Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хто має після кінця каденції Зе зайняти його пост?

Залужный на посту президента повторит подвиг Зе - будет помножен на ноль и выставлен на всеобщее посмешище...
И это ждет любого, кто придет в высшие эшелоны власти без команды и разветвленной региональной сети.

Неужели это не понятно?
Неужели Зе ничему не научил?

Поэтому рассматривать персоналии без команды, это даже не смешно, это глупо.

Теперь смотрим, кто может привести команду... объективно только Пэдро и Юля...
Но Пэдро имеет армию ботов, которые умеют только петь славни гетьману и гадить на конкурентов... специалистов управлять страной и тем более экономикой там нет.

Юля может привести команду специалистов, которые способны решать любые задачи, и она дважды это подтверждала делом на посту премьера, но она наступила на больные места олигархам, и поэтому они ее дважды выдавили, облили дерьмом и выкинули из властной обоймы...

За это, в том числе, мы сейчас все расплачиваемся...
Может пришла пора исправить ошибки?
   
Re: Хто має після кінця каденції Зе зайняти його пост?

Чому немає варіанта Порошенко?
Нелегітимне опитування!
Такотож! І Януковича теж нема  :weep:
   
Такотож! І Януковича теж нема  :weep:

Що ж ти Юльку свою   забула?
   
Re: Хто має після кінця каденції Зе зайняти його пост?

Гражданіна вже багато років читаю. Думаєш я не знаю, що він не за кацапів?
до чого тут кацапи?
піди звернись до любого працівника силового відомства "ментом" то тобі пояснять значення останнього. можеш на своїх німецьких шанованих перевірити. може хоч до стоматолога не прийдеться звертатись. бо якщо не знаєш значень слів що вживаєш, то краще жуй. видно в школі того не вчили, а життя тільки вік принесло.
   
Re: Хто має після кінця каденції Зе зайняти його пост?

Що ж ти Юльку  забула?
Так то не я, то Звіад забажав до списку ще й колишніх президентів
   
Тобто Зе стане нелегітимний, а За який просто прийде замість нього без виборів буде легітимним? Як це у вас логіка так працює?
бо мені За дуже нравицця і я хочу щоб він став презом )
   
Гражданин не має рації геть?
Він же не дурний дядько, і досить обізнаний
без писди розумний, в 2009 був політтехнологом на виборах Януковича.
   
кг/ам
каденція Зе продовжується в силу воєнного стану і відповідно неможливості проведення виборів.

Нет такой юридичесой нормы.
Если есть приведи...
   
Вибори провести як?
Навіщо вибори?
І так ясно що тільки Петро
.
На крайняк можна визнати вибори 19 року незаконним, і автоматично повернутися до  Петра!
   
Залужный на посту президента повторит подвиг Зе - будет помножен на ноль и выставлен на всеобщее посмешище...
И это ждет любого, кто придет в высшие эшелоны власти без команды и разветвленной региональной сети.

Неужели это не понятно?
Неужели Зе ничему не научил?

Поэтому рассматривать персоналии без команды, это даже не смешно, это глупо.

Теперь смотрим, кто может привести команду... объективно только Пэдро и Юля...
Но Пэдро имеет армию ботов, которые умеют только петь славни гетьману и гадить на конкурентов... специалистов управлять страной и тем более экономикой там нет.

Юля может привести команду специалистов, которые способны решать любые задачи, и она дважды это подтверждала делом на посту премьера, но она наступила на больные места олигархам, и поэтому они ее дважды выдавили, облили дерьмом и выкинули из властной обоймы...

За это, в том числе, мы сейчас все расплачиваемся...
Может пришла пора исправить ошибки?

Ніт. Є ще партії які мають міцні регіональні організації. Це свобода і опзж. Але в цілому вірно. Без команди це все буде цирк.
   
Зеленський стає В.О.Президента.

Стаття 103. Президент України обирається громадянами України на основі загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування строком на п'ять років.

Стаття 108. Президент України виконує свої повноваження до вступу на пост новообраного Президента України.

Повноваження Президента України припиняються достроково у разі:

1) відставки;

2) неспроможності виконувати свої повноваження за станом здоров'я;

3) усунення з поста в порядку імпічменту;

4) смерті.
   
Чому це нє прєдлагать воєнних? :D
Саме їх ми і хочемо прєдложить, бо
1) до них є довіра
2) вони розбираються в ході війни

Хто ви?
Довіра це не виграти вибори.
Вони війною і займаються.
   
Хто має після кінця каденції Зе зайняти його пост, так як виборів не буде?

"Після закінчення повноважень Зе влада автоматично переходить Головкому. Як варіант, Зе може самого себе призначити Головнокомандуючим "(Гражданин)
йобнутій нема спокою
   
Коли буде новообраний Президент тоді й закінчаться повноваження
   
Вибори провести як?

Никак.
Но есть вариант - я мухожук, и сикер ВР исполняет обязанноти Президента до окончения военного положения, но перед этим нужно избрать спикером прытомного кандидата спообного исполнять обязанности Президента.

В нашем случае вариат фантастический, но другого способа законно разрулить ситуацию нет.
   
йобнутій нема спокою

Придурок зелений, подивись на результати опитування чи мені одній!
Знову будете Майдан розстрілювати?
   
Придурок зелений, подивись на результати опитування чи мені одній!
Знову будете Майдан розстрілювати?

 :facepalm1:  що там в Німеччині?
   
  Карний кодекс України. Стаття 109:
  1. Дії, вчинені з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, а також змова про вчинення таких дій, -
караються позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років з конфіскацією майна або без такої.
  2. Публічні заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади, а також розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій, -
караються обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк з конфіскацією майна або без такої.
  3. Дії, передбачені частиною другою цієї статті, вчинені особою, яка є представником влади, або повторно, або організованою групою, або з використанням засобів масової інформації, -
караються обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк з конфіскацією майна або без такої.
  Зеленський сотні разів попереджений про плани ворога свідомо їх проігнорував, щоб допустити вторгнення й поставити Конституцію на "паузу" й цим самим автоматично стати довічно Гетьманом.
  А заявляв же: "Я Президент і ви усі президенти", "Я йду тільки на один строк!", " Я не чіпляюсь за рейтинги. Не справлюсь - піду сам".
 
   
Придурок зелений, подивись на результати опитування чи мені одній!
Знову будете Майдан розстрілювати?

Тіхо, не буянь. До твого відома ЖОДНЕ опитування на ФУПі ніколи не збувалось і не показувало картини по країні в цілому.
   
Нет такой юридичесой нормы.
Если есть приведи...
А какая есть?
   
Re: Хто має після кінця каденції Зе зайняти його пост?

"Після закінчення повноважень Зе влада автоматично переходить Головкому. Як варіант, Зе може самого себе призначити Головнокомандуючим "(Гражданин)

Коли буде новообраний Президент тоді й закінчаться повноваження

навіщо так жорстко ламати перекличку корисних і упоротих....  :D
   
Ніт. Є ще партії які мають міцні регіональні організації. Це свобода і опзж. Але в цілому вірно. Без команди це все буде цирк.

Свобда и ОПЗЖ - это ФСБШные политпроекты... :facepalm:
   
  Карний кодекс України. Стаття 109:
  1. Дії, вчинені з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, а також змова про вчинення таких дій, -
караються позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років з конфіскацією майна або без такої.
  2. Публічні заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади, а також розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій, -
караються обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк з конфіскацією майна або без такої.
  3. Дії, передбачені частиною другою цієї статті, вчинені особою, яка є представником влади, або повторно, або організованою групою, або з використанням засобів масової інформації, -
караються обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк з конфіскацією майна або без такої.
  Зеленський сотні разів попереджений про плани ворога свідомо їх проігнорував, щоб допустити вторгнення й поставити Конституцію на "паузу" й цим самим автоматично стати довічно Гетьманом.
  А заявляв же: "Я Президент і ви усі президенти", "Я йду тільки на один строк!", " Я не чіпляюсь за рейтинги. Не справлюсь - піду сам".
 
Забанили два десятки дописувачів, а головну гниду залишили.
   
А какая есть?

Срок полномочий Президента - 5 лет... все, крапка.
Больше никаких уточнений в Конститции нет.

Есть условия досрочного прекращения полномочий, но по сверхсрочному ничего нет...
То еть свыше пяти лет - это нарушение Контитуции...

От такие у нас законотворцы...
 B-)

Останнє редагування: 30 січня 2024 13:45:14 від COJIOMOH
   
Забанили два десятки дописувачів, а головну гниду залишили.

Себе маєш на увазі? Так на головну ти не тягнеш  :fuck:
   
Придурок зелений, подивись на результати опитування чи мені одній!
Знову будете Майдан розстрілювати?
йобнута
я такий же зелений як ти коричнева
А на яке таке опитування? те шо тут? там де цілих два десятки голоснули
яке ж тупе
   
 to Ersted
Ти перефарбована синяцька гнида
   
Срок полномочий Президента - 5 лет... все, крапка.
Больше никаких уточнений в Конститции нет.

Есть условия досрочного прекращения полномочий, но по сверхсрочному ничего нет...
То еть свыше пяти лет - это нарушение Контитуции...

От такие у нас законотворцы...
 B-)
то хто будет?
   
то хто будет?

По Конституции Спикер ВР.
   
то хто будет?

вікторфьодорович...
   
Себе маєш на увазі? Так на головну ти не тягнеш  :fuck:
антіка мав на увазі, він тут постійно штовхає думки за які під час воєнного стану треба страчувати. Ти ТП, нікому не всралась, пописдюй собі і далі.
   
to Ersted
Ти перефарбована синяцька гнида
я ж кажу, одноманітна та тупа
для тебе усі хто не розділяють твою маячню - зелені, сині, кацапи (рандомно)
   
Чому це нє прєдлагать воєнних? :D
Саме їх ми і хочемо прєдложить, бо
1) до них є довіра
2) вони розбираються в ході війни

Президент не может просто командовать людьми, президент должен их убеждать
   
Re: Хто має після кінця каденції Зе зайняти його пост?

Залужний
   
Залужний


Комбаты, парасюки, козаки гаврилюки, нади савченко уже привели нас в светлое будущее?
То же самое ждет и прочих залужных...

Дикие танцы на граблях must go on!
 :facepalm:
   
вікторфьодорович...
логічно. Строк 5 років, а він був 4. Ще рік треба трубіть.
   
Re: Хто має після кінця каденції Зе зайняти його пост?

Срок полномочий Президента - 5 лет... все, крапка.
Больше никаких уточнений в Конститции нет.

Есть условия досрочного прекращения полномочий, но по сверхсрочному ничего нет...
То еть свыше пяти лет - это нарушение Контитуции...

От такие у нас законотворцы...
 B-)
Маємо форс-мажор ... Під час війни ще один строк відпрацює й без виборів. Але не три...
https://ccu.gov.ua/storinka-knygy/5213-tryvalist-perebuvannya-na-posadi
   
 :facepalm1:
   
Маємо форс-мажор ... Під час війни ще один строк відпрацює й без виборів. Але не три...
https://ccu.gov.ua/storinka-knygy/5213-tryvalist-perebuvannya-na-posadi

Два срока без выборов нет такого законного основания, и ни какие форс-мажоры Конституцией не предусмотрены.
   
Петро!  [ua]
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія