Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Давайте нам гроші для біженців у бюджет, а то вже красти нічого.

Президент Володимир Зеленський хотів би, щоб гроші, які різні країни надають як соцдопомогу українським біженцям, надавалися Україні, і щоб вже сама Україна їх розподіляла між цими людьми − на думку президента, таким чином ці гроші підтримували б українську економіку.

Джерело: інтерв’ю Зеленського німецькому телеканалу ARD

Пряма мова Зеленського: "Якщо уряд хоче допомагати українцям, то є такий момент − наприклад, якась людина виїхала і перебуває закордоном і отримує підтримку від Німеччини. І ми дякуємо за те, що ви підтримуєте наших громадян. Але буває так, що ця людина отримує підтримку і від вас, і від нас. Ну, так буває. Я зараз не про наших українців у Німеччині. Я вам узагальнюю це. І тому я завжди говорив, що для нас набагато краще, якби Німеччинна підтримувала українців, даючи гроші в бюджет України, а потім Україна вже б перерозподіляла ці гроші в залежності, де знаходиться ця людина".

Деталі: Він пояснив, що нині частина грошей України лишилась у Європі, бо коли люди тікали з дому від війни, вони вивозили гроші. А потім Європа почала підтримувати Україну у Європі і всі гроші, які йшли на підтримку українців, залишались закордоном і в економіці тієї чи іншої держави.

"І в кінці-кінців гроші наші виїхали, а європейські гроші лишались там, де залишились громадяни України. Поза територією України. Немає в мене ніяких питань (до цього − ред.). Просто хотів би, щоб ми звернули на це увагу. Коли вест світ каже про фінансову підтримку українців, то я хотів би звернути увагу, де залишається більшість цих грошей", − пояснив Зеленський.

Деталі: Водночас він наголосив, що рішення, чи підтримувати українців, − це особисте рішення німців і Німеччини.

Він також закликав не узагальнювати питання українських біженців, зокрема, чоловіків, бо, за його словами, "тут дуже багато різних деталей: є люди, які виїхали з різних причин і мали законодавчі причини і можливості поїхати, є люди немобілізаційного віку, є ті, хто виїхали раніше, є студенти".

Президент також додав, що дуже вдячний тим українцям, які повертаються додому, працюють, платять податки і таким чином піднімають економіку і допомагають ЗСУ. 

Він додав, що "не може (канцлер Німеччини − ред.) Олаф Шольц когось брати і повертати (в Україну − ред.) чи виштовхувати" з Німеччини. 

"Навіть по відношенню до порушників ми повинні діяти згідно з законом", − підсумував Зеленський.
   
Бляха  :facepalm1:
   
Охуїли тратити свої гроші за кордоном  :gigi:
   
тому в інеті і пишуть навіщо давати гроші самій корумпованій країні в Європі
а на фупі як завжди - іпсоооооо
   
Не здивуюсь, що скоро Великий Боневтіка запропонує нашим союзникам давати гроші нам в бюджет щоб ми самі собі зброю у закуповували. Ми в цьому великі мастаки.
   
Зєля б тут же похєрив її тим хто нанеї не може претендувати. Наприклад зять комаріка, який втратив право на відстрочку, та внук який не став на облік  :laugh:
   
Воно про це мріє давно. Добре, що хоч інші країни знають, з ким мають справу і не піддаються.
   
надають як соцдопомогу українським біженцям, надавалися Україні, і щоб вже сама Україна їх розподіляла між цими людьми

 :facepalm:

воно хоть розуміє для чого німці надають ту допомогу ?

то просто забеспечення мінімального рівня виживання там,  головна мета щоб поважний бюргер не зіштовхувався в свому житті з бомжами, жебраками та криміналом, то турбота перш за все про своїх громадян, як що людину прихистили - її не можливо там залишити без соціалу. Воно сука саме буде переросподіляи ті кошти в німеччину біженцям не призовного віку  :facepalm1:

максимум що може зробити німеччина то не продовжити захист після 03.2025,  але чи захоче вона то після 3-х років успішної інтеграціїї українців ?
   
"І в кінці-кінців гроші наші виїхали, а європейські гроші лишались там, де залишились громадяни України."
можна зараз ще щатільніше кордони позакупорювать, і жінок, пенсів та дітей не випускать
хай в Украіні гроші витрачають ..
   
Президент Володимир Зеленський хотів би, щоб гроші, які різні країни надають як соцдопомогу українським біженцям, надавалися Україні, і щоб вже сама Україна їх розподіляла між цими людьми − на думку президента, таким чином ці гроші підтримували б українську економіку.

Джерело: інтерв’ю Зеленського німецькому телеканалу ARD

Пряма мова Зеленського: "Якщо уряд хоче допомагати українцям, то є такий момент − наприклад, якась людина виїхала і перебуває закордоном і отримує підтримку від Німеччини. І ми дякуємо за те, що ви підтримуєте наших громадян. Але буває так, що ця людина отримує підтримку і від вас, і від нас. Ну, так буває. Я зараз не про наших українців у Німеччині. Я вам узагальнюю це. І тому я завжди говорив, що для нас набагато краще, якби Німеччинна підтримувала українців, даючи гроші в бюджет України, а потім Україна вже б перерозподіляла ці гроші в залежності, де знаходиться ця людина".

Деталі: Він пояснив, що нині частина грошей України лишилась у Європі, бо коли люди тікали з дому від війни, вони вивозили гроші. А потім Європа почала підтримувати Україну у Європі і всі гроші, які йшли на підтримку українців, залишались закордоном і в економіці тієї чи іншої держави.

"І в кінці-кінців гроші наші виїхали, а європейські гроші лишались там, де залишились громадяни України. Поза територією України. Немає в мене ніяких питань (до цього − ред.). Просто хотів би, щоб ми звернули на це увагу. Коли вест світ каже про фінансову підтримку українців, то я хотів би звернути увагу, де залишається більшість цих грошей", − пояснив Зеленський.

Деталі: Водночас він наголосив, що рішення, чи підтримувати українців, − це особисте рішення німців і Німеччини.

Він також закликав не узагальнювати питання українських біженців, зокрема, чоловіків, бо, за його словами, "тут дуже багато різних деталей: є люди, які виїхали з різних причин і мали законодавчі причини і можливості поїхати, є люди немобілізаційного віку, є ті, хто виїхали раніше, є студенти".

Президент також додав, що дуже вдячний тим українцям, які повертаються додому, працюють, платять податки і таким чином піднімають економіку і допомагають ЗСУ. 

Він додав, що "не може (канцлер Німеччини − ред.) Олаф Шольц когось брати і повертати (в Україну − ред.) чи виштовхувати" з Німеччини. 

"Навіть по відношенню до порушників ми повинні діяти згідно з законом", − підсумував Зеленський.

и вы с этой правящей шелупонью хотите победить?
   
щоб вже сама Україна їх розподіляла між цими людьми
Ну вони там вже понарозподіляють, можна собі уявити.
   
ото свезло украінцям з президентом, ой звезло
нівкого такого президента нема ..
   
Ну що ,тепер  всім зрозуміло чому з'явився висер Сірожи Лєщенка ? 
   
:facepalm:

воно хоть розуміє для чого німці надають ту допомогу ?

то просто забеспечення мінімального рівня виживання там,  головна мета щоб поважний бюргер не зіштовхувався в свому житті з бомжами, жебраками та криміналом, то турбота перш за все про своїх громадян, як що людину прихистили - її не можливо там залишити без соціалу. Воно сука саме буде переросподіляи ті кошти в німеччину біженцям не призовного віку  :facepalm1:

максимум що може зробити німеччина то не продовжити захист після 03.2025,  але чи захоче вона то після 3-х років успішної інтеграціїї українців ?
Та їх то не цікавить - лише в кишеню, в кишеню. Добробут і виживання українців - то таке і в голову їм не прийде.
   
Секта звично з ранку затягнула сумні пісні про погану владу  :weep:
   
Ну,ось. А всі на Кончиту гнали  :D
   
Ну що ,тепер  всім зрозуміло чому з'явився висер Сірожи Лєщенка ?

"Наїзд" Зе в новорічному зверненні, "ляп" Лещенка, тепер ось це...

Кварталівцям нема кого доїти. А хочеться  :(
   
Та ніхто ці гроші українській владі не передасть, бо це бюджетний процес на рівні окремих держав. Є, звісно, слизький момент, що зараз ЄС по суті переманює до себе людей під приводом захисту біженців, але то таке, поєднують приємне з корисним.
   
    Ну, я не знаю. Кто ему этот текст писал?
Сколько денег вывезли с собой мариупольцы? Херсонцы? Бердянцы? Да даже киевляне с одесситами и прочими львовянами?
  Это раз. А второе - те 12-14 миллиардов евро, которые ежегодно заходят в Украину в виде переводов от тех же беженцев- это что, уже не деньги?
  Я уже молчу о полной абсурдности самой постановки вопроса.
  И всё это выглядит и нелепо,и жалко, и никчемно.
   Такое впечатление, как бездарный актёришко  из самодеятельного театра
замахнулся на роль Гамлета.
   Тупо, бездарно, как железом по стеклу. И зритель покидает зал, не дождавшись конца пьесы...
   
 мало того,  что аргумент с точки зрения экономики  бессмысленный,  имно, так еще и очевидно смердит страстным желанием оседлать еще один поток

какая-то агония
блт
   
палко підтримую
переважно, виїхав його виборець
хай страждає за свій вибір
   
Секта звично з ранку затягнула сумні пісні про погану владу

Шось замало ви платите податків... чи не так, пане Eugnat?

А таке питання теж скоро прозвучить характерним хрипливим голосом і з підозрілим виразом найвеличнішого обличчя.
   


какая-то агония


Та вже б скоріше! (я виключно про зелених покидьків)  (td)
   
Та ніхто ці гроші українській владі не передасть, бо це бюджетний процес на рівні окремих держав.

Так навіщо зелене опудало розтуляє свою смердючу пащу!
   
Миші голодують
   
Шось замало ви платите податків... чи не так, пане Eugnat?

А таке питання теж скоро прозвучить характерним хрипливим голосом і з підозрілим виразом найвеличнішого обличчя.

Я не ФОП, з мене військовий збір утримують і решту теж, так що це до держави, мало чи не мало.
   
Ну,ось. А всі на Кончиту гнали  :D
Та да, ну хоча б морально готовими виявилися.
   
ну от вам першоджерело від
DW
https://www.dw.com/uk/zelenskij-ne-tisnu-na-solca-dla-povernenna-ukrainskih-colovikiv/a-68109441
Цитувати
Україна не тисне на уряд Німеччини в питанні повернення українських чоловіків мобілізаційного віку, запевнив президент Володимир Зеленський .
"Я точно не кричу (канцлеру Німеччини) Олафу Шольцу: "Швидко поверни їх". Тому що ми живемо в демократичному світі. Якщо є людина, яка поза законом знаходиться в іншій державі, то не треба говорити "Поверни їх" або "Швидко приїдь", треба, щоб працював закон. І вже згідно цього законодавства відповідні органи повинні виконувати свою роботу", - сказав Зеленський в інтерв'ю німецькому суспільному мовнику ARD, оприлюдненому в понеділок, 29 січня.
Президент вкотре наголосив, що повернення українців додому важливе не тільки для поповнення лав армії, але передусім для наповнення бюджету податками, повторивши свою формулу "воюєш або працюєш".
"Ми хотіли, щоб люди мобілізаційного віку, які виїхали поза законом, були в Україні. І питання не в тому, що вони всі повинні бути на фронті. Питання у справедливості - ці люди повинні сплачувати податки. Якщо вони громадяни України, то повинні сплачувати податки, бажано в Україну, тому що ці гроші ми потім віддаємо нашим військовим", - пояснив він.
На запитання про те, чи варто німецькому уряду скорочувати соціальну допомогу чоловікам призовного віку, Зеленський відповів, що "рішення підтримувати людей - це рішення вашої держави", але буває так, що "людина отримує підтримку і від вас, і від нас".

"Для нас набагато краще, щоб Німеччина підтримувала українців, даючи гроші в бюджет України, а потім вже б Україна перерозподіляла ці гроші в залежності від того, де знаходиться ця людина", - сказав він.

 :lol:
   
ото свезло украінцям з президентом, ой звезло
нівкого такого президента нема ..


Поки що всі , як один, один одного вартий.
   
Re: Давайте нам гроші для біженців у бюджет, а то вже красти нічого.

Отара розбігається, нема кого стригти та доїти  :weep:

Пастухи в паніці  :punish:
   
Re: Давайте нам гроші для біженців у бюджет, а то вже красти нічого.

ну от вам першоджерело від
DW
https://www.dw.com/uk/zelenskij-ne-tisnu-na-solca-dla-povernenna-ukrainskih-colovikiv/a-68109441
:lol:

Хуцпа 100 LVL
   
в мене до президента ніяких питань, він нічого не приховував, - домовлюсь з хуйло, прекратіть стрелять, сойдемся посередіне, це фактично план капітуляціі за який проголосувало більшість украінців ..
   
Якась дурня. Зеленський хоче створити проблеми партнерам ?
   
як би ті, хто на фупі так активно обговорюють наповнення грошима казни... сплачували податки, можливо вмовили б тіх хто це не робить... всеж сплачувати. ціни б їм не було  :)

ще богато цікавого. наприклад ті, хто в той же Польші ( та мабуть і в інших країнах) більш 180 днів. Та мають бізнес в Україні, або отримують в Україні зарплату... повинні сплачувати податки  ( пдфо) в Польші. та вимагати компенсацію від Українької податкової.   ось таки правила в Європі.  Кому війна, а кому  поклади нарахований на дохід в Україні податок на європейській стіл  :)
мабудь дуже справедливо... хто як вважає? 
   
Секта звично з ранку затягнула сумні пісні про погану владу  :weep:
Карпову табурєтку  поверніть сатрапи.

Звісно,  чому ж попередній владі не дали і не  давали так   багато  для збереження країни?  Кум Клімкін знає? А кум Гелетей? А кум Щокін чи Луценко?  Може Райнін знає чи Полторак?
   
хто як вважає?
Ви так вітієвато висловився, що не даєш змоги надати відповідь.
   
воно не розуміє навіть, наскільки ганьбиться перед світом
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія