Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Юрий Антонов - На высоком берегу. 1986

Re: Юрий Антонов - На высоком берегу. 1986

але в Америці - то лише свою жінку.
США - країна обмежених можливостей
Звідси і негритянське "mother fucker". Тобто в них це ознака приниження коли хтось має лише свою (мати своїх дітей).
   
Re: Юрий Антонов - На высоком берегу. 1986

Між іншим, пане Burlington. Сміхуйочки сміхуйочками, а як стосовно військової допомоги Україні?
Зрозуміло, що лежите під штатами і ледве рухаєтесь, але хоч якісь броньовані машини виробляєте?
Могли б допомогти, тим більше, така потужна діаспора українська.
Чи будемо співати пісень?

Vovchik, так, виробляю по два танка в день, один лишаю собі інший відправляю до Неньки.

В мене питання: ти настільки тупий чи настільки бухий? Я допомагав і допомагатиму чим можу, тут і там. Не питаю що ти зробив для України зі Штатів, все одно збрешеш. Не питай інших, роби своє, не міряйся і буде тобі щастя.

Якщо дуже бухий, пробачаю ;)
   
Re: Юрий Антонов - На высоком берегу. 1986

Звідси і негритянське "mother fucker". Тобто в них це ознака приниження коли хтось має лише свою (мати своїх дітей).

Вчи англійську і читай вікіпедію motherfucker :)

https://en.wikipedia.org/wiki/Motherfucker
   
Re: Юрий Антонов - На высоком берегу. 1986

так, дійсно, було таке.
Там ще потім був виклик - провести дівчину після танців додому, в її район.
А в кожному районі - своя типа банда.
Могли дати п***а

А кто-то тут рвал на груди рубаху и говорил, что в Украине такого не було, и мордобой - то кацапська забава… :shuffle:
   
Re: Юрий Антонов - На высоком берегу. 1986

   
Re: Юрий Антонов - На высоком берегу. 1986

Волька-родич Антонова, може якийсь інсайд притягне?
   
Re: Юрий Антонов - На высоком берегу. 1986

Волька-родич Антонова, може якийсь інсайд притягне?

У Антонова мама из Кременчуга.
   
Re: Юрий Антонов - На высоком берегу. 1986

https://www.youtube.com/watch?v=DJmskIcoTfQ
повідомив модератору, оскільки Г. Лепсверідзе під санкціями

Останнє редагування: 28 січня 2024 08:33:34 від Вело
   
Re: Юрий Антонов - На высоком берегу. 1986

повідомив модератору, оскільки Г. Лепсерідзе під санкціями

Ну и убейся апстену, дятел…
Открой ветку для дебилов и там клейми позором свое прошлое…
 :fuck:
   
Re: Юрий Антонов - На высоком берегу. 1986

   
Re: Юрий Антонов - На высоком берегу. 1986

Ну и убейся апстену, дятел…
Открой ветку для дебилов и там клейми позором свое прошлое…
 :fuck:
   
Re: Юрий Антонов - На высоком берегу. 1986

Политическая деятельность
В 2012 году Лепс снялся в предвыборном ролике «Почему я голосую за хуйло». Сам хуйло неоднократно отмечал, что с удовольствием слушает песни Лепса[78]. 16 июля 2022 года, поздравляя Лепса, только что вернувшегося с концертов в Донбассе, с 60-летним юбилеем, хуйло выделил характерные черты деятельности певца — веру в себя и своё предназначение, многолетний труд, постоянный творческий поиск, деятельное участие в востребованных общественных, благотворительных, патриотических проектах[79].

23 февраля 2012 года Лепс выступил на митинге в поддержку кандидата в президенты РФ Владимира хуйло на третий срок «Защитим страну!» с песнями «Спасибо, ребята (Военная)» и «Самый лучший день», затем, 7 мая 2012 года — на инаугурации президента.

18 марта 2018 года Лепс выступил на митинг‐концерте «Россия. Севастополь. Крым» в Москве[80].

8 сентября 2020 года Лепс выступил на концерте, посвящённому Дню освобождения Донбасса, в Донецке — столице самопровозглашённой Донецкой Народной Республики[81][67].

«Если политик предложит мне спеть — у меня с ним один разговор, а если поддержать на выборах — совсем другой. Я поддерживаю только тех, кто мне понятен и в ком я уверен»[82].

Поддержал вторжение России в Украину[83][84], 18 марта 2022 года выступил в «Лужниках» на митинге-концерте в честь годовщины аннексии Крыма[85]. 22 февраля 2023 года выступил на митинге-концерте в поддержку войны с Украиной[86][87], где помимо звёзд эстрады на сцене выступили военнослужащие и президент России Владимир хуйло[88]. Осенью 2022 года, в числе других провластных звёзд российской эстрады поддерживающих российскую агрессию против Украины, принял участие в записи песни и пропагандистского клипа на песню «Встанем»[89][90][91]. Также Лепс посещал оккупированные Россией города на востоке Украины, выступал перед российскими военнослужащими, участниками нападения в Украину[83].

В середине июня 2023 года поддержал и присоединился к предложению выплачивать премию российским военным и гражданским за подбитые танки Leopard украинских военных из личных средств[92][93][94].

В июне 2023 года из-за финансовой поддержки вторжения России в Украину был отменен концерт Лепса в Казахстане — жители города, журналисты и активисты обратились к властям Алматинской области с требованием отменить концерт Лепса[95][96][97]. В начале июля 2023 года из-за недовольства среди общественности был отменён концерт Лепса в Кыргызстане[98][99].
   
Re: Юрий Антонов - На высоком берегу. 1986

Тут совка ще дофіга. Але радує, що також багато гілок про неминучу смерть. Кацапської музики не слухаю з 2014.
   
Re: Юрий Антонов - На высоком берегу. 1986

   
Re: Юрий Антонов - На высоком берегу. 1986

Тут совка ще дофіга. Але радує, що також багато гілок про неминучу смерть. Кацапської музики не слухаю з 2014.
Бандерівець емігрував в Канаду і там 20 років слухав кацапську музику. І дивується що її слухають російськомовні східняки.
   
Re: Юрий Антонов - На высоком берегу. 1986

Було життя у відрядженнях, часто, чоловіча компанія, хлопці до 40,  дехто молодший за мене на 10, 15 років. Не формальний час, розваги під коньяк. Відповідно музика.
Так от.
Як жеж воно бісить. Молоді люди, слуха совкове лайно, дивиться фільм бригада та нупагаді.
Да ти сцався щє коли це лайно смерділо, ну п***а, звідки це взялось? Сучасної культури на любий смак, і чорні жопи, і клубняк, шо хоч..
Це білять феномен потребує додаткового дослідження
Дебіли бл...ь
   
Re: Юрий Антонов - На высоком берегу. 1986

:bueee:

Тягти совкового кацапа від час війни з кацапами - це тре бути одбитим на всю голову.

 (tu)
Треба фільтрувати, де цю х.й.ю викладувати.
   
Re: Юрий Антонов - На высоком берегу. 1986

За совка Мареничі були крутими. Волиняки як я
Ага... :lol:
Валерій Маренич народився 1 січня 1946 р. у Кривому Розі. Його дружина (вони одружилися у 1971 р.) Антоніна Сухорукова (народилася у Куйбишеві 17 березня 1950 р.) та її сестра Світлана (народилася у Куйбишеві 1 березня 1956 р.) – корінні росіянки. А потрапили вони всі до Луцька аж з Казахстану.
   
Re: Юрий Антонов - На высоком берегу. 1986

Политическая деятельность


Ты тупая зашоренная жертва идеологической пропаганды.
Это потому, что у тебя нет способности ни самостоятельно мыслить, ни анализировать, ни чувствовать музыку.

Поэтому тебе нужна руководящая и направляющая роль партии, которая тебе укажет что такое хорошо, что такое плохо, кого слушать и в кого плевать…
Ты галимый совок ментально, хотя вербально ты изображаешь из себя непримиримого борцуна с тем, что у тебя внутри…

 :facepalm:

Останнє редагування: 28 січня 2024 08:46:18 від COJIOMOH
   
Re: Юрий Антонов - На высоком берегу. 1986

   
Re: Юрий Антонов - На высоком берегу. 1986

Ага... :lol:
Валерій Маренич народився 1 січня 1946 р. у Кривому Розі. Його дружина (вони одружилися у 1971 р.) Антоніна Сухорукова (народилася у Куйбишеві 17 березня 1950 р.) та її сестра Світлана (народилася у Куйбишеві 1 березня 1956 р.) – корінні росіянки. А потрапили вони всі до Луцька аж з Казахстану.

Ти бачив смайлик який я поставив? Знаю це, але щось маєш проти Мареничів?
   
Re: Юрий Антонов - На высоком берегу. 1986

Ты тупая зашоренная жертва идеологической пропаганды.
Это потому, что у тебя нет способности ни самостоятельно мыслить, ни анализировать, ни чувствовать музыку.

Поэтому тебе нужна руководящая и направляющая роль партии, которая тебе укажет что такое хорошо, что такое плохо, кого слушать и вкого плевать…
Ты галимый совок ментально, хотя вербально ты изображаешь из себя непримиримого борцуна с тем, что у тебя внутри…

 :facepalm:
баран, лєпс і Хуйло сдєлают тєбє декомунізацію
   
Re: Юрий Антонов - На высоком берегу. 1986

   
Re: Юрий Антонов - На высоком берегу. 1986

Ти бачив смайлик який я поставив? Знаю це, але щось маєш проти Мареничів?
Та ні, нічого не маю, сам і слухав, і платівки мав, і підспівував...Потім смішно було, як взнав...
   
Re: Юрий Антонов - На высоком берегу. 1986

Re: Юрий Антонов - На высоком берегу. 1986
Вело [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 08:40
IP/Host: 176.98.89.---
burlington, cьогодні в 08:32
Тут совка ще дофіга. Але радує, що також багато гілок про неминучу смерть. Кацапської музики не слухаю з 2014.
Бандерівець емігрував в Канаду і там 20 років слухав кацапську музику. І дивується що її слухають російськомовні східняки.

Про що ти говориш? Кацапську культуру треба було банити 30 років тому, міста і вулиці перейменовувати, ідолів валити. І не було б війни. А тут дрочать на антонова. Навіть війна не навчила :(
   
Re: Юрий Антонов - На высоком берегу. 1986

Звідси і негритянське
Robertino "Jamaïca"



   
Re: Юрий Антонов - На высоком берегу. 1986

Та ні, нічого не маю, сам і слухав, і платівки мав, і підспівував...Потім смішно було, як взнав...

Нема значення хто звідки, має значення результат.
   
Re: Юрий Антонов - На высоком берегу. 1986

Вчи англійську і читай вікіпедію motherfucker :)

https://en.wikipedia.org/wiki/Motherfucker

Я навів пояснення терміну таким, яким я колись отримав від професійного нейтів лінгвіста. І це було давно. Нажаль я не можу вже знайти його.

Ось розширення аргументації:
"Motherfucker does not mean what most people think.

Before the American Civil War white males would visit “Pleasure Houses” to have sex with the slaves. As slaves these women would have no choice but to do whatever the man wanted.

But some would, somehow, be more abusive than the slave owner could tolerate. Basically beating the slave to the point she couldn’t be used for a while.

The men who had a reputation for this were only allowed to have sex with the former “Breeding Stock”. The older slaves who had already given birth to several new slaves.

These men were called “Motherfuckers” for the obvious reason. They were so low that slave owners cared more about their slaves (who they didn’t think as fully human) than them.

In WWII the meaning shifted. As Americans retook France, many French women were generally appreciative, and showed the GIs their appreciation. But that only goes so far. There were some guys that couldn’t get laid even by women who would, “Support the troops” so to speak.

For these men they could use the generous food rations the US Army gave to give a starving widow’s family a few days worth of food for a quickie.

So it referred to guys who were such losers they could only get laid if the woman’s choice was to sleep with them or let her children starve.

So the “mother” being referred to in the cuss, is a woman who’s in such desperate straits she would do anything, even sleep with the “motherfucker”. The implication being they couldn’t get a legitimate prostitute to sleep with them."
https://www.quora.com/Is-the-word-motherfucker-a-sexist-word-or-something-misogynistic

Йди читай вікіпедію далі. І рота помий заодно.

Останнє редагування: 28 січня 2024 09:03:18 від BeeBumble
   
Re: Юрий Антонов - На высоком берегу. 1986

Я навів пояснення терміну таким, яким я колись отримав від професіоного нейтів лінгвіста. І це було давно. Нажаль я не можу вже знайти його.

Ось розширення аргументації:
"Motherfucker does not mean what most people think.

Before the American Civil War white males would visit “Pleasure Houses” to have sex with the slaves. As slaves these women would have no choice but to do whatever the man wanted.

But some would, somehow, be more abusive than the slave owner could tolerate. Basically beating the slave to the point she couldn’t be used for a while.

The men who had a reputation for this were only allowed to have sex with the former “Breeding Stock”. The older slaves who had already given birth to several new slaves.

These men were called “Motherfuckers” for the obvious reason. They were so low that slave owners cared more about their slaves (who they didn’t think as fully human) than them.

In WWII the meaning shifted. As Americans retook France, many French women were generally appreciative, and showed the GIs their appreciation. But that only goes so far. There were some guys that couldn’t get laid even by women who would, “Support the troops” so to speak.

For these men they could use the generous food rations the US Army gave to give a starving widow’s family a few days worth of food for a quickie.

So it referred to guys who were such losers they could only get laid if the woman’s choice was to sleep with them or let her children starve.

So the “mother” being referred to in the cuss, is a woman who’s in such desperate straits she would do anything, even sleep with the “motherfucker”. The implication being they couldn’t get a legitimate prostitute to sleep with them."
https://www.quora.com/Is-the-word-motherfucker-a-sexist-word-or-something-misogynistic

Йди читай вікіпедію далі. І рота помий заодно.

Не пости гівна якого сам не розумієш.
   
Re: Юрий Антонов - На высоком берегу. 1986

Злив зараховано.
Вікіпедалі не тиснуть?

І до речі, ти смайлик забув додати. Типу "я у доміку", як завжди.
   
Re: Юрий Антонов - На высоком берегу. 1986

Злив зараховано.
Вікіпедалі не тиснуть?

Слухай друже, я в англомовному середовищі вже майже 30 років, вмію лаятись англійською на різних акцентах. Шо неясно питай лише не пости бздури.
   
Re: Юрий Антонов - На высоком берегу. 1986

майже 30 років
і
"Before the American Civil War"
то трохи різні речі.
   
Re: Юрий Антонов - На высоком берегу. 1986

водка биваєт! :-)o

Водку найду!

У кого что болит, тот о том и говорит…
Ограниченность ума ограничивает во всем
  :facepalm1:


   
Re: Юрий Антонов - На высоком берегу. 1986

Водку найду!

У кого что болит, тот о том и говорит…
Ограниченность ума ограничивает во всем
  :facepalm1:

https://www.youtube.com/watch?v=G09uH4p1rFY
чосичи зачётные.
   
Re: Юрий Антонов - На высоком берегу. 1986

водка биваєт! :-)o
Это 40 лет назад.
А сейчас: но куда же и зачем, я бреду по листьям тем, что я в этой поздней осени ищу.
   
Re: Юрий Антонов - На высоком берегу. 1986

Водку найду!

Я до сих пір це згадую :)
   
Re: Юрий Антонов - На высоком берегу. 1986

Юрий Антонов попал в базу данных украинского сайта "Миротворец". Сообщается, что музыканта внесли в базу данных из-за "незаконного пересечения государственной границы Украины". Антонов дважды посещал аннексированный Крым в 2014 году.
   
Re: Юрий Антонов - На высоком берегу. 1986

Те що воно лайно по життю і без Миротворця було відомо. Пихате-зарозуміле.
"Юрій Антонов, без ансамбля, сам бля.
.... О, бля." (с)
   
Re: Юрий Антонов - На высоком берегу. 1986

дафай Хоя
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія