Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Різні погляди на мобілізацію: WP

Re: Різні погляди на мобілізацію: WP

а де ти живеш наразі? То VPN  чи сраки миєш?
Що ти чи кацап чи порошок (я вас вже навіть плутаю) не розбереш.
 
 Пряме простетпитання  до тебе було - ти віриш WP  чи твоя віра серіал про Голобородька?

 Якщо зайшов потролити порошенити - йди в іншу гілку наприклад в гілку славнів рошену
мені срати на петра, але комедіант зі своїми трускавецькими упи3днями які вже в масі думають як зірвати когті - це поза конкуренцією.

можна подумати, нікому не видно мотивів Бубочки в цій темі. залишити собі позитив, а негатив зіпхнути на інші складові влади.
   
Re: Різні погляди на мобілізацію: WP

Він правильно тобі вище відповів.
Зе хочеться аглушитєльних пабєд, а якою ціною?
Недай Боже дійсно знайде якогось долбойоба, який  по його приході пошле тих 500.000 поганоозброєних в бій  :X
Добре,  напишу  й  тобі, щоб розуміти те що ти Росинка читаєш треба мати трохи мізків. Ти в бігудях своїх ті мізки розчавила
   
Re: Різні погляди на мобілізацію: WP

500.000 платників податків відправити в окопи? Тоді долар буде по 200
По-перше, не буде.
А по-друге, нема нічого нормального в тому, що під час страшної війни курс стоїть, як вкопаний. Війна - це дорого, за війну платять. Кров'ю, здоров'ям, і - так, масовим падінням добробуту (чого наразі ніхера не спостерігається).
   
Re: Різні погляди на мобілізацію: WP

По версії Зеленського які українці втомилися від войни? Ті що в окопах,ті що батальйоні Монако ? Ті що втомилися бігати від бусиків тцк ?

Теж різонуло. Звичайно, що йдеться про тих, хто в тилу. Втомилися, бля...
   
Re: Різні погляди на мобілізацію: WP

...та ні, ви нє ржалі,  а от петя ржав і з мудачуком і з ложкіним а ложкін з мудачуком . Паржотє іщьо
 :lol:
І тут чоколядник встиг насрати їбанату?
   
Re: Різні погляди на мобілізацію: WP

чомусь зелені стидаються обговорювати бачення бубочки

під час розмови Зеленський сказав Залужному, що українці втомилися від війни, а міжнародні донори також уповільнили надання військової допомоги, тож, можливо, новий командувач омолодив би ситуацію..(с)

тоговалі - веселілісь,
подсчіталі- прослєзілісь?

то най розкажуть, як омолодити сітуацію
   
Re: Різні погляди на мобілізацію: WP

ну ось  і інсайд! вчасно.

тут зеленському треба не казати, що не вистачить ресурсу, а, плть, закачувати рукави, і рити-лупати сю скалу(с), шукати можливості і рішення.

наприклад, ворог-кацапія вже зтикнулась з нехваткою робочої сили. і що, вони лапи склали? акуйтам. вони почали залучати робітників-іноземців типу північна корея.4
і я вам скажу, що якщо та ідея з корейцями лусне як мильна бульбашка, ця пОгань буде рити далі і щось в них, таки, вистрелить, зпрацює.

Нам не можна казати немає ресурсу. нам потрібно його шукати і створювати. Пробами і ошибками(с), але ми маємо шукати можливості, а не складати лапки.


Зеленський втратив оптимізм, втратив якусь жагу, якийсь запал.
В новорічному  привітанні 2024 року він вперше не дав надихаючий текст, а просто пробубонів тягомотину, як решта президентів то робила повсякчас.

І то було як холодний душ - зневіра зеленського.

Пане Президент Зеленський! Досить шмарклі намотувати на кулак. Так, вам відомо значно більше ніж нам. Але, нам потрібно вистояти. Тому, шукай їжу, одежу, взуття для армії.
Проси у німців не 24 бтри, а 2400 шт., може хоч 240 тоді дадуть.
Не сміти здаватися психологично. Шукати, шукати, шукати ресурс і рішення.
Може залужний і не месія (не месія, звісно), але на кого ти ставку зробиш?

Він прохає багато мобілізувати? А що в нього є крім людей? 24 бтр?
Чи ти спромігся наладити виробництво військової техники? Чи ми перейшли на військові рейки? Чи в нас працює виробництво в тотальних масштабах?
ЩО зробили твої міністри оборони?

Уяви, що ти на місці Залужного. Ти чим будеш воювати?

Я його можу зрозуміти. А владу ні.  Ви могли зробити більше.

Останнє редагування: 31 січня 2024 18:50:10 від эЛКа
   
Re: Різні погляди на мобілізацію: WP

...та ні, ви нє ржалі,  а от петя ржав і з мудачуком і з ложкіним а ложкін з мудачуком . Паржотє іщьо
:lol:
І тут чоколядник встиг насрати їбанату?
  Тобі він в мізки і насрав і  насцяв в очі. Твоя  проблема.

А Хряк таки був  правий -  підлий підступний брехун хитрий без моралі,  так - це Порошенко П.О..
   
Re: Різні погляди на мобілізацію: WP

Добре,  напишу  й  тобі, щоб розуміти те що ти Росинка читаєш треба мати трохи мізків. Ти в бігудях своїх ті мізки розчавила

Шопопало  :facepalm1:
Може то ти  про себе: в бігудях без мізків перед хододильником в трусах і тапочках? Альцхаймер  :fuck:
   
Re: Різні погляди на мобілізацію: WP

Теж різонуло. Звичайно, що йдеться про тих, хто в тилу. Втомилися, бля...
думаю що все ж таки таких слів не було ,але якщо були то це м'яко кажучи капець
   
Re: Різні погляди на мобілізацію: WP

думаю що все ж таки таких слів не було ,але якщо були то це м'яко кажучи капець
+
так власне. якщо WP журналюги додумали, то чорт з ними. проєхалі.
але якщо це дійсно те як Зе аргументує... тоді ой
   
Re: Різні погляди на мобілізацію: WP

ну ось  і інсайд! вчасно.

тут зеленському треба не казати, що не вистачить ресурсу, а, плть, закачувати рукави, і рити-лупати сю скалу(с), шукати можливості і рішення.

наприклад, ворог-кацапія вже зтикнулась з нехваткою робочої сили. і що, вони лапи склали? акуйтам. вони почали залучати робітників-іноземців типу північна корея.4
і я вам скажу, що якщо та ідея з корейцями лусне як мильна бульбашка, ця пОгань буде рити далі і щось в них, таки, вистрелить, зпрацює.

Нам не можна казати немає ресурсу. нам потрібно його шукати і створювати. Пробами і ошибками(с), але ми маємо шукати можливості, а не складати лапки.


Зеленський втратив оптимізм, втратив якусь жагу, якийсь запал.
В новорічному  привітанні 2024 року він вперше не дав надихаючий текст, а просто пробубонів тягомотину, як решта президентів то робила повсякчас.

І то було як холодний душ - зневіра.

Пане Президент Зеленський! Досить шмарклі намотувати на кулак. Так, вам відомо значно більше ніж нам. Але, нам потрібно вистояти. Тому, шукай їжу, одежу, взуття для армії.
Проси у німців не 24 бтри, а 2400 шт., може хоч 240 тоді дадуть.
Не сміти здаватися психологично. Шукати, шукати, шукати ресурс і рішення.
Може залужний і не месія (не місія, звісно), але на кого ти ставку зробиш?

Він прохає багато мобілізувати? А що в нього є крім людей? 24 бтр?
Чи ти спромігся наладити виробництво військової техники? Чи ми перейшли на військові рейки? Чи в нас працює виробництво в тотальних масштабах?
ЩО зробили твої міністри оборони?

Уяви, що ти на місці Залужного. Ти чим будеш воювати?

Я його можу зрозуміти. А владу ні.  Ви могли зробити більше.
Що цікаво, не порохоботи не зеленоботи не біжать до черги в  ТЦК. Он такі як Півас, такий собі перець-порохобот хАрькАвскій ( харькавчанін) взагалі  ПОВІСТКИ ОБСЦИКАЄ.

 А Петренко,  зовець "на майдан залужного захищати" ...

це  ж п***а якийсь.
   
Re: Різні погляди на мобілізацію: WP

+
так власне. якщо WP журналюги додумали, то чорт з ними. проєхалі.
але якщо це дійсно те як Зе аргументує... тоді ой
ясно  з тобою. Срати ти хотіло на Україну.
   
Re: Різні погляди на мобілізацію: WP

 SlavRedko   нажаль ти не пишеш на ФУПі.
Але знай -  ти був  у  всьому  правий. У  всьому.
Крім Залужного
   
Re: Різні погляди на мобілізацію: WP

+
так власне. якщо WP журналюги додумали, то чорт з ними. проєхалі.
але якщо це дійсно те як Зе аргументує... тоді ой
що ой? він проєцирує власні відчуття.

він чи то вигорів вже, бо не маємо швидкого результату (перемоги хоча б часткової), чи зневірився, бо бачить, що світова спільнота ладна згодувату україну звіру-хуйлу, аби не було атомної війниі і врятувати світ без україни.
хз.. але він змінився, йому вкрай важко.
і в мене таке відчуття, що він не знає як вирулювати, що робити аби було правильно, безпомилково.
   
Re: Різні погляди на мобілізацію: WP
HSM

500.000 платників податків відправити в окопи? Тоді долар буде по 200

ну , тоді будуть платити податки цапам , платники податків
   
Re: Різні погляди на мобілізацію: WP

в тебе лопата є?
у нього є язик яким він лиже дупу владі. тому лопату дадуть комусь,хто владі не подобатиметься. а лиже наш герой бо власне так він від армії ухиляється. Одні через тису а він просто лижучи зад ОП. теж тактика виживання. тільки ГЛИСТА.
   
Re: Різні погляди на мобілізацію: WP

Тут можно і зворотньо сказати - світова спільнота не вірить в Залужного, і не хоче давати зброю на наступ
   
Re: Різні погляди на мобілізацію: WP

що ой? він проєцирує власні відчуття.

він чи то вигорів вже, бо не маємо швидкого результату (перемоги хоча б часткової), чи зневірився, бо бачить, що світова спільнота ладна згодувату україну звіру-хуйлу, аби не було атомної війниі і врятувати світ без україни.
хз.. але він змінився, йому вкрай важко.
і в мене таке відчуття, що він не знає як вирулювати, що робити аби було правильно, безпомилково.
Десь я читав majesty (дніпровський пенс мінтяра) і він  вилип купу  ненависті на всіх тих сініків тблейрів та інших, які пальцем не ворухнули ... в нього була ненависть до них.
 Тепер  я його  розумію.
   
Re: Різні погляди на мобілізацію: WP

Тут можно і зворотньо сказати - світова спільнота не вірить в Залужного, і не хоче давати зброю на наступ
І в Зеленського. Загалом. Скоріше в українців  :X .

Не вірять бо реально немає охочих воювати.
   
Re: Різні погляди на мобілізацію: WP

що ой? він проєцирує власні відчуття.

він чи то вигорів вже, бо не маємо швидкого результату (перемоги хоча б часткової), чи зневірився, бо бачить, що світова спільнота ладна згодувату україну звіру-хуйлу, аби не було атомної війниі і врятувати світ без україни.
хз.. але він змінився, йому вкрай важко.
і в мене таке відчуття, що він не знає як вирулювати, що робити аби було правильно, безпомилково.
якщо не знає то хай напише заяву про відставку. і передасть кермо тому хто знає.

а він що пропонує? поміняти головнокомандувача хай той спробує вигадати якісь способи досягти результатів, але при умові що зброї від Заходу немає, і і дратувати виборця масовою мобілізацією теж не бажано, та і грошей не дуже є.

дуже легко президентствувати в сяйві слави, і емоційно зачитувати промови з папірця.
   
Re: Різні погляди на мобілізацію: WP

у нього є язик яким він лиже дупу владі. тому лопату дадуть комусь,хто владі не подобатиметься. а лиже наш герой бо власне так він від армії ухиляється. Одні через тису а він просто лижучи зад ОП. теж тактика виживання. тільки ГЛИСТА.
ну й довбойоб 80 річний тут як тут.
 То що бреше WP  чи хайпує?  Ти п***неш щось по темі істото комуняцька .

Останнє редагування: 31 січня 2024 19:06:09 від ElGuider
   
Re: Різні погляди на мобілізацію: WP

І в Зеленського. Загалом. Скоріше в українців  :X .

Не вірять бо реально немає охочих воювати.

Не хочуть воювати,  бо знають, що нема  чим воювати....  :(
А на вірну смерть ніхто йти не хоче....
Чи не завдання Зе було б забезпечити якраз те, щоб було  чим воювати?
   
Re: Різні погляди на мобілізацію: WP

 Старі оті переселенці, нові "втікачі" від війни.
 Українці. Вас на Заході вже не помітно, як було так і є.

 Ви й помітні були доки Харківське Сумське Київське ТРО власною кров'ю вмивалися.

 Це ж ваша тема -  WP  економіст FT, що ж ви і це простраєь'те жопомиї
   
Re: Різні погляди на мобілізацію: WP

І в Зеленського. Загалом. Скоріше в українців  :X .

Не вірять бо реально немає охочих воювати.

Ми воюємо вже 2 роки буде 24.02. Охочими чи не охочими.

І будемо воювати неохочими. Питання результату. Нам потрібна зброя, якої в нас немає і нам її не надають.
Запевняю вас, як би нам давали сучасну зброю в притомній кількості, охочих було б знааачно більше. Бо виживаємость була б вища на порядки.

А коли ти сидиш в окопі на нулі і в тебе перманентно прилітає обстрілами, а на твоє прохання до нашої арти накинути у відповідь, чуєш - ДА я б з радісттю, але в мене немає чим.
То про яких охочих мова йде?
   
Re: Різні погляди на мобілізацію: WP

Світова спільнота просто не згодна з тезою -"кордони 1992 року."

Все решта- похідне.
   
Re: Різні погляди на мобілізацію: WP

Ми воюємо вже 2 роки буде 24.02. Охочими чи не охочими.

І будемо воювати неохочими. Питання результату. Нам потрібна зброя, якої в нас немає і нам її не надають.
Запевняю вас, як би нам давали сучасну зброю в притомній кількості, охочих було б знааачно більше. Бо виживаємость була б вища на порядки.

А коли ти сидиш в окопі на нулі і в тебе перманентно прилітає обстрілами, а на твоє прохання до нашої арти накинути у відповідь, чуєш - ДА я б з радісттю, але в мене немає чим.
То про яких охочих мова йде?
Дуже хочу почути що скаже на це SlavRedko. Бо Tatus то як  сінік, прокисший борщ що простояв 39 років
 
   
Re: Різні погляди на мобілізацію: WP

Світова спільнота просто не згодна з тезою -"кордони 1992 року."

Все решта- похідне.
А Зеленський їх хоче,  і це справедливо.
   
Re: Різні погляди на мобілізацію: WP

 Піду я з ФУПу. Трохи читатиму іноді (!) УП.

Все. Всім ворогам - здохніть.

До зустрічі.
   
Re: Різні погляди на мобілізацію: WP

А Зеленський їх хоче,  і це справедливо.

Справедливо, звичайно. Українці героїчно воюють і кинули виклик тим, кого всі сцуть.

Проблема в грошах і зброї. Нам не повезло з Марком Міллі, кацапи його взяли на понт з ядерною зброєю.

   
Re: Різні погляди на мобілізацію: WP

Тут можно і зворотньо сказати - світова спільнота не вірить в Залужного, і не хоче давати зброю на наступ
;o  не вдале передьоргування. давай шось з методички там більш досвідчені і заючі ЯК то видати достовірніше. B-)
   
Re: Різні погляди на мобілізацію: WP

Піду я з ФУПу. Трохи читатиму іноді (!) УП.

Все. Всім ворогам - здохніть.

До зустрічі.
сі ю ін гел. як ти побажав. :D
 але сумнівно що таке кудись піде. Чи таки треба лікувати бзік на пеці? B-)
   
Re: Різні погляди на мобілізацію: WP

Ми воюємо вже 2 роки буде 24.02. Охочими чи не охочими.

І будемо воювати неохочими. Питання результату. Нам потрібна зброя, якої в нас немає і нам її не надають.
Запевняю вас, як би нам давали сучасну зброю в притомній кількості, охочих було б знааачно більше. Бо виживаємость була б вища на порядки.

А коли ти сидиш в окопі на нулі і в тебе перманентно прилітає обстрілами, а на твоє прохання до нашої арти накинути у відповідь, чуєш - ДА я б з радісттю, але в мене немає чим.
То про яких охочих мова йде?
ти права на половину "обрізаючи" ті речі в яких ви всі самі винні всі ці 30 років. тому .як кажуть-кожному по заслугах віддається там на горі(на небесах а не на банковій). B-). і поки так будете "обрізати" вас будуть "обрізати" у тому,що дають до розмірів які за Їх розумінням( правильність того у кожного персонально та і як цілого різнитьсЯ-) вони хочуть чи можуть дати виходячи звичайно зі своїх концепцій розуміння чи просто зіпсутості. і нічого з ТОГО боку ми зробити з тим не можемо?  якщо признати то,то треба заходити з другої сторони-а що Ми мождемо змінити з нашої ,щоб якось то компенсувати.. а це вже питання до кожного від цивіля і солдата до генерала і політвлади ТЕПЕРІШНЬОЇ,а не попередників. валити на тамтих-БЕЗПЕРСПЕКТИВНО для сьогодення зміни ситуації в реалі. в політборотьбі - перша справа але не на фронті. Ось що ви виберете то і буде панове. все суспільство.
 гілочка про мобілізацію каже не дуже приємні речі по відношенню до індивідів і форум це зріз таких глибинних інтересів ніби громадян України. Чому ніби-бо якщо вважати такі настрої як основа то це настрої конформістів а не громадян. що не погано чи добре,але це присуд Україні.Як державі як то не крути. Всій її короткій 33 річній історії сучасності. :(
   
Re: Різні погляди на мобілізацію: WP

чомусь зелені стидаються обговорювати бачення бубочки

під час розмови Зеленський сказав Залужному, що українці втомилися від війни, а міжнародні донори також уповільнили надання військової допомоги, тож, можливо, новий командувач омолодив би ситуацію..(с)

тоговалі - веселілісь,
подсчіталі- прослєзілісь?

то най розкажуть, як омолодити сітуацію
Це не бачення бубочки. Це вкид від продажної журна шлюхи Яке бачення в президента ти не знаєш і не повинна знати. Це військова таємниця.
   
Re: Різні погляди на мобілізацію: WP

500.000 платників податків відправити в окопи? Тоді долар буде по 200

можна віправляти не платників
   
Re: Різні погляди на мобілізацію: WP

Піду я з ФУПу. Трохи читатиму іноді (!) УП.

Все. Всім ворогам - здохніть.

До зустрічі.

Десь така сама думка навідує.
Таке відчуття, що тут більшість не політичні опоненти, як бажалось би, а тупо вороги, в скрутний для країни час :(
   
Re: Різні погляди на мобілізацію: WP

Десь така сама думка навідує.
Таке відчуття, що тут більшість не політичні опоненти, як бажалось би, а тупо вороги, в скрутний для країни час :(

Дивно.  У мене, як і багатьох  моїх однодумців подібні думки  :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія