зе звернувся до Буданова той порадив задіяти спеціалістів центру спецоперацій з ВМС.

План простий як двері - коли вони те побачили - офіцери сказали що план самовбивчий та вони не поведуть людей на вірну смерть.

Хто був проти - звільнили... перевели з пониженням штурмувати посадки.
Хто згодився - підвищили ... і вони повели людей .. і всі загинули (не ті хто планукав - ці в штабі з підвищенням). Україна втратила унікальних спеціалістів у мясному штурмі.


Потім зміїний звільняли по саме тому плану ГШ що був відпочатку і за який ЗЕ людей звільняв і не вибачився і не відмінив рішень ....

Але Зе цілком задоволений діями Буданова ... і таких випадків в подальшому було ще багато.
   
У Буданова поведение пацана а не разведчика. Этот имидж стендаперу и заходит как что-то близкое

 :facepalm1:

Де ви беретесь?
Як він до генерала дослужився в спецназі ГУР , при чому останні 10 років в стані війни ? 
   
Буданов такой же стендапер как и Зе
Он в соей жизни даже взводом не командовал
Он был командиром группы а потом ошеломляющий карьерный взлет благодаря дружбе с каким то про хуйловским грузином
Операции которыми он руководил в Энергодаре и на Змеином были бездарно спланированы проведены и  провалены
Будет в Бункере давать гораздо больше интервью чем сейчас
Потом подпишет любую бумажку что подготовит Регент с хуйловцами
   
Буданов такой же стендапер как и Зе

Де ви беретесь?

п.с. таки недолуга бригада...  :facepalm1:


   
Я пересічний тому хто зна, але на мене ГРУ досить здається ефективною. Особливо у диверсійному плані. Про аналітіку не скажу бо заяви Буданова трохи бентежать. Але саме такі заяви дуже подобаються бубочці. Тіпо " у літку 2023 будемо пити коХве у Ялті" то що... так трохі віддає Арестовичем.
 Але Залужний як для генерала та головнокомандуючего- ще досить молодий та енергійний і дуже гарний аналітик. Він може і вміє працювати з мільоним військом. І він вірить і впевнений в  перемозі. А у Буданова для цього ну зовсім нема досвіду. Я взагалі то поважаю Буданова- щоб тут не казали, але головнокомандувач він ну самі розумієте. Хто ще у нас досить розумний: ну Марчелло, але від Марчелло бубочка взагалі повіситься. Чи Забродський... результат як з Марчелло. Залужний тримає себе дуже корректно. Якщо у нас почнеться чехарда з главкомами, ну там Буданов, Сірскій там ми так до Хомчака дійдемо і тре буде або вмирати, або тікати. А тікати реально нікуди.

 Але подоляківським ботам платять трохи грошенят, а там родини, війна, тре годувати-от і йдуть на панель від ОПи. А що? Будь який труд достойний. B-)

От саме оцей піар себе коханого як супермена і ДИВЕРСАНТА та того хто відправляє БПЛА по Керченському мосту, по Москві і т.д., і викликає питання до Буданова, який по своїм посадовим обов'язкам НЕ МАЄ НІЯКОГО СТОСУНКУ ДО ДИВЕРСІЙ І ВПЛА, зовсім!!!! Всі ті подвиги роблять інші люди, про яких ніхто нічого не знає і вони, ССОшники, не піаряться на тому.

Абсолютно відверто проводиться системна кампанія в ЗМІ по створенню образу Буданова, який сподобається пересічному манюпасу - супер герой, що сам особисто ходить в тил ворога і там вбиває\підриває їх і т.д.
Про його діяльність саме як військового РОЗВІДНИКА, головна задача якого є надання ЗСУ інформації, може  сказати і оцінити споживач, командири ЗСУ. А про їх оцінку ми нічого не знаємо.
   
Можливо він просто триндить, а ГУР керують інші люди, зо не світяться

І не світяться ті люди з ССО, що в реалі і роблять ті дії, якими хизується Буданов
   
Зате він БуданОВ…: хоч я до нього ставлюся позитивно. Він як хвацький пацан. Але це не Залужний, статичний і надійний.
   
хоч я до нього ставлюся позитивно
то так прізвище через позитив викривляєш, тіпа аж піщиш як позитивно?
   
Буданов такой же стендапер как и Зе
Он в соей жизни даже взводом не командовал
Он был командиром группы а потом ошеломляющий карьерный взлет благодаря дружбе с каким то про хуйловским грузином
Операции которыми он руководил в Энергодаре и на Змеином были бездарно спланированы проведены и  провалены
Будет в Бункере давать гораздо больше интервью чем сейчас
Потом подпишет любую бумажку что подготовит Регент с хуйловцами

зроби разом з бутусовим (якого ти цитируєш) віддалено наближене до того, що сьогодні вночі з колегами зробив Буданів в Криму. Тоді й розповідатимеш і оцінюватимеш.
ти мабуть до стендапера навряд чи дотягуєш.
   
Буданов такой же стендапер как и Зе
Он в соей жизни даже взводом не командовал
Он был командиром группы а потом ошеломляющий карьерный взлет благодаря дружбе с каким то про хуйловским грузином
Операции которыми он руководил в Энергодаре и на Змеином были бездарно спланированы проведены и  провалены
Будет в Бункере давать гораздо больше интервью чем сейчас
Потом подпишет любую бумажку что подготовит Регент с хуйловцами
«Ну й Моська! Дужа, знать, вона,
Що бреше на Слона.»

Переклад Є. Кротевича
   
гур при ньому деградував але зе його цінить за мякий теплий язик у своїй сраці
Та да от коли Петро призначив праву руку Якименка Бурбу от тут ГУР розквіт :lol:


Останнє редагування: 1 лютого 2024 16:51:59 від qaqy
   
керівництво політичне
завжди
фаховий відбір завершується на середній ланці
   
Отож. Не чипайте Залужного. Бо в найкращому це буде деморалізація війська з відомими наслідками,а в найгіршому я й казати не хочу. Ставте вже безуглу-вона вам накомандує.
   
А я б на місці зе вже б призначив Арестовича на місце Залужного.
Радником в офісі прихильники певної політсили - був. багато користі нарадив. тепер вже може і армію розвалити к хуфям.
   
Отож. Не чипайте Залужного. Бо в найкращому це буде деморалізація війська з відомими наслідками,а в найгіршому я й казати не хочу. Ставте вже безуглу-вона вам накомандує.

не читайте й буданова. деяки обісралися так, що почали бочку на нього котити. ( не про тебе вольтер кажу. ти ж на фупі строг, але справедлив  :lol: )
   
Ви будете сміятися, але ІМХО в українській владі абсолютно всі на своєму місці. Якась така дивна конфігурація вийшла, що усі врівноважують один одного  8-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія