Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Залужного звільнив зе

Re: Залужного звільнив зе

Щось мені здається, що сценарії "звільнення Залужного", "атпалзание" та "хуйло сдох" писалися одним автором.

це точно, і я навіть знаю скільки людей проголосувало в 2019му за цього автора
   
Re: Залужного звільнив зе

по власному бажанню так і недотисли
найближчі рейтинги будуть цікаві :laugh:
   
Re: Залужного звільнив зе

Умєров: Ухвалено рішення про необхідність зміни керівництва ЗСУ
Пройшло три місяці. Які позитивні зрушення?
   
Re: Залужного звільнив зе

Пройшло три місяці. Які позитивні зрушення?
Вони навіть теоретично неможливі.
   
Re: Залужного звільнив зе
N88

Пройшло три місяці. Які позитивні зрушення?

Офігенного бойового генерала запхали кудись в шухляду.
   
Re: Залужного звільнив зе

Пройшло три місяці. Які позитивні зрушення?
:gigi:
Треба терміново безумній голосовалку замутити.
   
Re: Залужного звільнив зе

Офігенного бойового генерала запхали кудись в шухляду.
А коли я розписав схему зняття бойового генерала Офісом Президента за участю Безуглої ,якісь кацапські агенти мене забанили .
   
Re: Залужного звільнив зе

:gigi:
Треба терміново безумній голосовалку замутити.
Безугла це просто тупа торпеда ОП . Треба просто слідкувати на кого вона нападає. Той  буде наступною жертвою .
   
Re: Залужного звільнив зе

Пройшло три місяці. Які позитивні зрушення?

Ну кадри трохи оновили, підвищили тих, кого вже давно треба було підвищити.
   
Re: Залужного звільнив зе

Вони навіть теоретично неможливі.
Яку військову академію ви закінчили?
   
Re: Залужного звільнив зе

Яку військову академію ви закінчили?

ЛАРТА в сусідній гілці написала, що Залужному допомагав Бог, тому його треба перепросити  :weep:
   
Re: Залужного звільнив зе

забудьте вже за Залужного,  гілка в архів
   
Re: Залужного звільнив зе

забудьте вже за Залужного,  гілка в архів
Ні, заслуженого професійного міцного генерала забувати не можна. То гріх…
   
Re: Залужного звільнив зе

забудьте вже за Залужного,  гілка в архів
Забудуть Зе як страшний сон , Залужного ще не раз згадають.
   
Re: Залужного звільнив зе

Яку військову академію ви закінчили?
   
Re: Залужного звільнив зе

Яку військову академію ви закінчили?


Не було ще такого в українській історії, щоб військом керував неукраїнець.
Не треба академії закінчувати, щоб розуміти просту істину, що теперішня ситуація - це нонсенс. І діла з того не буде.
   
Re: Залужного звільнив зе

Забудуть Зе як страшний сон , Залужного ще не раз згадають.
Та от згадуємо, як вранці читаємо, що здали ще одне село на Харківщині.
   
Re: Залужного звільнив зе

Кого то еще интересует этот "непридатний"? У него реально был шанс сменить эту систему и люди за ним пошли бы. А так.. бросил Украину, не пошел до конца, я разочарован в нем. В Британии конечно лучше чем там, где идет война.
   
Re: Залужного звільнив зе

Кого то еще интересует этот "непридатний"? У него реально был шанс сменить эту систему и люди за ним пошли бы. А так.. бросил Украину, не пошел до конца, я разочарован в нем. В Британии конечно лучше чем там, где идет война.

Який шанс? Про що ви?
   
Re: Залужного звільнив зе

Який шанс? Про що ви?
Как бы на бан не ответить? :( 

Если вас сейчас все устраивает, тогда ни о чем.
   
Re: Залужного звільнив зе

Який шанс? Про що ви?
Та не переймайтеся, то хвора маячня.
   
Re: Залужного звільнив зе

У него реально был шанс сменить эту систему и люди за ним пошли бы. А так.. бросил Украину, не пошел до конца,
Тут зараз на найвищій табуретці, саме той, хто "ламав систему" і "йшов до кінця"  :lol:
   
Re: Залужного звільнив зе

Гілку треба перейменувати:
Залужного працевлаштував зе 8-)
   
Re: Залужного звільнив зе

Пройшло три місяці. Які позитивні зрушення?

Інструкторів навчальних центрів відправляють лінійною піхотою в окопи, серед технічних спеціалістів спеціалізованих частин шукають штурмовиків. Центр вивчення трофейної техніки розформували - очевидно це нах нікому не треба.  :facepalm:
   
Re: Залужного звільнив зе

Как бы на бан не ответить? :( 

Если вас сейчас все устраивает, тогда ни о чем.
Треба було робити військовий переворот? Чи як інакше «ломать»?
   
Re: Залужного звільнив зе

Ще до теми військового керівництва. Нещодавно з'ясувалось, що в нас цілий командувач оперативного командування - кондовий довбойоб, причому настільки, що його довелось терміново замінити прямо під час гострої фази кризи. У зв'язку з цим в мене виникло декілька питань на подумати:

1. А раніше не було відомо що він довбойоб? Як він командував в тому числі на попередніх посадах і дослужився до високого звання?

2. Чи його цього звання позбавлено чи він і далі буде командувати, але вже на менш відповідальному напрямку?

3. Як справи в того, хто його призначив і кого ще він призначав і за яким критерієм?

4. Ну і наостанок, а хто власне вирішив, що винний у всьому довбойоб саме він і що це не банальне призначення цапа-відбувайла?

Якщо над цим задуматись, то мені стає трохи сумно  :(
   
Re: Залужного звільнив зе

Ще до теми військового керівництва. Нещодавно з'ясувалось, що в нас цілий командувач оперативного командування - кондовий довбойоб, причому настільки, що його довелось терміново замінити прямо під час гострої фази кризи. У зв'язку з цим в мене виникло декілька питань на подумати:

1. А раніше не було відомо що він довбойоб? Як він командував в тому числі на попередніх посадах і дослужився до високого звання?

2. Чи його цього звання позбавлено чи він і далі буде командувати, але вже на менш відповідальному напрямку?

3. Як справи в того, хто його призначив і кого ще він призначав і за яким критерієм?

4. Ну і наостанок, а хто власне вирішив, що винний у всьому довбойоб саме він і що це не банальне призначення цапа-відбувайла?

Якщо над цим задуматись, то мені стає трохи сумно  :(

В армії теж є свої касти, це не та система, де підвищують лише здібних і кмітливих.
   
Re: Залужного звільнив зе

Який шанс? Про що ви?
Та це йопнутий провокатор
   
Re: Залужного звільнив зе

В армії теж є свої касти, це не та система, де підвищують лише здібних і кмітливих.

Так, але ж не може існувати настільки жорстка ієрархічна структура без жодної персональної відповідальності. Окрім штурмовиків, які платять власним життям за пройобані кимось іншим позиції.
   
Re: Залужного звільнив зе

В армії теж є свої касти, це не та система, де підвищують лише здібних і кмітливих.

Мені ще така думка прийшла: можливо те, що цю колоду довобойобів третій рік тасують по колу, якось пов'язано з тим що в нас закінчується піхота  :S
   
Re: Залужного звільнив зе

Треба було робити військовий переворот? Чи як інакше «ломать»?
Залужный выявился тем кем он и был. Если бы он действительно был "Залізним генералом" он бы нашел самый правильный способ.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія